Lacetti klub fórum
2024. Május 04. - 10:11:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 267809 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2970 Dátum: 2016. Október 31. - 13:28:31 »

Komolyan mondom, hogy milyen emberek vannak... Ahol lakom, egy 10 emeletes lépcsőházra jut 11 parkolóhely... Leggyakrabban a háztól messze, vagy szabálytalanul a füvön lehet megállni. A 11 helyből 1 rokkant, mivel a házban lakik egy mankós ember. Jövök haza, látom Suzuki éppen kiáll a roki hely mellől. Mondom faca, pont lesz egy hely. Már megyek is be, tolatnék be, mire látom, hogy a mankós fut a kocsim mögé (tolatok) és foglalja a szabad helyet. A csaj kiszáll a Suzukiból, beül a rokkant helyen álló Peugeotba és átállnak a szabad helyre, majd elmennek a Suzival. Szerintem nem csak a lábaival lehet gond...
Ha meg elütöm, akkor meg fel lesz háborodva.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2971 Dátum: 2016. November 02. - 19:11:36 »

Komolyan mondom, hogy milyen emberek vannak... Ahol lakom, egy 10 emeletes lépcsőházra jut 11 parkolóhely... Leggyakrabban a háztól messze, vagy szabálytalanul a füvön lehet megállni. A 11 helyből 1 rokkant, mivel a házban lakik egy mankós ember. Jövök haza, látom Suzuki éppen kiáll a roki hely mellől. Mondom faca, pont lesz egy hely. Már megyek is be, tolatnék be, mire látom, hogy a mankós fut a kocsim mögé (tolatok) és foglalja a szabad helyet. A csaj kiszáll a Suzukiból, beül a rokkant helyen álló Peugeotba és átállnak a szabad helyre, majd elmennek a Suzival. Szerintem nem csak a lábaival lehet gond...
Ha meg elütöm, akkor meg fel lesz háborodva.
A mankós fut a kocsi mögé?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2972 Dátum: 2016. November 02. - 20:49:35 »

Komolyan mondom, hogy milyen emberek vannak... Ahol lakom, egy 10 emeletes lépcsőházra jut 11 parkolóhely... Leggyakrabban a háztól messze, vagy szabálytalanul a füvön lehet megállni. A 11 helyből 1 rokkant, mivel a házban lakik egy mankós ember. Jövök haza, látom Suzuki éppen kiáll a roki hely mellől. Mondom faca, pont lesz egy hely. Már megyek is be, tolatnék be, mire látom, hogy a mankós fut a kocsim mögé (tolatok) és foglalja a szabad helyet. A csaj kiszáll a Suzukiból, beül a rokkant helyen álló Peugeotba és átállnak a szabad helyre, majd elmennek a Suzival. Szerintem nem csak a lábaival lehet gond...
Ha meg elütöm, akkor meg fel lesz háborodva.
A mankós fut a kocsi mögé?
Aham Mosolyog Úgy hogy csodatévő vagyok Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2973 Dátum: 2016. December 01. - 22:16:09 »

Szerencsétlen öregek....én elhiszem, hogy néha muszáj kocsival járniuk vásárolni vagy orvoshoz, de amiket tudnak művelni az hihetetlen komolyan   
Nem látnak és fingjuk nincs a mai forgalmi helyzetekről, szituációkról, kreszről.

https://youtu.be/e-8S_rsv3Sk - itt speciel nem értem mi volt a nehéz. Europark mögötti kis utca. Ott van min húszon éve és sosem volt egyirányú..... 

Nem egy nyanya is úgy nem adta már meg az elsőbbséget, hogy ha nem megyek lassan és állok meg, akkor oldalról simán felöklel. Mert ugye a táblákat nem ismerik, nem néznek semerre. A nők egy része szerint kb mindenhol amúgy is  a nőknek van elsőbbségük   
Mondjuk a le****ós vezetés kortól, nemtől és egzisztenciától független, ahogy tapasztalom régóta.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2974 Dátum: 2016. December 01. - 22:17:57 »

https://youtu.be/RnpSQrwAupM

Mondjuk ez az őstulok sem volt semmi 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2975 Dátum: 2016. December 01. - 22:19:56 »

https://youtu.be/p40WkmLmsQ8

Na hát a nagyi sem volt semmi   He  A zebra biztos dísznek van   Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2976 Dátum: 2016. December 02. - 07:21:37 »

Szerencsétlen öregek....én elhiszem, hogy néha muszáj kocsival járniuk vásárolni vagy orvoshoz, de amiket tudnak művelni az hihetetlen komolyan   
Nem látnak és fingjuk nincs a mai forgalmi helyzetekről, szituációkról, kreszről.

https://youtu.be/e-8S_rsv3Sk - itt speciel nem értem mi volt a nehéz. Europark mögötti kis utca. Ott van min húszon éve és sosem volt egyirányú..... 

Nem egy nyanya is úgy nem adta már meg az elsőbbséget, hogy ha nem megyek lassan és állok meg, akkor oldalról simán felöklel. Mert ugye a táblákat nem ismerik, nem néznek semerre. A nők egy része szerint kb mindenhol amúgy is  a nőknek van elsőbbségük   
Mondjuk a le****ós vezetés kortól, nemtől és egzisztenciától független, ahogy tapasztalom régóta.
Hmmm. Hát a sor elejére került, nem volt előtte senki, arra nem kellett koncentrálni. Aki meg mögötte volt, az már a múlt.

Amúgy meg a mammer nyomta az itinert a 40 év terrorjának a rutinjával. Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2977 Dátum: 2016. December 02. - 11:32:10 »


https://youtu.be/e-8S_rsv3Sk - itt speciel nem értem mi volt a nehéz. Europark mögötti kis utca. Ott van min húszon éve és sosem volt egyirányú..... 


Hmmm. Hát a sor elejére került, nem volt előtte senki, arra nem kellett koncentrálni. Aki meg mögötte volt, az már a múlt.

Amúgy meg a mammer nyomta az itinert a 40 év terrorjának a rutinjával. Mosolyog
Igen, mamika jobban képben volt  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2978 Dátum: 2016. December 20. - 08:53:27 »

Ma reggel 7-kor, mikor beértem a munkába, hívott a szomszédunk, hogy ne haragudjak, de tolatóradar ellenére mégis nekem tolatott Megnéztem, a rendszámtábla keret kiszakadt a lökhárítón lévő tartóból az egyik oldalon, meg mintha az egész lökhárító hátrébb lenne, legalábbis nem fut egy vonalban a motorháztető és a hűtőrács. Ez utóbbit nem tudom, hogy volt eredetileg, ha valaki megnézné a sajátján, azt megköszönöm.
A sárgával bejelölt részre gondoltam
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 20. - 09:19:28 írta diablo77 » Naplózva
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #2979 Dátum: 2016. December 20. - 20:15:47 »

Ma reggel 7-kor, mikor beértem a munkába, hívott a szomszédunk, hogy ne haragudjak, de tolatóradar ellenére mégis nekem tolatott Megnéztem, a rendszámtábla keret kiszakadt a lökhárítón lévő tartóból az egyik oldalon, meg mintha az egész lökhárító hátrébb lenne, legalábbis nem fut egy vonalban a motorháztető és a hűtőrács. Ez utóbbit nem tudom, hogy volt eredetileg, ha valaki megnézné a sajátján, azt megköszönöm.
A sárgával bejelölt részre gondoltam

Nagyon kicsi felbontású a fotó. Melyik irányból kapta az autó a pofont?
Ha szerencséd van, akkor csak a lökhárító és az, azt tartó fülek mozdultak el, ha nem akkor esetleg maga a lökhárító merevítő is.
De biztos lesz aki nálam jobban látja, tudja, hogy mi a tegyél, mert csak laikus vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 20. - 20:21:32 írta whiteg » Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2980 Dátum: 2016. December 21. - 07:19:16 »

A fotó nem a saját autóról készült, csak szemléltetni szerettem volna, hogy az a rész csálén áll egy picit. Valószínű egyébként felakadhatott a kocsimra, mert a rendszámot a kerettel együtt kiszakította a rendszám tartóból, ami a lökhárítón van.
Naplózva
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #2981 Dátum: 2016. December 21. - 11:10:22 »

A fotó nem a saját autóról készült, csak szemléltetni szerettem volna, hogy az a rész csálén áll egy picit. Valószínű egyébként felakadhatott a kocsimra, mert a rendszámot a kerettel együtt kiszakította a rendszám tartóból, ami a lökhárítón van.
Az elemek leszedése nélkül nem lehet látni és vissza igazitani azt, ami elmozdult. Remélem fizeti a helyreállitást.
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2982 Dátum: 2016. December 22. - 14:18:02 »

Szerencsére - Yeti kocsijával összehasonlítva - nincs eltérés, így csak a rendszámtartót kellett cserélni, ami eldeformálódott. Igazából inkább bosszantó a dolog, főként mert nekem kellett rohangálnom más butasága miatt. Ráadásul még mindig tartja magát a saját sztorijához (kiengedett kézifékkel elgurult az autó egy teljesen sík aszfaltos utcán) illetve most már azt is megjegyezte, hogy túl közel álltam hozzá De neki van tolatóradarja
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #2983 Dátum: 2016. December 22. - 23:41:55 »

Szerencsére - Yeti kocsijával összehasonlítva - nincs eltérés, így csak a rendszámtartót kellett cserélni, ami eldeformálódott. Igazából inkább bosszantó a dolog, főként mert nekem kellett rohangálnom más butasága miatt. Ráadásul még mindig tartja magát a saját sztorijához (kiengedett kézifékkel elgurult az autó egy teljesen sík aszfaltos utcán) illetve most már azt is megjegyezte, hogy túl közel álltam hozzá De neki van tolatóradarja

Álló kocsi sosem hibás. Akárhol, akárhogy állt. Én megnézettem volna egy karosszériással a lökhárító mögötti dolgokat is, nehogy később derüljön ki, hogy ott valami elreccsent, ami miatt esetleg később más is eltörik, és később fog majd lógni a lökös.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2984 Dátum: 2016. December 23. - 13:27:07 »

Szerencsére - Yeti kocsijával összehasonlítva - nincs eltérés, így csak a rendszámtartót kellett cserélni, ami eldeformálódott. Igazából inkább bosszantó a dolog, főként mert nekem kellett rohangálnom más butasága miatt. Ráadásul még mindig tartja magát a saját sztorijához (kiengedett kézifékkel elgurult az autó egy teljesen sík aszfaltos utcán) illetve most már azt is megjegyezte, hogy túl közel álltam hozzá De neki van tolatóradarja

Álló kocsi sosem hibás. Akárhol, akárhogy állt. Én megnézettem volna egy karosszériással a lökhárító mögötti dolgokat is, nehogy később derüljön ki, hogy ott valami elreccsent, ami miatt esetleg később más is eltörik, és később fog majd lógni a lökös.
Igaz 9 km/h-ig alakváltozás nélkül elviseli az ütközést a lökös, de ez nem azt jelenti, hogy alatta nem sérülhet más. Szerintem is megérné lekapni és megnézni alatta, hogy minden rendben van-e? Később kiderül egy több tízezres "apróság" azt akkor már le kell nyelned.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!