Lacetti klub fórum
2024. Május 15. - 13:29:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 115   Le
 
Szerző Téma: Egyéb (elektromos) hibák  (Megtekintve 413803 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1470 Dátum: 2013. Október 21. - 16:24:39 »

Én is megcsináltam tavasszal,el lehet szórakozni egy délelőttöt vele az biztos.Nekem a rugó nem volt eltörve,csak piszkosul berohadva.Ja,hogy valami el fog törni amikor szétszeded az ajtót?Abban biztos lehetsz.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1471 Dátum: 2013. Október 21. - 18:21:03 »

Én is megcsináltam tavasszal,el lehet szórakozni egy délelőttöt vele az biztos.Nekem a rugó nem volt eltörve,csak piszkosul berohadva.Ja,hogy valami el fog törni amikor szétszeded az ajtót?Abban biztos lehetsz.

lehet,hogy én vagyok amatőr de nekem nem sikerült eltörnöm semmit szétszedéskor Vigyorog
Naplózva

70/4334431
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1472 Dátum: 2013. Október 21. - 19:00:18 »

Én is megcsináltam tavasszal,el lehet szórakozni egy délelőttöt vele az biztos.Nekem a rugó nem volt eltörve,csak piszkosul berohadva.Ja,hogy valami el fog törni amikor szétszeded az ajtót?Abban biztos lehetsz.

lehet,hogy én vagyok amatőr de nekem nem sikerült eltörnöm semmit szétszedéskor Vigyorog
Hétvégén ráérek. Ha van egy kombid, megmutatom hogyan kell eltörni akármit közben. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1473 Dátum: 2013. Október 21. - 19:15:13 »

Én is megcsináltam tavasszal,el lehet szórakozni egy délelőttöt vele az biztos.Nekem a rugó nem volt eltörve,csak piszkosul berohadva.Ja,hogy valami el fog törni amikor szétszeded az ajtót?Abban biztos lehetsz.

lehet,hogy én vagyok amatőr de nekem nem sikerült eltörnöm semmit szétszedéskor Vigyorog
Hétvégén ráérek. Ha van egy kombid, megmutatom hogyan kell eltörni akármit közben. Vigyorog

én megmutatom,hogyan nem kell eltörni Kacsint
Naplózva

70/4334431
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1474 Dátum: 2013. Október 21. - 19:25:45 »

Én is megcsináltam tavasszal,el lehet szórakozni egy délelőttöt vele az biztos.Nekem a rugó nem volt eltörve,csak piszkosul berohadva.Ja,hogy valami el fog törni amikor szétszeded az ajtót?Abban biztos lehetsz.

lehet,hogy én vagyok amatőr de nekem nem sikerült eltörnöm semmit szétszedéskor Vigyorog
Hétvégén ráérek. Ha van egy kombid, megmutatom hogyan kell eltörni akármit közben. Vigyorog

én megmutatom,hogyan nem kell eltörni Kacsint
Jó. Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #1475 Dátum: 2013. Október 21. - 19:27:26 »

Én is megcsináltam tavasszal,el lehet szórakozni egy délelőttöt vele az biztos.Nekem a rugó nem volt eltörve,csak piszkosul berohadva.Ja,hogy valami el fog törni amikor szétszeded az ajtót?Abban biztos lehetsz.

lehet,hogy én vagyok amatőr de nekem nem sikerült eltörnöm semmit szétszedéskor Vigyorog
Hétvégén ráérek. Ha van egy kombid, megmutatom hogyan kell eltörni akármit közben. Vigyorog

én megmutatom,hogyan nem kell eltörni Kacsint

ezt nekem is megmutathatnád egyszer (addig ígérem nem is nyúlok hozzá, hogy szűz alapokról tudj bemutatót tartani!)  Vigyorog
Naplózva
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #1476 Dátum: 2013. Október 21. - 20:24:48 »

Köszi a tapasztalatokat!  Mosolyog
Az egész belső burkolatot le kell szedni, vagy csak a középső kisebbet ahol a belső fogantyú van?
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1477 Dátum: 2013. Október 21. - 21:59:06 »

Köszi a tapasztalatokat!  Mosolyog
Az egész belső burkolatot le kell szedni, vagy csak a középső kisebbet ahol a belső fogantyú van?

az egész csomagtérajtó burkolatot mivel van eldugott csavar felüről középről indulj
Naplózva

70/4334431
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1478 Dátum: 2013. Október 22. - 17:16:24 »

Köszi a tapasztalatokat!  Mosolyog
Az egész belső burkolatot le kell szedni, vagy csak a középső kisebbet ahol a belső fogantyú van?
Az egészet. És amikor veszed ki, óvatos legyél, a ablak két oldalán lévő burkolatokkal, mer az alsó az alá van betolva. Na én azt törtem el.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #1479 Dátum: 2013. Október 22. - 19:24:50 »

Köszi, akkor hamarosan rászánom magam a műtétre.  Kacsint
Naplózva
sijoko
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #1480 Dátum: 2013. Október 22. - 20:18:38 »

Digitális óra probléma.Tud valaki esetleg segíteni?Állandó késéssel küzdök.Egy nap alatt tud 2-3 órát is késni.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1481 Dátum: 2013. Október 22. - 22:02:41 »

Digitális óra probléma.Tud valaki esetleg segíteni?Állandó késéssel küzdök.Egy nap alatt tud 2-3 órát is késni.
Ki kell szerelni, és egy jó kezü műszerésszel átforrasztgani a lábakat. Kontankt hibás (típushiba)
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
sijoko
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #1482 Dátum: 2013. Október 24. - 05:44:00 »

Köszönöm.próbálkozom.
Naplózva
Guldenburg
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Hozzászólás #1483 Dátum: 2013. Október 27. - 20:19:00 »

Üdv Urak !

Gond van Urak, a Lacetti motorterébe bekötöztek az ufók.... He

Ma (egyebek közt) z tompított izzók cseréje alatt különös hangra lettem figyelmes. Mikor ellenőriztem a csere korrektségét - gyújtás + topított,  a motortér bal oldala felől jövő érdekes hangra lettem figyelmes. Éles, elekromos, erőteljes,"nyüszítő" hang volt (mintha egy villamos motor erőlködne), amely a lámpák lekapcsolására nem, csak gyújtás lekapcsolására hallgatott el. Sőt, a gyújtás lekapcsolása után is hallható volt pár másodpercig, majd egy hangos kattanás után elhallgatott. Mintha egy relé kapcsolt  volna ki.....

Közel hajolva mintha a folytószelepház elektronikája felől hallottam volna a "zizegést" - legalábbis szerintem az volt. (mármint az azonosított alkatrész)  Mosolyog

Biztos ami tutti, le is fényképeztem, íme :
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1484 Dátum: 2013. Október 27. - 20:40:58 »

Üdv Urak !

Gond van Urak, a Lacetti motorterébe bekötöztek az ufók.... He

Ma (egyebek közt) z tompított izzók cseréje alatt különös hangra lettem figyelmes. Mikor ellenőriztem a csere korrektségét - gyújtás + topított,  a motortér bal oldala felől jövő érdekes hangra lettem figyelmes. Éles, elekromos, erőteljes,"nyüszítő" hang volt (mintha egy villamos motor erőlködne), amely a lámpák lekapcsolására nem, csak gyújtás lekapcsolására hallgatott el. Sőt, a gyújtás lekapcsolása után is hallható volt pár másodpercig, majd egy hangos kattanás után elhallgatott. Mintha egy relé kapcsolt  volna ki.....

Közel hajolva mintha a folytószelepház elektronikája felől hallottam volna a "zizegést" - legalábbis szerintem az volt. (mármint az azonosított alkatrész)  Mosolyog

Biztos ami tutti, le is fényképeztem, íme :

teljesen normális ez a hang mivel rajthagytad a gyújtást
Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 115   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!