Lacetti klub fórum
2024. Május 17. - 14:36:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró találkozó, 2009, December 12. Budapest  (Megtekintve 60226 alkalommal)
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #90 Dátum: 2009. December 10. - 19:35:48 »

Én majd csak hnap veszem meg! ma elég sok melóm volt sajna nem értem rá +este 6kor még mehettem felrakatni hátra is a téligumikat! végre pihi...
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
karcsu
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


karcsu


« Hozzászólás #91 Dátum: 2009. December 10. - 20:30:46 »

nem baj ha a keresztfiamat is hoznám magammal 9 éves
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #92 Dátum: 2009. December 10. - 20:33:26 »

Nekem is úgyfest Gidy hogy jön velem barátnőm is! kajával sztem nem kell nagyon sokat számolni neki.... madárétkű....Mosolyog
sajnos a Gomboséktól még nem feleltek a tesztre talán majd hnap...
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #93 Dátum: 2009. December 10. - 20:44:35 »

Sasa! Persze hozhatod. Hívd fel Gombosékat, ne várj levélre, ez gyorsabb, és mindjárt eldőlhet minden kérdés is egyben.
Karcsu! Szint úgy! Nem gond, ha hozod. Elég vegyes lesz a társaság, öregnek itt leszek én, ő meg a gyerekeket képviseli, a többiek meg a fiatalságot.
Már csak 2-őt, azaz kettőt kell aludni a taliig! Megyek is lefekszem, hogy egy maradjon! Kacsint Vigyorog

Még valamit: a gyűjteményemhez nem nyúlhat senki sem! Meg van számolva! Vigyorog Mindent a szemnek! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 10. - 20:50:05 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #94 Dátum: 2009. December 10. - 20:53:00 »

Miért milyen gyűjteményed van Gidy?
jah persze bocs buta kérdés volt ... hisz "Gedeon bácsi a nők bálványa....."
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #95 Dátum: 2009. December 10. - 21:01:35 »

Miért milyen gyűjteményed van Gidy?
jah persze bocs buta kérdés volt ... hisz "Gedeon bácsi a nők bálványa....."
Van két nő, valóban, a nejem, és a lányom. A gyűjteményem pedig valamivel több, mint 500 darabos. Na jó, elárulom, bár már sokan tudják, látták, úgyis megsúgták volna. Szóval kisautó gyűjteményem van  1:87-től, egészen 1.18-as ig, no meg egy 1:1-es, ami egy Lacetti SW. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #96 Dátum: 2009. December 10. - 21:03:57 »

Közben bejelöltelek egy számunkra jól ismert közösségi portálon(iwiw) és elolvastam sőt a képeid is megnézegettem!
Őszintén megmondva picit szégyenlem is magam mert nem néztem még az adatlapod sem és nem gondoltam h ennyivel idősebb vagy nálam! remélem nem gond h tegeztelek eddig!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #97 Dátum: 2009. December 10. - 21:06:43 »

Közben bejelöltelek egy számunkra jól ismert közösségi portálon(iwiw) és elolvastam sőt a képeid is megnézegettem!
Őszintén megmondva picit szégyenlem is magam mert nem néztem még az adatlapod sem és nem gondoltam h ennyivel idősebb vagy nálam! remélem nem gond h tegeztelek eddig!
A klubban mindenki mindenkit tegez, korra, nemre való tekintet nélkül. De nem idősebb vagyok ennyivel, csak előbb születtem jóval, mint Te. Bejelöltél?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #98 Dátum: 2009. December 10. - 21:09:39 »

igen egy 5perce körülbelül, téged, Ladlac-ot, Gatsy-t és Stocz-ot is !
mindenféle autókat gyűjtesz márkára, tudásra, és értékre való tekintetnélkül?
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #99 Dátum: 2009. December 10. - 21:20:13 »

igen egy 5perce körülbelül, téged, Ladlac-ot, Gatsy-t és Stocz-ot is !
mindenféle autókat gyűjtesz márkára, tudásra, és értékre való tekintetnélkül?
Igen! Az elsőket még kis srác koromban kaptam apámtól, külföldről hozta, mert itt még nem lehetett ilyeneket kapni. (Edző volt, ezért tudott utazni). Szóval van olyan, amit nem tegezhetsz le, mert olyan öreg. Ez egész már egy vagyont ér, de nem eladó! Van néhány ritkaság is, de a zöme ismert márkák termékei. (Matchbox, Dinky Toys, Poli Toys, Bburago, Schuco, Maisto, Welly, stb.) Megnézni szabad, a vitrinben vannak, zöme üveg mögött. A többit személyesen. Van egy Lacetti WTTC is, Jani jóvoltából!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #100 Dátum: 2009. December 10. - 21:46:16 »

apum is szerette volna gyűjteni a kisautókat de neki a Burago volt a szíve vágya ( az egész nagyok) csak hát az ő fiatalkorában még ezek horribilis áron mentek.... nekem össz vissz van kb 9 vagy tíz Shell akciós ferraris kisautóm! Vigyorog amíg nem volt autóm addig nem is igen fogalkoztattak az autók inkább a hüllők és a sárkányok világa.... mostmegmár az autók és a hüllők és a sárkányok világa izgat nagyon Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #101 Dátum: 2009. December 11. - 10:35:49 »

Jut eszembe, a KN tisztító szettet, a közöset elhozná holnap az illetékes? igen aktuális lenne nekem már.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #102 Dátum: 2009. December 11. - 15:39:38 »

A chevyklub 12-én 14 órától Lurdy-talit tart. Ha belefér, meglephetjük őket.
Na most itt legyen a tali, vagy ott? Vagy utána elmentek oda, és ennyi, vagy vissza is jöttök? De vacsorát nem kaptok. Persze, aki akar mehet. De van olyan is aki (Stocz, Jani) csak később tud jönni, velük nem akartok találkozni? Amúgy pedig semmi sem kötelező, mindenki tegye azt, amit jónak tart.
Most mondta Ilus, hogy a tavalyi parkolás nem oké, mert nem az öreg lesz a portás, és így nem tudta elintéznk- sajnos. Marad a lehetőség itt a ház előtt, középen a troli fordulóban, illetve a Francia úton, esetleg az ÖMV kútnál, ha már nem lenne fizetős, vagy a rendőrségnél, vele szemben a banknál. Esetleg, mivel nem munkanap, rézsút szemben a biztosítónál az oszlopok mellett. Megoldható bármelyik!
Már csak hármat kell aludni a taliig!
Nos, ezt muszáj volt ide is betenni, mert szorosan összefügg mindkét talis helyre. Kacsint
Velem ne nagyon kalkuláljatok.
Nagyon ok rendezvényt kell kiszolgálnunk a hétvégén (szerencsére  Vigyorog. remélhetőleg nem csak ígéret).
Kicsi az esélye, hogy még a tali is belefér.
Valamikor pénz is kell keresni.  Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #103 Dátum: 2009. December 11. - 15:42:45 »

Már csak egyet kell aludni, és itt a tali! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Weres! Privit írtam palacsinta ügyben Neked. A csapat várja a desszertet, most már nem úszod meg, csinálnod kell, legalább 40-et, de lehet, hogy többet is. Kacsint

Cruze ügyben rendben van minden? Vagy hívjam fel Tóth Erikát, és protezsáljalak be titeket? He

Visszakaptam a GPS-t, ezt is megmutathatom majd.  Egy ingpóló, és néhány sapka (Lacetti Klubos) várja új gazdáját. Matricát keresek még.

Babgulyás lesz, Athee- féle kenyérrel, utána Weres- féle palacsinta, esetleg több fajta is. Tea, kávé, üdítő is lesz. (Ha hoztok) Kacsint

Ha van valakinek kérdése, írjon, vagy hívjon, mostantól itthon leszek, és ide is benézek többször is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #104 Dátum: 2009. December 11. - 15:45:11 »

A chevyklub 12-én 14 órától Lurdy-talit tart. Ha belefér, meglephetjük őket.
Na most itt legyen a tali, vagy ott? Vagy utána elmentek oda, és ennyi, vagy vissza is jöttök? De vacsorát nem kaptok. Persze, aki akar mehet. De van olyan is aki (Stocz, Jani) csak később tud jönni, velük nem akartok találkozni? Amúgy pedig semmi sem kötelező, mindenki tegye azt, amit jónak tart.
Most mondta Ilus, hogy a tavalyi parkolás nem oké, mert nem az öreg lesz a portás, és így nem tudta elintéznk- sajnos. Marad a lehetőség itt a ház előtt, középen a troli fordulóban, illetve a Francia úton, esetleg az ÖMV kútnál, ha már nem lenne fizetős, vagy a rendőrségnél, vele szemben a banknál. Esetleg, mivel nem munkanap, rézsút szemben a biztosítónál az oszlopok mellett. Megoldható bármelyik!
Már csak hármat kell aludni a taliig!
Nos, ezt muszáj volt ide is betenni, mert szorosan összefügg mindkét talis helyre. Kacsint
Velem ne nagyon kalkuláljatok.
Nagyon ok rendezvényt kell kiszolgálnunk a hétvégén (szerencsére  Vigyorog. remélhetőleg nem csak ígéret).
Kicsi az esélye, hogy még a tali is belefér.
Valamikor pénz is kell keresni.  Kacsint
Egy pofa- vizitre azért csak beugrasz reméljük. No meg Ilus teájára, esetleg a cappuccinojára is jó vagy még. Próbáld meg, nagyon várunk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!