Lacetti klub fórum
2024. Május 07. - 04:03:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 456916 alkalommal)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #405 Dátum: 2009. Február 10. - 10:37:11 »

Cápa! Peti! Hamarosan jön a minitalink! Addigra rend legyen a környéken, szárazak legyenek az utak, süssön a nap, legyen meleg az idő! Ezt az apróságot kérem csak tőletek, remélem nem haladja meg a képességeteket. Kacsint Vigyorog
Jani küldött nektek is szuper szórólapot, többet csinált, mint ahány Lacetti van az országban, tehát nem kell vele spórolni. Kacsint Vigyorog
Ha van teljesíthető kérésetek, akkor nosza, lökjétek felém! Ha tudok segítek, de csodára ne várjatok, az nem az én műfajom. Kacsint Vigyorog
Továbbra is a keddet javaslom talinapnak, egy dumaparti jól fog esni, inkább, mint az eső, vagy hó. Kacsint Azt szívesen kihagynám. Kacsint Vigyorog

Egyeztettünk Cápával, 3/4 5 köröl ott leszünk!
Rend lesz, csúzlikat megolajoztam! Mosolyog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #406 Dátum: 2009. Február 10. - 14:02:58 »

Cápa! Peti! Hamarosan jön a minitalink! Addigra rend legyen a környéken, szárazak legyenek az utak, süssön a nap, legyen meleg az idő! Ezt az apróságot kérem csak tőletek, remélem nem haladja meg a képességeteket. Kacsint Vigyorog
Jani küldött nektek is szuper szórólapot, többet csinált, mint ahány Lacetti van az országban, tehát nem kell vele spórolni. Kacsint Vigyorog
Ha van teljesíthető kérésetek, akkor nosza, lökjétek felém! Ha tudok segítek, de csodára ne várjatok, az nem az én műfajom. Kacsint Vigyorog
Továbbra is a keddet javaslom talinapnak, egy dumaparti jól fog esni, inkább, mint az eső, vagy hó. Kacsint Azt szívesen kihagynám. Kacsint Vigyorog

Egyeztettünk Cápával, 3/4 5 köröl ott leszünk!
Rend lesz, csúzlikat megolajoztam! Mosolyog
Oké fiúk, akkor várlak titeket már fél 5-kor kifényezem a szívem, hogy lássátok, hogy szeretettel várlak titeket! (..., és a pénzemet!) Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #407 Dátum: 2009. Február 11. - 13:47:29 »

Lesz idén is nagybuli!

http://forum.chevyklub.hu/index.php?topic=1165.40
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #408 Dátum: 2009. Február 12. - 11:58:05 »

Oké fiúk, akkor várlak titeket már fél 5-kor kifényezem a szívem, hogy lássátok, hogy szeretettel várlak titeket! (..., és a pénzemet!) Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog

E-mail ment. 
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #409 Dátum: 2009. Március 06. - 18:46:47 »

Ki sem mozdulhatok fatornyos kis falumból!
Ma délután Esztergomban volt dolgom. Már éppen hazafelé tartottam, amikor még Esztergom belterületén csörög a mobilom.
A vonal végén Diabló, az iránt érdeklődve, hogy a városban vagyok-e, mert ilyen autó nincs kettő az országban.
Rá kettő percre jön velem szemben egy KKE csillivilli HB, mondom, olyan, mint Cápáé, de hát diabló két perce mondta, hogy még nem érkezett meg...
Két perc múlva csörög a mobil és ki vana vonal végén?
Nyert! Cápa! Hogy bcsi, de nem gondolta, hogy jöhetek Vele szemben Esztergomban, úgy meglepődött, hogy még villantani sem maradt ideje.
Kicsi a világ, vagy mi vagyunk már sokan!
Az asszonynak meg mit mondok?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 06. - 20:48:09 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #410 Dátum: 2009. Március 06. - 20:25:12 »

Ki sem mozdulhatok fatornyos kis falumból!
Ma délután Esztergomban volt dolgom. Már éppen hazafelé tartottam, amikor még Esztergom belterületén csörög a mobilom.
A vonal végén Diabló, az iránt érdeklődve, hogy a városban vagyok-e, mert ilyen autó nincs kettő az országban.
Rá kettő percre jön velem szemben egy KKE csillivilli HB, mondomolyan, mkint Cápáé, de hát diabló két perce mondta, hogy még nem érkezett meg...
Két perc múlva csörög a mobil és ki vana vonal végén?
Nyert! Cápa! Hogy bcsi, de nem gondolta, hogy jöhetek Vele szemben Esztergomban, úgy meglepődött, hogy még villantani sem maradt ideje.
Kicsi a világ, vagy mi vagyunk már sokan!
Az asszonynak meg mit mondok?
Kicsi a világ, ez igaz. De a KKE rendszámra ügyelj, mert az RENDŐRSÉGI Lacetti mind! Mint tudjuk, velük szeretsz elbeszélgetni autózás közben. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #411 Dátum: 2009. Március 06. - 20:49:21 »

Ki sem mozdulhatok fatornyos kis falumból!
Ma délután Esztergomban volt dolgom. Már éppen hazafelé tartottam, amikor még Esztergom belterületén csörög a mobilom.
A vonal végén Diabló, az iránt érdeklődve, hogy a városban vagyok-e, mert ilyen autó nincs kettő az országban.
Rá kettő percre jön velem szemben egy KKE csillivilli HB, mondomolyan, mkint Cápáé, de hát diabló két perce mondta, hogy még nem érkezett meg...
Két perc múlva csörög a mobil és ki vana vonal végén?
Nyert! Cápa! Hogy bcsi, de nem gondolta, hogy jöhetek Vele szemben Esztergomban, úgy meglepődött, hogy még villantani sem maradt ideje.
Kicsi a világ, vagy mi vagyunk már sokan!
Az asszonynak meg mit mondok?
Kicsi a világ, ez igaz. De a KKE rendszámra ügyelj, mert az RENDŐRSÉGI Lacetti mind! Mint tudjuk, velük szeretsz elbeszélgetni autózás közben. Kacsint Vigyorog
KEE. Gépelni sem tudok.  Zavart
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #412 Dátum: 2009. Március 07. - 06:32:20 »

Ki sem mozdulhatok fatornyos kis falumból!
Ma délután Esztergomban volt dolgom. Már éppen hazafelé tartottam, amikor még Esztergom belterületén csörög a mobilom.
A vonal végén Diabló, az iránt érdeklődve, hogy a városban vagyok-e, mert ilyen autó nincs kettő az országban.
Rá kettő percre jön velem szemben egy KKE csillivilli HB, mondomolyan, mkint Cápáé, de hát diabló két perce mondta, hogy még nem érkezett meg...
Két perc múlva csörög a mobil és ki vana vonal végén?
Nyert! Cápa! Hogy bcsi, de nem gondolta, hogy jöhetek Vele szemben Esztergomban, úgy meglepődött, hogy még villantani sem maradt ideje.
Kicsi a világ, vagy mi vagyunk már sokan!
Az asszonynak meg mit mondok?
Kicsi a világ, ez igaz. De a KKE rendszámra ügyelj, mert az RENDŐRSÉGI Lacetti mind! Mint tudjuk, velük szeretsz elbeszélgetni autózás közben. Kacsint Vigyorog
Igaz és Egomban is van belőlük 3-4 db
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #413 Dátum: 2009. Március 08. - 22:40:53 »

Ki sem mozdulhatok fatornyos kis falumból!
Ma délután Esztergomban volt dolgom. Már éppen hazafelé tartottam, amikor még Esztergom belterületén csörög a mobilom.
A vonal végén Diabló, az iránt érdeklődve, hogy a városban vagyok-e, mert ilyen autó nincs kettő az országban.
Rá kettő percre jön velem szemben egy KKE csillivilli HB, mondom, olyan, mint Cápáé, de hát diabló két perce mondta, hogy még nem érkezett meg...
Két perc múlva csörög a mobil és ki vana vonal végén?
Nyert! Cápa! Hogy bcsi, de nem gondolta, hogy jöhetek Vele szemben Esztergomban, úgy meglepődött, hogy még villantani sem maradt ideje.
Kicsi a világ, vagy mi vagyunk már sokan!
Az asszonynak meg mit mondok?
Hát még én hogy meglepődtem! Még jóformán bele sem szagolok Esztergom levegőjébe, máris a mi kapitányunk jön velem szemben! Úgy ledöbbentem, hogy majdnem elfelejtettem bevenni az ívet a körforgalomban!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #414 Dátum: 2009. Március 19. - 17:17:55 »

Cap! Holnap akkor gyere, amint tudsz, de egy kb időpontot azért adj, hogy mi az az idő, amig "szabad" vagyok. LadLac azt mondta, hogy 14 óra után lenne jó babát nézni, akkor ébred általában. Szóval, holnap minitali!
Jopek! Te mikor jössz végre a sapiért, és különben is?
Stocz! Ez Rád is vonatkozik, csak patent a téma Nálad!
Áprilisban újra legyen valami közeli tali, kompenzáljuk a fórum hiányosságait! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #415 Dátum: 2009. Március 19. - 18:02:06 »

A Chevy- Daewoo klub meghírdette idénre is a kaposujlaki találkozót!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #416 Dátum: 2009. Március 20. - 18:25:30 »

Ma újabb minitalink volt. A Kapitánnyal megcsodáltuk LadLac gyönyörűségét, Jázmint. Ja, és azért az autókkal is törődtünk egy kicsit... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #417 Dátum: 2009. Március 20. - 21:10:37 »

Ma újabb minitalink volt. A Kapitánnyal megcsodáltuk LadLac gyönyörűségét, Jázmint. Ja, és azért az autókkal is törődtünk egy kicsit... Kacsint Vigyorog
Minek folyamányaként hétvégén izzócserét végzünk Atheeval.
Ja, buktunk Apa! A kémek hívták az asszonyt is, véletlenül. Fixre tudta, hogy mikor indultam haza.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #418 Dátum: 2009. Március 21. - 14:24:22 »

Ma újabb minitalink volt. A Kapitánnyal megcsodáltuk LadLac gyönyörűségét, Jázmint. Ja, és azért az autókkal is törődtünk egy kicsit... Kacsint Vigyorog
Minek folyamányaként hétvégén izzócserét végzünk Atheeval.
Ja, buktunk Apa! A kémek hívták az asszonyt is, véletlenül. Fixre tudta, hogy mikor indultam haza.
Akkor most LadLac is csatlakozott MNT-hez, és hozzám, a tiltott barátok listájához? Most akkor ne látogassunk meg? Inkább Te szöksz majd meg? Úgyis jó! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #419 Dátum: 2009. Március 22. - 19:35:08 »

Ááááá. A dézsasárkány kezdi megszokni a dolgot. Eleve nem az offtopik vassal megyek be Pestre pénteken? akkor tuti, hogy valami klubbos dolog lesz... Látod, a talira is eljött, jól is érezte magát, persze, mert nem szereltünk ezerrel.

Atheeval kicseréltük az izzókat. Ami kiégett Philips volt. 2 és fél évet bírt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!