Lacetti klub fórum
2024. Május 06. - 03:20:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Eladás-vétel (gazdacserés autók)  (Megtekintve 176733 alkalommal)
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #45 Dátum: 2008. Március 10. - 10:25:20 »

Ja,hogy értelme is legyen ebben a fórum-környezetben a fentieknek, azért lényeges az ősz, mert akkor lesz már új Honda Jazz, amit szeretnénk majd ( feltehetően ) megvásárolni, addíg meg nincs értelme kínlódni a Láketti eladásával...

 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2008. Március 19. - 14:59:09 »

Tényleg ilyen lent van a second hand Lacsik ára? OLvastam valahol, hogy nyomott a piac...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #47 Dátum: 2008. Március 19. - 15:59:14 »

Ezért kell hosszútávra gondolkodni ha új autót veszel.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #48 Dátum: 2008. Március 19. - 16:15:52 »

Ezért kell hosszútávra gondolkodni ha új autót veszel.
8-10 évre tervezem megtartani, de tudod: " Ember tervez..."   
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
jegi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


Lacsi szimpátiatag /Mazda 6/


WWW
« Hozzászólás #49 Dátum: 2008. április 04. - 15:57:00 »

Sziasztok leendő(?) cartársak! Szeretnék tanácsot kérni Tőletek, mit szólnátok erre a lacsira? Nagyon szúrja a szemem, megvegyem vagy igen ? He
http://chevrolet-lacetti-sw.autobazar.eu/card.php?id=502488
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #50 Dátum: 2008. április 04. - 16:13:50 »

Sziasztok leendő(?) cartársak! Szeretnék tanácsot kérni Tőletek, mit szólnátok erre a lacsira? Nagyon szúrja a szemem, megvegyem vagy igen ? He
http://chevrolet-lacetti-sw.autobazar.eu/card.php?id=502488
Ez egy nagyon fapados lacsi,még tetősín sincs rajta.10533 euro=kb 2750000+regadó+ilyen+olyandíj,és 1 éves.Ha összeadsz mindent kb 3300000ft.Én inkább újat vennék.De ez persze az én véleményem,a kedvedet nem akarom elvenni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #51 Dátum: 2008. április 04. - 16:20:00 »

Sziasztok leendő(?) cartársak! Szeretnék tanácsot kérni Tőletek, mit szólnátok erre a lacsira? Nagyon szúrja a szemem, megvegyem vagy igen ? He
http://chevrolet-lacetti-sw.autobazar.eu/card.php?id=502488
  Kinézete szép a kép alapján. Ez a kocsi az SW alaptipusa. Mennyí a 342 ezer szlovák korona forintban? 8100km reálisnak tűnhet 1 év alatt, meg kell nézni a gumikopást, és a pedálokat is, stb. Vajh miért adják el ilyen hamar? Tulajjal jó lenne beszélgetni, hátha sokat segít a döntésben. Szervizkönyvéből is lehet következtetni sok dologra, de nem szentírás nyílván. Új árához képest hogy áll a kinálati ár? esetleg meglátogatni a szervizt, ahol ellátták eddig, hátha fontos infót lehet begyűjteni onnan is. Mindenesetre egy alapos ellenőrzést tégy meg rajta, és vezesd is, ne csak a háztömb körül. Szóval dönteni Neked kell, más nem fog helyetted! Kapsz több tanácsot, amiket megfogadhatsz, vagy nem, de segít a döntésed meghozatalában. Amúgy ajánlom nézz körül a neten legalább, hogy némi összehasonlítási alapod is legyen! Sok sikert! Várjuk a döntésed eredményét! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #52 Dátum: 2008. április 04. - 16:26:21 »

Sziasztok leendő(?) cartársak! Szeretnék tanácsot kérni Tőletek, mit szólnátok erre a lacsira? Nagyon szúrja a szemem, megvegyem vagy igen ? He
http://chevrolet-lacetti-sw.autobazar.eu/card.php?id=502488
Ez egy nagyon fapados lacsi,még tetősín sincs rajta.10533 euro=kb 2750000+regadó+ilyen+olyandíj,és 1 éves.Ha összeadsz mindent kb 3300000ft.Én inkább újat vennék.De ez persze az én véleményem,a kedvedet nem akarom elvenni.
  Meatloaf! Jegi nem itt él, hanem Érsekújváron, ott mások a viszonyog, nem lehet összehasonlítani az itteniekkel. Ha viszont nem olcsóbb legalább 30%-kal az újnál, akkor talán tényleg az újat kéne megvenni. Az persze ráadásul nem rizikós, hogy esetleg átvertek valamivel. Szóval járd körül alaposan a dolgot!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #53 Dátum: 2008. április 04. - 16:30:41 »

Sziasztok leendő(?) cartársak! Szeretnék tanácsot kérni Tőletek, mit szólnátok erre a lacsira? Nagyon szúrja a szemem, megvegyem vagy igen ? He
http://chevrolet-lacetti-sw.autobazar.eu/card.php?id=502488
Ez egy nagyon fapados lacsi,még tetősín sincs rajta.10533 euro=kb 2750000+regadó+ilyen+olyandíj,és 1 éves.Ha összeadsz mindent kb 3300000ft.Én inkább újat vennék.De ez persze az én véleményem,a kedvedet nem akarom elvenni.
  Meatloaf! Jegi nem itt él, hanem Érsekújváron, ott mások a viszonyog, nem lehet összehasonlítani az itteniekkel. Ha viszont nem olcsóbb legalább 30%-kal az újnál, akkor talán tényleg az újat kéne megvenni. Az persze ráadásul nem rizikós, hogy esetleg átvertek valamivel. Szóval járd körül alaposan a dolgot!
Bocs bevallom nem néztem profilt,így akkor csak az alapárat kell nézni,de viszont jó volna tudni az ottani új árat. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
jegi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


Lacsi szimpátiatag /Mazda 6/


WWW
« Hozzászólás #54 Dátum: 2008. április 04. - 17:19:55 »

Nos az ujnak az ára cca 480e Sk, tehát olcsóbb cca 150e Sk-val, tehát majdnem a harmadával. Engem is piszkál, miért adja el valaki 1 év után...? A lopásnak utánanéztem: Szlovákiában visszamenőleg 1 évre, nem loptak el semilyen Chevyt, igy remélhetőleg nem lopott...Természetesen figyelem a netet, de nálunk igen kicsi az eladó Chevyk választéka, nem úgy mint nálatok. Meg van néhány D-ből behozott nubira, nemigen olcsóbbak, és az eredet is ki tudja ? A kurzus meg kb 1Sk=7.5 Ft.
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2008. április 04. - 19:00:28 »

Nos az ujnak az ára cca 480e Sk, tehát olcsóbb cca 150e Sk-val, tehát majdnem a harmadával. Engem is piszkál, miért adja el valaki 1 év után...? A lopásnak utánanéztem: Szlovákiában visszamenőleg 1 évre, nem loptak el semilyen Chevyt, igy remélhetőleg nem lopott...Természetesen figyelem a netet, de nálunk igen kicsi az eladó Chevyk választéka, nem úgy mint nálatok. Meg van néhány D-ből behozott nubira, nemigen olcsóbbak, és az eredet is ki tudja ? A kurzus meg kb 1Sk=7.5 Ft.
Szerintem autót venni is úgy lehet képről, mint nősülni.  Vigyorog
Fapados lacsi, legalábbis fura, mert mintha bőrkormány lenne, de a középkonzol színe, a kormánytávirányító és a könyöklő hiánya, a fekete kilincsek és a hátsó kurblis ablak a star felszereltségre utal. A 8000 reális, de miért ad el ilyenkor egy autót valaki?
Szerintem nézz újat, mert annak tuti az előélete! (Már 6000 km-rel is vannak szelepcserés autók a szervízekben!)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
jegi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


Lacsi szimpátiatag /Mazda 6/


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2008. április 05. - 10:52:37 »



Szerintem nézz újat, mert annak tuti az előélete! (Már 6000 km-rel is vannak szelepcserés autók a szervízekben!)
Hát igen, könnyü azt mondani, hogy nézz újat! VigyorogÉppen, hogy azt lenne jó kihasználni, hogy valaki jó nagyot bukik rajta az eladásával. Mármost ha netán személyes okokból, erről én nem tehetek. A "másmilyen" okokra meg megegyeztem a haver szerelőmmel, hogy ő is ott lesz a szemlén. Talán kedden, ha ráér. De mikor ér rá 1 jónevü szerviszes? He
Szelepcsere? A kocsi 4/2007-es, hát nem azt mondtátok, 2007-től már a módositott szelepeket rakják beléjük?
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #57 Dátum: 2008. április 05. - 11:21:33 »



Szerintem nézz újat, mert annak tuti az előélete! (Már 6000 km-rel is vannak szelepcserés autók a szervízekben!)
Hát igen, könnyü azt mondani, hogy nézz újat! VigyorogÉppen, hogy azt lenne jó kihasználni, hogy valaki jó nagyot bukik rajta az eladásával. Mármost ha netán személyes okokból, erről én nem tehetek. A "másmilyen" okokra meg megegyeztem a haver szerelőmmel, hogy ő is ott lesz a szemlén. Talán kedden, ha ráér. De mikor ér rá 1 jónevü szerviszes? He
Szelepcsere? A kocsi 4/2007-es, hát nem azt mondtátok, 2007-től már a módositott szelepeket rakják beléjük?
A szelepekkel talán nem lesz gond, nekem 2007/5 , állítólag tényleg a módosítottat tették bele. Star felszereltség, az tuti. Nekem 2 dolog volt furcsa a képeken!
1: hátsó lökös színe, mintha sötétebb lenne, de lehet hogy csak a fényviszonyok.
2: a jobb oldali légzsák alatt a vizszintes diszléc, mintha elállt volna. Nem-e puffos volta kocsi és légyzsákcserés. Egyébként ha a motortérben, vagy a kasztnin belül lakkozva van a fényezés, akkor javított kocsi. Ugyanis a gyárban csak kívülrül lakkozzák, ha felnyitodd a csomitartót, már a gumi mellett körbe sem. Viszont javításnál fújnak mindent. Ha nem javított a kocsi, akkor megéri, de ezt szakavatott szemnek tuti látni kell!!!
Egyébként SZÉP AUTÓ!!!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Toljadneki
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62

Jazz 1.4 LS Storm Silver


« Hozzászólás #58 Dátum: 2008. április 06. - 18:04:07 »

Sziasztok !

No, csak fölkerült újra a netre az enyém is, bár már ésszerűbb áron kínálom. Nagyon átülnék már a nektek off Jazzbe, ezért is dobtam fel újra a hirdetést. Ha valakit érdekel, az alábbi linken megkukeválhatja :

http://www.hasznaltauto.hu/1981936_chevrolet_lacetti_2006

Toli. Mosolyog
Naplózva
jegi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


Lacsi szimpátiatag /Mazda 6/


WWW
« Hozzászólás #59 Dátum: 2008. április 07. - 11:55:30 »

Megkukendáztam, nagyon szép a kocsid. Kár, hogy nem kombi vagy szedan, akkor nem kellene tovább keresgélnem...Mert a fentebb írt lacsi kombit, ami érdekelt, már el is adták...Hihetetlen, milyen gyorsan elkelt. Azt gondoltam, nálunk ezek nemigen kapós kocsik, de úgylátszik tévedtem...
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!