Lacetti klub fórum
2024. Május 13. - 23:37:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Le
 
Szerző Téma: Kiegészítő felszerelés, alkatrész  (Megtekintve 137768 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #420 Dátum: 2013. Június 25. - 11:39:02 »

Lacetti Sport bőrbelső/szürke fekete/ kombi és 5 ajtós modellekbe eladó amit tartalmaz 4 ajtókárpit 2első oldallégzsákos ülés hátsó ülőlap és háttámlák érdeklődni nálam privátban
Huuuuu Mosolyog Tök jól nézhet ki! Azért jó nagy munka lehet kicserélni Mosolyog

Bőr váltószoknyád nincs?

Ha jól tudom, nadrágot hord...  Vigyorog
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #421 Dátum: 2013. Június 25. - 12:33:01 »

Lacetti Sport bőrbelső/szürke fekete/ kombi és 5 ajtós modellekbe eladó amit tartalmaz 4 ajtókárpit 2első oldallégzsákos ülés hátsó ülőlap és háttámlák érdeklődni nálam privátban
Huuuuu Mosolyog Tök jól nézhet ki! Azért jó nagy munka lehet kicserélni Mosolyog

Bőr váltószoknyád nincs?

nem olyan nagy melo a csere 2-3 óra
Naplózva

70/4334431
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #422 Dátum: 2013. Július 05. - 21:12:08 »

El is felejtettem megírni. Két hete kipróbáltam a defektjavítót, amit még a gázosításkor vettem.
Gyerek bőrlabdáját kiszúrta egy nagy tüske, gondoltam vesztenivaló nincs tegyünk bele egy kis slime-ot. Vigyorog Kb. 5ml-t raktam bele, lyukkal lefelé fordítottam és felpumpáltam. Egyből eltömítette a lyukat és azóta sem ereszt. Vigyorog Nem gondoltam volna, hogy beválik egy labdánál, amiben tulajdonképpen egy olyan gumi van, mint a bicikli belső.
Naplózva


LPG
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #423 Dátum: 2013. Július 15. - 09:11:05 »

Sziasztok!
Ha bárkinek volna egy felesleges pár macskaszeme HB-s Lacsihoz, keressen meg legyen szíves!
Köszönöm.
Naplózva
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #424 Dátum: 2013. Július 18. - 18:41:29 »

Sziasztok! Eladó Lacettihez való K&N légszűrő + hozzávaló cuccosok! Mielőtt bárki megkérdezné, nem új:) Cakkumpakk 4ért!
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #425 Dátum: 2013. Július 20. - 12:21:44 »

Sziasztok! Eladó Lacettihez való K&N légszűrő + hozzávaló cuccosok! Mielőtt bárki megkérdezné, nem új:) Cakkumpakk 4ért!
Kapitány, nem ugrasz rá...? 
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #426 Dátum: 2013. Július 20. - 19:20:43 »

Sziasztok! Eladó Lacettihez való K&N légszűrő + hozzávaló cuccosok! Mielőtt bárki megkérdezné, nem új:) Cakkumpakk 4ért!
Kapitány, nem ugrasz rá...? 
Már ráugrott az enyémre.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #427 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 08:21:58 »

Sziasztok! van egy eladó pár gombos féle tetőcsomagtartóm, HB-re való. Ha valakit érdekel írjon privibe! 7ért adom:)
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
davver
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #428 Dátum: 2013. Augusztus 24. - 07:31:43 »

Sziasztok! van egy eladó pár gombos féle tetőcsomagtartóm, HB-re való. Ha valakit érdekel írjon privibe! 7ért adom:)

Helló!
Megtaláltad rá a vevőt is!
Hétvégén Budapesti átvétel megoldható?
Írok PM-t is! :-)

üdv Davver
Naplózva
lacikiru
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Hozzászólás #429 Dátum: 2013. Augusztus 26. - 10:57:25 »

Maradt néhány led izzóm ha valakit érdekel keressen,térképlámpába akartam de szórt a fénye így nekem kevés de szépen mutat azért.

http://aprod.hu/hirdetes/led-izzo-5050-t10-ledpanel-12v-helyzetjelzo-ID1nXpx.html#c7dc9b4b71
Naplózva

A biztonsági öv,egy opció ami megmentheti az életed.
A Cascod lehet,egy opció hogy ne a nulláról kezd újra.
Haart
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Hozzászólás #430 Dátum: 2013. Augusztus 26. - 18:08:10 »

Hi, hamarosan szükségem lesz egy bőrkormányra a lacsiba. Kérdezném hogy mennyiért mennek most? Nekem csak a kormány kell lufi nélkül. Vagy mennyit érdemes adni egy ilyenért?
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #431 Dátum: 2013. Augusztus 26. - 18:11:09 »

Hi, hamarosan szükségem lesz egy bőrkormányra a lacsiba. Kérdezném hogy mennyiért mennek most? Nekem csak a kormány kell lufi nélkül. Vagy mennyit érdemes adni egy ilyenért?
Miért nem bőrőztetted át a tiedet?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Haart
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Hozzászólás #432 Dátum: 2013. Augusztus 26. - 18:17:00 »

Hi, hamarosan szükségem lesz egy bőrkormányra a lacsiba. Kérdezném hogy mennyiért mennek most? Nekem csak a kormány kell lufi nélkül. Vagy mennyit érdemes adni egy ilyenért?
Miért nem bőrőztetted át a tiedet?
Mert jobb szeretem a gyári megoldásokat mint az utólagos mókolást Vigyorog Mellesleg lehet nem lenne a bőrözés sem olcsóbb sztem sokkal.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #433 Dátum: 2013. Augusztus 26. - 18:49:54 »

Hi, hamarosan szükségem lesz egy bőrkormányra a lacsiba. Kérdezném hogy mennyiért mennek most? Nekem csak a kormány kell lufi nélkül. Vagy mennyit érdemes adni egy ilyenért?
Miért nem bőrőztetted át a tiedet?
Mert jobb szeretem a gyári megoldásokat mint az utólagos mókolást Vigyorog Mellesleg lehet nem lenne a bőrözés sem olcsóbb sztem sokkal.

de sokkal olcsóbb lenne és lehet,hogy tartósabb is jó állapotú bőrkormányt nehéz találni az új meg méregdrága
Naplózva

70/4334431
Haart
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Hozzászólás #434 Dátum: 2013. Augusztus 26. - 18:53:21 »

Hi, hamarosan szükségem lesz egy bőrkormányra a lacsiba. Kérdezném hogy mennyiért mennek most? Nekem csak a kormány kell lufi nélkül. Vagy mennyit érdemes adni egy ilyenért?
Miért nem bőrőztetted át a tiedet?
Mert jobb szeretem a gyári megoldásokat mint az utólagos mókolást Vigyorog Mellesleg lehet nem lenne a bőrözés sem olcsóbb sztem sokkal.

de sokkal olcsóbb lenne és lehet,hogy tartósabb is jó állapotú bőrkormányt nehéz találni az új meg méregdrága
Értem én, de most az a kérdés hogy kb mennyiért érdemes venni (mennyi a piaci ára/értéke kb) egy használtat, mennyit ér az meg? Egy jó állapotú példány.
A másik kérdésem hogy a gyári könyöklőt hogyan lehet kiszerelni? Nekem könyöklő nélküli példányom van és szeretném "könyöklősíteni", mennyire nehéz ez?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!