Lacetti klub fórum
2024. Május 13. - 15:16:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Le
 
Szerző Téma: Klubreklám  (Megtekintve 56105 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #405 Dátum: 2009. Október 05. - 10:59:42 »

Jut eszembe, mindjárt elfogynak a szórólapjaim. Ki az illetékes, kitől kell kérvényezni?
Természetesen Janitól, vagy tőlem. Ez a Lurdynál is eszedbe juthatott volna, és akkor újra tehetnéd az ablaktörlők alá, mint mindig. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #406 Dátum: 2009. Október 05. - 11:12:56 »

Jut eszembe, mindjárt elfogynak a szórólapjaim. Ki az illetékes, kitől kell kérvényezni?
Természetesen Janitól, vagy tőlem. Ez a Lurdynál is eszedbe juthatott volna, és akkor újra tehetnéd az ablaktörlők alá, mint mindig. Kacsint Vigyorog
Pedig úgy indultam a Lurdyhoz, hogy eszembe volt.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #407 Dátum: 2009. Október 05. - 11:36:19 »

Jut eszembe, mindjárt elfogynak a szórólapjaim. Ki az illetékes, kitől kell kérvényezni?
Természetesen Janitól, vagy tőlem. Ez a Lurdynál is eszedbe juthatott volna, és akkor újra tehetnéd az ablaktörlők alá, mint mindig. Kacsint Vigyorog
Pedig úgy indultam a Lurdyhoz, hogy eszembe volt.  Vigyorog
Mert nem mondtad, ott figyel a csomagtartóban min. 500db.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #408 Dátum: 2009. Október 05. - 18:04:35 »

Jut eszembe, mindjárt elfogynak a szórólapjaim. Ki az illetékes, kitől kell kérvényezni?
Természetesen Janitól, vagy tőlem. Ez a Lurdynál is eszedbe juthatott volna, és akkor újra tehetnéd az ablaktörlők alá, mint mindig. Kacsint Vigyorog
Pedig úgy indultam a Lurdyhoz, hogy eszembe volt.  Vigyorog
A midben?! He He He
Te mindig nagyzolsz!

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #409 Dátum: 2009. Október 08. - 14:58:15 »

Ma is, mint mindig, ha nem fekszem, osztottam a szórólapokat. Na, de ma egy fekete HB gyönyörű tulajának a kezébe a piros lámpánál. Remélem érdekli a klubunk, és közénk fog tartozni! Szépsége feldobja a klubunk amúgy is magas színvonalát! Ha Magadra ismersz , szép fekete hölgy, jelezd, hogy Te vagy a klubunk "arca"!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #410 Dátum: 2009. Október 08. - 15:09:46 »

Ma is, mint mindig, ha nem fekszem, osztottam a szórólapokat. Na, de ma egy fekete HB gyönyörű tulajának a kezébe a piros lámpánál. Remélem érdekli a klubunk, és közénk fog tartozni! Szépsége feldobja a klubunk amúgy is magas színvonalát! Ha Magadra ismersz , szép fekete hölgy, jelezd, hogy Te vagy a klubunk "arca"!
Ajaj,gondolom akkor is kapott volna szórólapot,ha nem lacsiba ül. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #411 Dátum: 2009. Október 08. - 15:16:21 »

Ma is, mint mindig, ha nem fekszem, osztottam a szórólapokat. Na, de ma egy fekete HB gyönyörű tulajának a kezébe a piros lámpánál. Remélem érdekli a klubunk, és közénk fog tartozni! Szépsége feldobja a klubunk amúgy is magas színvonalát! Ha Magadra ismersz , szép fekete hölgy, jelezd, hogy Te vagy a klubunk "arca"!
Ajaj,gondolom akkor is kapott volna szórólapot,ha nem lacsiba ül. Vigyorog
Naná! Gondolnom kell Giovannira, meg Diablora is! Rád is? Most kiugratom a nyulat a bokorból: jobb nő volt, mint Zsu! Most megtudom, hogy Giovanni, és Zsu tartják-e a kapcsolatot? He Kacsint Vigyorog Most elkezdtem a rettegést, hogy mit váltottam ki ezzel a megjegyzéssel. Vicc volt, buta vicc volt! Mindkettő gyönyörű! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #412 Dátum: 2009. Október 08. - 19:26:41 »

Egy fekete HB-nál nem hiszem, hogy a tulaja szebb lehet Vigyorog

Amúgy Itt Miklóson láttam egy spoilerezett sedant (gyári), ugyan olyan kék színben, mint az enyém, csodaszép volt... (No persze nem szebb a HB-m nál, de utána fordultam, nem láttam még ilyen fajtát ebben a színben) Mosolyog
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #413 Dátum: 2009. Október 08. - 19:52:29 »

Egy fekete HB-nál nem hiszem, hogy a tulaja szebb lehet Vigyorog

Amúgy Itt Miklóson láttam egy spoilerezett sedant (gyári), ugyan olyan kék színben, mint az enyém, csodaszép volt... (No persze nem szebb a HB-m nál, de utána fordultam, nem láttam még ilyen fajtát ebben a színben) Mosolyog
A Top Gearben pont olyan színű sedan Lacsi van, mint a tied.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #414 Dátum: 2009. Október 08. - 20:09:18 »

[quote author

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog=ladigidy link=topic=213.msg36424#msg36424 date=1255010295]
Ma is, mint mindig, ha nem fekszem, osztottam a szórólapokat. Na, de ma egy fekete HB gyönyörű tulajának a kezébe a piros lámpánál. Remélem érdekli a klubunk, és közénk fog tartozni! Szépsége feldobja a klubunk amúgy is magas színvonalát! Ha Magadra ismersz , szép fekete hölgy, jelezd, hogy Te vagy a klubunk "arca"!
Ajaj,gondolom akkor is kapott volna szórólapot,ha nem lacsiba ül. Vigyorog
Naná! Gondolnom kell Giovannira, meg Diablora is! Rád is? Most kiugratom a nyulat a bokorból: jobb nő volt, mint Zsu! Most megtudom, hogy Giovanni, és Zsu tartják-e a kapcsolatot? He Kacsint Vigyorog Most elkezdtem a rettegést, hogy mit váltottam ki ezzel a megjegyzéssel. Vicc volt, buta vicc volt! Mindkettő gyönyörű! Kacsint Vigyorog
[/quote]
Apa!

Romlik a szemed és meszesedsz! Még, hogy Zsunál szebb!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #415 Dátum: 2009. Október 09. - 08:24:17 »

Ma is, mint mindig, ha nem fekszem, osztottam a szórólapokat. Na, de ma egy fekete HB gyönyörű tulajának a kezébe a piros lámpánál. Remélem érdekli a klubunk, és közénk fog tartozni! Szépsége feldobja a klubunk amúgy is magas színvonalát! Ha Magadra ismersz , szép fekete hölgy, jelezd, hogy Te vagy a klubunk "arca"!
Ajaj,gondolom akkor is kapott volna szórólapot,ha nem lacsiba ül. Vigyorog
Naná! Gondolnom kell Giovannira, meg Diablora is!
Lassacskán rám is gondolhatsz, meg Mítlófra is.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #416 Dátum: 2009. November 06. - 17:35:53 »

Ma azt tették velem, amit szívből utálok. Vagyis pótolnom kellett a 37-es villamost, számomra teljesen ismeretlen területen, de mielőtt kitörtök a nevetésben, elárulom, hogy csak kétszer módosítottam a hivatalos útvonalat, és nem is vették észre, vagy csak nem szóltak, mert nekik így is jó volt, aki fent ült. Kétszer kiürült teljesen a busz, így két Lacettire menetben felkerült a szórólap is. Sajnos eléggé el nem itélhető módon a többi márkatárs autójára nem tehettem fewl, mert utasok voltak a buszon! Pedig jövet- menet még 6-ot tehettem volna ki. Rettenetesen sajnálom mulasztásom!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #417 Dátum: 2009. December 02. - 20:59:10 »

Matricát akarok! Matricát akarok! Matricát akarok! - kaszkóm már van...
Hogyan, mikor, milyen formában juthatok hozzá? Barcikai vagyok... Postai út megoldható okosba'
A környékről van egyébként itt valaki klubtag?
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #418 Dátum: 2009. December 02. - 21:14:05 »

Matricát akarok! Matricát akarok! Matricát akarok! - kaszkóm már van...
Hogyan, mikor, milyen formában juthatok hozzá? Barcikai vagyok... Postai út megoldható okosba'
A környékről van egyébként itt valaki klubtag?
Bareszka is odavalósi és szokott irogatni is
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #419 Dátum: 2009. December 04. - 15:19:15 »

Matricát akarok! Matricát akarok! Matricát akarok! - kaszkóm már van...
Hogyan, mikor, milyen formában juthatok hozzá? Barcikai vagyok... Postai út megoldható okosba'
A környékről van egyébként itt valaki klubtag?
Keresd meg Gidyt vagy Cápa Ferit. Náluk lehet még matrica. Vagy rendelni kell.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!