Lacetti klub fórum
2024. Május 16. - 07:20:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 159738 alkalommal)
bachgyorgy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #600 Dátum: 2013. Május 30. - 19:08:16 »

Sikerült megcsinálni.
Szóval, úgy működik, hogy az 5cd-s verziónál maga a cd váltó használja az aux bemenetet. Tehát el kell dönteni, hogy a cd tárat vagy egyéb eszközt akarunk használni. A blaupunk aux in kábel pont a cd váltó csatlakozóihoz ment be, a rádió érzékelte is hogy már nem "changer" hanem aux eszköz van bedugva és tökéletesen működik. Hátránya ennek hogy a cd tár nem használható tovább,de igazából én audio cd-t már pár éve nem írtam.

Üdv.
Naplózva
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #601 Dátum: 2013. Május 30. - 20:35:48 »

hol sikerült végül venni adaptert?
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
bachgyorgy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #602 Dátum: 2013. Május 31. - 06:54:09 »

hol sikerült végül venni adaptert?

Én váci vagyok, itt van egy ilyen hifi/elektronika bolt és náluk volt, 2e ftért.
Naplózva
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #603 Dátum: 2013. Május 31. - 11:32:23 »

hol sikerült végül venni adaptert?

Én váci vagyok, itt van egy ilyen hifi/elektronika bolt és náluk volt, 2e ftért.
A rendőrség mellett? Ott vannak jó cuccaik, és nem minden bazi drága Mosolyog
Naplózva
bachgyorgy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #604 Dátum: 2013. Május 31. - 16:17:55 »

hol sikerült végül venni adaptert?

Én váci vagyok, itt van egy ilyen hifi/elektronika bolt és náluk volt, 2e ftért.
A rendőrség mellett? Ott vannak jó cuccaik, és nem minden bazi drága Mosolyog

Így van, Blacktonick a nevük azt hiszem.
Naplózva
lacikiru
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Hozzászólás #605 Dátum: 2013. Július 07. - 11:32:02 »

Sziasztok,....lassan beletettem az én szép Lacettimbe a 400-adik kilométert, Vigyorog ,az e heti csoda,hogy a Blaupunkt rádió a kormányról vezérléssel akkor is működik ha nincs fent az előlap.
Naplózva

A biztonsági öv,egy opció ami megmentheti az életed.
A Cascod lehet,egy opció hogy ne a nulláról kezd újra.
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #606 Dátum: 2013. Július 07. - 12:49:01 »

Sziasztok,....lassan beletettem az én szép Lacettimbe a 400-adik kilométert, Vigyorog ,az e heti csoda,hogy a Blaupunkt rádió a kormányról vezérléssel akkor is működik ha nincs fent az előlap.
Akkor a tied extra verzió, bár vszínű nem kilométer-függő a dolog...  Mosolyog
A 7 éves Lacsi 7 éves Blau-ja ezt a trükköt nem tudja... (hozzáteszem, szerintem nem baj...)
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #607 Dátum: 2013. Július 07. - 12:59:34 »

Az én 8 éves blaum. is tudta, sőt az 5 éves mp3-as is. Kacsint
Naplózva


LPG
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #608 Dátum: 2013. Július 07. - 13:40:25 »

Hát, ha én leveszem az előlapot, akkor bizony csak az asszony hangja hallatszik... Kacsint
Naplózva
lacikiru
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Hozzászólás #609 Dátum: 2013. Július 07. - 14:25:51 »

Sziasztok,....lassan beletettem az én szép Lacettimbe a 400-adik kilométert, Vigyorog ,az e heti csoda,hogy a Blaupunkt rádió a kormányról vezérléssel akkor is működik ha nincs fent az előlap.
Akkor a tied extra verzió, bár vszínű nem kilométer-függő a dolog...  Mosolyog
A 7 éves Lacsi 7 éves Blau-ja ezt a trükköt nem tudja... (hozzáteszem, szerintem nem baj...)

Az előző 59 ezret más rakta bele szóval csak nekem új,sőt én költhetek a 60-e szervízére egy vagyont 

Egyébként úgy derült ki h beültem és indítás után véletlenül nyomtam meg a bekapcs gombot.
Amúgy 2008 végi sedan,és digitklímás verzió.
Naplózva

A biztonsági öv,egy opció ami megmentheti az életed.
A Cascod lehet,egy opció hogy ne a nulláról kezd újra.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #610 Dátum: 2013. Július 08. - 09:05:44 »

Sziasztok,....lassan beletettem az én szép Lacettimbe a 400-adik kilométert, Vigyorog ,az e heti csoda,hogy a Blaupunkt rádió a kormányról vezérléssel akkor is működik ha nincs fent az előlap.
Akkor a tied extra verzió, bár vszínű nem kilométer-függő a dolog...  Mosolyog
A 7 éves Lacsi 7 éves Blau-ja ezt a trükköt nem tudja... (hozzáteszem, szerintem nem baj...)

Az előző 59 ezret más rakta bele szóval csak nekem új,sőt én költhetek a 60-e szervízére egy vagyont 

Egyébként úgy derült ki h beültem és indítás után véletlenül nyomtam meg a bekapcs gombot.
Amúgy 2008 végi sedan,és digitklímás verzió.
Nálam a 2004-es CD váltós blau azt tudta, hogy kulcs nélkül üzemelt 15 percig Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #611 Dátum: 2013. Július 08. - 11:21:57 »

Sziasztok,....lassan beletettem az én szép Lacettimbe a 400-adik kilométert, Vigyorog ,az e heti csoda,hogy a Blaupunkt rádió a kormányról vezérléssel akkor is működik ha nincs fent az előlap.
Akkor a tied extra verzió, bár vszínű nem kilométer-függő a dolog...  Mosolyog
A 7 éves Lacsi 7 éves Blau-ja ezt a trükköt nem tudja... (hozzáteszem, szerintem nem baj...)

Az előző 59 ezret más rakta bele szóval csak nekem új,sőt én költhetek a 60-e szervízére egy vagyont 

Egyébként úgy derült ki h beültem és indítás után véletlenül nyomtam meg a bekapcs gombot.
Amúgy 2008 végi sedan,és digitklímás verzió.
Nálam a 2004-es CD váltós blau azt tudta, hogy kulcs nélkül üzemelt 15 percig Mosolyog

mindegyik tudja be lehet állítani meddig üzemeljen gyújtás után
Naplózva

70/4334431
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #612 Dátum: 2013. Július 08. - 12:04:08 »

Sziasztok,....lassan beletettem az én szép Lacettimbe a 400-adik kilométert, Vigyorog ,az e heti csoda,hogy a Blaupunkt rádió a kormányról vezérléssel akkor is működik ha nincs fent az előlap.
Akkor a tied extra verzió, bár vszínű nem kilométer-függő a dolog...  Mosolyog
A 7 éves Lacsi 7 éves Blau-ja ezt a trükköt nem tudja... (hozzáteszem, szerintem nem baj...)

Az előző 59 ezret más rakta bele szóval csak nekem új,sőt én költhetek a 60-e szervízére egy vagyont 

Egyébként úgy derült ki h beültem és indítás után véletlenül nyomtam meg a bekapcs gombot.
Amúgy 2008 végi sedan,és digitklímás verzió.
Nálam a 2004-es CD váltós blau azt tudta, hogy kulcs nélkül üzemelt 15 percig Mosolyog

mindegyik tudja be lehet állítani meddig üzemeljen gyújtás után
Függetlenül attól, hogy az előlap fent van-e vagy sem? 
Naplózva
benito86
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Hozzászólás #613 Dátum: 2013. Augusztus 25. - 22:09:58 »

Sziasztok kacérkodom egy kínai 2DIN-es fejegység beszerzésével (gps, dvd, avi, mp3, fm, bluetooth, távirányító, microUSB, SD kártya, IGo térkép kompatibilis). http://www.ebay.com/itm/universal-2-two-Din-6-2-inch-Car-DVD-player-with-GPS-TV-BT-audio-Radio-stereo-/251323804941?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_GPS&hash=item3a8410ed0d
Cirka 15 ropi túl szép h igaz legyen...Mosolyog
Van valamilyen tapasztalatotok ezzel, v ehez hasonó eszközzel? Ha tudtok valamilyen megbízható hasonló tudású eszközt szóljatok 30k-ig elmennék.
 
Előre is köszi!
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #614 Dátum: 2013. Augusztus 26. - 07:11:59 »

Sziasztok kacérkodom egy kínai 2DIN-es fejegység beszerzésével (gps, dvd, avi, mp3, fm, bluetooth, távirányító, microUSB, SD kártya, IGo térkép kompatibilis). http://www.ebay.com/itm/universal-2-two-Din-6-2-inch-Car-DVD-player-with-GPS-TV-BT-audio-Radio-stereo-/251323804941?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_GPS&hash=item3a8410ed0d
Cirka 15 ropi túl szép h igaz legyen...Mosolyog
Van valamilyen tapasztalatotok ezzel, v ehez hasonó eszközzel? Ha tudtok valamilyen megbízható hasonló tudású eszközt szóljatok 30k-ig elmennék.
 
Előre is köszi!

0 értékeléses!
ilyen  jellegű készüléket a te általad behatárolt áron NEM lehet venni max használtan de megbizhatóság az hiú ábránd....
gyűjtőgess még hozzá 50k-t és akkor valamit tudsz venni ami minőségben már elfogadható!
amúgy is licites+50USD a szállítás a legolcsóbb csak DVD:http://www.ebay.com/itm/6-2-Touchscreen-Car-DVD-Player-In-Dash-2-DIN-Rearview-Camera-/130969094042?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item1e7e5dc79a
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 26. - 07:15:54 írta sebike » Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!