Lacetti klub fórum
2024. Május 08. - 07:15:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Le
 
Szerző Téma: Amiért szeretjük lacettinket!  (Megtekintve 43001 alkalommal)
Bánhegyi Ferenc
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


Chevrolet Lacetti 1,4 Star AC


« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Január 03. - 18:21:09 »

Én a Lacettit a 2004-es frankfurti beutatón látam,még Daewoo-ként!Már ott akkor eldöntöttem ha cserélek akkor vagy Skoda Octaviát vagy
ezt veszem meg!Fabiám volt elötte!Azért lett Lacsi a dologból,mert:
1.Nagyon tetszett desing-ja!
2.Itt adták a legjobb árat a Fabiáért!
3.Tesztvezetéskor már érezhető volt,nem lesz rossz választás!
Összességében tényleg az egyik legkedvezöbb ár/érték arányos autó,
a felszereltségről,kényelemről nem is beszélve!
Szerintem is sok jó dolgot lehetne még róla irni,de azt már itt többen megtettétek,felesleges ismételgetni!
Egy dolgot viszont én kérdeznék!Lehet-e és ha igen,tényleg olyan nehéz a gyári Blaupunkt-ot cserélni benne??
Ha van valakinek tapasztalata kérem irja meg!Egy MP3-som van,de nem mertem még beletetetni,mert a szervizes
azt mondta,hogy túl drága a beszerelés és macerás!Én nemvagyok müszaki zseni,ezért ha van valakinek tapasztalata
szivesen fogadom!

Gratulálok a választásodhoz, és leld benne sok örömödet Vigyorog
A fejegységre vonatkozó kérdéseidre a választ a CD lejátszó csere!? topicban megtalálod
Ha kormányról vezérelt, akkor egy adapter kell hozzá és ennyi. A galériámban találsz képeket, hogy hogy is néz ki kivéve...
Köszi az infót!
Az enyém nem kormányoszlopról vezéreletö,hanem hagyományos!Ezt szeretné cserélni MP3-ra!!
Erre mondták a szervizben,hogy drága és macerás!
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Január 03. - 18:32:21 »

Én a Lacettit a 2004-es frankfurti beutatón látam,még Daewoo-ként!Már ott akkor eldöntöttem ha cserélek akkor vagy Skoda Octaviát vagy
ezt veszem meg!Fabiám volt elötte!Azért lett Lacsi a dologból,mert:
1.Nagyon tetszett desing-ja!
2.Itt adták a legjobb árat a Fabiáért!
3.Tesztvezetéskor már érezhető volt,nem lesz rossz választás!
Összességében tényleg az egyik legkedvezöbb ár/érték arányos autó,
a felszereltségről,kényelemről nem is beszélve!
Szerintem is sok jó dolgot lehetne még róla irni,de azt már itt többen megtettétek,felesleges ismételgetni!
Egy dolgot viszont én kérdeznék!Lehet-e és ha igen,tényleg olyan nehéz a gyári Blaupunkt-ot cserélni benne??
Ha van valakinek tapasztalata kérem irja meg!Egy MP3-som van,de nem mertem még beletetetni,mert a szervizes
azt mondta,hogy túl drága a beszerelés és macerás!Én nemvagyok müszaki zseni,ezért ha van valakinek tapasztalata
szivesen fogadom!

Gratulálok a választásodhoz, és leld benne sok örömödet Vigyorog
A fejegységre vonatkozó kérdéseidre a választ a CD lejátszó csere!? topicban megtalálod
Ha kormányról vezérelt, akkor egy adapter kell hozzá és ennyi. A galériámban találsz képeket, hogy hogy is néz ki kivéve...
Köszi az infót!
Az enyém nem kormányoszlopról vezéreletö,hanem hagyományos!Ezt szeretné cserélni MP3-ra!!
Erre mondták a szervizben,hogy drága és macerás!

Egy akármilyen MP3 fejegység már egyáltalán nem drága. Egy márkásabb már 25E-től kapható, és otthon simán betudod szerelni. De ezzel a témával menjünk át a megfelelő helyre, mert ha erre téved egy admin, majd jól rendre utasít Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Január 06. - 16:15:47 »

Félelmeim voltak akkumlátor és indítás terén ilyen hidegben, ugyanis tavaly óta nem ment a kicsike.
Ma kimentem elindítani és meglepően tapasztaltam, hogy nemhogy simán elindul, hanem cseppet sem teker az önindító lassabban, mint máskor. Utólag belegondolva lehet, hogy hiábavalóak voltak félelmeim, mert anno corsámban 36 Ah-s akksi volt, de még az astrákba sem raktak szerintem 44 Ah-nál nagyobbat. No meg lacsiban calciumos akksi lapul.
Ismét egy apró pozitívum, mert bár van bikakábelem és töltőm, de legközelebb nem kell azon cidriznem, hogy vajon simán elindul-e vagy segítség kell, ha pár napot kiesik a használatból.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Január 06. - 16:45:20 »

Csak megjegyzem...ma, hogy beindítottam és kilógott a feneke a kocsibeállóból és csak egy udvar és kapu választott el az utcától....hát nem bírtam bent maradni vele. Megindokoltam magamnak, hogy a helyben járatás nem túl hasznos és kivittem egy körre...köhögve, hőemelkedéssel, orrfolyósan.
Nem tehetek róla, lassan egy hete nem ültem benne, elvonási tüneteim voltak! Ez normális, vagy a betegség mellékhatása?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Január 06. - 16:46:01 »

Ónos esőben ismerszik meg a jó autó  Mosolyog (és a jó autós)

Új tapasztalatot szereztem az autó viselkedéséről, méghozzá totál rossz ónosesővel áldott útviszonyok között.
Nagyon türelmes volt a futómű a kormánymozdulatokra, igaz kerültem a hirtelenséget. Az persze érezhető volt, hogy a nyomvályúk és nagyobb egyenetlenségek a kocsi bármely részét (eleje,hátulja) képes 10-20 centivel arrébb 'tenni'. De igazán komoly kitörést nem tapasztaltam, ami a nyári gumi függvényében nagyon is kedvezőnek ítélek meg.
Ezt is felírom a szeretem listára: kiegyensúlyozott reagálás. Vigyorog

Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Január 06. - 17:09:10 »

Cápa, Te beteg vagy! Méghozzá minél előbb orvoshoz kell fordulnod, és nemcsak a háziorvosodat kéne meglátogatnod! Mit gondolsz, melyik a másik? Nem, nem a fogorvosra gondoltam! Legalább az influból gyógyulj meg, a másik sajnos maradandó agykárosodás! Élni azért lehet vele...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Január 06. - 19:06:18 »

Csak megjegyzem...ma, hogy beindítottam és kilógott a feneke a kocsibeállóból és csak egy udvar és kapu választott el az utcától....hát nem bírtam bent maradni vele. Megindokoltam magamnak, hogy a helyben járatás nem túl hasznos és kivittem egy körre...köhögve, hőemelkedéssel, orrfolyósan.
Nem tehetek róla, lassan egy hete nem ültem benne, elvonási tüneteim voltak! Ez normális, vagy a betegség mellékhatása?  Vigyorog
Ilyen tüneteim nekem is voltak már régen.  Vigyorog
De erre nem használt semmi gyógyszer. 
Majd a sárga föld kihúzza egyszer, remélem jó sokára...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Január 07. - 11:45:33 »

Cápa, Te beteg vagy! Méghozzá minél előbb orvoshoz kell fordulnod, és nemcsak a háziorvosodat kéne meglátogatnod! Mit gondolsz, melyik a másik? Nem, nem a fogorvosra gondoltam! Legalább az influból gyógyulj meg, a másik sajnos maradandó agykárosodás! Élni azért lehet vele...
Látod Gidy, ilyen vagyok. De amúgy nagyon nem szeretem ám a lacsit! Vigyorog
u.i.: ma voltam dokinál, egy hét gyógyszeres kezelés itthon. Melózni nem Vigyorog lacsizni sem .
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Január 12. - 16:55:05 »

Azért szeretem a lacsit,mert a csomagtartójába keresztbe befér egy 20kg-os amúr,hosszába az ülések ledöntésével meg egy 60kg-os harcsa.Apropó van köztünk rajtam kívül horgászbolond?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Január 12. - 18:07:30 »

Azért szeretem a lacsit,mert a csomagtartójába keresztbe befér egy 20kg-os amúr,hosszába az ülések ledöntésével meg egy 60kg-os harcsa.Apropó van köztünk rajtam kívül horgászbolond?
Én is szeretek horgászni, bár mostanság sajnos kevés időm jut rá.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Január 23. - 08:17:15 »

Azért is szeretem a Lacsit, mert ha 'hót dzsuvás' (értsd: a koszosság legutolsó fokozata) akkor is jól néz ki!  Puszi
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Január 23. - 11:52:25 »

Azért szeretem a lacsit,mert a csomagtartójába keresztbe befér egy 20kg-os amúr,hosszába az ülések ledöntésével meg egy 60kg-os harcsa.Apropó van köztünk rajtam kívül horgászbolond?
Én is szeretek horgászni, bár mostanság sajnos kevés időm jut rá.

Csatlakozom.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Január 23. - 22:17:23 »

Azért szeretem a lacsit,mert a csomagtartójába keresztbe befér egy 20kg-os amúr,hosszába az ülések ledöntésével meg egy 60kg-os harcsa.Apropó van köztünk rajtam kívül horgászbolond?
Én is szeretek horgászni, bár mostanság sajnos kevés időm jut rá.

Csatlakozom.
Akkor a következő talit próbáljuk meg tó mellé tenni!
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Január 24. - 09:24:08 »

Nekem van a legjobb érvem miért szeretem.

Azért szeretem a Lacettimet, mert CSAK!

Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Január 24. - 10:07:48 »

BeZe! Győztél! Ezt valóban nem lehet überelni! Mégha kicsit nőies volt az indok, de éppen ezért tökéletes! Én díjazom!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!