Lacetti klub fórum
2024. Május 08. - 22:27:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 247817 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2655 Dátum: 2009. Június 25. - 18:24:51 »

Bocs Gidy, ne haragudj, de nem tudtam kihagyni!  Vigyorog
Ezúton is előre esedezem bocsánatodért.  Vigyorog Puszi
Lehet, hogy nehéz lesz a megbocsátás, mert most fogalmam sincs, hogy mit nem tudtál kihagyni? Vagy már én hagyok ki? Na, de tényleg, homályosíts föl, ne haljak meg teljesen hülyén. Kacsint Vigyorog Vagy csak gondoltál valami pimaszságot, és le sem merted írni? Szóval várom a magyarázatot, hogy megbocsáthassak. Kacsint
Lehetséges, hogy összejött a lányoddal? Vigyorog
Hú,amit ezért kapsz azt nem teszed zsebre. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2656 Dátum: 2009. Június 25. - 18:29:15 »

Jani! A lányom nem hülye, hogy összejöjjön egy olyannal, aki együtt él a nem feleségével, szerelmes Zsuba, de mindennek a tetejébe a szívében első a kutyája.
Szóval, vettem a pimaszságod, de most ez nem kavart fel, mert lehetetlent állítottál, illetve gondoltál. De azért pukkadj meg!  Kacsint Vigyorog
Cápa! Már megint kinyitottad a képzeletbeli pofon- ládát, már megint keresed a bajt. Te is pukkadj meg! Kacsint Vigyorog
Ha Katának megmutatnám Werest, hát azt hiszem velem sem állna szóba napokig. Janit, meg Cápát meg úgyis megveri, ha legközelebb találkoznak- remélem! Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 25. - 18:31:11 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2657 Dátum: 2009. Június 25. - 18:43:50 »

Jani! A lányom nem hülye, hogy összejöjjön egy olyannal, aki együtt él a nem feleségével, szerelmes Zsuba, de mindennek a tetejébe a szívében első a kutyája.
Szóval, vettem a pimaszságod, de most ez nem kavart fel, mert lehetetlent állítottál, illetve gondoltál. De azért pukkadj meg!  Kacsint Vigyorog
Cápa! Már megint kinyitottad a képzeletbeli pofon- ládát, már megint keresed a bajt. Te is pukkadj meg! Kacsint Vigyorog
Ha Katának megmutatnám Werest, hát azt hiszem velem sem állna szóba napokig. Janit, meg Cápát meg úgyis megveri, ha legközelebb találkoznak- remélem! Kacsint

Nekem nem tűnt ilyen harciasnak.
Jó lesz vigyázni.  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2658 Dátum: 2009. Június 25. - 18:52:04 »

Jani! A lányom nem hülye, hogy összejöjjön egy olyannal, aki együtt él a nem feleségével, szerelmes Zsuba, de mindennek a tetejébe a szívében első a kutyája.
Szóval, vettem a pimaszságod, de most ez nem kavart fel, mert lehetetlent állítottál, illetve gondoltál. De azért pukkadj meg!  Kacsint Vigyorog
Cápa! Már megint kinyitottad a képzeletbeli pofon- ládát, már megint keresed a bajt. Te is pukkadj meg! Kacsint Vigyorog
Ha Katának megmutatnám Werest, hát azt hiszem velem sem állna szóba napokig. Janit, meg Cápát meg úgyis megveri, ha legközelebb találkoznak- remélem! Kacsint

Nekem nem tűnt ilyen harciasnak.
Jó lesz vigyázni.  Vigyorog
Mert Te "megvetted" a bosszúját! Amúgy nagyon kedves is tud lenni, ha akar tőlem valamit. Nagyon szeretem, hiszen ő az egyetlen lányom! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2659 Dátum: 2009. Június 25. - 18:58:58 »

Janit, meg Cápát meg úgyis megveri, ha legközelebb találkoznak- remélem! Kacsint
Vannak kellékei is? Korbács, bilincs stb. Benne vagyok, ilyet még úgysem próbáltam. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2660 Dátum: 2009. Június 25. - 19:02:25 »

Janit, meg Cápát meg úgyis megveri, ha legközelebb találkoznak- remélem! Kacsint
Vannak kellékei is? Korbács, bilincs stb. Benne vagyok, ilyet még úgysem próbáltam. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
És még én feszegetem a pofonosládát...hmm
Különben is! Én csak nevettem!  Vigyorog
A lányodat meg még nem is ismerem.... 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2661 Dátum: 2009. Június 25. - 19:33:05 »

TELJES TAG LETEM    és ennek nagyon örülök  Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2662 Dátum: 2009. Június 25. - 19:55:54 »

TELJES TAG LETEM    és ennek nagyon örülök  Kacsint Kacsint Kacsint
Gratulálunk! Örülünk Neked, hogy beilleszkedtél a tagok közé! Gondolom, jól érzed Magad velünk, remélem! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2663 Dátum: 2009. Június 26. - 06:27:31 »


Ha Katának megmutatnám Werest, hát azt hiszem velem sem állna szóba napokig.
Mé mi a baj velem? Nem szereti a borostát? Vagy a férfiakat? Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2664 Dátum: 2009. Június 26. - 06:44:53 »

Most jött le az internetről: két világsztárt vesztettünk el: meghalt a Charlie Angyalaiból a szőke szépség: Farrah Fawcett Major, és a pop királynak nevezett: Michael Jackson! Isten nyugosztalja őket!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2665 Dátum: 2009. Június 27. - 21:57:22 »

Ma volt a T-com "Kapcsolat Koncert". Stoczékkal minitali keretében meghallgattuk, megnéztük a Simply Red produkciót. A végére nagyon belejöttek, jó volt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2666 Dátum: 2009. Június 28. - 17:58:16 »

Most jött le az internetről: két világsztárt vesztettünk el: meghalt a Charlie Angyalaiból a szőke szépség: Farrah Fawcett Major, és a pop királynak nevezett: Michael Jackson! Isten nyugosztalja őket!
Én sem érzem magam túl jól... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2667 Dátum: 2009. Június 28. - 18:06:56 »

JAJ komis csak ne most /nagyon felázot a virágos kert/ majd 100 év mulva jó köszi Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2668 Dátum: 2009. Június 29. - 06:44:27 »

Cartársak figyelem! Ma szavaz az országgyűlés az adótörvényről, sajnos ez nekünk rosszat jelent- gondolhatjátok.
Szóval, ha akartok venni valami komolyabb, drágább dolgot, gyorsan tegyétek, mert jön az ÁFA, és jövedéki adóemelés! Az üzemanyagot mindkettő jelentősen drágítja majd! Ha elfogadják a következő népnyúzó döntéseket, megint jóval nehezebb lesz nemcsak az autózás, hanem minden. Az üzemanyag ilyen jelentős drágulását mindenbe be fogják építeni, és még jön rá az ÁFA emelés is, szóval újabb két, három lyukkal beljebb a nadrágszíjjal, de ez egyre könnyebben fog menni, mert egyre jobban lesoványítanak, minden szempontból. Kell a pénz a viaduktokra, alagutakra, metróra, és minden egyéb trükkre, és újra tőlünk akarják ezt befizettetni, mint mindig. Felháborító!
Szóval minimum, hogy tankoljatok! Drágább holmit ma, vagy holnap vegyétek meg! Uff! Én dühösen szóltam!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2669 Dátum: 2009. Június 30. - 06:57:11 »

Cartársak figyelem! Ma szavaz az országgyűlés az adótörvényről, sajnos ez nekünk rosszat jelent- gondolhatjátok.
Szóval, ha akartok venni valami komolyabb, drágább dolgot, gyorsan tegyétek, mert jön az ÁFA, és jövedéki adóemelés! Az üzemanyagot mindkettő jelentősen drágítja majd! Ha elfogadják a következő népnyúzó döntéseket, megint jóval nehezebb lesz nemcsak az autózás, hanem minden. Az üzemanyag ilyen jelentős drágulását mindenbe be fogják építeni, és még jön rá az ÁFA emelés is, szóval újabb két, három lyukkal beljebb a nadrágszíjjal, de ez egyre könnyebben fog menni, mert egyre jobban lesoványítanak, minden szempontból. Kell a pénz a viaduktokra, alagutakra, metróra, és minden egyéb trükkre, és újra tőlünk akarják ezt befizettetni, mint mindig. Felháborító!
Szóval minimum, hogy tankoljatok! Drágább holmit ma, vagy holnap vegyétek meg! Uff! Én dühösen szóltam!
Nyugi.
A Taxi nem lesz drágább.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!