Lacetti klub fórum
2024. Május 14. - 04:25:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Le
 
Szerző Téma: Kiegészítő felszerelés, alkatrész  (Megtekintve 137784 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #60 Dátum: 2008. Január 17. - 16:14:27 »

Ablaktörlőt a Bárdi boltjaiban is lehet kapni, megfelelően párosítottat. Csak a méretet kell tudni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #61 Dátum: 2008. Január 17. - 16:36:06 »

Méretek: Balra max 60cm, jobbra max: 50cm, illetve megfelelően átszámítva collba, ha úgy van megadva.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #62 Dátum: 2008. Január 17. - 19:49:20 »

Ablaktörlőt a Bárdi boltjaiban is lehet kapni, megfelelően párosítottat. Csak a méretet kell tudni.
Árat nem tudsz véletlenül?
Az SW-hez gyári komplett hátsó 1700 Várna utcában. Ez egyedi, csak lapát nem cserélhető... 
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 17. - 20:57:53 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #63 Dátum: 2008. Január 17. - 20:54:44 »

Róka! Tévedsz, csak lapát is cserélhető, persze csak elől. Az SW-re hatúlra tényleg csak kpl. csere lehetséges. Várna utcában mindegyik fajta kapható.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2008. Január 17. - 20:59:24 »

Róka! Tévedsz, csak lapát is cserélhető, persze csak elől. Az SW-re hatúlra tényleg csak kpl. csere lehetséges. Várna utcában mindegyik fajta kapható.
Javitottam!
Kihagytam a "hátsó" mágikus kifejezést.
Gondoltam, csak le nem írtam...
Éles szemű RVR!!!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #65 Dátum: 2008. Január 17. - 21:03:45 »

Nnnna azért! Reméltem, hogy főszerelő ravaszdi kollégám nem vezeti az erdőbe a többi pajtását, mert amúgy igencsak preciz a Vén Róka (már talán csíkkal?)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2008. Január 17. - 21:07:58 »

Nnnna azért! Reméltem, hogy főszerelő ravaszdi kollégám nem vezeti az erdőbe a többi pajtását, mert amúgy igencsak preciz a Vén Róka (már talán csíkkal?)
Még nem csíkos, mert szegénykémet csak nézegetem, ablakomat lemosom, de semmi több.
Ha lesz időm és nem lesz fagy, ez lesz az első...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
desolator
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #67 Dátum: 2008. Január 18. - 09:37:05 »

Nekem a következő problémám lenne: Van egy sport lacetti-m aminek sajnos nem rég összetörtem az elejét. Mivel ezen elég sok egyedi elem van, ilyenek a külső spoilerek és a hűtő maszk is, ami abban tér el az eredetitől, hogy nincs benne a díszcsík, hanem méh sejt rácsos. Az autó lassan elkészül, azonban sehonnan sem tudunk hozzá szerezni ilyen hűtő maszkot. Így utolsó reményként már csak ezt a fórumot ajánlották a szalonban is, ebben kérném az itt lévők segítségét, hátha valaki be tudná nekem szerezni. Csatoltam képet is az autómról. Köszönöm.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #68 Dátum: 2008. Január 18. - 09:45:32 »

Nekem a következő problémám lenne: Van egy sport lacetti-m aminek sajnos nem rég összetörtem az elejét. Mivel ezen elég sok egyedi elem van, ilyenek a külső spoilerek és a hűtő maszk is, ami abban tér el az eredetitől, hogy nincs benne a díszcsík, hanem méh sejt rácsos. Az autó lassan elkészül, azonban sehonnan sem tudunk hozzá szerezni ilyen hűtő maszkot. Így utolsó reményként már csak ezt a fórumot ajánlották a szalonban is, ebben kérném az itt lévők segítségét, hátha valaki be tudná nekem szerezni. Csatoltam képet is az autómról. Köszönöm.


Műanyagossal nem lehet csináltatni?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
desolator
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #69 Dátum: 2008. Január 18. - 10:01:37 »

Nekem a következő problémám lenne: Van egy sport lacetti-m aminek sajnos nem rég összetörtem az elejét. Mivel ezen elég sok egyedi elem van, ilyenek a külső spoilerek és a hűtő maszk is, ami abban tér el az eredetitől, hogy nincs benne a díszcsík, hanem méh sejt rácsos. Az autó lassan elkészül, azonban sehonnan sem tudunk hozzá szerezni ilyen hűtő maszkot. Így utolsó reményként már csak ezt a fórumot ajánlották a szalonban is, ebben kérném az itt lévők segítségét, hátha valaki be tudná nekem szerezni. Csatoltam képet is az autómról. Köszönöm.


Műanyagossal nem lehet csináltatni?

Gondolom meg lehetne, de első körben mindenképp meg szeretném próbálni gyárit szerezni hozzá. Aztán ha már más lehetőség nincs akkor marad az utángyártott.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #70 Dátum: 2008. Január 18. - 12:57:39 »

Ablaktörlőt a Bárdi boltjaiban is lehet kapni, megfelelően párosítottat. Csak a méretet kell tudni.
Árat nem tudsz véletlenül?
Az SW-hez gyári komplett hátsó 1700 Várna utcában. Ez egyedi, csak lapát nem cserélhető... 

Árat nem kérdeztem, csak kíváncsiskodtam, ha már ott jártam.
Telefonon megmondják, ha tudod az adatokat.
Mondjuk az a Várna utcai összeg elég alacsonynak tűnik. Nem igazán hiszem, hogy olcsóbb lesz...
Én többre saccolnám a hátsót is.

Egy próbát azért megér.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #71 Dátum: 2008. Január 18. - 17:08:08 »

Az ablaktörlők árait pontosan megadtam, elsőre egyforma mindegyik tiousra, hátúlra más a HB-jé, és az SW-jé is. A SW a drágább: 2100Ft. De keressétek vissza teljes árlistát irtam nemcsak lapátokról, hanem szervizanyagokról is. A boltos klubtag Várna15-ként, meg lehet keresni itt is, meg az iwiw-es oldalunkon is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #72 Dátum: 2008. Január 18. - 20:58:06 »

Nekem a következő problémám lenne: Van egy sport lacetti-m aminek sajnos nem rég összetörtem az elejét. Mivel ezen elég sok egyedi elem van, ilyenek a külső spoilerek és a hűtő maszk is, ami abban tér el az eredetitől, hogy nincs benne a díszcsík, hanem méh sejt rácsos. Az autó lassan elkészül, azonban sehonnan sem tudunk hozzá szerezni ilyen hűtő maszkot. Így utolsó reményként már csak ezt a fórumot ajánlották a szalonban is, ebben kérném az itt lévők segítségét, hátha valaki be tudná nekem szerezni. Csatoltam képet is az autómról. Köszönöm.



Szia!
Mintha  a Rider autónál láttam volna....

Üdv bzsazsa
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #73 Dátum: 2008. Január 19. - 11:48:55 »

Nekem a következő problémám lenne: Van egy sport lacetti-m aminek sajnos nem rég összetörtem az elejét. Mivel ezen elég sok egyedi elem van, ilyenek a külső spoilerek és a hűtő maszk is, ami abban tér el az eredetitől, hogy nincs benne a díszcsík, hanem méh sejt rácsos. Az autó lassan elkészül, azonban sehonnan sem tudunk hozzá szerezni ilyen hűtő maszkot. Így utolsó reményként már csak ezt a fórumot ajánlották a szalonban is, ebben kérném az itt lévők segítségét, hátha valaki be tudná nekem szerezni. Csatoltam képet is az autómról. Köszönöm.



Szia!
Mintha  a Rider autónál láttam volna....

Üdv bzsazsa

Igen. Nézd meg a Rider-es katalógusban. A honlapon van banner hozzájuk, onnan át tudsz ugrani. Ha a honlapon keresztül rendelsz, kapsz 15 % kedvezményt tőlük.
Naplózva
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #74 Dátum: 2008. Január 19. - 14:56:14 »

 Igaz hogy nem konkrétan Chevy de praktikus lehet:

http://reklamujsag.jysk.hu/link.php?x=e2FsNTE9Pi58cXhtNTk8Ln5pZGFsaXxhZ2Y1OA%3D%3D

7.oldal, autós tároló az ülés hátuljára 500 ft.

Én vettem kettőt, legalább a gyerekek nem rugdossák össze a kárpitot.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!