Lacetti klub fórum
2024. Május 14. - 21:43:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Le
 
Szerző Téma: Évadnyitó találkozó Visegrád 2009 Március 7  (Megtekintve 71721 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #105 Dátum: 2009. Március 05. - 22:35:27 »

Holnap zűrös napom lesz a melóhelyen, így lehet nem tudok már olvasni itt. Csak beugrom délelőttre, hogy ne kelljen egész napi munkámat másnak megcsinálni. Dél környékén talán el tudok indulni, aztán már csak személyesn szombaton a talin!

Fiúk (és kedves Zsú Vigyorog)!
Még egyszer a lista, remélem még bővülünk, de legalábbis aki rajt van, az mindenki ott lesz!

1: ladlac + 4 fő + Klubkutya, ha jó idő lesz.
2: LadiGidy+ néhány családtag biztosan (5 személyes az SW!)
3: Jani (felőlem eshet a hó is, akkor is megyek. Család jó idő esetén)
4: Zsu na ott végre van szauna is   .a hány fő még nem tom
5: Meatloaf+1 fő
6: CDX+ nejem, nehogymá ne.
7: athee + 2 fő
8: Diablo77 (végre 1 tali a közelben, legalábbis nekem....)
9: MNT Igyekszem megoldani (hogy  hányan HeHe ki tudja?)
10: Weres
11: CaptainB
12: kripic + 2 fő (ha minden jól megy) + kutyu, hogy legyen kivel a klubkutyának is játszania... + szelepháztisztító spray (már ha érdekel valakit)
13: Kakaos autójában kakaóval, lassan csepegtetve, hogy kitartson a tali végéig...
14: cápaFeri
15:
16:

Remélem szép (legalábbis nem szeles és záporos) időnk lesz!

A szombati viszontlátásra!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #106 Dátum: 2009. Március 06. - 07:17:45 »

Tisztelt Hölgyeim és Uraim, Kedves Cartársak, Kedves Barátaim!
A Lacetti Klubos sapkák és pólók elkészültek. Átvehetők a talin, remélem mindenki ott lesz aki rendelt!Többet és több méretben csináltattam azok számára akik esetleg a talin kapnak kedvet hozzá.
Ez azt jelenti, hogy én is tudok menni, ha nem is tudok sokáig maradni.Bár ha belefelejtkezek a trécselésbe félek lekésem a nap további programját.Régen dumáltam már veletek.
Ja és mindenki hozzon magával még egy embert!!! (a nagyvezír után szabadon)
Lesz valakinél lista, hogy ki mit rendelt? Oly rég volt már!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #107 Dátum: 2009. Március 06. - 07:25:02 »


1: Captain 5 db sapka és 2 db poló XL méretben.
 2: LadiGidy 1 db sapka
 3: LadLac 4 db sapka
 4: Cápa lemondta
 5: Mottika 3 db sapka
 6: Jopek 1 db sapka
 7: Athee 1 db sapka
 8: Weres 3 db póló (1 XXL, 1 XL és 1 L)
 9: meatloaf 1 db sapka és 1 db póló(XXL)
10: Jani mostnemtom  Hááát(talán 1db XL póló)
11: kakaos 1 db póló XXL és 2 db sapka szerintem elég neki az L, de lehet, hogy gyúr Puszi
12:CDX 2db sapka 1db kék 1db fehér

Asszem ez az utolsó lista.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #108 Dátum: 2009. Március 06. - 08:05:19 »

Baj van! Azt jósolják, hogy hétvégén rossz idő lesz, és különösen szombaton esős nap lesz. A tali semmi esetre se maradjon el, ebből induljunk ki! Esetleg viszont lehetne gondolkodni egy olyan alternatíván, ami nem borít mindent. Esőben hol lehetnénk együtt? Diablo cartárs sulijában? Ha nem zuhog, akkor még elmegy egy séta is talán, de zuhogó esőben mit tudunk csinálni? Üljünk a kocsikban, és időnként cseréljünk helyet egymás közt? Szóval jöhetnek a mentő ötletek! Máris!

Gagyi idő miatt sajnos lehet hog kimaradok ebből a buliból. Még pelenkázni sem tudunk esőben...  Kacsint
 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #109 Dátum: 2009. Március 06. - 09:26:22 »

Hölgyeim, és Uraim! Cartársak!
Most beszéltem LadLac főszerelő, és főtalizó, klubmotorral. Arra az ötletre jutottunk, hogy a visegrádi tali most lehet, hogy elúszik, mert hideg, szeles, esős lett az idő. Arra gondoltunk, hogy ne vesszen kárba a szervezés, és a várva- várt találkozó, ezért van egy alternatív ötletünk. Mit szólnátok ahhoz, hogy most mégis a Lurdy ház parkolója legyen a tali színhelye, találkozhatnánk a szokott helyen hátul a kerítésnél, majd miután összejött a csapat, együtt levonulnánk a az alsó, fedett parkolóba. Ott már nem áznánk, fáznánk, bütykölhetnénk, beszélgethetnénk, és megúsznánk a bőrig ázást, és a megfázást is. Tudom, ez nem lenne jó mindenkinek (Diablo, Cápa, Athee, CDX, Captain), de figyelembe kéne venni a realitásokat is. A vörösváriaknak is közelebb van, mint Visegrád, vagy Esztergom. Cápának meg segítek pesti programokban, majd tali után folytathatja a saját elképzelését Esztergom, és környékén. MNT meg úgyis errefelé jön biztosan.
Gondoljátok végig az ötletünket! Tudom, jó lett volna, ha szép, és jó időben a szabadban, szép helyen taliztunk volna, de így úgysem élvezhetnénk e lehetőségeket, és csak pusztítanánk a benzint, ahhoz, hogy üljünk a kocsiban, és járassuk a motorokat, hogy ne fázzunk meg. Természetesen, ezt az amúgy jó ötletű talit, később realizálhatjuk, amikorra már fixen beáll a jó idő. Úgyis szoktunk összejönni időnként az év közben is. Szerintünk ez egy "kecske, és káposzta" jellegű javaslat, megoldási lehetőség. Sürget az idő, ezért mindenki gondolkozzon el az ötletünkön, és mielőbb reagáljon rá, hogy ne essünk két szék közül a fenekünkre. A javaslatunk még az, hogy a külső parkolóban találkozzunk mondjuk fél 10-10 között, majd 10-kor vonuljunk le együtt, hogy biztosan egy helyre gyűljünk ott lent össze. Remélem ötletünk meghallgatásra, és követésre talál! Írjatok, véleményezzetek, hívjatok, de ne hagyjuk veszni a talit! Uff! Én beszéltem! Kérdeztem, nem döntöttem, nem szerveztem át, csak felvetettem egy alternatív lehetőséget. Így olvassátok, szóljatok hozzá!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 06. - 12:11:10 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #110 Dátum: 2009. Március 06. - 11:20:29 »

Nincs olyan rossz idő most Esztergomban. Néha csöpörög, de a szél nem fúj.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #111 Dátum: 2009. Március 06. - 11:24:26 »

Na már megint a varia!!! Grat Gidy, utolsó pillanatban szervezd át!
Erről beszélek már hetek óta!!!!!!!!!! Nem az utolsó nap kéne időjárásjelentést nézni! 10 napja kissé felhős, kissé esős napot mond a köpönyeg 8-12 fokos nappali hőmérséklettel. Tudni lehetett régóta. Kisbabával tényleg nem jó időjárás, ezt megértem, Ladlac szempontjából ez érthető, de a többieknek mi kell március elején? 30 fok haverok-buli-fanta?

Közben én is foglaltam szállást, asszony szabit vett ki, gyereket kikértük a suliból holnapra....
Erről ennyit!!!!

A kis .....-om fog bemenni Pestre! 9-kor ott leszek Esztergomban a suliudvarban. Addig legyen végső döntés, hogy
lesz Visegrád, vagy sem.
Ha nem, legfeljebb kirándultunk a családdal egy hosszú hétvégére, de talira így fogok elmenni eztán ilyen messzire!!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #112 Dátum: 2009. Március 06. - 11:36:46 »

Na ezt este beszéljétek meg, és valaki egy sms-t dobjon rám, mert már nem leszek gép közelben a taliig, mivel este melózom. Ha senki nem ír, akkor elmegyek Esztergomba a megbeszélt időben, de ha senki nem lesz ott, nem fogok átkocsikázni Pestre.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #113 Dátum: 2009. Március 06. - 12:20:59 »

Cápa, és mindenki! Nem átszerveztem a dolgot, csak felvetettem , illetve felvetettünk LadLac főszerelővel egy alternatívát a rossz időre való tekintettel. Nem kell rossz indulattal beállítani a jó indulatot! Sajnos az időjós szélvihart, esőt, hideget jelzett, erről én nem tehetek. Az viszont továbbra is érdekelne, ha ilyen pocsék idő lenne, akkor mit csinálnánk a szabadban ott Visegrádon? Ezen is el kéne gondolkodni ám! Írtam régebben erről más variációt is, arra nem reagált senki sem. Történetesen azt, hogy esetleg Diablo sulijában nemcsak parkolhatnánk, hanem rossz idő esetén esetleg fedett helyen beszélgethetnénk, nem az esőben, vagy a kocsikban ázva- fázva. Nos, azt hiszem csak reálisan akartam alternatívát adni azért, hogy ne adjuk fel a talizást, mert gondolom mindenki várja már! Amennyiben marad a visegrádi találkozó, akkor végül a hajóállomással szembeni parkoló a tali színhelye még mindig, vagy van jobb ötlet is, ahol együtt lehet a csapat?
Szóval hátrább az agarakkal! Én csak jót akartam, ha ezt nem érzitek, sajnálom, többször nem szólok bele a dologba, akár milyen nehezemre is fog esni.
Nos, lehet ehhez is hozzászólni!
Athee! Privátok mentek, válaszolj nekünk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #114 Dátum: 2009. Március 06. - 13:51:43 »

Drága Uraim!

A én véleményem megegyezik Cápa úréval....:
Hetek óta puhítom az asszonyt, beígértem a gyerekeknek meg a kutyának Vigyorog az alternatív elfoglaltságokat arra az időre, amíg én az autók körül sündörgök, és a szőrös képetekben gyönyörködöm.
Ennyi előkészítés után a Lurdy nem egy világrengető program. Én még csak csak ellennék veletek, de a gyerekeknek, meg az oldalbordának még akkor sem egy élmény, ha erre az időre fájó szívvel, de megválnék a bankkártyámtól, az asszony belátására bízva, hogy mit kezd vele...

A március eleje az március eleje, ha nem fagy és nem fúj 80 km-es szél, akkor az már jó idő, szerintem ezt tudhatta mindenki. És nem fog fagyni, és a szél sem lesz ekkora.

Úgyhogy szerintem legyen / maradjon a végső találkozási pont Visegrád - ahogy gondolom Sznuniéknak is át lett adva, és nem nagyon égnénk ám le előttük, ha lemondanánk.... -, aki jön, az jön, aki nem, az nem.

Miután a modi is kiakadt, így le merem írni én is: a kis ....-om fog bemenni Pestre (bár én eleve ott leszek, bár finom szólva is távol a Lurdytól) Vigyorog Vigyorog Vigyorog)

Részemről továbbra is áll, hogy 1 körül tudok odaérni Visegrádra (és még mindig nem a saját autómmal ), de előtte ezek után biztosan telefonálni fogok (szerintem Cápának...), és ha nem ömlik az eső, de csak ő  és B. családja van a környéken, akkor egy igen szűkkörű program keretében CSAKAZÉRT IS KIPUCOVÁLJUK A FOJTÓSZELEPHÁZÁT!
A hétszázát!

Meg még ez is: Uff!

         
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #115 Dátum: 2009. Március 06. - 16:42:47 »

Én mindenképpen megyek Visegrádra. Kacsint Megmondtam, hogy hóesésben is hajlandó vagyok talizni, Vigyorog max. a család otthon marad.
Különben meg miért nyaltam volna végig az autót, most megint szép tiszta. Mosolyog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #116 Dátum: 2009. Március 06. - 17:01:07 »

Nem akarok APUÉK ellen beszélni, de ne csináljunk szájat a popeskuból. Ráadásul ma sütött a nap több órán át. Még ha a chevyklubból nem is jönne senki(mert senki nem jelentette ki 100%-ra a jelenlétét), de akkor is. Arról volt szó, hogy nem vagyunk fázósak. Akkor most lesz valaki a koránál?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #117 Dátum: 2009. Március 06. - 16:49:07 »

Én mindenképpen megyek Visegrádra. Kacsint Megmondtam, hogy hóesésben is hajlandó vagyok talizni, Vigyorog max. a család otthon marad.
Különben meg miért nyaltam volna végig az autót, most megint szép tiszta. Mosolyog


Ma este 21ó-ig eldől hogy lessz Visegrádon tali, esetleg E.gomba, vagy elharapózott a bizonytalanság? He
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #118 Dátum: 2009. Március 06. - 17:02:19 »

Én mindenképpen megyek Visegrádra. Kacsint Megmondtam, hogy hóesésben is hajlandó vagyok talizni, Vigyorog max. a család otthon marad.
Különben meg miért nyaltam volna végig az autót, most megint szép tiszta. Mosolyog


Ma este 21ó-ig eldől hogy lessz Visegrádon tali, esetleg E.gomba, vagy elharapózott a bizonytalanság? He
Én biztos megyek, mert chevyklubból is jön valaki, oszt ne legyünk már balfik.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #119 Dátum: 2009. Március 06. - 17:17:00 »

Gyengébbek kedvéért újra leírom: nem átszerveztem a visegrádi talit, csak feltettem egy kérdést, amire lehet igennel, és persze nemmel, esetleg tartózkodással válaszolni. Én még csak azt sem mondtam, hogy én nem megyek Visegrádra, nem hisztiztem, csak felvetettem egy kérdést, egy esetleges alternatívát, ha ítélet idő volna szombaton. Erre nekem rontottatok, ahelyett, hogy csak annyit mondtatok volna, hogy sebaj, lehet bármilyen idő, a talit Visegrádon megtartjuk. Ezt megértem, és tiszteletben is tartom- természetesen. Remélem jó idő lesz, nem lesz eső, és szélvihar, és csinálunk jó programot, én is ezt szeretném. Most már csak azt szeretném tudni, hogy rétegesen öltözzem-e, vagy egyenesen páncélba? Hogy leperegjenek a "szónyílak" rólam!
Szóval akkor írja le valaki véglegesen az esztergomi, a corai, és a visegrádi helyeket, és időpontokat egy helyre, és rekesszük be a témát holnap estig! Ez jó 5let?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!