Lacetti klub fórum
2024. Május 04. - 23:27:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 266810 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #75 Dátum: 2007. November 06. - 02:18:50 »

Nekem Vácot csinálták a 60.000 szervizt és ha jól emlékszem 60 valahány ezerbe volt.
Majd megnézem pontosan!
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #76 Dátum: 2007. November 06. - 06:47:30 »

Nekem Vácot csinálták a 60.000 szervizt és ha jól emlékszem 60 valahány ezerbe volt.
Majd megnézem pontosan!
Már én is gondolkodtam, hogy oda viszem, hisz mégis csak chevyklub támogatók!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #77 Dátum: 2007. November 06. - 10:14:34 »

Nekem Vácot csinálták a 60.000 szervizt és ha jól emlékszem 60 valahány ezerbe volt.
Majd megnézem pontosan!
Már én is gondolkodtam, hogy oda viszem, hisz mégis csak chevyklub támogatók!
Nekem is nagyon soknak tűnik az a 100 rugó! Eddig hozzávetőleg lehetett azt számolni opel származékoknál, hogy ahány km, annyi jó magyar forint! Erős túlzással persze, mert a 45000-es nem minden esetben volt annyi, de ilyenkor már kellett az autóra egy-két apró tétel és ebbe belefért. Meg kell kérdezni Shekk Kornél cartársat az összegről, pontosabbat tud mondani ő, hisz váci szervíz egyik vezetője! chevyklub fórumon talán valaki tudja az elkérhetőségét.
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 06. - 10:17:13 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #78 Dátum: 2007. November 08. - 15:52:38 »

Esetleg pontozhatnánk 1-10-ig
Sőt még szavazást is indithatnánk az egyes szervizek közt 1-5 pontig. A Duna eddigi kiszolgálás alapján 5-öst kapna, de hozzáteszem, hogy a szervízek messze drágábbak a saját kis maszek szerelőmnél - aki mínőségileg a munka ugyanaz vagy jobb. Az ár miatt csak 1-est érdemelnek a szervizek, habár ugyan azon munkáért akár 10-15 e. forint külömbség is van két márkaszervíz között. Ezt is figyelembe kellene venni.
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #79 Dátum: 2007. November 08. - 16:01:35 »

Sztráda márkakereskedés: *5 /sok engedmény, jó áron használt beszámítás, udvarias, gyors/
szervíz: gariba amit csináltak 5 /gyors, jó/
szervíz ár: -10. /botrány/ De ezt már kifejtettem a 60 eKm átvizsgálás árainál...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #80 Dátum: 2007. November 08. - 20:08:40 »

Nekem a bőr kormányon szétjött a varrás bevittem lefényképezték hogy elküldjék a képet a GM-nek és két hete semmi reakcio
Lassú víz, partot mos./vagy megposhad.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #81 Dátum: 2007. November 09. - 15:57:08 »

Végre ma megérkezett 1/2 4re megyek.
Uj kocsi, uj kormány...
Ez aztán a dőzsölés Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #82 Dátum: 2007. November 09. - 21:36:25 »

2 ora alatt sikerült kicserélni egy nyamvatt kormányt nekik.
Jó munkához idő kell... Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #83 Dátum: 2007. November 09. - 23:50:05 »

2 ora alatt sikerült kicserélni egy nyamvatt kormányt nekik.
Jó munkához idő kell... Vigyorog
Rosszhoz meg mégtöbb!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Turesz
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Hozzászólás #84 Dátum: 2007. November 13. - 19:46:10 »

Gombosnál 45ekm-es jött ki 49Ft-ból és ebben benne volt még egyéb apróság is. Ráadásul gariba cserélik a kormányoszlopot (alig hallható nyöszörgő hang, nem is gond, ők ajánlották fel a garis cserét), meg az első-oldalsó szélvédőket is (néhány karmolás a vízlehúzóba ágyazódó homokszemcséktől). Sőt az EGéRre felajánlották, hogy egy későbbi időpontban lehúzzák a hengerfejet és kicserélik a kipuffszelepeket (hornyos szár -> koromlehúzás -> EGéRgyógyulás (na ezt majd hiszem, ha...)), szintén gariba. Udvarias kiszolgálás, részletes tájékoztatás. Szóval korrekt. Az ára meg ennyi.... mindenhol. Üdv: Turesz
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #85 Dátum: 2007. November 13. - 20:55:56 »

Gombosnál 45ekm-es jött ki 49Ft-ból és ebben benne volt még egyéb apróság is. Ráadásul gariba cserélik a kormányoszlopot (alig hallható nyöszörgő hang, nem is gond, ők ajánlották fel a garis cserét), meg az első-oldalsó szélvédőket is (néhány karmolás a vízlehúzóba ágyazódó homokszemcséktől). Sőt az EGéRre felajánlották, hogy egy későbbi időpontban lehúzzák a hengerfejet és kicserélik a kipuffszelepeket (hornyos szár -> koromlehúzás -> EGéRgyógyulás (na ezt majd hiszem, ha...)), szintén gariba. Udvarias kiszolgálás, részletes tájékoztatás. Szóval korrekt. Az ára meg ennyi.... mindenhol. Üdv: Turesz
Megyek a Gomboshoz -innen nagyon vidékről is- ha nekem is megcsinálják a 45000-es szervízt 49Ft-ból!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Turesz
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Hozzászólás #86 Dátum: 2007. November 14. - 14:04:17 »

Gombosnál 45ekm-es jött ki 49Ft-ból és ebben benne volt még egyéb apróság is. Ráadásul gariba cserélik a kormányoszlopot (alig hallható nyöszörgő hang, nem is gond, ők ajánlották fel a garis cserét), meg az első-oldalsó szélvédőket is (néhány karmolás a vízlehúzóba ágyazódó homokszemcséktől). Sőt az EGéRre felajánlották, hogy egy későbbi időpontban lehúzzák a hengerfejet és kicserélik a kipuffszelepeket (hornyos szár -> koromlehúzás -> EGéRgyógyulás (na ezt majd hiszem, ha...)), szintén gariba. Udvarias kiszolgálás, részletes tájékoztatás. Szóval korrekt. Az ára meg ennyi.... mindenhol. Üdv: Turesz
Megyek a Gomboshoz -innen nagyon vidékről is- ha nekem is megcsinálják a 45000-es szervízt 49Ft-ból!  Vigyorog
Ja, bocs, az a kis genya "e" nem akarja az igazat. Naná, hogy 49eFt. kösz: Turesz
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #87 Dátum: 2007. November 16. - 17:38:20 »

Sziasztok!
Egy újabb adalék a kötelező szervizekhez:
Ma, kétéves/30ezres (27ezres...) service (Chevrolet Wallis):
  - anyagdíj (pollenszűrő, olajszűrő,gyertyák): 11739.- Ft
  - munkadíj (norma szerint 2,5 óra): 16920.- Ft

Összesen: 28659.- Ft + az általam vitt olaj (hogy esetleg újra fellángoljanak az indulatok Kacsint: Castrol Edge 5W-30)

Mondjuk a munka a kocsi átvételétől az átadásáig (az összes papírmunkával együtt!) nem volt 2 óra, de kicsire nem adunk...
Végig az autó mellett lehettem, korrekt, segítőkész volt a munkásember... (nem is lett felszámolva mondjuk a féktisztító, amit nem is használt... Kacsint)
Naplózva
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #88 Dátum: 2007. November 19. - 13:25:10 »

Gombosnál 45ekm-es jött ki 49Ft-ból és ebben benne volt még egyéb apróság is. Ráadásul gariba cserélik a kormányoszlopot (alig hallható nyöszörgő hang, nem is gond, ők ajánlották fel a garis cserét), meg az első-oldalsó szélvédőket is (néhány karmolás a vízlehúzóba ágyazódó homokszemcséktől). Sőt az EGéRre felajánlották, hogy egy későbbi időpontban lehúzzák a hengerfejet és kicserélik a kipuffszelepeket (hornyos szár -> koromlehúzás -> EGéRgyógyulás (na ezt majd hiszem, ha...)), szintén gariba. Udvarias kiszolgálás, részletes tájékoztatás. Szóval korrekt. Az ára meg ennyi.... mindenhol. Üdv: Turesz
Megyek a Gomboshoz -innen nagyon vidékről is- ha nekem is megcsinálják a 45000-es szervízt 49Ft-ból!  Vigyorog
Nem azért mondon de az a 49e kicsit huzosnak tünik, mivel semmi különöset nem kell csinálni. Ugyan az mint a 15 ezres szervíz!
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #89 Dátum: 2007. November 19. - 13:50:43 »

Azért nem egészen az, mint a 15 ezres!
Hozzájön még (hivatalosan):
  • motor hűtőfolyadék csere
  • üzemanyag szűrő csere
  • légszűrő csere

Ezek azért nem kis tételek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!