Lacetti klub fórum
2024. Május 13. - 23:45:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 457411 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2115 Dátum: 2011. Január 14. - 20:51:33 »

Holnap délelőtt megyek az Opelért a Rudihoz 11-re. Marad a kora délután, vagy a vasárnap délután, vagy a jövő hét valamikor.

Vasárnap esetleg 14 órától Lurdy-nál??  Kacsint
Esetleg... A mozi függvénye.  Szerelnél is? Zörgő csavarokat?  Kacsint
Talán...  attól függ, hol zörög?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2116 Dátum: 2011. Január 14. - 20:58:41 »

Holnap délelőtt megyek az Opelért a Rudihoz 11-re. Marad a kora délután, vagy a vasárnap délután, vagy a jövő hét valamikor.

Vasárnap esetleg 14 órától Lurdy-nál??  Kacsint
Esetleg... A mozi függvénye.  Szerelnél is? Zörgő csavarokat?  Kacsint
Talán...  attól függ, hol zörög?
Valahol bent... Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2117 Dátum: 2011. Január 14. - 21:02:44 »

[quojavascript:void(0);te author=ladlac link=topic=236.msg57020#msg57020 date=1295034693]
Holnap délelőtt megyek az Opelért a Rudihoz 11-re. Marad a kora délután, vagy a vasárnap délután, vagy a jövő hét valamikor.

Vasárnap esetleg 14 órától Lurdy-nál??  Kacsint
Esetleg... A mozi függvénye.  Szerelnél is? Zörgő csavarokat?  Kacsint
Talán...  attól függ, hol zörög?
Valahol bent... Vigyorog
[/quote]
Majd megSASoljuk...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2118 Dátum: 2011. Január 14. - 21:09:41 »

Nekem jó a Lurdy vasárnap 14-kor.

Captainb, gyertek a Lurdyba mozizni, míg a család nézi a filmet, te kiszöksz a parkolóba hozzánk. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2119 Dátum: 2011. Január 14. - 21:19:56 »

Nekem jó a Lurdy vasárnap 14-kor.

Captainb, gyertek a Lurdyba mozizni, míg a család nézi a filmet, te kiszöksz a parkolóba hozzánk. Vigyorog
Ha összejön a banda, jövök én is.

Szóval vasárnap 14 óra, Lurdy ház parkolóban talit rendezünk. Ki jönne rajtunk kívül?
Jani, LadLac, Captain, LadiGidy, Weres, és ki még?
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 15. - 09:25:28 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2120 Dátum: 2011. Január 14. - 21:55:32 »

Nekem jó a Lurdy vasárnap 14-kor.

Captainb, gyertek a Lurdyba mozizni, míg a család nézi a filmet, te kiszöksz a parkolóba hozzánk. Vigyorog
Ha összejön a banda, jövök én is.

Szóval vasárnap 14 óra, Lurdy ház parkolóban talit rendezünk. Ki jönne rajtunk kívül?
Jani, LadLac, Captain, LadiGidy, és ki még?
ha nem felejtem el, akkor én
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2121 Dátum: 2011. Január 15. - 12:22:32 »

Hát akkor nem elfelejteni!!!

Tehát:

MINITALI A LURDY-NÁL 14 ÓRAKOR VASÁRNAP !!!!!!!!!!!!

Aki hallja adja tovább, legyünk minél többen...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2122 Dátum: 2011. Január 16. - 17:32:11 »

Hát megtartottuk az idei év első taliját a Lurdy parkolóban. A szokás szerint a "Kemény Mag"-ot képviselőkből jött el négy tag, és persze mind SW-s, mert hát igaz, hogy ebből van a legkevesebb, mármint típusból, de érdekes módon taliknál meg mindig óriási fölényben vannak. Cap, és persze Jani a lányával, LadLac, és én voltam jelen, beszélgettünk, újra megcsodáltuk a mini SW-t, és végre be lett állítva Cap világítása, már amennyire lehetett. Weres meg feledékeny volt...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2123 Dátum: 2011. Január 16. - 18:41:33 »

Hát megtartottuk az idei év első taliját a Lurdy parkolóban. A szokás szerint a "Kemény Mag"-ot képviselőkből jött el négy tag, és persze mind SW-s, mert hát igaz, hogy ebből van a legkevesebb, mármint típusból, de érdekes módon taliknál meg mindig óriási fölényben vannak. Cap, és persze Jani a lányával, LadLac, és én voltam jelen, beszélgettünk, újra megcsodáltuk a mini SW-t, és végre be lett állítva Cap világítása, már amennyire lehetett. Weres meg feledékeny volt...
bocsi srácok, lebetegedtem. valami csont és izom fájdalmat okozó vírust kaptam be, amit  gyógyszergyártó cégek a héten lőttek a levegőbe, mert kicsi volt a profitjuk, de bukták, mert én sosem szedek gyógyszert.  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2124 Dátum: 2011. Január 16. - 18:48:23 »

Hát megtartottuk az idei év első taliját a Lurdy parkolóban. A szokás szerint a "Kemény Mag"-ot képviselőkből jött el négy tag, és persze mind SW-s, mert hát igaz, hogy ebből van a legkevesebb, mármint típusból, de érdekes módon taliknál meg mindig óriási fölényben vannak. Cap, és persze Jani a lányával, LadLac, és én voltam jelen, beszélgettünk, újra megcsodáltuk a mini SW-t, és végre be lett állítva Cap világítása, már amennyire lehetett. Weres meg feledékeny volt...
bocsi srácok, lebetegedtem. valami csont és izom fájdalmat okozó vírust kaptam be, amit  gyógyszergyártó cégek a héten lőttek a levegőbe, mert kicsi volt a profitjuk, de bukták, mert én sosem szedek gyógyszert.  Kacsint
A füleddel is valami baj lehet, Vigyorog mert hívtalak telefonon, de nem vetted fel.
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2125 Dátum: 2011. Január 16. - 19:42:31 »

Hát megtartottuk az idei év első taliját a Lurdy parkolóban. A szokás szerint a "Kemény Mag"-ot képviselőkből jött el négy tag, és persze mind SW-s, mert hát igaz, hogy ebből van a legkevesebb, mármint típusból, de érdekes módon taliknál meg mindig óriási fölényben vannak. Cap, és persze Jani a lányával, LadLac, és én voltam jelen, beszélgettünk, újra megcsodáltuk a mini SW-t, és végre be lett állítva Cap világítása, már amennyire lehetett. Weres meg feledékeny volt...
bocsi srácok, lebetegedtem. valami csont és izom fájdalmat okozó vírust kaptam be, amit  gyógyszergyártó cégek a héten lőttek a levegőbe, mert kicsi volt a profitjuk, de bukták, mert én sosem szedek gyógyszert.  Kacsint
A füleddel is valami baj lehet, Vigyorog mert hívtalak telefonon, de nem vetted fel.
Sebaj, jó sikerült az idei "szezon nyitó". Legközelebb remélem többen leszünk...  Kacsint Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2126 Dátum: 2011. Február 01. - 15:37:53 »

Csütörökön Pestre megyek fél 3-ra a Váci úti Schiller szervízbe. Ha valaki ráér egy minitalira, szeretettel várom. Mosolyog
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #2127 Dátum: 2011. Február 12. - 19:21:14 »

Március 12-15. alkalmas időpont, egy nagy évadnyitó talira valahol, vagy egy kis lubickolással összekötött beszélgetősre Hajdúszoboszlón.
Akit érdekel az utóbbi, és szállást is szeretne jelezze, apartmant tudok  szerezni. Közel a fürdőhöz, zárt udvarban parkolás.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2128 Dátum: 2011. Február 12. - 20:21:54 »

Holnap jön valaki az autómodell börzére?
http://www.automodellvasar.hu/
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2129 Dátum: 2011. Február 12. - 20:26:56 »

Holnap jön valaki az autómodell börzére?
http://www.automodellvasar.hu/
LadLac biztosan. Én, ha jobban leszek, esetleg fél 11 után, talán- talán. De nagy lenne a kisértés, nem szabad dagadt buxát vinni oda, mert borulna a családi béke.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!