Lacetti klub fórum
2024. Május 17. - 15:40:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 522 523 [524] 525 526 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 677544 alkalommal)
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #7845 Dátum: 2016. Január 28. - 21:42:02 »

És még egy utolsó dolog ehhez, amikor a balos karmantyút ki kellett cserélni, talán október-november tájékán, akkor még nem volt dudor egyik fékcsöven sem.

milyen gyártmányú karmantyú ment bele?
Seinsa/Autofern
vagy Frenkit?
Ezt most nem tudom pontosan megmondani, mert a kocsiban van a doboza. Talán Frenkit, legalábbis az rémlik.

zöld doboz?
mert ha az és szerinted a karmantyú volt a hibás akkor készülhetsz cserére 1év múlva mert amit én küldtem az is az volt....
Naplózva

70/4334431
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7846 Dátum: 2016. Január 29. - 20:54:26 »

10 év után ma reggel felmondtam a munkahelyemen... Szervusz új élet, viszlát régi Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7847 Dátum: 2016. Január 29. - 22:45:59 »

10 év után ma reggel felmondtam a munkahelyemen... Szervusz új élet, viszlát régi Mosolyog
Hú de izgi. Van már perspektíva?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7848 Dátum: 2016. Január 29. - 23:14:55 »

10 év után ma reggel felmondtam a munkahelyemen... Szervusz új élet, viszlát régi Mosolyog
És a főnök nyolc napon túl gyógyul?  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #7849 Dátum: 2016. Január 30. - 07:47:39 »

10 év után ma reggel felmondtam a munkahelyemen... Szervusz új élet, viszlát régi Mosolyog
És a főnök nyolc napon túl gyógyul?  Vigyorog
Á, nem vagyok én olyan Mosolyog Hálisten 10 nap felmondásban kiegyeztünk. Aztán már várnak is az új helyen Mosolyog Kicsit más terület, sok kihívás és dupla gázsi, +telefon +laptop +céges kocsi Mosolyog Kell ennél több? Vigyorog Jah igen... világbéke Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
sx2004
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



« Hozzászólás #7850 Dátum: 2016. Január 30. - 20:12:42 »

Megoldás Mosolyog (nem nem az enyém)
https://d-a.d-cd.net/d108ed8s-960.jpg
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #7851 Dátum: 2016. Február 05. - 10:55:40 »



Sziasztok!
Van egy jelmezverseny az "Ikrekkel az élet" csoportban.
Csaba benevezte az ikreket egy 280-as Ikarus busszal.
Nézzétek meg, osszátok meg, és persze a honlapukon lévő képeknél lájkoljátok őket.
Nagyon szoros az első két kép, per pillanat 5 előnye van a 3-as ikreknek a vett jelmezzel, a Csaba által saját készítésű jelmezzel szemben. Segítsetek nyerni!

A facebookra kell belépni, ott megkeresni az "Élet az ikrekkel" csapatot, ott vannak a farsangi jelmezversenyre feltett képek, azokra lehet szavazni. Természetesen szeretném, ha a Csaba fiam által feltett képre voksolnátok, aminaz ikrek egy Ikarus 280-assal vannak, no meg kishúguk, mint ellenőr. Szoros nagyon a verseny, segítsetek nyerni! Köszi előre is.


« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 08. - 09:44:37 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #7852 Dátum: 2016. Február 05. - 11:52:00 »

csak egy lájk kell rá a face-n? akkor +1 repült ( ;
Naplózva
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #7853 Dátum: 2016. Február 10. - 01:00:33 »



Sziasztok!
Van egy jelmezverseny az "Ikrekkel az élet" csoportban.
Csaba benevezte az ikreket egy 280-as Ikarus busszal.
Nézzétek meg, osszátok meg, és persze a honlapukon lévő képeknél lájkoljátok őket.
Nagyon szoros az első két kép, per pillanat 5 előnye van a 3-as ikreknek a vett jelmezzel, a Csaba által saját készítésű jelmezzel szemben. Segítsetek nyerni!

A facebookra kell belépni, ott megkeresni az "Élet az ikrekkel" csapatot, ott vannak a farsangi jelmezversenyre feltett képek, azokra lehet szavazni. Természetesen szeretném, ha a Csaba fiam által feltett képre voksolnátok, aminaz ikrek egy Ikarus 280-assal vannak, no meg kishúguk, mint ellenőr. Szoros nagyon a verseny, segítsetek nyerni! Köszi előre is.



Már a velveten is ők a sztárok :-D (A cikk végén említik őket)
http://velvet.hu/bpma/2016/02/09/caf/
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7854 Dátum: 2016. Február 15. - 10:13:36 »

Már korábban örömködtem itt, hogy Ravon márkanév alatt máig gyártják a mi autókánkat.

Megtaláltam az orosz honlapjukat: http://ravon.ru/ravon-gentra/equipment (google fordító ajánlott a magam fajta orosz oktatást -szerencsére- lekésve születőknek)

Alapfelszereltséggel ~1,5 MFt, de a fullos, 6 sebességes automatával is 2,3 M alatt megáll. Was?! Jó, a klíma csak manuális (de van), légzsákból is csak 2 van, de akkor is vaze'.

És tavaszra jön a frissített modell, LED fényszórókal, meg minden: http://ravon.ru/press-center/all/ravon-rasskazal-kogda-privezet-v-rossiu-obnovlennyi-gentra

A motor az valami euro 5-ös "1,5 DOHC" 107 pacival, ami egy jó középút. Gyanítom hogy valami Lanos korabeli GM motor továbbreszelése.
Ha lenne 3 millám a zsebben, azonnal hoznék egyet!  Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7855 Dátum: 2016. Február 15. - 10:26:22 »

Szerintem én is. Egyébként már sokszor elgondolkoztam, hogy ha le akarnám cserélni, mi lenne az utódja. Valahogy egyik ma kapható új autó sem vonz. Turbós benzines nem kell, diesel szintén felejtős, így sok típus ki is esik. Elérhető áron meg van a Dacia, Lada, Renault Fluence, ami méretben hasonló mint a Lacetti (leginkább az utolsó, mert én ragaszkodom a szedán formához). És itt vége is, mert az Opel Astra drága, a Kia/Hyundai szintén, a többiről nem is beszélve.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7856 Dátum: 2016. Február 15. - 10:39:12 »

Valóban megdöbbentő, hogy pl az Opel és a koreai márkák is mennyire megdrágultak. Persze nyilván, mert teletömik ketyerékkel meg okosságokkal az autókat. De pl amerikában még mindig szimpatikusabb az értékrend és az ottani igények.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #7857 Dátum: 2016. Február 15. - 11:56:19 »

Én is gondolkodtam már az utódján, de nem találtam normális alternatívát. Nyilván ha cserélném, akkor csak olyanra, ami némi pluszt is ad, és nem egy minimálautó. A Daciák kidolgozottsága, apró megoldásai messze elmaradnak a Nubirától (beltéri anyagok, de akár a tárolók, akár olyasmik, hogy hol és hány ablakemelő gomb van), a Pug/Citroën kis szedánjainál a hátsó fejtámlák hiánya verte le nálam a biztosítékot. Ami tudja ugyanezt, teljesítményben, felszereltségben (1,8 CDX-em van, tehát viszonylag magas a léc), az 5-6 milla.

Persze, újabbak, takarékosabbak, biztonságosabbak, de a Nubira/Lacetti sem papírmasé, a fenntartáson viszont az életben nem jön be egy új autó ára.

Talán majd a Fiat Linea [jav: Tipo] hoz valami színt a piacra, de ahelyett is inkább vennék egy Mazda 3 G120 szedánt, pár évesen. De leginkábbis marad a Daewoo még k nem pusztul, mert 1. nincs pénzem, 2. közlekedni, utazni tökéletes (3. mert amit belefektettem, azt most kezdi kitermelni).
« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 15. - 12:59:08 írta Krupcheck » Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #7858 Dátum: 2016. Február 15. - 13:05:08 »

A új Fiat Tipora gondoltál gondolom  Kacsint
Mondjuk az is jó lehet, sok függ az árától.
Egyelőre én sem tervezem lecserélni, hiszen sok gond nincs vele, ráadásul szerintem a fogyasztása sem vészes, nem igazán lehet összehasonlítani egy mai autóéval, ráadásul a katalógusadattal nem is érdemes.
Mazda 3 szimpatikus (bár inkább a 6-os tetszik jobban) és a Honda Civic is jó lenne, ha lenne belőle Magyarországon szedán.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 15. - 15:28:28 írta diablo77 » Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7859 Dátum: 2016. Február 17. - 15:40:53 »

Az 1.6-os Lacsinak 50-es a kipufugó rendszere?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 522 523 [524] 525 526 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!