Lacetti klub fórum
2024. Május 20. - 01:53:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 248735 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2640 Dátum: 2009. Június 23. - 21:42:08 »

Figyelem modell-őrülteknek! Cápa lakóhelyén óriási terepasztalt építettek, most már 60(!) vonat fut rajta, de még bővítik 100-ra. Ha jól emlékszem a kastélyban van felállítva, de ez nem biztos. Cápa mázlista, megnézheti utazás nélkül is, bezzeg nekünk le kéne menni megbámulni, mert érdemes, a TV-ben mutatták, hát fantasztikus volt. LadLac is utazik Gyenesdiásra, ő biztosan meg fogja lesni, és remélem csinál majd fotókat, esetleg videót róla.
Cápa! Kérlek nézz utána, hogy mettől meddig, és hol tekinthető meg a kiállítás? Hátha véletlenül arra járnánk...A kis autók, hajók, és a vonatok is a gyengéim. Mert nem vagyok tökéletes, nekem is lehetnek hibáim. Kacsint Vigyorog A terepasztal egyébként az igazi keszthelyi pályaudvar mása is egyben! Meg kell nézni!!!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2641 Dátum: 2009. Június 23. - 21:51:08 »

Cap!

Írd be alaphelyzetben a telefonba a következőt, és megtudod milyen típus.
*#0000#

Csak bátran!  Kacsint
YEEEE! Ettől 3 napig én leszek a király a családban!!  Vigyorog Vigyorog
Akkor próbáld ki ezt is. *#06#  Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2642 Dátum: 2009. Június 23. - 22:07:06 »

Figyelem modell-őrülteknek! Cápa lakóhelyén óriási terepasztalt építettek, most már 60(!) vonat fut rajta, de még bővítik 100-ra. Ha jól emlékszem a kastélyban van felállítva, de ez nem biztos. Cápa mázlista, megnézheti utazás nélkül is, bezzeg nekünk le kéne menni megbámulni, mert érdemes, a TV-ben mutatták, hát fantasztikus volt. LadLac is utazik Gyenesdiásra, ő biztosan meg fogja lesni, és remélem csinál majd fotókat, esetleg videót róla.
Cápa! Kérlek nézz utána, hogy mettől meddig, és hol tekinthető meg a kiállítás? Hátha véletlenül arra járnánk...A kis autók, hajók, és a vonatok is a gyengéim. Mert nem vagyok tökéletes, nekem is lehetnek hibáim. Kacsint Vigyorog A terepasztal egyébként az igazi keszthelyi pályaudvar mása is egyben! Meg kell nézni!!!
A hír többé-kevésbé igaz. Mi már voltunk tavaly, de még nem volt kész. A laktanyától visszavett régi kastély-területen építettek egy múzeumot, amiben afrika-múzeum működik, valamint annak az épületnek a tetőterében van ez a kiállítás. Nem olyan nagy szám, mit  a minden év nyarán Balatonfüreden megrendezendő Eurotrak nemzetközi kiállítás, de nem rossz! Füreden egy egész sportcsarnok van berendezve terepasztalnak, itt meg csak ez az egy emelet. Fotóim, videóim vannak róla és valóban élethűen lett megalkotva. (Balatontól Pestig a vasúti hálózat...persze bizonyos átfedésekkel, de az eredeti állomásépületekkel, stb) De van Európa más részéről is modell. (alpesi vasút, Bécs, Berlin, stb.)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2643 Dátum: 2009. Június 23. - 22:14:47 »

Eurotrak
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2644 Dátum: 2009. Június 23. - 22:15:08 »

ez is
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2645 Dátum: 2009. Június 23. - 22:27:52 »

Akit érdekel:
http://www.meszi.hu/helikonkastely/index.php
http://www.tvkeszthely.hu/?q=node/6132
http://www.balaton-heviz.hu/keszthely-vadaszati-es-tortenelmi-modellvasut-muzeum.html
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2646 Dátum: 2009. Június 23. - 22:42:10 »

Ha jól látom, idén áprilisban volt, de azért itt van pár kép:
http://vasutmodellklub.hu/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=61
Mi ezen voltunk:
http://vasutmodellklub.hu/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=61&func=viewcategory&catid=5
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 23. - 22:52:58 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2647 Dátum: 2009. Június 24. - 08:25:03 »

Cap!

Írd be alaphelyzetben a telefonba a következőt, és megtudod milyen típus.
*#0000#

Csak bátran!  Kacsint
YEEEE! Ettől 3 napig én leszek a király a családban!!  Vigyorog Vigyorog
Akkor próbáld ki ezt is. *#06#  Vigyorog
Szuper még +2 nap!  Vigyorog Vigyorog Ha van még jöhet! Puszi csak kóser kódok legyenek, mert a cégesen szórakozom vele..!!  Kacsint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2648 Dátum: 2009. Június 24. - 18:14:32 »

Nem olyan nagy szám, mit  a minden év nyarán Balatonfüreden megrendezendő Eurotrak nemzetközi kiállítás, de nem rossz! .)

Ne csinálj ellenreklámot, Cápa! Engem kegyetlenül lenyügözött, alig tudott kirángatni az asszony!
Ajánlom Mindenkinek!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2649 Dátum: 2009. Június 24. - 20:15:14 »

Nem olyan nagy szám, mit  a minden év nyarán Balatonfüreden megrendezendő Eurotrak nemzetközi kiállítás, de nem rossz! .)

Ne csinálj ellenreklámot, Cápa! Engem kegyetlenül lenyügözött, alig tudott kirángatni az asszony!
Ajánlom Mindenkinek!
Csak a Cápa attól fél, hogy többen meglátogatják, ha már Keszthelyre mennek, és akkor többet már nem sírhat, hogy ő sohasem tud minitalizni. Meg fél attól is, hogy nem tud olyan cappuccinot főzni, mint a nejem, és az utóbbi időben már én is. De azért hajtsátok ki belőle a szíves vendéglátást! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2650 Dátum: 2009. Június 25. - 13:03:59 »

Bocs Gidy, ne haragudj, de nem tudtam kihagyni!  Vigyorog
Ezúton is előre esedezem bocsánatodért.  Vigyorog Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2651 Dátum: 2009. Június 25. - 17:41:32 »

Bocs Gidy, ne haragudj, de nem tudtam kihagyni!  Vigyorog
Ezúton is előre esedezem bocsánatodért.  Vigyorog Puszi
Lehet, hogy nehéz lesz a megbocsátás, mert most fogalmam sincs, hogy mit nem tudtál kihagyni? Vagy már én hagyok ki? Na, de tényleg, homályosíts föl, ne haljak meg teljesen hülyén. Kacsint Vigyorog Vagy csak gondoltál valami pimaszságot, és le sem merted írni? Szóval várom a magyarázatot, hogy megbocsáthassak. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2652 Dátum: 2009. Június 25. - 18:02:37 »

Cap! Priviben elküldtem az elvesztett telefonszámokat, írd be az új telcsidbe. Sok számot írhatsz még az "Angyalos" listáról is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2653 Dátum: 2009. Június 25. - 18:20:23 »

Bocs Gidy, ne haragudj, de nem tudtam kihagyni!  Vigyorog
Ezúton is előre esedezem bocsánatodért.  Vigyorog Puszi
Lehet, hogy nehéz lesz a megbocsátás, mert most fogalmam sincs, hogy mit nem tudtál kihagyni? Vagy már én hagyok ki? Na, de tényleg, homályosíts föl, ne haljak meg teljesen hülyén. Kacsint Vigyorog Vagy csak gondoltál valami pimaszságot, és le sem merted írni? Szóval várom a magyarázatot, hogy megbocsáthassak. Kacsint
Lehetséges, hogy összejött a lányoddal? Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2654 Dátum: 2009. Június 25. - 18:21:03 »

Bocs Gidy, ne haragudj, de nem tudtam kihagyni!  Vigyorog
Ezúton is előre esedezem bocsánatodért.  Vigyorog Puszi
Lehet, hogy nehéz lesz a megbocsátás, mert most fogalmam sincs, hogy mit nem tudtál kihagyni? Vagy már én hagyok ki? Na, de tényleg, homályosíts föl, ne haljak meg teljesen hülyén. Kacsint Vigyorog Vagy csak gondoltál valami pimaszságot, és le sem merted írni? Szóval várom a magyarázatot, hogy megbocsáthassak. Kacsint
Lehetséges, hogy összejött a lányoddal? Vigyorog
Hihi.... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!