Lacetti klub fórum
2024. Május 08. - 23:47:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 676713 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7305 Dátum: 2014. Március 26. - 11:35:45 »

Sziasztok! Senki ne haragudjon, én csak poénból írtam a dolgokat... a pályától kb 30méterre lakom jól ismerem a környéket! Úgy gondolom nem ezen fog múlni hogy összejöjjön a foci! Sajnos 3napig nem vagyok otthon, de legközelebb 5-6 autóval be lehet hozzánk állni a zárt udvarba!
Legközelebb? Szerintem Dömét megkérjük szépen és simán beállnak hozzád. Vigyorog  Sőt, a sört is megisszák, nehogy megromoljon. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7306 Dátum: 2014. Március 26. - 11:55:48 »

Ne legyél be****va. Erzsébet rosszabb hely. Kacsint azt mégis ott laksz.

Jesszus pepi, Erzsébet? Hallottam valakinek ott karcolták meg a kocsiját, azóta az egész kerületet elkerülöm messziről...
Bezzeg a Havanna, na ott aztán nyitva lehet hagyni is a kocsikat nyugodtan!!! (legalább nem cseszik szét a zárat, ha ki akarják nyitni...)
Na és persze az legalább fényévekre van Erzsébettől...

Az a karcolós lehet Nóri volt 

Amúgy lehet az elmúlt években a sok brazil betelepítés miatt "jajj lett Erzsébet", de azért elég sok olyan környék van Bp-n, ahol nem sétálnék szívesen.
A Havanna lakótelep meg közel sem olyan félelmetes, mint 10-20 éve volt a külvárosi legendák szerint.
A Városliget vonzáskörzetében is vannak izgalmas utcák azért.
Kőbányáról meg annyit, hogy a Pongrác út-Kőbánya alsó környéke sem egy leányálom környék  Kacsint

Persze, ha nektek jobb a tudat, hogy én a gettóban lakok, akkor ámen! Legyetek boldogok  Kacsint Mosolyog

Kap: dehogy tartok Gidyéktől, ha kell kifutom a belem, de igyekezni fogok, az biztos  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7307 Dátum: 2014. Március 26. - 21:51:00 »

azt már le sem merem írni mekkora pipát lőttem    Vigyorog persze lecsúszott  Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #7308 Dátum: 2014. Március 27. - 20:02:22 »

Köszönöm!  Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #7309 Dátum: 2014. Március 28. - 17:25:02 »

Boldog névnapot Gidy apu!  Vigyorog
Naplózva

Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #7310 Dátum: 2014. Március 28. - 18:54:55 »

Köszönöm!  Mosolyog
Nincs mit!  Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7311 Dátum: 2014. Március 30. - 10:17:42 »

Kedves klubtársak! Túl vagyok életem egyik nagy döntésén Mosolyog Összebútoroztam párommal Mosolyog 4 napos költözés, bútor cipeléssel, szereléssel, szolgáltatók vadászásával. Legnagyobb probléma a függöny kérdés volt Mosolyog Nekem persze teljesen megfelelt a főbérlő által ott hagyott függöny. Páromnak, de leginkább "leendő" Mosolyog anyósomnak a fő gondja ez volt Mosolyog Milyet, hova, mekkorát, legyen e sötétítő, ne legyen, ráncos legyen, földig érő, takarja e valami, vagy sem.... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ De már túl vagyok ezen is. Tegnap (gondoltam) össze rakom a bútorokat, mivel mozdulni nem lehetett tőlük. De ismét jött "anyósom" és borította a napi programot. Már látom "szörnyű" sorsom, és kezdem érteni az olyan vicceket, hogy a jó pálinka olyan, mint az anyós halál... kivülröl megkönnyezed, de belül k**va jól esik Kacsint Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7312 Dátum: 2014. Március 30. - 10:39:23 »

Részvétem Gio!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #7313 Dátum: 2014. Március 30. - 13:30:02 »

Részvétem Gio!  Vigyorog
Mély együttérzésem.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #7314 Dátum: 2014. Március 30. - 14:50:35 »

Úgy imádd az anyósod mint a sört: Hidegen kibontva az asztalon. Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7315 Dátum: 2014. Március 30. - 15:44:31 »

Kedves klubtársak! Túl vagyok életem egyik nagy döntésén Mosolyog Összebútoroztam párommal Mosolyog 4 napos költözés, bútor cipeléssel, szereléssel, szolgáltatók vadászásával. Legnagyobb probléma a függöny kérdés volt Mosolyog Nekem persze teljesen megfelelt a főbérlő által ott hagyott függöny. Páromnak, de leginkább "leendő" Mosolyog anyósomnak a fő gondja ez volt Mosolyog Milyet, hova, mekkorát, legyen e sötétítő, ne legyen, ráncos legyen, földig érő, takarja e valami, vagy sem.... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ De már túl vagyok ezen is. Tegnap (gondoltam) össze rakom a bútorokat, mivel mozdulni nem lehetett tőlük. De ismét jött "anyósom" és borította a napi programot. Már látom "szörnyű" sorsom, és kezdem érteni az olyan vicceket, hogy a jó pálinka olyan, mint az anyós halál... kivülröl megkönnyezed, de belül k**va jól esik Kacsint Vigyorog
Velkám in dö klább. Fogadd őszinte részvétem gratulációmat.
Arról még nem hallottál, ogy úgy válaszd meg a lakhelyedet, hogy az anyósod ne tudjon akármikor átmenni? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #7316 Dátum: 2014. Március 30. - 18:34:58 »

Arról nem is beszélve, ha az elején hagyod a fejedre nőni késöbb sokkal rosszabb lesz.... Kacsint Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7317 Dátum: 2014. Március 30. - 20:00:15 »

Márkaszervizben milyen típusú és márkájú gyertyát szoktak beszerelni?
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7318 Dátum: 2014. Március 30. - 20:46:52 »

Kedves klubtársak! Túl vagyok életem egyik nagy döntésén Mosolyog Összebútoroztam párommal Mosolyog 4 napos költözés, bútor cipeléssel, szereléssel, szolgáltatók vadászásával. Legnagyobb probléma a függöny kérdés volt Mosolyog Nekem persze teljesen megfelelt a főbérlő által ott hagyott függöny. Páromnak, de leginkább "leendő" Mosolyog anyósomnak a fő gondja ez volt Mosolyog Milyet, hova, mekkorát, legyen e sötétítő, ne legyen, ráncos legyen, földig érő, takarja e valami, vagy sem.... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ De már túl vagyok ezen is. Tegnap (gondoltam) össze rakom a bútorokat, mivel mozdulni nem lehetett tőlük. De ismét jött "anyósom" és borította a napi programot. Már látom "szörnyű" sorsom, és kezdem érteni az olyan vicceket, hogy a jó pálinka olyan, mint az anyós halál... kivülröl megkönnyezed, de belül k**va jól esik Kacsint Vigyorog
Velkám in dö klább. Fogadd őszinte részvétem gratulációmat.
Arról még nem hallottál, ogy úgy válaszd meg a lakhelyedet, hogy az anyósod ne tudjon akármikor átmenni? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szerencsére 25 km elválaszt bennünket Mosolyog Se túl közel, se túl messzi Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #7319 Dátum: 2014. Március 30. - 20:57:04 »

Gio! Neked se legyen jobb, mint nekünk! :-)))))) Gratulálok, üdv a klubban!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!