Lacetti klub fórum
2024. Május 11. - 17:19:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Le
 
Szerző Téma: "Klubfuvar, szomszédolás, segítség idegenben"  (Megtekintve 49777 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Június 10. - 07:48:01 »

Cappuccino készítő készülékeket élesíteni! Gidy apu megy!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Június 10. - 09:39:57 »

Hogy az ég szakadjon a légi menetrend megtervezőire4 Hát hogy a francba lehet egy gépet hajnali 6:25- kor indítani? Mikor kell elindulnom otthonról, ha időben ki akarok érni?
  Jó korán! Kacsint Vigyorog Ami azt illeti, gondolom egy órával előbb ott kéne lenni, az út majdnem egy óra, a reggeli felkészülés is hosszú ilyenkor, tehát nem elég jó korán, még korábban kell! Kacsint Vigyorog Felébresszelek, amikor én kelek? He Már, hogy el ne késs! Minden jót Cap fiam, vigyázz nagyon Magadra, és jelentkezz minél többször, hogy legalább igy , és itt legyünk együtt! Kacsint Várjuk a kinti tudósításaidat! ..., és ne feledd várunk vissza épségben! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kapitány!
Ha a nagy felfordulásban itthon maradna valami fontos: Július 24-én, előre megfontolt szándékkal Sassnitz-ban leledzem (komppal való átkelés céljából Svédországba - a másik oldal Trelleborg).
Ugyan gőzöm sincs róla, hogy ezek a kikötők neked bármikor is elérhetők-e Kacsint Kacsint, de ha igen, és valami apróságot utánad kellene cígölni, csak szólj nyugodtan (például egy nagycímletű bankókkal megrakott borítéknak bármikor tudok helyet szorítani... Vigyorog Vigyorog)!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Június 10. - 10:55:37 »

Ha már itt tartunk...ha minden igaz most 20-án célba veszem Londont. Ha valakinek arrafelé kellene valamit vinni, vagy onnan hozni...Teherautóval leszek, így a belvárosból ne akarjatok semmit...oda tuti nem tudok beevickélni Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Június 10. - 14:12:48 »

Ha már itt tartunk...ha minden igaz most 20-án célba veszem Londont. Ha valakinek arrafelé kellene valamit vinni, vagy onnan hozni...Teherautóval leszek, így a belvárosból ne akarjatok semmit...oda tuti nem tudok beevickélni Vigyorog

Hogy az ég szakadjon a légi menetrend megtervezőire4 Hát hogy a francba lehet egy gépet hajnali 6:25- kor indítani? Mikor kell elindulnom otthonról, ha időben ki akarok érni?
  Jó korán! Kacsint Vigyorog Ami azt illeti, gondolom egy órával előbb ott kéne lenni, az út majdnem egy óra, a reggeli felkészülés is hosszú ilyenkor, tehát nem elég jó korán, még korábban kell! Kacsint Vigyorog Felébresszelek, amikor én kelek? He Már, hogy el ne késs! Minden jót Cap fiam, vigyázz nagyon Magadra, és jelentkezz minél többször, hogy legalább igy , és itt legyünk együtt! Kacsint Várjuk a kinti tudósításaidat! ..., és ne feledd várunk vissza épségben! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kapitány!
Ha a nagy felfordulásban itthon maradna valami fontos: Július 24-én, előre megfontolt szándékkal Sassnitz-ban leledzem (komppal való átkelés céljából Svédországba - a másik oldal Trelleborg).
Ugyan gőzöm sincs róla, hogy ezek a kikötők neked bármikor is elérhetők-e Kacsint Kacsint, de ha igen, és valami apróságot utánad kellene cígölni, csak szólj nyugodtan (például egy nagycímletű bankókkal megrakott borítéknak bármikor tudok helyet szorítani... Vigyorog Vigyorog)!

Bocsánat, nem voltam egyértelmű... Zavart Zavart Zavart:
Természetesen mindenki más számára is él a felajánlásom!
A konkrét útvonal: Budapest-Zakopane-Krakkó-Sassnitz-Trelleborg-Göteborg, majd később vissza Göteborg-Trelleborg-Sassnitz-Berlin-Budapest; mindez július végén, aug. elején.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Június 10. - 16:28:55 »

Ha már itt tartunk...ha minden igaz most 20-án célba veszem Londont. Ha valakinek arrafelé kellene valamit vinni, vagy onnan hozni...Teherautóval leszek, így a belvárosból ne akarjatok semmit...oda tuti nem tudok beevickélni Vigyorog

Ha esetleg Antwerpen felé kanyarodsz keresd a Doerte nevű öreglányt. Kaptok egy krigli tengerész kávét!

Kripic! Elérhetőek, bár vélhetőleg a főnökeim nem örülnének, ha arra tévednék! Antwerpen - Le Havre - Casablanca között fogok ingázni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Június 10. - 16:33:03 »

Kripic! De, ha félsz egyedül, elvihetsz engem is! Kacsint Vigyorog Egy kicsit vezetni is tudok, ha kell, bár ezt sokan kétlik. Kacsint Vigyorog Fogyasztás beállításra készülsz? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Június 11. - 07:56:32 »

...
Kripic! Elérhetőek, bár vélhetőleg a főnökeim nem örülnének, ha arra tévednék! Antwerpen - Le Havre - Casablanca között fogok ingázni.
Ja, hogy Te a naposabb, melegebb vidékeket kedveled... Akkor nem viszem utánad a borítékot... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Június 11. - 08:03:12 »

Kripic! De, ha félsz egyedül, elvihetsz engem is! Kacsint Vigyorog Egy kicsit vezetni is tudok, ha kell, bár ezt sokan kétlik. Kacsint Vigyorog Fogyasztás beállításra készülsz? He Kacsint Vigyorog
Óóóó, nem engednek engem olyan messzi távolba egyedül... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Teljességgel családilag teszünk kiruccanást a kies Skandináviába..., úgyhogy bocsi, de nem férsz be 
A fogyasztással én már csak annyira törődöm, hogy sírok, milyen magas, ha eddig nem ment lejjebb, már nem fog. (Mondjuk a tabletta némileg segített, de nem a hosszú utakkal van gond... De ez nem ide való téma...)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Október 10. - 17:02:36 »

Sajnos a Baglyos tali nem jött össze, más felé vezet az utam.
Tudom, hogy későn, de ha valakinek kellene valami holnap, azaz szombaton Keszthely-Szigetvár-Pécs-Kaposvár útvonalon, akkor szóljon bátran!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Október 10. - 17:33:49 »

Sajnos a Baglyos tali nem jött össze, más felé vezet az utam.
Tudom, hogy későn, de ha valakinek kellene valami holnap, azaz szombaton Keszthely-Szigetvár-Pécs-Kaposvár útvonalon, akkor szóljon bátran!
Kaposvárról már csak egy ugrás Bagoly...  Vigyorog
Hozhatnál Bagolyra 4 db ceruzaelemet.  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Október 21. - 07:22:31 »

Ladlac! Hogyan jutsz el orvoshoz holnap?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Október 21. - 09:41:42 »

Ladlac! Hogyan jutsz el orvoshoz holnap?
Apukám elfuvaroz, igaz nem Lacetti-vel!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Október 21. - 10:20:58 »

Ladlac! Hogyan jutsz el orvoshoz holnap?
Apukám elfuvaroz, igaz nem Lacetti-vel!  Vigyorog


MNT-nek van mentő autója, miért nem beszélsz vele?
Az idei párizsi divat szerint az megy a gipszhez.  Kacsint
(Azért jól vagy? Fáj, viszket? Legalább van időd repülni. Ha máson nem, hát a szimulátoron.)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Október 21. - 12:00:27 »

Ladlac! Hogyan jutsz el orvoshoz holnap?
Apukám elfuvaroz, igaz nem Lacetti-vel!  Vigyorog


MNT-nek van mentő autója, miért nem beszélsz vele?
Az idei párizsi divat szerint az megy a gipszhez.  Kacsint
(Azért jól vagy? Fáj, viszket? Legalább van időd repülni. Ha máson nem, hát a szimulátoron.)

És még én voltam a gonosz, amikor lerobbant a helid és azt mondtam, hogy legalább lesz időd a programozással foglalkozni!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Október 21. - 12:54:09 »

Ladlac! Hogyan jutsz el orvoshoz holnap?
Apukám elfuvaroz, igaz nem Lacetti-vel!  Vigyorog


Ha délután mész futóműfelújításra, akkor én is elfuvarozhatlak. Lacettivel. SW-vel.....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!