Lacetti klub fórum
2024. Május 03. - 07:46:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 456536 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1950 Dátum: 2010. Augusztus 08. - 09:04:02 »

Gondolom ezt nem fojtják holmi EGR szeleppel, meg Euro5 normával....
Sőt mentes a Z.K.-alól is.
Naplózva

06 70/22 11 222
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1951 Dátum: 2010. Augusztus 10. - 06:23:35 »

Augusztus 14,-n Balatonfüreden a Daewoo klubos csapat szervez egy kötetlen csobbanós fürdéses talit aki csatlakozni kíván jelentkezzen!

1. sebijoe
2.
3.
4.
Mikor,hol?
Amint a pontos helyrajzi gyülekező és óra perc meg lesz beírom, fekete kombis talit összehozhatunk! Kacsint
Nem lesz tali! Elutazunk ezen a hétvégén, közölte velem a párom! Hát erre mit lehet mondani? Értettem!!!! (Legalább az enyém az utolsó szó!)
Én jövök, ti menekültök?  Vigyorog

Meg van a gyülekezés helye és ideje:

Tesco Balatonfüred (ugyan ott ahol a Vászolyi talikor) 10 órakor.
http://www.aruhazabc.hu/%C3%A1ruh%C3%A1zak/Balatonf%C3%BCred/tesco/TESCO+Balatonf%C3%BCred/
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 10. - 06:25:31 írta sebijoe » Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1952 Dátum: 2010. Augusztus 11. - 18:19:57 »

Erdélyiek! Mikor lesznek fotók? Már nagyon várom.
Akidobos! Van hír a gépedről?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1953 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 19:06:55 »

Hétfőn, kedden szabadnapos leszek. Van valakinek valamihez kedve?
Vagy menjek le Kapitányékhoz a Balatonra? Biztosan nagyon örülnének nekem...

Amúgy meg el kéne gondolkozni azon, hogy a hosszú hétvégés, két éjszakás nagy talit mikor, és hol tartsuk meg. Mert remélem akarjuk. Akarjuk!
Szóba jöhet a szokásos Bagolyirtás, esetleg Vászoly, vagy bármi más, ha a csapat többsége azt kívánja, az lesz. Jöhetnek az ötletek.
Aki javasol valamit, az vállalja is el a szervezést, mert csak úgy megy a dolog. Én a Baglyot természetesen vállalom, ha azt választjuk. Ha nem, akkor más lesz a szervező.

Kapitány! Jelezd, hogy meddig tudsz jönni, vagy mikortól, mert jó volna, ha Te, és családod is velünk lenne. A kemény magra számítok, és jöhetnek az újak is!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1954 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 04:45:36 »

Erdélyiek! Mikor lesznek fotók? Már nagyon várom.
Akidobos! Van hír a gépedről?
Ú, hát sok a dolog, de már nemsoká készek. A gép felől csend és hullaszag... 
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1955 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 11:01:03 »

Augusztus 14,-n Balatonfüreden a Daewoo klubos csapat szervez egy kötetlen csobbanós fürdéses talit aki csatlakozni kíván jelentkezzen!

1. sebijoe
2.
3.
4.
Mikor,hol?
Amint a pontos helyrajzi gyülekező és óra perc meg lesz beírom, fekete kombis talit összehozhatunk! Kacsint
Nem lesz tali! Elutazunk ezen a hétvégén, közölte velem a párom! Hát erre mit lehet mondani? Értettem!!!! (Legalább az enyém az utolsó szó!)
Én jövök, ti menekültök?  Vigyorog

Meg van a gyülekezés helye és ideje:

Tesco Balatonfüred (ugyan ott ahol a Vászolyi talikor) 10 órakor.
http://www.aruhazabc.hu/%C3%A1ruh%C3%A1zak/Balatonf%C3%BCred/tesco/TESCO+Balatonf%C3%BCred/

Aki környékbeli  vagy éppen arra jár annak hibakód kiolvasást, törlést meg tudunk ejteni, viszem a gyári műszert (SCAN100), a 20/4651057-n tudtok elérni!
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 13. - 11:02:46 írta sebijoe » Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1956 Dátum: 2010. Augusztus 20. - 08:16:29 »

Jön valaki a hétvégére Budapestre vidékről? Akkor találkozhatnánk. Minden nap délutánonként itthon leszek. Szombat, vasárnap egyedül, én dolgozom, a többiek szanaszét elutaznak, elutaztak. Jelentkezzetek, ha van kedvetek! Főzni nem tudok, de kávét kaphattok... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1957 Dátum: 2010. Augusztus 20. - 14:01:43 »

Jön valaki a hétvégére Budapestre vidékről? Akkor találkozhatnánk. Minden nap délutánonként itthon leszek. Szombat, vasárnap egyedül, én dolgozom, a többiek szanaszét elutaznak, elutaztak. Jelentkezzetek, ha van kedvetek! Főzni nem tudok, de kávét kaphattok... Kacsint Vigyorog
Valószínűleg holnap én. De , ha megyek úgyis szólok telefonon.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1958 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 14:38:48 »

Szerda, csütörtök, péntek, és szombat számomra szabad. Van valakinek szintén szabad napja ezekben a napokban? Csinálhatnánk valamit esetleg.
Meg kéne lógnom Pestről, mert  itthon csak szenvedek ebben a hőségben. Szívesen vitorláznék például a Balatonon, vagy a Velencei tavon, esetleg a Tisza tó is szóba jöhetne. Vagy látogassam körbe a messze lakókat, hogy ne legyenek mindig vesztesek, hogy ők mindenből, mindig kimaradnak, lemaradnak? Vagy menjek Pilisvörösvárra gályázni a fiamhoz? Pozitív ötleteket várok, nem hülyeségeket! Ki nem fog dolgozni? Kiránduljunk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #1959 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 18:35:22 »

Szerda, csütörtök, péntek, és szombat számomra szabad. Van valakinek szintén szabad napja ezekben a napokban? Csinálhatnánk valamit esetleg.
Meg kéne lógnom Pestről, mert  itthon csak szenvedek ebben a hőségben. Szívesen vitorláznék például a Balatonon, vagy a Velencei tavon, esetleg a Tisza tó is szóba jöhetne. Vagy látogassam körbe a messze lakókat, hogy ne legyenek mindig vesztesek, hogy ők mindenből, mindig kimaradnak, lemaradnak? Vagy menjek Pilisvörösvárra gályázni a fiamhoz? Pozitív ötleteket várok, nem hülyeségeket! Ki nem fog dolgozni? Kiránduljunk!

Hajdúszoboszló, péntek, szombat, vasárnap, már nincs tömeg,a kifőzdék még üzemelnek, szerintem megérdemelnétek. Mi ottleszünk, és végigeszem a teljes kínálatot, slambuccal kezdem, mert azt még nem kóstoltam. Akik tehetik jöjjönek,jó lenne egy kis henyéléssel egybekötött tali.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1960 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 18:44:48 »

Szerda, csütörtök, péntek, és szombat számomra szabad. Van valakinek szintén szabad napja ezekben a napokban? Csinálhatnánk valamit esetleg.
Meg kéne lógnom Pestről, mert  itthon csak szenvedek ebben a hőségben. Szívesen vitorláznék például a Balatonon, vagy a Velencei tavon, esetleg a Tisza tó is szóba jöhetne. Vagy látogassam körbe a messze lakókat, hogy ne legyenek mindig vesztesek, hogy ők mindenből, mindig kimaradnak, lemaradnak? Vagy menjek Pilisvörösvárra gályázni a fiamhoz? Pozitív ötleteket várok, nem hülyeségeket! Ki nem fog dolgozni? Kiránduljunk!

Hajdúszoboszló, péntek, szombat, vasárnap, már nincs tömeg,a kifőzdék még üzemelnek, szerintem megérdemelnétek. Mi ottleszünk, és végigeszem a teljes kínálatot, slambuccal kezdem, mert azt még nem kóstoltam. Akik tehetik jöjjönek,jó lenne egy kis henyéléssel egybekötött tali.

Csak egy a baj, hogy én vagyok szabad, nem mi. Ilus robotol végig. Vasárnap pedig már 3:40-kor kezdek. Szóval ez most nem jön össze- sajnos. Enni nagyon jó!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1961 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 19:01:58 »

Most hétvégén a Tisza-tónál leszek megtalálható,jövő hétvégén pedig Debrecenbe ha valaki keresne  Kacsint.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1962 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 06:45:15 »

Ma délelőtt kb 9-10 között ott leszek a Rudiéknál. Ha volna kedve, és ideje valakinek oda ugrani, lehetne egy kis minitali.
Hívjon, akit érdekel a téma!

Amúgy meg várom a héten szabadok jelentkezését is! Csütörtök, péntek főleg, ami szóba jöhet. Szombat meg telek, ha valakit érdekelne...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1963 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 10:51:42 »

Ma délelőtt kb 9-10 között ott leszek a Rudiéknál. Ha volna kedve, és ideje valakinek oda ugrani, lehetne egy kis minitali.
Hívjon, akit érdekel a téma!

Amúgy meg várom a héten szabadok jelentkezését is! Csütörtök, péntek főleg, ami szóba jöhet. Szombat meg telek, ha valakit érdekelne...
ó...Szombaton elnézünk Kétbodonyba, szilvásgombóc fesztiválra  Vigyorog Vigyorog Pont kettőnk közt van... 
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #1964 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 12:32:02 »

Ma délelőtt kb 9-10 között ott leszek a Rudiéknál. Ha volna kedve, és ideje valakinek oda ugrani, lehetne egy kis minitali.
Hívjon, akit érdekel a téma!

Amúgy meg várom a héten szabadok jelentkezését is! Csütörtök, péntek főleg, ami szóba jöhet. Szombat meg telek, ha valakit érdekelne...
ó...Szombaton elnézünk Kétbodonyba, szilvásgombóc fesztiválra  Vigyorog Vigyorog Pont kettőnk közt van... 
Szeptemberben csinálni kellene egy talit, pl.Vácrátóti albarétum, Veresegyház medvepark, Visegrád, Eszergom, Pannonhalma?HeHeHe?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!