Lacetti klub fórum
2024. Május 16. - 02:53:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Le
 
Szerző Téma: Évadnyitó találkozó Visegrád 2009 Március 7  (Megtekintve 71791 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #120 Dátum: 2009. Március 06. - 17:11:47 »

Idézet
Akik Esztergomban találkoznak, azoknak már eldőlt, hogy hol és mikor. Jelen esetben eddig Diabló, Cápa és jómagam, de természetesen várunk bárkit. A pontos cím: Esztergom, Petőfi S. utca 22. Dobogókő és Pest felől érkezőknek a városi körforgalom utáni 2. lámpánál kell élesen( Vigyorog) jobbra fordulni, végigmenni a kis utcán amíg ki nem szélesedik. Ott van 2 iskola egymás mellet, a másodikban tanítok én és lesz ott egy nagy barna kapu, ami nyitva lesz és azon keresztül be lehet jutni az udvarra. eszek és várok szeretettel mindenkit.(Bocsi Diablo, hogy kimásoltam az elérhetőséget! )
Az időpont 9 óra, és olyan fél 10 után indulunk Visegrádra

Idézet
Bp-i lakosoknak lenne egy előtali, ahonnan indulnánk Visegrádra, ez pedig a szentendrei úti Cora parkoló, mert könnyű megtalálni. Az új M0-ás keleti szektorának a végpontja, ahol találkozik a szentendrei úttal. Ingyenes parkoló, van egy Mc esetleges folyóügyeket intézni. Innen 6 Km Szentendre, ahonnan a hegyeken át gyorsan elérhető Visegrád. Az időpont 8.30 és 9 óra között, addigra mindenki felébred úgy is, 1/2 v. 3/4 10-re meg már Visegrádon is vagyunk.

Úgy emlékszem Visegrádon a hajóállomással szemben lévő parkoló lett megbeszélve.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 06. - 17:25:10 írta Jani » Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #121 Dátum: 2009. Március 06. - 17:32:38 »

Cápa már itt van, beszéltem vele telefonon. Nem mondom, hogy hú de jó idő van Esztergomban, de nem is olyan rémes. Jelenleg 8 fok, borús ég, eső nem esik, szél nem fúj. Holnapra ha minden igaz továbbhúzódik a felhősáv keletre, úgyhogy napos időre is van esély. Én a megbeszélt helyen várom azokat, akik bejönnek Esztergomba és a program szerint fél 10 körül indulunk Visegrádra. Szerintem nem lesz rosszabb idő, mint a záró talin volt. Én személy szerint már nagyon várom a talit, ha esik ha fúj. Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #122 Dátum: 2009. Március 06. - 17:52:18 »

Cápa már itt van, beszéltem vele telefonon. Nem mondom, hogy hú de jó idő van Esztergomban, de nem is olyan rémes. Jelenleg 8 fok, borús ég, eső nem esik, szél nem fúj. Holnapra ha minden igaz továbbhúzódik a felhősáv keletre, úgyhogy napos időre is van esély. Én a megbeszélt helyen várom azokat, akik bejönnek Esztergomba és a program szerint fél 10 körül indulunk Visegrádra. Szerintem nem lesz rosszabb idő, mint a záró talin volt. Én személy szerint már nagyon várom a talit, ha esik ha fúj. Vigyorog
Ez a beszéd!!!
Irány Visegrád!

De ha nem lesz ott senki 1 óra körül, akkor harapok Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #123 Dátum: 2009. Március 06. - 18:10:48 »

De ha nem lesz ott senki 1 óra körül, akkor harapok Kacsint Kacsint Kacsint
Majd hagyunk neked a parkolóban sütit. Vigyorog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #124 Dátum: 2009. Március 06. - 18:13:11 »

Gyengébbek kedvéért újra leírom: nem átszerveztem a visegrádi talit, csak feltettem egy kérdést, amire lehet igennel, és persze nemmel, esetleg tartózkodással válaszolni. Én még csak azt sem mondtam, hogy én nem megyek Visegrádra, nem hisztiztem, csak felvetettem egy kérdést, egy esetleges alternatívát, ha ítélet idő volna szombaton. Erre nekem rontottatok, ahelyett, hogy csak annyit mondtatok volna, hogy sebaj, lehet bármilyen idő, a talit Visegrádon megtartjuk. Ezt megértem, és tiszteletben is tartom- természetesen. Remélem jó idő lesz, nem lesz eső, és szélvihar, és csinálunk jó programot, én is ezt szeretném. Most már csak azt szeretném tudni, hogy rétegesen öltözzem-e, vagy egyenesen páncélba? Hogy leperegjenek a "szónyílak" rólam!
Szóval akkor írja le valaki véglegesen az esztergomi, a corai, és a visegrádi helyeket, és időpontokat egy helyre, és rekesszük be a témát holnap estig! Ez jó 5let?
Én nem szántam nyilat neked APU. Nekem a Lurdy is jó lenne, tudod jól. Ne vedd így magadra a dolgot. Sapka-sál elég lesz! Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #125 Dátum: 2009. Március 06. - 18:29:26 »

Gyengébbek kedvéért újra leírom: nem átszerveztem a visegrádi talit, csak feltettem egy kérdést, amire lehet igennel, és persze nemmel, esetleg tartózkodással válaszolni. Én még csak azt sem mondtam, hogy én nem megyek Visegrádra, nem hisztiztem, csak felvetettem egy kérdést, egy esetleges alternatívát, ha ítélet idő volna szombaton. Erre nekem rontottatok, ahelyett, hogy csak annyit mondtatok volna, hogy sebaj, lehet bármilyen idő, a talit Visegrádon megtartjuk. Ezt megértem, és tiszteletben is tartom- természetesen. Remélem jó idő lesz, nem lesz eső, és szélvihar, és csinálunk jó programot, én is ezt szeretném. Most már csak azt szeretném tudni, hogy rétegesen öltözzem-e, vagy egyenesen páncélba? Hogy leperegjenek a "szónyílak" rólam!
Szóval akkor írja le valaki véglegesen az esztergomi, a corai, és a visegrádi helyeket, és időpontokat egy helyre, és rekesszük be a témát holnap estig! Ez jó 5let?
Én nem szántam nyilat neked APU. Nekem a Lurdy is jó lenne, tudod jól. Ne vedd így magadra a dolgot. Sapka-sál elég lesz! Vigyorog
Sapkádat viszem, csak sálat hozzál. Kacsint
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #126 Dátum: 2009. Március 06. - 18:41:46 »

Apa!
Én értem, mit szeretnél és értem ladlacot is, mivel a fiam pelenkázása szintén télen nem egyszerű dolog.
Sajnálom, ha nem lesztek ott.
Az ég borús, de szél nem fúj és én egész nap kabát nélkül rohangásztam, még Esztergomban is. Család reggel abban az esetben nem indul el velem, ha esik az eső. Feleségem szerint, az olyan idő, mint ma még megfelel kirándulni, talizni, ennek szellemében a kissrác túrázó babakocsiját mosogatja.
Én reggel Atheeval átmegyek Esztergomba, onnan Visegrádra.
A Lurdy nem opció a családnak.Sajnálom.
Azért szeretlek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #127 Dátum: 2009. Március 06. - 18:52:30 »

SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY!!!!

A talin családi békém érdekében kérem, hogy ne utaljatok apósom viselt dolgaira. Kacsint Vigyorog

Előre is köszi.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #128 Dátum: 2009. Március 06. - 19:30:02 »

Na szóval én ruhát és sapkát viszek bőven , csak modjátok meg hova!!!!!!!!Nekem mindegy hol látlak viszont benneteket csak időben szóljatok merre kanyarodjak! Visegrádon sem tudom hova kell menni, úgyhogy majd reggel telefonálgatok. Sajnos nincs időm átolvasni az eddigi lemaradásom (csekély 4 millió oldal) úgyhogy találomra megyek valamerre az országban. Ha egy fekete Lacsit láttok, kék pólókkal lengeni az ablakaiból, az én vagyok és intsetek le.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #129 Dátum: 2009. Március 06. - 19:35:54 »

Na szóval én ruhát és sapkát viszek bőven , csak modjátok meg hova!!!!!!!!Nekem mindegy hol látlak viszont benneteket csak időben szóljatok merre kanyarodjak! Visegrádon sem tudom hova kell menni, úgyhogy majd reggel telefonálgatok. Sajnos nincs időm átolvasni az eddigi lemaradásom (csekély 4 millió oldal) úgyhogy találomra megyek valamerre az országban. Ha egy fekete Lacsit láttok, kék pólókkal lengeni az ablakaiból, az én vagyok és intsetek le.
Tomi! Az általam rendelt sityit lécci' add át Gidynek, majd Tőle elhozom (ha odaadja még a múltkori pokrócos fiaskó után Vigyorog)...
Köszi! És jó talit! Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #130 Dátum: 2009. Március 06. - 19:29:18 »

Nálam van Athee hátsó hamutartója és az első ülések középkonzolnál lévő sinjének első takaróelemeiből 3 szett. / húúú, de bonyoloult voltam.../
Ha nem tudok holnap menni, elviszi valaki?
1 szett Athee-jé, a többi 2  kiadó-eladó! / 700 Ft / szett /  Kacsint
(Gidynél megtekinthető)
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #131 Dátum: 2009. Március 06. - 19:44:22 »

Nálam van Athee hátsó hamutartója és az első ülések középkonzolnál lévő sinjének első takaróelemeiből 3 szett. / húúú, de bonyoloult voltam.../
Ha nem tudok holnap menni, elviszi valaki?
1 szett Athee-jé, a többi 2  kiadó-eladó! / 700 Ft / szett /  Kacsint
(Gidynél megtekinthető)
Egy az enyém! Kacsint
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #132 Dátum: 2009. Március 06. - 19:47:45 »

Na szóval én ruhát és sapkát viszek bőven , csak modjátok meg hova!!!!!!!!Nekem mindegy hol látlak viszont benneteket csak időben szóljatok merre kanyarodjak! Visegrádon sem tudom hova kell menni, úgyhogy majd reggel telefonálgatok. Sajnos nincs időm átolvasni az eddigi lemaradásom (csekély 4 millió oldal) úgyhogy találomra megyek valamerre az országban. Ha egy fekete Lacsit láttok, kék pólókkal lengeni az ablakaiból, az én vagyok és intsetek le.
Tesó!
Csörgess engem!
Két találkozási pont van:
1. Esztergom, Diabló iskolájának az udvara 9:30-kor.
2. A budakalászi CORA parkolója ugyanekkor.

Milyen irányból mérsz csapást és kb. mikor érkezel? Mert talán nem kéne átkavarnod Pesten. Illetve Budán.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #133 Dátum: 2009. Március 06. - 20:09:20 »

Nálam van Athee hátsó hamutartója és az első ülések középkonzolnál lévő sinjének első takaróelemeiből 3 szett. / húúú, de bonyoloult voltam.../
Ha nem tudok holnap menni, elviszi valaki?
1 szett Athee-jé, a többi 2  kiadó-eladó! / 700 Ft / szett /  Kacsint
(Gidynél megtekinthető)
Egy az enyém! Kacsint
oké!
akkor már csak 1 szett van...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #134 Dátum: 2009. Március 06. - 20:11:40 »

Nálam van Athee hátsó hamutartója és az első ülések középkonzolnál lévő sinjének első takaróelemeiből 3 szett. / húúú, de bonyoloult voltam.../
Ha nem tudok holnap menni, elviszi valaki?
1 szett Athee-jé, a többi 2  kiadó-eladó! / 700 Ft / szett /  Kacsint
(Gidynél megtekinthető)
Egy az enyém! Kacsint
oké!
akkor már csak 1 szett van...  Kacsint
Ez mi tulajdonképpen?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!