Lacetti klub fórum
2024. Május 13. - 22:13:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 457401 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2055 Dátum: 2010. Október 22. - 18:04:27 »

Most már biztos, hogy nem tudok menni.
Asszony megbeszélte az óvónővel, hogy holnap megyek mászókat építeni és gyöngykavicsot talicskázni.
Esztergomban most zajlanak az események és mivel az egyik helyi médiában dolgozom, így én sem tudok menni, dolgoznom kell. Bár én csak szurkoló lettem volna, sajnos 15 kg-nál nehezebbet nem emelhetek a szemem miatt
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2056 Dátum: 2010. Október 22. - 18:19:21 »

Holnap az éves zarándok utamat járóm (Gárdony-Esztergom-Balassagyarmaton át-Salgótarján onnan Budapesten át-Gárdony)temető látogatásSajna így kimarad a segítség nyújtásom.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2057 Dátum: 2010. Október 22. - 18:35:27 »

Holnap az éves zarándok utamat járóm (Gárdony-Esztergom-Balassagyarmaton át-Salgótarján onnan Budapesten át-Gárdony)temető látogatásSajna így kimarad a segítség nyújtásom.

Ha van kedved és időd és én is ráérek akkor, megihatunk egy kávét vagy valamit itt Esztergomban.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2058 Dátum: 2010. Október 22. - 18:58:56 »

Holnap az éves zarándok utamat járóm (Gárdony-Esztergom-Balassagyarmaton át-Salgótarján onnan Budapesten át-Gárdony)temető látogatásSajna így kimarad a segítség nyújtásom.

Ha van kedved és időd és én is ráérek akkor, megihatunk egy kávét vagy valamit itt Esztergomban.
Rajtam ne múljon  Kacsint csak nem tudok semmilyen elérhetőségedet He Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2059 Dátum: 2010. Október 22. - 19:03:57 »

Holnap az éves zarándok utamat járóm (Gárdony-Esztergom-Balassagyarmaton át-Salgótarján onnan Budapesten át-Gárdony)temető látogatásSajna így kimarad a segítség nyújtásom.

Ha van kedved és időd és én is ráérek akkor, megihatunk egy kávét vagy valamit itt Esztergomban.
Rajtam ne múljon  Kacsint csak nem tudok semmilyen elérhetőségedet He Mosolyog
Angyallista, vazze!  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2060 Dátum: 2010. Október 22. - 19:09:31 »

Holnap az éves zarándok utamat járóm (Gárdony-Esztergom-Balassagyarmaton át-Salgótarján onnan Budapesten át-Gárdony)temető látogatásSajna így kimarad a segítség nyújtásom.

Ha van kedved és időd és én is ráérek akkor, megihatunk egy kávét vagy valamit itt Esztergomban.
Rajtam ne múljon  Kacsint csak nem tudok semmilyen elérhetőségedet He Mosolyog
Angyallista, vazze!  Kacsint
Bammeg tényleg  Kacsint köszi CapitanB Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2061 Dátum: 2010. Október 22. - 21:13:05 »

Én éppen ráérnék holnap és szívesen segítenék is...ez pech, hogy olyan messze vagytok!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2062 Dátum: 2010. Október 23. - 19:13:42 »

Megtörtént a pakolós talizás. Cacadu volt a fuvaros, és persze bőven cipekedett is. Athee, és sógora, Cap apósa volt a többi erős ember, és meg besegítettem a könnyebb cuccokknál, mível, mint már említettem, derekas vagyok, fájdalom ügyileg. Szóval minden szuperül ment, és 99%-os volt a hely kihasználtság a kocsiban is, meg a raktárban is. Zseniális csapat munka volt. Kapitány megnyugodhat, csak ő maradjon a hajón, az megy neki. Távol létében felesége, és cartársai, barátai megcsinálnak mindent.
Utána engem még befogtak a telek széppé varázsolásában, ahol nejem volt a főnök, így kész is lett.

Évadzáró? He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #2063 Dátum: 2010. Október 23. - 19:42:33 »

Holnap az éves zarándok utamat járóm (Gárdony-Esztergom-Balassagyarmaton át-Salgótarján onnan Budapesten át-Gárdony)temető látogatásSajna így kimarad a segítség nyújtásom.

Ha van kedved és időd és én is ráérek akkor, megihatunk egy kávét vagy valamit itt Esztergomban.

Következő körutad alkalmával, Balassagyarmaton legyen a "kötelező pihenőidő" letöltésének a helye. Hívj és megbeszéljük a talit.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2064 Dátum: 2010. Október 23. - 19:55:07 »

Holnap az éves zarándok utamat járóm (Gárdony-Esztergom-Balassagyarmaton át-Salgótarján onnan Budapesten át-Gárdony)temető látogatásSajna így kimarad a segítség nyújtásom.

Ha van kedved és időd és én is ráérek akkor, megihatunk egy kávét vagy valamit itt Esztergomban.

Következő körutad alkalmával, Balassagyarmaton legyen a "kötelező pihenőidő" letöltésének a helye. Hívj és megbeszéljük a talit.
Úgy lesz ígérem. Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2065 Dátum: 2010. November 05. - 16:24:30 »

Ma taliztam Pittikével. Egy jó fél órát elbeszélgettünk.
És hozott nekem jóárasítva olajat, olajszűrőt és gyertyát. Köszi!
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2066 Dátum: 2010. November 05. - 18:26:19 »

Mi is taliztunk. Főni kiütötte a sárgaságainkat. Weresnek, meg Csabának. Köszönjük szépen Főni!
Utána próba utat csináltunk, kísérleteztünk, hogy mikor sárgulhat be, de nem tette. Mindkét sárgaságot a katalizátor jelezte, pedig amúgy meg jók. Egy adott szitút nem szeret, és akkor jelez be. Amúgy meg szuper a gép. 620 km-nél tartok, de még nem világít a szegénység jelző. Lehet, hogy opec leszek?

Hétfőn meg Janival, és Krisszel talizunk Gyulaiéknál. Majd elviszem a "Csuklósítás" dokumentációját, érdekes.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2067 Dátum: 2010. November 05. - 18:54:08 »

Ma taliztam Pittikével. Egy jó fél órát elbeszélgettünk.
És hozott nekem jóárasítva olajat, olajszűrőt és gyertyát. Köszi!

Jó neked én  2 hete kértem tőle a boltunkhoz viszonteladói árajánlatot amit mai napig nem kaptam meg!
Nincs semmi gond neki nem kell egy vidéki viszonteladó így megoldottuk máshonnét!
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2068 Dátum: 2010. November 06. - 22:04:13 »

Évzáró lesz? Hol? Mikor? Hány kor?
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2069 Dátum: 2010. November 07. - 06:01:29 »

Évzáró lesz? Hol? Mikor? Hány kor?
Igen. Gidynél? Idén. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!