Lacetti klub fórum
2024. Május 07. - 13:58:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 317363 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1125 Dátum: 2007. December 22. - 19:46:43 »

es hurra! innen sem munkodik!pedig ez most microsoft!!!!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1126 Dátum: 2007. December 23. - 12:10:53 »

Údv Peti a törzstagok táborában! Látod figyelemmel kisérlek, nemcsak ugratlak, és továbbra is várjuk a szőkét, látni akarjuk! Igaz, Weres?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1127 Dátum: 2007. December 23. - 12:21:16 »

Údv Peti a törzstagok táborában! Látod figyelemmel kisérlek, nemcsak ugratlak, és továbbra is várjuk a szőkét, látni akarjuk! Igaz, Weres?

Köszi, Gidy Mester!
Igaz, sok sületlenséget írtam, meg inkább érdeklődő típus vagyok, mintsem tapasztalt autóbúvár, de engem nem üdvözölt senki sem az 50, sem a 100-asok közt!
Te vagy az első, és meg vagyok hatódva, mert Te mindig figyelsz embertársaidra, és környezetedre!!!
Köszönettel!!!

Szőkét viszem, de be kell csempésznem a csomagtérbe, asszonypajtás nehogy megneszelje! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1128 Dátum: 2007. December 23. - 13:10:23 »

Mondd, hogy Weresnek viszed meglepi ajándéknak, biztos megértő lesz!? Lelkisebeid gyógyuló félben vannak már? Áldott, békés karácsonyt, és sérülésmentes boldog új évet kívánok Neked, Piroskának, a szőkének, Weresnek, és mindenkinek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1129 Dátum: 2007. December 23. - 13:10:43 »

A két ünnep közt nem dolgozom, ha valaki errejár, ugorjon be hozzám, szívesen látok minden cartársat!
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 23. - 13:15:34 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1130 Dátum: 2007. December 23. - 14:10:26 »

Mondd, hogy Weresnek viszed meglepi ajándéknak, biztos megértő lesz!? Lelkisebeid gyógyuló félben vannak már? Áldott, békés karácsonyt, és sérülésmentes boldog új évet kívánok Neked, Piroskának, a szőkének, Weresnek, és mindenkinek!

Már gyanakvó velem szemben, párszor lebuktam nem tudnám kimagyarázni, hogy nem volt előzménye (a koccanáson kívül)!
Lelki sebeim gyógyulóban, sokan vígasztaltak, de árnyékot vetett az Ünnepekre!
Viszont kívánok minden jót Nektek, és Mindenkinek!

Na, nem ilyet:
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1131 Dátum: 2007. December 23. - 14:28:05 »

Mondd, hogy Weresnek viszed meglepi ajándéknak, biztos megértő lesz!? Lelkisebeid gyógyuló félben vannak már? Áldott, békés karácsonyt, és sérülésmentes boldog új évet kívánok Neked, Piroskának, a szőkének, Weresnek, és mindenkinek!

Már gyanakvó velem szemben, párszor lebuktam nem tudnám kimagyarázni, hogy nem volt előzménye (a koccanáson kívül)!
Lelki sebeim gyógyulóban, sokan vígasztaltak, de árnyékot vetett az Ünnepekre!
Viszont kívánok minden jót Nektek, és Mindenkinek!

Na, nem ilyet:
Tudom sovány vígasz, de át tudom érezni szomorúságodat, mert sógorom astráját is tegnap törték meg a céges parkolóban. A dolog pikantériája, hogy az elmúlt hónapokban több kisebb munkahelyi sérülés érte:targoncával megtolták, ráesett egy vakolatdarab, lenyomták a tükrét, stb. Gondolta három hete, hogy mostmár rendbe rakatja, mert lassan minden oldala meg van jelölve, kivéve a teteje. Szépen meg is csinálták, körbe is lett fújva, tükör is lett rá potom 70 rugóért, erre most két héttel a gyönyörű rendberakás után, éppenhogy szabadna mosni a friss fényezést...eltolták az elejét, futóművet, egy bokortörőrácsos terepjáróval...persze megint a céges parkolóban....így kari előtt....hmmmm Az egész eleje jobbra áll...
Szal tudom, hogy nem vígasztal Téged, de másnak is ilyen tuti lesz a karácsonya...ez idén ilyen úgy látszik...hm
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1132 Dátum: 2007. December 23. - 14:39:45 »

Údv Peti a törzstagok táborában! Látod figyelemmel kisérlek, nemcsak ugratlak, és továbbra is várjuk a szőkét, látni akarjuk! Igaz, Weres?

Köszi, Gidy Mester!
Igaz, sok sületlenséget írtam, meg inkább érdeklődő típus vagyok, mintsem tapasztalt autóbúvár, de engem nem üdvözölt senki sem az 50, sem a 100-asok közt!
Te vagy az első, és meg vagyok hatódva, mert Te mindig figyelsz embertársaidra, és környezetedre!!!
Köszönettel!!!

Szőkét viszem, de be kell csempésznem a csomagtérbe, asszonypajtás nehogy megneszelje! Vigyorog
Peti!!!
Nem lehet a szervizzel megbótóni, hogy mivel uj a paripa, tegyenek rá egy új lökös és azt fujják le?
Új lóra, új lökös dukál. És nem kell javítgatni és újra széles lesz a mosolyod...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1133 Dátum: 2007. December 23. - 14:40:17 »

Tudom sovány vígasz, de át tudom érezni szomorúságodat, mert sógorom astráját is tegnap törték meg a céges parkolóban. A dolog pikantériája, hogy az elmúlt hónapokban több kisebb munkahelyi sérülés érte:targoncával megtolták, ráesett egy vakolatdarab, lenyomták a tükrét, stb. Gondolta három hete, hogy mostmár rendbe rakatja, mert lassan minden oldala meg van jelölve, kivéve a teteje. Szépen meg is csinálták, körbe is lett fújva, tükör is lett rá potom 70 rugóért, erre most két héttel a gyönyörű rendberakás után, éppenhogy szabadna mosni a friss fényezést...eltolták az elejét, futóművet, egy bokortörőrácsos terepjáróval...persze megint a céges parkolóban....így kari előtt....hmmmm Az egész eleje jobbra áll...
Szal tudom, hogy nem vígasztal Téged, de másnak is ilyen tuti lesz a karácsonya...ez idén ilyen úgy látszik...hm

Hát, köszi! Más baja nem vígasz, sőt!
Ez az, amit ép ésszel már nem lehet elviselni! Sajnálom szegényt, így ismeretlenül is!
Boldog Karácsonyt Neki is, amennyire még boldog lehet!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1134 Dátum: 2007. December 23. - 14:46:54 »

Peti!!!
Nem lehet a szervizzel megbótóni, hogy mivel uj a paripa, tegyenek rá egy új lökös és azt fujják le?
Új lóra, új lökös dukál. És nem kell javítgatni és újra széles lesz a mosolyod...

A szervízből aki kijött megnézni azt mondta, ilyet nem cserélnek semmi szín alatt.
A munka-felvételis csaj meg lemondatott minden reményről, amint tudtára adtam, hogy a károkozó az OTP Garanciánál van! Saját szakértőjük van, még inkább a maguk malmára őrölnek!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1135 Dátum: 2007. December 23. - 19:23:29 »

Peti!!!
Nem lehet a szervizzel megbótóni, hogy mivel uj a paripa, tegyenek rá egy új lökös és azt fujják le?
Új lóra, új lökös dukál. És nem kell javítgatni és újra széles lesz a mosolyod...

A szervízből aki kijött megnézni azt mondta, ilyet nem cserélnek semmi szín alatt.
A munka-felvételis csaj meg lemondatott minden reményről, amint tudtára adtam, hogy a károkozó az OTP Garanciánál van! Saját szakértőjük van, még inkább a maguk malmára őrölnek!

Azért, azt elég nehéz elmosni, ha valakibe beletolatnak és el is ismeri a hibát az okozója. Mondjuk, már kellemetlenebb, ha "majd"-ra utalják a lét.
Mellesleg, anno az én hátdó lökösömet 10+10e ért vasalta ki a myűanyagos, meg fújta le a festő. Nem tudom mennyiért dolgozik a szakszervíz, de jobb munkát nem hiszem, hogy tudnánka csinálni, mint ahogy az enyémet megcsinálta a két szaki. Mosolyog
Mindenesetre remélem, hogy a lehető legegyszerűbben elrendeződik a dolog!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1136 Dátum: 2007. December 23. - 19:37:03 »

Peti!!!
Nem lehet a szervizzel megbótóni, hogy mivel uj a paripa, tegyenek rá egy új lökös és azt fujják le?
Új lóra, új lökös dukál. És nem kell javítgatni és újra széles lesz a mosolyod...

A szervízből aki kijött megnézni azt mondta, ilyet nem cserélnek semmi szín alatt.
A munka-felvételis csaj meg lemondatott minden reményről, amint tudtára adtam, hogy a károkozó az OTP Garanciánál van! Saját szakértőjük van, még inkább a maguk malmára őrölnek!

Azért, azt elég nehéz elmosni, ha valakibe beletolatnak és el is ismeri a hibát az okozója. Mondjuk, már kellemetlenebb, ha "majd"-ra utalják a lét.
Mellesleg, anno az én hátdó lökösömet 10+10e ért vasalta ki a myűanyagos, meg fújta le a festő. Nem tudom mennyiért dolgozik a szakszervíz, de jobb munkát nem hiszem, hogy tudnánka csinálni, mint ahogy az enyémet megcsinálta a két szaki. Mosolyog
Mindenesetre remélem, hogy a lehető legegyszerűbben elrendeződik a dolog!
Sajnos nem a felelősség elismerésén van a hangsúly, hanem hogy a kárszakértő hány százalékosra veszi fel, mennyit fizet rá a biztosító. Javításnál a szervíznek annyiból kell kihozni! Pont az a bibi, hogy ezt nem fogja cserére.
Peti!
El ne felejtsd, hogy beikszelje a kárfelvevő a lapon a megbontás utáni pótszemlét! Mivel rugalmas a lökös, alatta bármi sérülhetett! Sógoromnak pl nem műxik azóta a hátsó ablakmosója, valamint mivel a toronynál nyomták meg az autóját, a keréken nem látszik semmi, de húz az autó. Lehet, hogy nem is a futóművet tolta el, hanem a tornyot, ami nem egyszerű javítású. Neki is említettem, hogy pótszemlét kérjen!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1137 Dátum: 2007. December 23. - 21:07:16 »

A minap jutott eszembe egy régi indexes cartárs, Toljadneki. Róla tudtok valamit?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1138 Dátum: 2007. December 24. - 09:53:27 »

Mivel rugalmas a lökös, alatta bármi sérülhetett! Sógoromnak pl nem műxik azóta a hátsó ablakmosója, valamint mivel a toronynál nyomták meg az autóját, a keréken nem látszik semmi, de húz az autó. Lehet, hogy nem is a futóművet tolta el, hanem a tornyot, ami nem egyszerű javítású. Neki is említettem, hogy pótszemlét kérjen!

Igen, ez megfordult az én fejemben is! Mint a képen is látszik, a lökös legelső síkja több centivel előbbre van a ködlámpa alatti résznél, és ott is rendesen belemart! Jól bírta a feszülést, de így nem látni, mi történt alatta.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1139 Dátum: 2007. December 24. - 12:27:58 »

Még egy hétig van Lacetti Klubos IWIW-es meghívom, akit érdekel, irjon privit e-mail cimmel!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!