Lacetti klub fórum
2024. Május 04. - 01:13:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 317209 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1770 Dátum: 2008. Február 19. - 20:16:42 »

Cápa!
Gratula az avatarodhoz! Erős volt a nyomás?
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1771 Dátum: 2008. Február 19. - 20:19:57 »

Cápa!
Gratula az avatarodhoz! Erős volt a nyomás?
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Megmondom őszintén, tetszik. megaztán a régit meguntam. Vigyorog Csak az a baj, hogy nem mozog!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1772 Dátum: 2008. Február 19. - 20:49:15 »

 Cápa Úr! Mert nem tudja követni az újjaidat! Ne légy telhetetlen! Kiváncsi vagyok milyen cimeket fogsz még elérni? Hamarosan jön az 1250-es irás is, majd az 1500, és így tovább, ki tudja meddig? Addig biztos míg Lacettid lesz.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
novum
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #1773 Dátum: 2008. Február 19. - 21:22:45 »

Sziasztok!
Szerintetek a manuális légkondis autóba lehet-e automata légkondit szerelni? a műszerfal konzol cseréjére gondolok.
Vélemény?
Szia.
Ha csak a konzolt akarod cserélni, azt lehet, de mivel teljesen más a 2 féle légkondi müködési elve, ennyi átalakítással sosem fog működni, csak más lesz. Még a hátsó vezetékelése is teljesen eltér. De ahogy gondolod...   
Szia!
Köszi a választ, sajnos egy kicsit lehangoló. Nem tudom, hogy lehetne valamilyen komputer szerűt alkotni utólag. Legalább külső hőmérsékletjelző lenne. Szerinted a sedanban a vezetékelés alapban bent van?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1774 Dátum: 2008. Február 20. - 02:39:26 »

Sehol senki?  Mosolyog
Naplózva


LPG
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #1775 Dátum: 2008. Február 20. - 05:31:32 »

A forumon toltott ido 1 nap!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1776 Dátum: 2008. Február 20. - 08:25:12 »

Sziasztok!
Szerintetek a manuális légkondis autóba lehet-e automata légkondit szerelni? a műszerfal konzol cseréjére gondolok.
Vélemény?
Szia.
Ha csak a konzolt akarod cserélni, azt lehet, de mivel teljesen más a 2 féle légkondi müködési elve, ennyi átalakítással sosem fog működni, csak más lesz. Még a hátsó vezetékelése is teljesen eltér. De ahogy gondolod...   
Szia!
Köszi a választ, sajnos egy kicsit lehangoló. Nem tudom, hogy lehetne valamilyen komputer szerűt alkotni utólag. Legalább külső hőmérsékletjelző lenne. Szerinted a sedanban a vezetékelés alapban bent van?
Szerintem csak a digit klimásban van ehhez szükséges kábelezés. Ugyanis még a levegő áramoltatás vezérlése is teljesen más, mint a manuális klimánál.
De ha nagyon szeretnél ilyesmit, itt kotorássz... :

http://www.tripcomputer.ru/Lacetti.htm
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1777 Dátum: 2008. Február 20. - 20:10:38 »

Te Ladlac! Még 5 beszólás és ezredes leszel 
Naplózva

rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #1778 Dátum: 2008. Február 20. - 20:53:34 »

Uraim, Hölgyeim, bocs hogy egy oldallal előbbi topic-hoz adom hozzá a derűs adalékot, de szerintem ez a lehúzás egyik, biztos vagyok benne, hogy nem a legnagyobb csúcsa a K&H banktól, mai posta:   kamat                             24 278.-   
 árfolyamkülönbözet:              487.-
 értesítő a tőketörlesztésről: 4 660.-
 4 660.- Ft egy levélért, amiben 48 sorban szerepel ugyanaz az összeg, ami azért minden hónapban változik az árfolyam szerint! Ész megáll, bankárnak kellett volna állnom!
Naplózva
novum
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #1779 Dátum: 2008. Február 20. - 22:00:14 »

Sziasztok!
Szerintetek a manuális légkondis autóba lehet-e automata légkondit szerelni? a műszerfal konzol cseréjére gondolok.
Vélemény?
Szia.
Ha csak a konzolt akarod cserélni, azt lehet, de mivel teljesen más a 2 féle légkondi müködési elve, ennyi átalakítással sosem fog működni, csak más lesz. Még a hátsó vezetékelése is teljesen eltér. De ahogy gondolod...   
Szia!
Köszi a választ, sajnos egy kicsit lehangoló. Nem tudom, hogy lehetne valamilyen komputer szerűt alkotni utólag. Legalább külső hőmérsékletjelző lenne. Szerinted a sedanban a vezetékelés alapban bent van?
Szerintem csak a digit klimásban van ehhez szükséges kábelezés. Ugyanis még a levegő áramoltatás vezérlése is teljesen más, mint a manuális klimánál.
De ha nagyon szeretnél ilyesmit, itt kotorássz... :

http://www.tripcomputer.ru/Lacetti.htm
Köszi a tippet!
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1780 Dátum: 2008. Február 21. - 08:26:59 »

Uraim, Hölgyeim, bocs hogy egy oldallal előbbi topic-hoz adom hozzá a derűs adalékot, de szerintem ez a lehúzás egyik, biztos vagyok benne, hogy nem a legnagyobb csúcsa a K&H banktól, mai posta:   kamat                             24 278.-   
 árfolyamkülönbözet:              487.-
 értesítő a tőketörlesztésről: 4 660.-
 4 660.- Ft egy levélért, amiben 48 sorban szerepel ugyanaz az összeg, ami azért minden hónapban változik az árfolyam szerint! Ész megáll, bankárnak kellett volna állnom!
Gyanítom így kell olvasni:
töketörlesztés: 4660 - az eredeti kamatozó hitelrészedből
kamat(y)törlesztés: 24278 - kamat amit először kifizetsz hogy a bank nyeresége nőjjön, hogy aztán elkezd rendezni az adósságod is
árfolyamkülönbözet: 487 - picsi-pacsi árfolyam, hogy nehogy már pár száz forinttal lenyúld a bankot
Nem kell bankárnak lenned, elég ha van egy bankod  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1781 Dátum: 2008. Február 21. - 08:34:04 »

Cápa Úr! Mert nem tudja követni az újjaidat! Ne légy telhetetlen! Kiváncsi vagyok milyen cimeket fogsz még elérni? Hamarosan jön az 1250-es irás is, majd az 1500, és így tovább, ki tudja meddig? Addig biztos míg Lacettid lesz.
Pontosításként:
1500 cm3-nél nő a CsAcSaCsOgo és biztosítási díja
2000-nél motor és kézcsere, majd újra bejáratós lesz a kolléga Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #1782 Dátum: 2008. Február 21. - 10:34:42 »

Komis, sajnos nem...ma rákérdeztem telefonon, tényleg ennyiért írták a levelet...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1783 Dátum: 2008. Február 21. - 15:18:28 »

Ne feledjük, hogy újabb RÓKÁT kell üdvözülnünk, mert a jó nagy Petink is VÉN RÓKÁVÁ változott! Gratula neki is! Igaz ma- holnap elveszítünk ugyis egy Rókát, mert ezredes lesz! Előre is gratulálok LadLac szomszédnak, az új rangjához! Én még maradok egy kicsit ravaszdi...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1784 Dátum: 2008. Február 21. - 16:34:44 »

Ne feledjük, hogy újabb RÓKÁT kell üdvözülnünk, mert a jó nagy Petink is VÉN RÓKÁVÁ változott! Gratula neki is! Igaz ma- holnap elveszítünk ugyis egy Rókát, mert ezredes lesz! Előre is gratulálok LadLac szomszédnak, az új rangjához! Én még maradok egy kicsit ravaszdi...

Köszi!
Nem sokáig fogsz ravaszkodni! Nem adok egy hetet, és Te is EZREDES leszel!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!