Lacetti klub fórum
2024. Május 15. - 22:43:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 317922 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1335 Dátum: 2008. Január 11. - 13:11:39 »

Weres hozzászólását átemeltem erre a helyre, mert környezetidegen volt:

http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=45&topic=44.0
Jogos, bár direkt nem mertem oda tenni, mert félek a lemoderélástól, dehát így is megkaptam. Még jó, hogy nam vagyok Csulko, különben eltűnnék én is. Vigyorog
Azért raktam át, mert oda nemcsak lacettivel kapcsolatos dolgokat lehet betenni, hanem kissé más témájúakat is. Ezért a címe Lacetti hírek, linkek, (egyéb) újdonságok. Értem ez alatt, hogy pl a GM zászló alatt futó dolgokat nem kell egy teljesen új témába berakni, hanem mint a lacetti szülője a GM, társautók is kerülhetnek oda mint újdonságok. Rakhatunk oda Suzuki Reno-t is, szigorúan véve azt sem lacettinek hívják! Vigyorog
Amúgy nem hinném, hogy általad emlegetett cartársunk reagálása követendő példa lenne, legyél Te csak Weeres és maradj itt! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1336 Dátum: 2008. Január 11. - 21:06:59 »

Rebelpeak! Élvezed a fekete gyönygyöt? Megismerkedtetek már egymással?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #1337 Dátum: 2008. Január 11. - 23:03:50 »

Kösz, Gidy! tegnap este fájdalmasan megitattam, 16 ezer...szombaton elvisz minket
Agárdra...szuper autó, nagy, kényelmes, szófogadó...még azért átbogarászom a hétvégén, nem ismerek belőle mindent...ma a belvárosban igencsak lábujjhegyen parkolgattam, még csak saccolgatom a popija végét...pedig én még 2.70-es benzinnel kezdtem...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1338 Dátum: 2008. Január 12. - 09:22:31 »

Rebelpeak! Erről volt szó...Nem szégyen, ha beszerelsz Te is radart, mert igazán nagy segítség, én áldom LadLac főszerelő úrat, hogy beépítette nekem. Egy kicsit ugyan megszólt érte Gábor, de lepergett rólam, nem csinálok belőle hiúsági kérdést, hogy van nekem, használom örömmel, legfeljebb nem tart profi tolatónak. Örülök, hogy örülsz! Mondtam, hogy jó kocsid lesz! Adok hozzá egy DAEWOO kulcstartót ajándékba, hogy lásd, hogy együtt örülünk Veled. Ha kérdésed van, tedd fel itt, vagy keress meg, tudod segítőkész társaságba kerültél! Jó utat!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1339 Dátum: 2008. Január 12. - 09:31:00 »

Cartársak! Kérem azokat az úrakat, akik fent vannak az IWIW-es klubunkban is, és nem tették a nevükhőz az itteni nicknevüket pótolják, hogy azonosíthatóak legyenek mindkét helyen! Átnéztem a listát, jó páran vannak ilyenek. Köszönöm előre is.(Név, nicknév, becenév, így lenne jó!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1340 Dátum: 2008. Január 12. - 15:14:53 »

Sz946Cs cartársunk, aki több talin is jelen volt, végre legalább bejáratos lett! Gratulálunk, csak így tovább!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1341 Dátum: 2008. Január 12. - 15:27:22 »

Nem is állunk rosszul a harmincezres népitéletben. Szerintem az első negyedben ott vagyunk! Vigyoroghttp://totalcar.hu/magazin/kozelet/nepi30000/
Na akkor nem hiába kérdeztem: mikor lesz összesítés??? Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1342 Dátum: 2008. Január 12. - 15:32:07 »

Gabi! Hátrább az agarakkal! Valószinüleg azért jó a radar, mert a kocsi mögötti részt is kijelzi, amit NEM LEHET LÁTNI! Tolatáskor nem látszik a kocsi vége sem, pláne ami takarásban van mögötte! Tudom érzés...De az érzés nem műszer, elég, ha csak egyszer nem jól érzed meg, és máris ott a baj! Jeles barátunk (titok) nemrég beletolatott egy kiálló valamibe, pedig tud vezetni, és tolatni is. Ha Neked olyan jól megy a tolatás, hogy mindig(!) tudod hány cm-re vagy valamitől, akkor jó Neked, és megspórolhatod a radart, de vannak még mások, akiknek ez nem müködik tökéletesen, és erre nagy segítség a radar. Pl.: 40 cm-es jelzésnél, ha megállok, akkor mögé tudok menni még, és ki tudom nyitni a csomagtartót. Én nem csinálok belőle hiúsági kérdést, nekem igenis nagyon bevállt, hogy segít a tolatáskor. Azért, ha Pesten jársz, nyugodtan felülhetsz a buszomra, egy kicsit már tudok vezetni. A Ladánál nem kellett volna, mert ott mindent látott szinte az ember, de a mai kocsiknál se az elejét, se a farát csak saccolni lehet, ezért is van az, hogy drágább kocsikon már szériatartozék. (Epica, Captiva). Ez van...


Jóvan NNAA!!! Csak engem úgy tanítottak, hogy érzés. Meg a Peugeot 206 előtt csak öreg de nagy autóim voltak, tehát muszály volt érezni. Egy '76-os Audi 100-as az 5211mm. És nincs radar. Opel Oega A, caravan sem a kicsik közé tartozik. Én meg tanultam érezni. Szerintem te is Gidy csak véded a radarosokat. Nekem ott durrant el az agyam, mikor a Pözsóm mögé(jobbra hátra)be állt e böszme nagy BMW, látom a radart nézi az ürge, kicsit előre megy mer' kell és nekimegy a pözsónak. Elöl nem volt radar. Schwarz volt az ürge.(cigány) Se jogsi, se biztosítás.  Na mindegy ennek már három éve.
Használjátok egészséggel a radarotokat.
Nos röhej, de Skoda 120L-lel és ZUK-kal pipec módon tolattam. A Daewoo Racer és a Lacsi is nehezebben megy. Érzem én a kasznit, de amit látok, az mindig elbizonytalanít. Hiába a szexi idomok  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #1343 Dátum: 2008. Január 12. - 17:06:09 »

Itt köztetek nem vagyok olyan régóta ezézrt talán nem tűnt fel, hogy nem jelentkeztem az oldalon sajnos január 3-11 között kórházban voltan és a talin a fociderbin is nagyvalószínűséggel csak nézőként vehetek rész mert a második trombózis után nem igazán tanácsos focizni maximum kapusként.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1344 Dátum: 2008. Január 12. - 17:43:39 »

Sebijoe! Focitól függetlenűl teljes gyógyulást kívánok Neked! Nagyon vigyázz Magadra! Ez sajnos több, mint egy megfázás...Amúgy kapusra, és drukkerre is szükség van, lesz! A lényeg az egészség, jobbulást!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1345 Dátum: 2008. Január 12. - 18:23:00 »

Itt köztetek nem vagyok olyan régóta ezézrt talán nem tűnt fel, hogy nem jelentkeztem az oldalon sajnos január 3-11 között kórházban voltan és a talin a fociderbin is nagyvalószínűséggel csak nézőként vehetek rész mert a második trombózis után nem igazán tanácsos focizni maximum kapusként.
Mindenkire szüség van a fórumon itt és máshol is. Igenis hiányoztál, mégha nem is irogattunk ez ügyben. Sokan vagyunk ettöl színes a fórum és ehhez Te is és Mindenki hozzátartozik. Ez egyre inkább kezd egy baráti társaság lenni, kortól, lakóhelytől függetlenül.
Jobbulást és számítunk rád is töretlenül.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1346 Dátum: 2008. Január 13. - 15:29:01 »

Mindjárt rekordot döntünk! Mai legaktívabb:16!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1347 Dátum: 2008. Január 13. - 15:32:39 »

Mindjárt rekordot döntünk! Mai legaktívabb:16!
már 17!
19 a csúcs eddig, gyerünk!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #1348 Dátum: 2008. Január 13. - 15:56:26 »

Sziasztok!

Ma délután negyed 3kor kimentem a lányommal a Bajai Chevrolet kereskedébe hogy személyesen is leleplezzük a nagy titkot!
Szomorúan vettük tudomásul ,hogy SENKI NEM volt ott!!!!!
Csak a biztonsági őrrel sikerült beszélnem és azt mondta hogy 10 perce mentek el!
Amíg mi ott voltunk addig még 6 család jött ki.Beszélgettem velük és Ők sem értik miért mentek már el,amikor általában délután ér rá az ember.
Én úgy tudtam egész napos ez az akció.Lehet én tudtam rosszul.
Annyi történt még hogy Én mutattam meg pár embernek a saját lacsimat amit megdicsért mindenki. Vigyorog
Pedig épp azt beszéltük az asszonnyal jó lenne pl. 1 kombira cserélni a nagyobb csomagtartó miatt!
Erősem gondolkodom ezek után ,mégegyszer valaha kimenjek ebbe a márkakereskedésbe!

 
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1349 Dátum: 2008. Január 13. - 16:01:58 »

Itt köztetek nem vagyok olyan régóta ezézrt talán nem tűnt fel, hogy nem jelentkeztem az oldalon sajnos január 3-11 között kórházban voltan és a talin a fociderbin is nagyvalószínűséggel csak nézőként vehetek rész mert a második trombózis után nem igazán tanácsos focizni maximum kapusként.
Jobbulást kívánok, a foci nem érdekes ! Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!