Lacetti klub fórum
2024. Május 08. - 03:49:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 203159 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. December 28. - 11:49:00 »

Brávó Stocz! Legyünk mi legalább ebben a ronda világban a szó valódi értelmében úriemberek! Neveljük csak egymást, és persze főleg magunkat, hogy különbek legyünk, mint a alpáriak! Nem szégyen normálisnak lenni, csak nem "divatos", sajnos. Arról nem is beszélve, hogy gyermekeinknek is jó példát kell mutatni, mert nincs undorítóbb dolog annál, amikor a szűlők a gyerek elött trágár beszéddel osztják az észt, és nem csoda, hogy az éppen beszélni megtanult gyerek is használja széles vigyorral a ronda kifejezéseket. tudom felettébb konzervatív vagyok, de vállalom, és ajánlom követésre! üdv mindenkinek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. December 30. - 09:30:26 »

Brávó Stocz! Legyünk mi legalább ebben a ronda világban a szó valódi értelmében úriemberek! Neveljük csak egymást, és persze főleg magunkat, hogy különbek legyünk, mint a alpáriak! Nem szégyen normálisnak lenni, csak nem "divatos", sajnos. Arról nem is beszélve, hogy gyermekeinknek is jó példát kell mutatni, mert nincs undorítóbb dolog annál, amikor a szűlők a gyerek elött trágár beszéddel osztják az észt, és nem csoda, hogy az éppen beszélni megtanult gyerek is használja széles vigyorral a ronda kifejezéseket. tudom felettébb konzervatív vagyok, de vállalom, és ajánlom követésre! üdv mindenkinek!

Pont így gondolom én is.  Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Január 01. - 11:53:26 »

Ha esetleg valaki szeretne szert tenni 1 db ABIT Siluro FX /nem MX/ 5600  128 Mb 8XAGP videókártyára, az szóljon elseftelhetjük.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Január 04. - 18:35:26 »

Kérésnek megfelelően gyomláltam.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Január 04. - 18:48:36 »

Kérésnek megfelelően gyomláltam.

Köszi, jobb a békesség! Ügyes vagy, nyoma sincs! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Január 06. - 19:47:04 »

Ezt kaptam email-en:

Vírusveszély!
Az "EUROPA 1" fujt riadót, mert találtak egy vírust, ami az elkövetkező napokban fog megjelenni, és amit " quota invitation"-nak neveznek.
Ezt nem szabad kinyitni, még ha olyan is küldte, aki rajta van az ismerőseid névsorán!!!
Még véletlenül se nyisd ki!!!!
Eddig minden esetben egy, a fogadó által ismert név szerepelt feladóként.
Azonnal törölni kell és utána kikapcsolni a computert. Ez a leggonoszabb vírus a CNN közlése és a Microsoft osztályozása szerint.
Péntek délután fedezte fel a MCAfee és még nincs ellene ellenszer ("olimpiai lángot"gyújt, mely "elégeti" a winchestert).
Megkaptam az angol és a francia eredeti szöveget is (utóbbit Monacoból), a fentivel szó szerint egyezik!
Jó lenne ha minél több ismerősödnek elküldenéd!!!
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Január 07. - 11:17:21 »

Ezt kaptam email-en:

Vírusveszély!
Az "EUROPA 1" fujt riadót, mert találtak egy vírust, ami az elkövetkező napokban fog megjelenni, és amit " quota invitation"-nak neveznek.
Ezt nem szabad kinyitni, még ha olyan is küldte, aki rajta van az ismerőseid névsorán!!!
Még véletlenül se nyisd ki!!!!
Eddig minden esetben egy, a fogadó által ismert név szerepelt feladóként.
Azonnal törölni kell és utána kikapcsolni a computert. Ez a leggonoszabb vírus a CNN közlése és a Microsoft osztályozása szerint.
Péntek délután fedezte fel a MCAfee és még nincs ellene ellenszer ("olimpiai lángot"gyújt, mely "elégeti" a winchestert).
Megkaptam az angol és a francia eredeti szöveget is (utóbbit Monacoból), a fentivel szó szerint egyezik!
Jó lenne ha minél több ismerősödnek elküldenéd!!!

Giovanni,

Sajnálattal közlöm, hogy egy hoax áldozata lettél!
Pillants ide: http://index.hu/tech/hoax/2007/12/07/olimpiai_langot_gyujt_a_virus_es_elegeti/

Gatsy
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Január 07. - 20:15:21 »

Ezt kaptam email-en:

Vírusveszély!
Az "EUROPA 1" fujt riadót, mert találtak egy vírust, ami az elkövetkező napokban fog megjelenni, és amit " quota invitation"-nak neveznek.
Ezt nem szabad kinyitni, még ha olyan is küldte, aki rajta van az ismerőseid névsorán!!!
Még véletlenül se nyisd ki!!!!
Eddig minden esetben egy, a fogadó által ismert név szerepelt feladóként.
Azonnal törölni kell és utána kikapcsolni a computert. Ez a leggonoszabb vírus a CNN közlése és a Microsoft osztályozása szerint.
Péntek délután fedezte fel a MCAfee és még nincs ellene ellenszer ("olimpiai lángot"gyújt, mely "elégeti" a winchestert).
Megkaptam az angol és a francia eredeti szöveget is (utóbbit Monacoból), a fentivel szó szerint egyezik!
Jó lenne ha minél több ismerősödnek elküldenéd!!!

Giovanni,

Sajnálattal közlöm, hogy egy hoax áldozata lettél!
Pillants ide: http://index.hu/tech/hoax/2007/12/07/olimpiai_langot_gyujt_a_virus_es_elegeti/

Gatsy
Tök jó, pedig nem is használom azt a mailcímem...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Január 11. - 19:27:35 »


Giovanni!
Melyik rendszer, ill. software kompatibilis a kamerák jelével? Egyáltalán hogy lehet beadagolni neki?
Ez engem érdekel!



A készülék mindegy. Lehet PDA vagy PNA is. A lényeg, hogy fusson rajta az I-go MyWay2006 valamelyik változata. Ehhez a forgalmazó cég biztosít ingyen egy update programot, amivel európai kamerákat lehet feltölteni. Némelyike viszont fizetős. Azonban van egy Magyar oldal, ahova el lehet küldeni a fix, ill nem fix kamerákat. Ezek lehetnek trafipaxox, vasúti átkelőt figyelő kamerák stb... Innen le lehet tölteni az egész európai és magyar, eddig beküldött észleléseket és feltenni az I-go -ra Mosolyog Jelenleg 31498 db kamera szerepel az adatbázisban.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Január 11. - 20:08:38 »


Giovanni!
Melyik rendszer, ill. software kompatibilis a kamerák jelével? Egyáltalán hogy lehet beadagolni neki?
Ez engem érdekel!



A készülék mindegy. Lehet PDA vagy PNA is. A lényeg, hogy fusson rajta az I-go MyWay2006 valamelyik változata. Ehhez a forgalmazó cég biztosít ingyen egy update programot, amivel európai kamerákat lehet feltölteni. Némelyike viszont fizetős. Azonban van egy Magyar oldal, ahova el lehet küldeni a fix, ill nem fix kamerákat. Ezek lehetnek trafipaxox, vasúti átkelőt figyelő kamerák stb... Innen le lehet tölteni az egész európai és magyar, eddig beküldött észleléseket és feltenni az I-go -ra Mosolyog Jelenleg 31498 db kamera szerepel az adatbázisban.


Köszi, hogy az I-GO tudja, ez elég info!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Január 13. - 15:17:20 »


Giovanni!
Melyik rendszer, ill. software kompatibilis a kamerák jelével? Egyáltalán hogy lehet beadagolni neki?
Ez engem érdekel!



A készülék mindegy. Lehet PDA vagy PNA is. A lényeg, hogy fusson rajta az I-go MyWay2006 valamelyik változata. Ehhez a forgalmazó cég biztosít ingyen egy update programot, amivel európai kamerákat lehet feltölteni. Némelyike viszont fizetős. Azonban van egy Magyar oldal, ahova el lehet küldeni a fix, ill nem fix kamerákat. Ezek lehetnek trafipaxox, vasúti átkelőt figyelő kamerák stb... Innen le lehet tölteni az egész európai és magyar, eddig beküldött észleléseket és feltenni az I-go -ra Mosolyog Jelenleg 31498 db kamera szerepel az adatbázisban.


Hozzátenném, hogy az adatokat "egyszerű" felhasználók töltik fel, nincs semmilyen ellenőrzés benne - tudtommal.
Ennek az az eredménye, hogy a jelzések nagy része fals.
Legalább is a saját (bp-i) tapasztalatom szerint.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Január 13. - 15:44:18 »


Giovanni!
Melyik rendszer, ill. software kompatibilis a kamerák jelével? Egyáltalán hogy lehet beadagolni neki?
Ez engem érdekel!



A készülék mindegy. Lehet PDA vagy PNA is. A lényeg, hogy fusson rajta az I-go MyWay2006 valamelyik változata. Ehhez a forgalmazó cég biztosít ingyen egy update programot, amivel európai kamerákat lehet feltölteni. Némelyike viszont fizetős. Azonban van egy Magyar oldal, ahova el lehet küldeni a fix, ill nem fix kamerákat. Ezek lehetnek trafipaxox, vasúti átkelőt figyelő kamerák stb... Innen le lehet tölteni az egész európai és magyar, eddig beküldött észleléseket és feltenni az I-go -ra Mosolyog Jelenleg 31498 db kamera szerepel az adatbázisban.


Hozzátenném, hogy az adatokat "egyszerű" felhasználók töltik fel, nincs semmilyen ellenőrzés benne - tudtommal.
Ennek az az eredménye, hogy a jelzések nagy része fals.
Legalább is a saját (bp-i) tapasztalatom szerint.

Annyira fals, hogy a gyakori trafipax előfordulási helyeket is felviszik. Amúgy külföldön (Ausztria, Olaszország, Franciaország)  80%-ában ott volt a kamera, ahol jelezte. Amúgy meg lehet venni Radar jelzőt, lézer dokkolót, stb stb Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Január 13. - 20:31:28 »

A gyakorival nem is lenne gond.
Azzal van a probléma, hogy olyan helyek is benne vannak, ahol egyszer megállt egy rendőr megnézni a házszámot.

Külföldről nincs tapasztalatom.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Január 21. - 16:09:40 »

Skype használók figyelmébe:
http://computerworld.hu/kritikus-hiba-skype.html
Naplózva
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Január 21. - 16:47:45 »

 Sziasztok. Végre egy téma amihez érdemben hozzá tudok szólni. Nem a szakmám de gyakorlatilag 20 éve foglalkozom számítógépekkel, ha problémátok van megpróbálok segíteni.

Addig is dicsekvésképpen itt a gépem: (ha már az autómmal -még- nem tudok "villogni"  Mosolyog  )
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!