Lacetti klub fórum
2024. Május 11. - 08:46:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Le
 
Szerző Téma: Szép tájak, finom ételek...  (Megtekintve 58883 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #60 Dátum: 2009. Május 21. - 09:44:59 »

Egyszóval mindenkinek szívből ajánlom Erdélyt! A későbbiekben jó lenne egy klubos nagyobb túrát tervezni, megvalósítani, de ehhez legalább egy hét kéne, beleértve az előtte, utána lévő hétvégéket is.

Én és a családom, benne lennénk egy ilyen kiruccanásban. Mosolyog
Akkor lassan kezdhetjük számba venni a potenciális érdeklődőket, és talán jövőre meg is valósíthatnánk. Nyissunk egy új topicot! Azért lehetne jövőre, hogy jól meg lehessen szervezni, ha több családot érdekelne. Ha csak két- három családot, akkor még az idén is megtehetnénk, de a jövő évi lenne a biztos, és már úgy tervezhetnénk a jövő évet.
Modik! Kérünk egy új topicot! Címe legyen: "Erdély".
Engem nagyon érdekelne az ilyen túra, már régóta el szeretnék menni Erdélybe. Csak hát egy ilyen túránál is "a pénz a legkevesebb"...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #61 Dátum: 2009. Május 21. - 12:51:18 »

Egyszóval mindenkinek szívből ajánlom Erdélyt! A későbbiekben jó lenne egy klubos nagyobb túrát tervezni, megvalósítani, de ehhez legalább egy hét kéne, beleértve az előtte, utána lévő hétvégéket is.

Én és a családom, benne lennénk egy ilyen kiruccanásban. Mosolyog
Akkor lassan kezdhetjük számba venni a potenciális érdeklődőket, és talán jövőre meg is valósíthatnánk. Nyissunk egy új topicot! Azért lehetne jövőre, hogy jól meg lehessen szervezni, ha több családot érdekelne. Ha csak két- három családot, akkor még az idén is megtehetnénk, de a jövő évi lenne a biztos, és már úgy tervezhetnénk a jövő évet.
Modik! Kérünk egy új topicot! Címe legyen: "Erdély".
Engem nagyon érdekelne az ilyen túra, már régóta el szeretnék menni Erdélybe. Csak hát egy ilyen túránál is "a pénz a legkevesebb"...
Cápa! Meg a többi érdeklődő! Tudok már 2000 Ft-tól jó szállást, a benzin kicsivel olcsóbb csak, mint itthon, de egy itthoni nyaralásnál ügyes szervezéssel olcsóbban is ki lehet jönni! A vendéglők pedig jóval olcsóbbak, és persze esetleg lehet főzni is "egytál" ételeket, közösen. Ha hosszabb időre mennénk (8-10 napra), akkor pedig a járulékos költségek relatíve kevesebbe jönnének. Lehetőség van u.n. kulcsos házak kivételéhez, és azokban sok jó ember, és egy Cápa, kis helyen is elférhet. Szóval szerintem jó kirándulást tudnánk csinálni. Vannak jó kapcsolataim is, bevetnék mindent! No meg ott van még Baróti cartárs is, aki biztosan örülne nekünk, és ő is tudna segíteni. Szóval jöjjön az új "altopic", hogy lássuk, nagyjából hány családot érdekelne a dolog. Csodás út lenne!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #62 Dátum: 2009. Május 21. - 14:14:44 »

Mi már évek óta tervezzük egy Erdély túra véghezvitelét.Ha egy ilyen jó csapat összefog tuti a siker. Minket érdekel!!!!!!!!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #63 Dátum: 2009. Május 23. - 05:54:58 »

Egyszóval mindenkinek szívből ajánlom Erdélyt! A későbbiekben jó lenne egy klubos nagyobb túrát tervezni, megvalósítani, de ehhez legalább egy hét kéne, beleértve az előtte, utána lévő hétvégéket is.

Én és a családom, benne lennénk egy ilyen kiruccanásban. Mosolyog
Akkor lassan kezdhetjük számba venni a potenciális érdeklődőket, és talán jövőre meg is valósíthatnánk. Nyissunk egy új topicot! Azért lehetne jövőre, hogy jól meg lehessen szervezni, ha több családot érdekelne. Ha csak két- három családot, akkor még az idén is megtehetnénk, de a jövő évi lenne a biztos, és már úgy tervezhetnénk a jövő évet.
Modik! Kérünk egy új topicot! Címe legyen: "Erdély".
Engem nagyon érdekelne az ilyen túra, már régóta el szeretnék menni Erdélybe. Csak hát egy ilyen túránál is "a pénz a legkevesebb"...
Cápa! Meg a többi érdeklődő! Tudok már 2000 Ft-tól jó szállást, a benzin kicsivel olcsóbb csak, mint itthon, de egy itthoni nyaralásnál ügyes szervezéssel olcsóbban is ki lehet jönni! A vendéglők pedig jóval olcsóbbak, és persze esetleg lehet főzni is "egytál" ételeket, közösen. Ha hosszabb időre mennénk (8-10 napra), akkor pedig a járulékos költségek relatíve kevesebbe jönnének. Lehetőség van u.n. kulcsos házak kivételéhez, és azokban sok jó ember, és egy Cápa, kis helyen is elférhet. Szóval szerintem jó kirándulást tudnánk csinálni. Vannak jó kapcsolataim is, bevetnék mindent! No meg ott van még Baróti cartárs is, aki biztosan örülne nekünk, és ő is tudna segíteni. Szóval jöjjön az új "altopic", hogy lássuk, nagyjából hány családot érdekelne a dolog. Csodás út lenne!
Szo mi szo orvendek, hogy egy ilyen turat vettetek fontolora meg ha tavlatba is. Es az csak termeszetes hogy minden tollem telhetot megteszek hogy segithessem az elkepzelest. Tenyleg csodalatos lenne!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #64 Dátum: 2009. Május 23. - 08:52:19 »

Egyszóval mindenkinek szívből ajánlom Erdélyt! A későbbiekben jó lenne egy klubos nagyobb túrát tervezni, megvalósítani, de ehhez legalább egy hét kéne, beleértve az előtte, utána lévő hétvégéket is.

Én és a családom, benne lennénk egy ilyen kiruccanásban. Mosolyog
Akkor lassan kezdhetjük számba venni a potenciális érdeklődőket, és talán jövőre meg is valósíthatnánk. Nyissunk egy új topicot! Azért lehetne jövőre, hogy jól meg lehessen szervezni, ha több családot érdekelne. Ha csak két- három családot, akkor még az idén is megtehetnénk, de a jövő évi lenne a biztos, és már úgy tervezhetnénk a jövő évet.
Modik! Kérünk egy új topicot! Címe legyen: "Erdély".
Engem nagyon érdekelne az ilyen túra, már régóta el szeretnék menni Erdélybe. Csak hát egy ilyen túránál is "a pénz a legkevesebb"...
Cápa! Meg a többi érdeklődő! Tudok már 2000 Ft-tól jó szállást, a benzin kicsivel olcsóbb csak, mint itthon, de egy itthoni nyaralásnál ügyes szervezéssel olcsóbban is ki lehet jönni! A vendéglők pedig jóval olcsóbbak, és persze esetleg lehet főzni is "egytál" ételeket, közösen. Ha hosszabb időre mennénk (8-10 napra), akkor pedig a járulékos költségek relatíve kevesebbe jönnének. Lehetőség van u.n. kulcsos házak kivételéhez, és azokban sok jó ember, és egy Cápa, kis helyen is elférhet. Szóval szerintem jó kirándulást tudnánk csinálni. Vannak jó kapcsolataim is, bevetnék mindent! No meg ott van még Baróti cartárs is, aki biztosan örülne nekünk, és ő is tudna segíteni. Szóval jöjjön az új "altopic", hogy lássuk, nagyjából hány családot érdekelne a dolog. Csodás út lenne!
Szo mi szo orvendek, hogy egy ilyen turat vettetek fontolora meg ha tavlatba is. Es az csak termeszetes hogy minden tollem telhetot megteszek hogy segithessem az elkepzelest. Tenyleg csodalatos lenne!
Baróti! Persze Neked is kéne csatlakozni a konvojhoz! Kihasználva a hazai pálya előnyét! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #65 Dátum: 2009. Május 31. - 21:23:01 »

Ma voltunk Pécsen és végre fel tudtunk menni a TV-toronyba is. Eddigi években amikor mentünk mindig zárva volt.
Egy dolgot szerettem vona kérdezni a liftkezelőtől, de annyian voltak, hogy nem fértem hozzá. Mégpedig azt, hogy a kilátószinten körben a függőleges acéloszlopok miért vanank elmozdulva (eltörve) egymáson? Egy kengyellel az összes egymásba van fogatva, nem túl bizalomgerjesztő a látvány. Miért és mikor történt? Nem találok a neten róla infót.
OK, hogy a tornyot nem az tartja, de  akilátószint és az étterem...na meg van egy harmadik (szintén zárt) szint is, de oda sem lehet felmenni.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #66 Dátum: 2009. Május 31. - 21:54:32 »

Én ma voltam Balatonon, Tapolca, Keszthely és Zalaszántó. Tudtátok, hogy ott Buddha szentély van?

"1992-ben megépült buddhista békeszentély egyedülálló építmény Magyarországon. A vallás szabályai szerint készült. Európában ma csupán ez a szentély, zarándokhely tartalmaz eredeti Buddha-ereklyét."

http://www.balaton-nyaralas.hu/pics/lat_stupa.jpg
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #67 Dátum: 2009. Június 01. - 10:09:51 »

Én ma voltam Balatonon, Tapolca, Keszthely és Zalaszántó. Tudtátok, hogy ott Buddha szentély van?

"1992-ben megépült buddhista békeszentély egyedülálló építmény Magyarországon. A vallás szabályai szerint készült. Európában ma csupán ez a szentély, zarándokhely tartalmaz eredeti Buddha-ereklyét."

http://www.balaton-nyaralas.hu/pics/lat_stupa.jpg
Na...mi meg eredetileg vagy Pestre az állatkertbe, vagy a szombathelyi kalandvárosba. Erre mi mentünk Komis lakhelyére, Ti meg jöttetek ide... Vigyorog Szombathelyre nem ment valaki tegnap?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #68 Dátum: 2009. Június 01. - 12:13:48 »

Én ma voltam Balatonon, Tapolca, Keszthely és Zalaszántó. Tudtátok, hogy ott Buddha szentély van?

"1992-ben megépült buddhista békeszentély egyedülálló építmény Magyarországon. A vallás szabályai szerint készült. Európában ma csupán ez a szentély, zarándokhely tartalmaz eredeti Buddha-ereklyét."

http://www.balaton-nyaralas.hu/pics/lat_stupa.jpg
Na...mi meg eredetileg vagy Pestre az állatkertbe, vagy a szombathelyi kalandvárosba. Erre mi mentünk Komis lakhelyére, Ti meg jöttetek ide... Vigyorog Szombathelyre nem ment valaki tegnap?  Vigyorog
Dehogynem, én este...haza Vigyorog 55 perc alatt haza értem Tapolcáról  Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #69 Dátum: 2009. Június 01. - 14:45:52 »

Ma voltunk Pécsen és végre fel tudtunk menni a TV-toronyba is. Eddigi években amikor mentünk mindig zárva volt.
Egy dolgot szerettem vona kérdezni a liftkezelőtől, de annyian voltak, hogy nem fértem hozzá. Mégpedig azt, hogy a kilátószinten körben a függőleges acéloszlopok miért vanank elmozdulva (eltörve) egymáson? Egy kengyellel az összes egymásba van fogatva, nem túl bizalomgerjesztő a látvány. Miért és mikor történt? Nem találok a neten róla infót.
OK, hogy a tornyot nem az tartja, de  akilátószint és az étterem...na meg van egy harmadik (szintén zárt) szint is, de oda sem lehet felmenni.
sőt, van még egy szint az alsó alatt is, itt gsm antennák pihennek...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #70 Dátum: 2009. Június 01. - 20:02:48 »

Ma voltunk Pécsen és végre fel tudtunk menni a TV-toronyba is. Eddigi években amikor mentünk mindig zárva volt.
Egy dolgot szerettem vona kérdezni a liftkezelőtől, de annyian voltak, hogy nem fértem hozzá. Mégpedig azt, hogy a kilátószinten körben a függőleges acéloszlopok miért vanank elmozdulva (eltörve) egymáson? Egy kengyellel az összes egymásba van fogatva, nem túl bizalomgerjesztő a látvány. Miért és mikor történt? Nem találok a neten róla infót.
OK, hogy a tornyot nem az tartja, de  akilátószint és az étterem...na meg van egy harmadik (szintén zárt) szint is, de oda sem lehet felmenni.
Nem mesélte, hogy 1 éve két őrült majdnem levitte a liftet nélküle... Ő meg az étterem dolgozói majdnem fennragadtak! MIVEL nincs visszahívó funkciója a liftnek Vigyorog Vigyorog

(Apropó ügye nem csesztem el a hívásod? Kacsint )
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #71 Dátum: 2009. Július 10. - 20:28:50 »

Balaton parti nyaralást tervezünk. Tudtok valamit ami üdülési csekkre is megoldható (1:1 arányban!)?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #72 Dátum: 2009. Július 10. - 20:51:47 »

Balaton parti nyaralást tervezünk. Tudtok valamit ami üdülési csekkre is megoldható (1:1 arányban!)?
Tudnám ajánlani Balatonbogláron a Familia Hotelt. http://www.hotelfamilia.t-online.hu/
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #73 Dátum: 2009. Július 11. - 09:14:09 »

Balaton parti nyaralást tervezünk. Tudtok valamit ami üdülési csekkre is megoldható (1:1 arányban!)?
A Balatontourist is elfogadja...
Ha nincsenek túl nagy igények, akkor pl. Vonyarcvashegy, és még cápaFerit is útba ejtheted... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
lásd itt: Park Kemping
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #74 Dátum: 2009. Július 11. - 13:14:37 »

Balaton parti nyaralást tervezünk. Tudtok valamit ami üdülési csekkre is megoldható (1:1 arányban!)?
A Balatontourist is elfogadja...
Ha nincsenek túl nagy igények, akkor pl. Vonyarcvashegy, és még cápaFerit is útba ejtheted... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
lásd itt: Park Kemping
Helyes! Szálljunk rá Cápára! Amúgy Gyenesdiás? Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!