Lacetti klub fórum
2024. Május 16. - 17:23:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Le
 
Szerző Téma: Bagolyirtás 2008 október 10-11-12  (Megtekintve 76609 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #90 Dátum: 2008. Július 20. - 17:06:17 »

Stocz Főni! Várom a módosított szavazási lehetőséget. Szerintem úgy jobban el lehetne dönteni, hogy mikor is legyen a tali. Összefoglalva: minden hétvége, és többre is adhassunk voksot. Érthető voltam? Ha nem, akkor beszéljük meg!
Én is erre gondoltam APA, köszi. Látod az én szavam mit sem ér, pedig már állat vagyok.
Csak nem voltam itt. Kódoltam, ezért nem válaszoltam eddíg.
Sztem kár volt így módosítani a szavazást. Ebből nem fogjuk tudni, hogy tulképpen hányan is mennénk.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #91 Dátum: 2008. Július 20. - 17:10:17 »

Ok, most jutottam idáig. Így mégiscsak jó.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #92 Dátum: 2008. Július 20. - 17:12:06 »

1: ladlac + 3 Fő + klubkutya  / 3-4-es terminus/
2: LadiGidy+4 fő (1-2-3-4-5 terminus)
3: 95LE+3fő (4t)
4: Weres ölón, max plusz egy haver 1-4-5
5:MNT+3fő(4-5 term)
6:Zsu ha addig sikerűl elkelnem akkor +1fő a férjem. Kacsint Vigyorog.4-5
7:meatloaf 2fő(3-4 term)
8:Stocz+3 fő (4-5 term)
Naplózva
mottika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Hozzászólás #93 Dátum: 2008. Július 20. - 20:50:45 »

Halihó mink is nagyon szivesen mennénk. mottika+3 fő. Sziasztok
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #94 Dátum: 2008. Július 21. - 07:06:21 »

1: ladlac + 3 Fő + klubkutya  / 3-4-es terminus/
2: LadiGidy+4 fő (1-2-3-4-5 terminus)
3: 95LE+3fő (4t)
4: Weres ölón, max plusz egy haver 1-4-5
5: MNT+3fő(4-5 term)
6: Zsu ha addig sikerűl elkelnem akkor +1fő a férjem. Kacsint Vigyorog.4-5
7: meatloaf 2fő(3-4 term)
8: Stocz+3 fő (4-5 term)
9: mottika+3 fő
Mottika, beirtalak. De mikor lenne jó, kellene tudni a terminust is?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #95 Dátum: 2008. Július 21. - 07:31:59 »

A lényeg kedves cartársak! Az ajánlat a szállásra, ami igen kedvező volt, az két éjszakára vonatkozott, ebből induljunk ki! Egy éjszakánál nem tudom az esetleges kedvezményt, mert eddig nem is beszéltünk róla, mert eleve hosszú hétvégét akartunk. Persze nyilván lehet jönni egy éjszakára is, ha nem töltjük be mi két éjszakások az összes helyet. Ez volna a jó, ha betöltenénk, és mindenki így jönne! Aki csak "látogatóba" jönne, annak sincs akadálya, ételt ő is kaphat persze. Nem volt szó még a parkolásról, de jó hírem van: minden kocsink el fog férni a kerítésen belül, igaz zsúfolva, tehát okosan kell majd beállni. Szeretném, ha így lenne! Ha majd eldől az időpont véglegesen, akkor kérem a jelentkezőket arra, hogy adják meg, hogy a létszámukból hány felnőtt, és hány gyerek jön, mert a foglalót így kell majd kiszámítani. (Lásd az árajánlatot az előzőekben!). A foglalót pedig majd kérem Orbán Gábor, vagy az én számlámra utalni, illetve nekem személyesen átadni majd, amikor ezt jelzem! Még várom több fix talis cartárs jelentkezését! Remélem jönnek majd ők is! Bármilyen egyéb kérdés felmerülne, írjátok meg ide, vagy ha személyes dolog, akkor priviben, vagy hívjatok telcsin! Uff! Én ismét szóltam!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #96 Dátum: 2008. Július 21. - 08:10:39 »

Várom fő talizók jelentkezését is! Jani, Kripic, Athee, Akidobos, Cápa, Diablo, Jopek, Kakaos, SzGábor, Luzso, SzCs, Peti, és azokat is, akkik eddig kihúzták magukat a jóból! Kacsint Vigyorog Nélkületek nehezen képzelem el a talit, gyerünk, jelentkezzetek! Kacsint Vigyorog  A sajnos egyik sem jóba ki írt? Azt sem ártana tudni, hátha van rá megoldás, vagy, ha nincs, ne szomorítsuk őket rábeszéléssel puhítani. Kacsint
Mottika! Turnust jelölj be! Privit is kaptál ez ügyben, meg LadLac is kért erre, légyszíves pótold a mulasztásod!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 21. - 20:28:18 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #97 Dátum: 2008. Július 21. - 21:21:39 »

Hát ez eddig nagyon pozitív!!!!Nem kéne bebukni...
Lacetti Klubház Vigyorog Vigyorog
Én párostul-sarjastul készülök,az ottalvás(részükről)még 2séges,de lehetséges.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 21. - 21:36:02 írta akidobos » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #98 Dátum: 2008. Július 22. - 07:49:09 »

Úgy néz ki a dolog, hogy "teltházasok" leszünk! Kacsint Várom még néhány fő aktív tagunk regisztrálását! Kacsint  Cápa sajnos nem lesz köztünk, így nehéz lesz az ő kontójára inni, ha csak nem küld egy nagyobb összeget erre a célra nekünk. He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #99 Dátum: 2008. Július 22. - 08:11:48 »

Én még sajnos tartózkodóm, mert nem tudom még, hogy tudok-e menni. Ez sok mindentől függ.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #100 Dátum: 2008. Július 22. - 09:39:31 »

Én még sajnos tartózkodóm, mert nem tudom még, hogy tudok-e menni. Ez sok mindentől függ.
Szintén. Nagyon távoli az időpont és akkor már biztos sűrű lesz a programom. Max 1 éjszaka jöhet szóba.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #101 Dátum: 2008. Július 22. - 10:21:32 »

Én még sajnos tartózkodóm, mert nem tudom még, hogy tudok-e menni. Ez sok mindentől függ.
Szintén. Nagyon távoli az időpont és akkor már biztos sűrű lesz a programom. Max 1 éjszaka jöhet szóba.
Fel a fejjel! Semmi kivetnivaló nincs az egyéjszakás programokban!  Vigyorog Ha nem lenne olyan messze, én is mennék, de így alig lennék veletek egy napot, a másikat kocsiban tölteném. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #102 Dátum: 2008. Július 22. - 10:44:23 »

Én még sajnos tartózkodóm, mert nem tudom még, hogy tudok-e menni. Ez sok mindentől függ.
Szintén. Nagyon távoli az időpont és akkor már biztos sűrű lesz a programom. Max 1 éjszaka jöhet szóba.
Fel a fejjel! Semmi kivetnivaló nincs az egyéjszakás programokban!  Vigyorog Ha nem lenne olyan messze, én is mennék, de így alig lennék veletek egy napot, a másikat kocsiban tölteném. 
 
Majd pótolod nálunk, ha végre eljöttök, no meg Gyenesen! Megpróbáljuk túléni a dolgot Nélküled, bár nehéz lesz, de kemények vagyunk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #103 Dátum: 2008. Július 22. - 10:45:45 »

Én még sajnos tartózkodóm, mert nem tudom még, hogy tudok-e menni. Ez sok mindentől függ.
Szintén. Nagyon távoli az időpont és akkor már biztos sűrű lesz a programom. Max 1 éjszaka jöhet szóba.
Fel a fejjel! Semmi kivetnivaló nincs az egyéjszakás programokban!  Vigyorog
Én nem vagyok olyan  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #104 Dátum: 2008. Július 22. - 10:50:58 »

Mottika! Többször kértünk, hogy írj végre terminust!   Sokat segítenél, ha tudnánk Veled valósan számolni! Kacsint Privik is mentek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!