Lacetti klub fórum
2024. Május 10. - 17:25:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 544715 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #90 Dátum: 2007. November 23. - 15:48:16 »

8-10 e Ft-ért már tökéleteset kapsz.
Az a lényeg, hogy a mérete passzoljon a gumidhoz, és hogy Y, vagy ennél jobb mintája legyen.
Olyat ne vegyél meg, ami csak simán, egy vonalban megy át a gumin, mert az oldal irányban nem tartja az autót.
A mai láncok már mind rugós-gumis feszítősek, ezeket könnyű felrakni (lefele egy kicsit nehezebb-koszosabb).
De ha használtál már láncot, akkor ezekkel tisztában vagy.
A felrakást lehetőleg ne "éles helyzetben" próbáld ki először.

Évad végén célszerű a láncot lemosni és száradás után szilikonnal lefújni, hogy a téli trutyi ne kezdje ki.
Naplózva
tois
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Hozzászólás #91 Dátum: 2007. November 24. - 14:16:12 »

Köszi Stocz, majd ezek alapján akkor kinézek egyet.
Naplózva
vigjanos
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Hozzászólás #92 Dátum: 2007. November 26. - 20:13:49 »

Lenne egy kérdésem tudja valaki, hogy mitjelent az ECOTEC rövidités mit takar pontosan ez a motorfajta?
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #93 Dátum: 2007. November 26. - 20:58:56 »

Lenne egy kérdésem tudja valaki, hogy mitjelent az ECOTEC rövidités mit takar pontosan ez a motorfajta?

Gondolom környezetbarát technológia. De nem spórolós! Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #94 Dátum: 2007. November 27. - 12:05:15 »

Lenne egy kérdésem tudja valaki, hogy mitjelent az ECOTEC rövidités mit takar pontosan ez a motorfajta?

Gondolom környezetbarát technológia. De nem spórolós! Vigyorog
Úgy tudom ez csak egy fantázianév a GM  környezetbarát motorjainak.
Naplózva

95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #95 Dátum: 2007. November 27. - 21:03:37 »

Lenne egy kérdésem tudja valaki, hogy mitjelent az ECOTEC rövidités mit takar pontosan ez a motorfajta?
Az economic technologi szó rövidítéséből összerakott betűkép melynek fordítása: gazdaságos technológia. Háááát most itt azért felmerul egy kérdés, hogy mi az a gazdaságos? Szerintem a gyártás!
Naplózva
vigjanos
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Hozzászólás #96 Dátum: 2007. November 28. - 08:35:41 »

Köszönöm mindenkinek a hozzászolásokat.
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #97 Dátum: 2007. November 28. - 09:11:16 »


[/quote]
Kripic cápát úgy ismeri, hogy csak Pesten tud autójához tartozékokat vásárolni mi?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
(Egyszerűbben fogalmazva:akkora barom, hogy képes ennyit autózni ha meglát valamit.) Vigyorog Vigyorog Vigyorog De amúgy nincs lelki kapcsolat a kocsim és köztem.....ááááá. Csupán sofőr és használati tárgy!  Vigyorog
Kripic barát!
Nagyon köszönöm a felajánlást, igazán rendes vagy! Talán közelebb is akad majd valami fűtött hely ha mégis megveszem. Vagy felrakatom a vásárlás helyén, törjék el ők!  Vigyorog
Üdv!
[/quote]

Én aztán nagyon béna vagyok mindenfajta szereléshez, de a légterelőket még én is könnyedén felraktam. Igaz ez nyáron volt. Mindenképpen javaslom én is a használatát. A sok előny mellet hátránya ugyan, hogy az ablakok mosása nehézkesebb.


Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #98 Dátum: 2007. November 30. - 13:23:57 »

Azt lehet tudni, hogy pontosan hol törik el a cső? Ugyanis legközelebbi szervíznél ellenőriztetném.
Csak nem jól sejtem, hogy a kasztni és az ajtó közti gumicsőharangban, ami a két elem között átvezeti a kábeleket? Merthogy opel típushiba volt ez anno, csakúgy, mit az utasülés alatti légzsákérzékelő vezetékének csatlakozó-kontakthibája.

Sziasztok!
A'sszem itt jobb helyen van az ablakmosó-csőtöréssel kapcsolatos kérdésem...
És nem mellesleg véleményetek szerint, akkor kezdjek el erősen rinyálni, mivel hogy én napjában átlag hatszor nyitom-csukom a hátsó ajtót,(a sok gyerek átka Kacsint Kacsint Kacsint), ergo rendesen hajladozik / igénybe van véve...
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #99 Dátum: 2007. November 30. - 13:35:31 »

Nem kell pánikolni. Amikor eltörik, azt észre fogod venni az ablak mosásából. Nem jön a víz, vagy gyengébben jön és nem egyből.
Utána nem használod, amíg nem javíttatod meg.
Nálam spec. még semmi baja.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #100 Dátum: 2007. November 30. - 14:10:41 »

Nem kell pánikolni. Amikor eltörik, azt észre fogod venni az ablak mosásából. Nem jön a víz, vagy gyengébben jön és nem egyből.
Utána nem használod, amíg nem javíttatod meg.
Nálam spec. még semmi baja.

Jajjjj!
Én viszonylag keveset szoktam hátsóablakmosni, ezért félek, hogy esetleg már régen eltört a cső, mire észreveszem. Csak akkor áztatja szét a hátsó ablak belét, ha nyomatom a lét, vagy önszorgalomból is képes erre?
köszi:
kripic
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #101 Dátum: 2007. November 30. - 14:43:24 »

Csak óvatosan a problémák olvasásával! Lassan, de biztosan ki fog alakulni mindenkiben az autó-hipohonder szindroma. Nem mindegyik autóban fordul elő az összes hiba, de, ha nagyon várjátok, meg fog jönni! Nagyon sok Lacetti van forgalomban, sok taxi, tehát talán nem is olyan rossz autók ezek, próbáljátok szeretni, és nem szidni! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #102 Dátum: 2007. November 30. - 15:06:36 »

Nem kell pánikolni. Amikor eltörik, azt észre fogod venni az ablak mosásából. Nem jön a víz, vagy gyengébben jön és nem egyből.
Utána nem használod, amíg nem javíttatod meg.
Nálam spec. még semmi baja.

Jajjjj!
Én viszonylag keveset szoktam hátsóablakmosni, ezért félek, hogy esetleg már régen eltört a cső, mire észreveszem. Csak akkor áztatja szét a hátsó ablak belét, ha nyomatom a lét, vagy önszorgalomból is képes erre?
köszi:
kripic

Önszorgalomból nem fogja szétáztatni. csak ha mosni szeretnél. Ha pár másodpercen belül nem jelentkezik a folyadék, akkor már gáz van.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #103 Dátum: 2007. November 30. - 15:36:09 »

Valaki megtudja nekem mondani, hogy 5 ajtósra hány centis ütközésvédő díszlécet kell venni? Mert a Rudernél 3 fajta méret van.  He

Köszi!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #104 Dátum: 2007. November 30. - 18:23:25 »

Athee! Ha a lökhárító sarkaira gondoltál, akkor minél hosszabb, annál jobb. Védje elől- hátúl, és persze oldalról is, tehát a legnagyobbat vedd meg! /Szerintem/ Üdv: LadiGidy U.I.: privit is irtam holnapról.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!