Lacetti klub fórum
2024. Május 05. - 22:45:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 176726 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Február 18. - 15:23:45 »

Toli! Majd ugyis visszasírod a Lacettit, mert jobbat csak sokkal drágábban tudnál venni, és az első időben buksz a legtöbbet az eladással. Gondold meg! Nem utolsónak persze itt van a KLUB is, ezt ne feledd!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Február 18. - 15:31:40 »

Hali !

Még ha így is gondolnám, akkor is vannak olyan negatív dolgok, melyek szorosan kötődnek az autóhoz, ezeken változtatni nem lehet, a kocsinak előbb-utóbb mennie kell...
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Február 18. - 18:11:51 »

Hali !

Még ha így is gondolnám, akkor is vannak olyan negatív dolgok, melyek szorosan kötődnek az autóhoz, ezeken változtatni nem lehet, a kocsinak előbb-utóbb mennie kell...

Olyan csúnyán beszélsz róla mindig!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Február 18. - 18:19:45 »

Hali !

Még ha így is gondolnám, akkor is vannak olyan negatív dolgok, melyek szorosan kötődnek az autóhoz, ezeken változtatni nem lehet, a kocsinak előbb-utóbb mennie kell...

Olyan csúnyán beszélsz róla mindig!
... megérzik ám, utána megsértödik és nem lesz benne pici örömöd sem. Lelke van minden autónak /de lehet hogy csak Én vagyok ilyen tök hülye hogy így érzem/. Egyszer egy céges autó éjjel megállt, sehova tovább. Belerugtam, hogy most 1-1. Azóta jobb a kapcsolatunk, bár sosem szivleltem. A sajátot hosszú út után paskolást kap, pár jó szót, mosást.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Február 18. - 18:27:58 »

Az autók megérzik tényleg ha már nem szeretjük őket.Volt már egy pár autóm és mielött megszabadultam tőlük ,szinte mindegyikre kellett költeni eladás elött
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Február 18. - 18:42:02 »

Bizony, hogy megérzik! Eddig ahány autóm volt, ha sok gond is volt vele, amikor már fix volt, hogy eladom, minden kehéjük elmúlt. Nekem ilyen ragaszkodó autóim voltak... Vigyorog
Amúgy nálam is a opel (G-astra) volt a másik lehetőség. Ill. egy corsa lett volna ilyen árban...nade egy corsa lacsi ellenében??? Mivel egy árban volt a fapados astra az elit lacsival, mondanom sem kell, hogy nem rúghatott labdába az astra! Ráadásul egy piti kérésre is kemény NEM volt a válasz:kérdeztem, hogy kérhetem-e téli gumikkal a kocsit, mert nyárival alut tervezek venni rá. Na mondom! Ha ilyen rugalmatlanok, akkor már itt sem vagyok! Át a chevybe, ott meg belealkudtam a csillagos eget is! Érdekes, hogy egy cég, egy épületben, külön kereskedők, üvegfallal elválasztva. Identitászavar? 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Február 18. - 18:50:34 »

Bizony, hogy megérzik! Eddig ahány autóm volt, ha sok gond is volt vele, amikor már fix volt, hogy eladom, minden kehéjük elmúlt. Nekem ilyen ragaszkodó autóim voltak... Vigyorog
Amúgy nálam is a opel (G-astra) volt a másik lehetőség. Ill. egy corsa lett volna ilyen árban...nade egy corsa lacsi ellenében??? Mivel egy árban volt a fapados astra az elit lacsival, mondanom sem kell, hogy nem rúghatott labdába az astra! Ráadásul egy piti kérésre is kemény NEM volt a válasz:kérdeztem, hogy kérhetem-e téli gumikkal a kocsit, mert nyárival alut tervezek venni rá. Na mondom! Ha ilyen rugalmatlanok, akkor már itt sem vagyok! Át a chevybe, ott meg belealkudtam a csillagos eget is! Érdekes, hogy egy cég, egy épületben, külön kereskedők, üvegfallal elválasztva. Identitászavar? 
Sajnos egy üvegfal néha felfogja az észt és értelmet is. Viszont a cég is ugyanaz, nemcsak az épület. Ezt Én sem értem.
Mondjuk nekem Opelék annyit mondtak pl. a rádióra, ha kell vegyek egyet, beteszik ingyen. A két gyárit nem ajánlotta, azt mondta korrekten, hogy inkább NE! Viszont felszereltségben nem volt versenyképes egyik konkurencia sem. Lacsi jött, látott, gyözött...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Február 18. - 18:51:53 »

 Mosolyog

Jó fejek vagytok !

Amúgy így gondolom én is, lelke van az autóknak ! Mindenesetre ez nálam már eldöntött kérdés, előbb-utóbb menni fog. Pedig még kedvelem is, annak ellenére, hogy iszákos egy dög, túl sok vezetési élményt nem kínál, meg hatalmasat bukunk rajta, de én választottam - nem sértő értelemben - tucatautót, még egyszer ilyen butaságot nem csinálok. Mindentől függetlenül, ha az éremnek nem lenne az a bizonyos másik oldala - a negatív érzelmi kötődés -, valószínűleg maradna. Kapna egy direktszűrőt, esetleg később egy kéményt, aztán hajts !   És egy csomó pénzünk is megmaradna...  He

Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Február 19. - 10:37:27 »

Mosolyog

Jó fejek vagytok !

Amúgy így gondolom én is, lelke van az autóknak ! Mindenesetre ez nálam már eldöntött kérdés, előbb-utóbb menni fog. Pedig még kedvelem is, annak ellenére, hogy iszákos egy dög, túl sok vezetési élményt nem kínál, meg hatalmasat bukunk rajta, de én választottam - nem sértő értelemben - tucatautót, még egyszer ilyen butaságot nem csinálok. Mindentől függetlenül, ha az éremnek nem lenne az a bizonyos másik oldala - a negatív érzelmi kötődés -, valószínűleg maradna. Kapna egy direktszűrőt, esetleg később egy kéményt, aztán hajts !  És egy csomó pénzünk is megmaradna...  He


Valami nagyon elromolhatott kettőtök közt, nagy borsot törhetett az orrod alá. Az ilyet már akárhogy is próbálkozik a jószág nem tudja helyre hozni. Biztos, hogy mennie kell.
Naplózva
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Február 19. - 11:05:56 »

Hali !

Hmmm... Ezt jól kiveséztük...  Mosolyog Nem az autóval van baj, hanem azzal, amihez kapcsolódik, és ahányszor csak látom vagy vezetem, emlékeztet rá szerencsétlen... Az már csak hab a tortán, hogy előjött ez a szelepgond, meg úgy egyébként sem lopta be magát nagyon a szívünkbe ez az autó. Volt már vagy kb. 8-9 autónk, a Trabitól kezdve mindenféle, de úgy igazán csak egyet szerettünk, mégpedig az első "komolyabb" autónkat, egy Matiz - t. Sok vén pénznyelő után vettük alig egy évesen, problémamentes volt és imádtuk... Csak kinőttük, aztán több másik után jött a Lacsi újonnan. Tipikusan az történt, hogy rossz időben rossz helyre került az autó, még csak igazán nem is tudtunk neki örülni, mert éppen olyan szakasza volt az életünknek, hogy egy új autó nem boldogított és később sem lett jobb. Most meg, hogy jobb kezd lenni, ENNEK az autónak nem látom helyét a mindennapjainkban. Ez baromságnak hangzik, meg off is, de ez van... No nem fárasztalak benneteket... 
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Február 22. - 19:59:53 »

Nem autó, de nem akartam újat kezdeni neki.
Ha valakit érdekelne:
Simson Star 1971-es kb 12000 km-t futott (9 évig csak állt) pár éve felújítva (gumik, dugó, gyűrűk, persely, megszakító, stb) pótalkatrészekkel (első sárvédők, lánc, tank, kerék, stb.) eladó. 50.000,-
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Február 22. - 21:16:52 »

Nem autó, de nem akartam újat kezdeni neki.
Ha valakit érdekelne:
Simson Star 1971-es kb 12000 km-t futott (9 évig csak állt) pár éve felújítva (gumik, dugó, gyűrűk, persely, megszakító, stb) pótalkatrészekkel (első sárvédők, lánc, tank, kerék, stb.) eladó. 50.000,-

Nekem is van! Az enyém '69-es, de már áll 10 éve. Azelőtt nem sokkal lett teljesen felújítva.
85 Km/h volt a vége! Hálás kis jószág! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Február 23. - 08:24:54 »

Hamarosan eladó lesz három autó. Megnézzük mennyíért számítanák be, és akkor árat is tudunk adni. Addig is lehet gondolkodni, hátha érdekel valakit esetleg második strapa kocsinak. Mindkét Suzuki 97-es, és 1,3-as motorral. Suzuki 5 ajtós zöld alap 104 ezer km, megkimélt, garban tartott, zöld, két garnitúra kpl kerekekkel. Suzuki Sedan, fehér, megkimélt alufelnis, kicsit több, mint alap, 110 ezer km-el. VW Golf III-as 96-os. 60 ezer km-el, piros, megkimélt, két garnitúra kerékkel, garban tartott 1,4-es motorral, szervóval, riasztóval. Ha felkeltette az érdeklődését valakinek engem keressen!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sandor
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Március 09. - 15:28:06 »

ELADÓ 1.6 Autómata Lacetti,2008 5.hó ig garis,  Elite felszereléssel,ABS,klíma,ködlámpa,4elektromos ablak,elektromos tükrök, állítható kormány stb Pesten megnézhető,33000km.
Érdeklődni 20 36 99 055 vagy 30 461 54 46.
Naplózva
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Március 10. - 10:23:28 »

Sziasztok !

Nos, levettem az ótót a netről... Közel kétszázan nézték meg, de csak nepperek hívtak fel, "normális" érdeklődő egy sem volt... Úgy döntöttem, megvárjuk az őszt...

Aztán vagy eladom alacsony piaci áron, vagy ahol a legjobb ajánlatot adják Hondáék, ott beszámíttatom. Ez van. Iszonyúan sok használt Láketti van a piacon... :/

 
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!