Lacetti klub fórum
2024. Május 13. - 08:18:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Le
 
Szerző Téma: "Klubfuvar, szomszédolás, segítség idegenben"  (Megtekintve 49826 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #45 Dátum: 2008. Október 21. - 18:53:14 »

Ladlac! Hogyan jutsz el orvoshoz holnap?
Apukám elfuvaroz, igaz nem Lacetti-vel!  Vigyorog


MNT-nek van mentő autója, miért nem beszélsz vele?
Az idei párizsi divat szerint az megy a gipszhez.  Kacsint
(Azért jól vagy? Fáj, viszket? Legalább van időd repülni. Ha máson nem, hát a szimulátoron.)

Jól vagyok, nem viszket, nem is fáj, legalább is mostmár. Kicsit néha nyomott a gipsz, de nem vészes. A has-szuri nem tetszik igazán. Állitólag kell a trombózis elkerüléséért.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #46 Dátum: 2009. Február 13. - 20:27:57 »

Hétfőn délután megyek Zalacsányba, és csütörtökön délutánra jövök vissza. Kedden Cápával talizunk. Ha valaki akar küldeni neki valamit, hozza el előtte hozzám, ha valaki Cápától akar valamit, intézze el, hogy kedden hozza magával, amikor meglátogat. Szerencsétek van, pár napra nem kell majd rám, és pötyögéseimre figyelnetek, neten kívüli leszek. De visszajövök!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #47 Dátum: 2009. Február 13. - 20:32:50 »

Hétfőn délután megyek Zalacsányba, és csütörtökön délutánra jövök vissza. Kedden Cápával talizunk. Ha valaki akar küldeni neki valamit, hozza el előtte hozzám, ha valaki Cápától akar valamit, intézze el, hogy kedden hozza magával, amikor meglátogat. Szerencsétek van, pár napra nem kell majd rám, és pötyögéseimre figyelnetek, neten kívüli leszek. De visszajövök!
Csak nem a Batthyány Kastélyszállóba mentek pihenni? Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #48 Dátum: 2009. Február 13. - 20:36:55 »

Hétfőn délután megyek Zalacsányba, és csütörtökön délutánra jövök vissza. Kedden Cápával talizunk. Ha valaki akar küldeni neki valamit, hozza el előtte hozzám, ha valaki Cápától akar valamit, intézze el, hogy kedden hozza magával, amikor meglátogat. Szerencsétek van, pár napra nem kell majd rám, és pötyögéseimre figyelnetek, neten kívüli leszek. De visszajövök!
Csak nem a Batthyány Kastélyszállóba mentek pihenni? Mosolyog
DE! Te is jönnél, vagy jössz? Kell tudnom valamit? Örüljek, vagy reszkessek? Minden jót, légy jó! Üdv: Gidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #49 Dátum: 2009. Február 13. - 20:44:39 »

Hétfőn délután megyek Zalacsányba, és csütörtökön délutánra jövök vissza. Kedden Cápával talizunk. Ha valaki akar küldeni neki valamit, hozza el előtte hozzám, ha valaki Cápától akar valamit, intézze el, hogy kedden hozza magával, amikor meglátogat. Szerencsétek van, pár napra nem kell majd rám, és pötyögéseimre figyelnetek, neten kívüli leszek. De visszajövök!
Csak nem a Batthyány Kastélyszállóba mentek pihenni? Mosolyog
DE! Te is jönnél, vagy jössz? Kell tudnom valamit? Örüljek, vagy reszkessek? Minden jót, légy jó! Üdv: Gidy
Nem nem, csak sokat járok arra nyaranta, meg régebben sokat melóztam a környéken.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #50 Dátum: 2009. április 02. - 17:34:34 »

Segítség idegenben? Szóval az az ötletem volna, hogy, ha csinálnánk egy önkéntes cím, és telefon adatbankot, és akik ebben részt vennének, azok kapnának 1-1 nyomtatott példányt, amit tarthatnának a kocsiban, hogy esetleges probléma esetén segítséget kaphassanak a legközelebbi cartárstól. Ez az adatbank nem lenne nyilvános, csak az oda önként jelentkezők láthatnák, vagy kaphatnák meg a listát. Szóval ez egy "sárga angyal"- szerű szövetség lenne, aki szívesen segítené ki klubtársát egy esetleges problémás helyzetben. A jelentkezők nem a fórumra írnának, hanem egy később kijelölt tag privijére, majd egy bizonyos idő után lezárnánk a listát, kinyomtatnánk, és a kölcsönösség jegyében kiosztanánk, hogy szükség esetén tudjuk, hogy kire számíthatunk a bajban, és főleg az adott helyhez a legközelebb. A topicba itt, csak véleményt írjatok, hogy van-e jövője az ötletemnek, és ki támogatja, ki szállna be? A címet, telefont persze majd csak később kérnénk az adott helyre megírni. Remélem nagyjából érthető voltam, és követőkre találok! Én elsőként benne vagyok máris! Kövessetek! Uff! Én beszéltem! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #51 Dátum: 2009. április 02. - 18:03:28 »

Segítség idegenben? Szóval az az ötletem volna, hogy, ha csinálnánk egy önkéntes cím, és telefon adatbankot, és akik ebben részt vennének, azok kapnának 1-1 nyomtatott példányt, amit tarthatnának a kocsiban, hogy esetleges probléma esetén segítséget kaphassanak a legközelebbi cartárstól. Ez az adatbank nem lenne nyilvános, csak az oda önként jelentkezők láthatnák, vagy kaphatnák meg a listát. Szóval ez egy "sárga angyal"- szerű szövetség lenne, aki szívesen segítené ki klubtársát egy esetleges problémás helyzetben. A jelentkezők nem a fórumra írnának, hanem egy később kijelölt tag privijére, majd egy bizonyos idő után lezárnánk a listát, kinyomtatnánk, és a kölcsönösség jegyében kiosztanánk, hogy szükség esetén tudjuk, hogy kire számíthatunk a bajban, és főleg az adott helyhez a legközelebb. A topicba itt, csak véleményt írjatok, hogy van-e jövője az ötletemnek, és ki támogatja, ki szállna be? A címet, telefont persze majd csak később kérnénk az adott helyre megírni. Remélem nagyjából érthető voltam, és követőkre találok! Én elsőként benne vagyok máris! Kövessetek! Uff! Én beszéltem! Kacsint Vigyorog
                                                                                                                                                                              ÜDV én szivesen csatlakozok ehhez az ötlethez ez tetszik. Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #52 Dátum: 2009. április 02. - 21:06:53 »

Segítség idegenben? Szóval az az ötletem volna, hogy, ha csinálnánk egy önkéntes cím, és telefon adatbankot, és akik ebben részt vennének, azok kapnának 1-1 nyomtatott példányt, amit tarthatnának a kocsiban, hogy esetleges probléma esetén segítséget kaphassanak a legközelebbi cartárstól. Ez az adatbank nem lenne nyilvános, csak az oda önként jelentkezők láthatnák, vagy kaphatnák meg a listát. Szóval ez egy "sárga angyal"- szerű szövetség lenne, aki szívesen segítené ki klubtársát egy esetleges problémás helyzetben. A jelentkezők nem a fórumra írnának, hanem egy később kijelölt tag privijére, majd egy bizonyos idő után lezárnánk a listát, kinyomtatnánk, és a kölcsönösség jegyében kiosztanánk, hogy szükség esetén tudjuk, hogy kire számíthatunk a bajban, és főleg az adott helyhez a legközelebb. A topicba itt, csak véleményt írjatok, hogy van-e jövője az ötletemnek, és ki támogatja, ki szállna be? A címet, telefont persze majd csak később kérnénk az adott helyre megírni. Remélem nagyjából érthető voltam, és követőkre találok! Én elsőként benne vagyok máris! Kövessetek! Uff! Én beszéltem! Kacsint Vigyorog
Gidy,sztem a "kemény magra" számíthatsz,nem kell hogy külön jelezzük az igenünket. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #53 Dátum: 2009. április 02. - 21:12:40 »

Egy ilyen lista jól jönne tényleg!Én csatlakozom!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #54 Dátum: 2009. április 04. - 08:57:29 »

Anche io! (Én is!)  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2009. április 04. - 18:09:05 »

Ámen.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2009. április 04. - 19:02:49 »

Vágjunk bele
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #57 Dátum: 2009. április 04. - 19:15:55 »

Vágjunk bele
Nyissz. Belevágtam a húsvéti sonkába.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #58 Dátum: 2009. április 04. - 19:17:05 »

Vágjunk bele
Nyissz. Belevágtam a húsvéti sonkába.
Már most? Még 1 hét van húsvétig Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #59 Dátum: 2009. április 04. - 19:56:46 »

Oké, vágjunk bele! akor most még csak a nevekkel kezdjük itt, majd az adatokkal később egy adott helyre. Hát akkor kezdem:
1: LadiGidy
2:
3:
...
15:
Várom a feltöltést! Kacsint Vigyorog
Más: szerdán Pécsre megyünk Csaba fiam ott, és akkor veszi át a fotó pályázati díját. Velünk jön még Kata lányom, és Klári is, akik már taliztak is.
Ha van pécsi klubtárs, és szívesen megismerkedne velünk, az jelentkezzen, itt is, és adataival priviben! Szeretem Pécset! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!