Lacetti klub fórum
2024. Május 12. - 14:22:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 676929 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #3600 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 13:34:15 »

Ma egy kék ezüst SW-t láttam magam előtt lacetti klubos matricával, lehet hogy Captainb volt?
Nem hiszem, hogy átfestette volna a világos kék Chevrolet matricás autóját. Inkább Jani lehetett, mert neki festés nélkül is ezüst gyárilag a gépe. Esetleg Kakaos jöhet még szóba. A többi matricás fehér, sötét kék, red rock, menta színű, fekete, és világos kék, matrica nélkül.

Kék-ezüstöt írt.
Hagyd már. Annyi évesen te sem fogsz jól látni.  Kacsint Vigyorog

Ajjaj! Mi lesz ebből!!! Vigyorog
Botrány. Vigyorog

Remélem Gidy ma hosszúnapos! Írjunk sokat, hogy ellapozódjon a botrány kifakasztó üzenet!!  Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3601 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 13:44:52 »

Csask nyugodtan, küldtem neki PÜ- t ...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3602 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 13:51:24 »

Ma egy kék ezüst SW-t láttam magam előtt lacetti klubos matricával, lehet hogy Captainb volt?
Na ha a Lehel úton jöttél mögöttem a Béke tértől és olvasgattad a hátsó lökös feliratát, az én voltam.  Kacsint

De láttad a másik sávban a HB- t az ugyanolyan fekete matricázással? Fehét vagy ezüst alapszíne volt?
Igen láttam,fehér alapszíne volt, és a Dózsa GY. sarokig mentem mögötted.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 02. - 13:55:04 írta Zoltán » Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3603 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 13:56:56 »

Ma egy kék ezüst SW-t láttam magam előtt lacetti klubos matricával, lehet hogy Captainb volt?
Nem hiszem, hogy átfestette volna a világos kék Chevrolet matricás autóját. Inkább Jani lehetett, mert neki festés nélkül is ezüst gyárilag a gépe. Esetleg Kakaos jöhet még szóba. A többi matricás fehér, sötét kék, red rock, menta színű, fekete, és világos kék, matrica nélkül.

Kék-ezüstöt írt.
Hagyd már. Annyi évesen te sem fogsz jól látni.  Kacsint Vigyorog
legközelebb csak fényképpel mellékelve írok ilyet Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3604 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 14:42:33 »

Ma egy kék ezüst SW-t láttam magam előtt lacetti klubos matricával, lehet hogy Captainb volt?
Na ha a Lehel úton jöttél mögöttem a Béke tértől és olvasgattad a hátsó lökös feliratát, az én voltam.  Kacsint

De láttad a másik sávban a HB- t az ugyanolyan fekete matricázással? Fehét vagy ezüst alapszíne volt?
Igen láttam,fehér alapszíne volt, és a Dózsa GY. sarokig mentem mögötted.
Na, legközelebb tessék dudálni!  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3605 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 18:47:58 »

Ma egy kék ezüst SW-t láttam magam előtt lacetti klubos matricával, lehet hogy Captainb volt?
Na ha a Lehel úton jöttél mögöttem a Béke tértől és olvasgattad a hátsó lökös feliratát, az én voltam.  Kacsint

De láttad a másik sávban a HB- t az ugyanolyan fekete matricázással? Fehét vagy ezüst alapszíne volt?
Igen láttam,fehér alapszíne volt, és a Dózsa GY. sarokig mentem mögötted.
Na, legközelebb tessék dudálni!  Vigyorog
Legközelebb dudálok az biztos, csak nem voltam biztos magamban.Amúgy meg már régen szeretnék klubos matricát én is csak valahogy eddig nem jött össze. Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3606 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 19:29:47 »

Valami toyotás volt, nem lehetett Kripick.
Valóban Toyotás volt, de mint mondottam, hasonlított Kripicre, de Kripicnek Lacettije van, és ő hű klubtag. A Toyotásnak biztos tetszett, hogy milyen jó csapata van a Lacetti Klubnak, és odavegyült irigykedni, amit persze megértünk. Kacsint Vigyorog
Kapitányék is örültek a toyotásnak, tudott egy rövidebb utat az erdőn keresztül. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3607 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 19:32:08 »

Vége a nyárnak, itt a szeptember, éledezik a fórum, ezt már szeretem. Még régen látottak is visszataláltak hozzánk.
Kripic! Pista ajándéka a DVD, megkérdeztem, nyugodtan alhatsz, nem tartozol érte.

Ja, és januártól vagy szereztek munkát nekem, vagy sorba látogatom a klubtagokat, szeretek sokat, és jókat enni, és Erdély óta inni is... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3608 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 19:33:33 »

Vége a nyárnak, itt a szeptember, éledezik a fórum, ezt már szeretem. Még régen látottak is visszataláltak hozzánk.
Kripic! Pista ajándéka a DVD, megkérdeztem, nyugodtan alhatsz, nem tartozol érte.

Ja, és januártól vagy szereztek munkát nekem, vagy sorba látogatom a klubtagokat, szeretek sokat, és jókat enni, és Erdély óta inni is... Kacsint Vigyorog
Lesz miből utazgatnod, megkapod te is a nokiás doboz, mint minden bkv-s Vigyorog
Naplózva


LPG
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3609 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 19:35:17 »

Vége a nyárnak, itt a szeptember, éledezik a fórum, ezt már szeretem. Még régen látottak is visszataláltak hozzánk.
Kripic! Pista ajándéka a DVD, megkérdeztem, nyugodtan alhatsz, nem tartozol érte.

Ja, és januártól vagy szereztek munkát nekem, vagy sorba látogatom a klubtagokat, szeretek sokat, és jókat enni, és Erdély óta inni is... Kacsint Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
________________
Múltkor láttam Tarjánban egy piros SW-t, az elején Deawoo logo volt, hátul Suzuki.. Vagy Deawoo volt cserált hátsóval, vagy Forenza volt cserélt fronttal...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3610 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 19:37:15 »


Múltkor láttam Tarjánban egy piros SW-t, az elején Deawoo logo volt, hátul Suzuki.. Vagy Deawoo volt cserált hátsóval, vagy Forenza volt cserélt fronttal...
Vagy Chevrolet, csak elöl hátul törött volt. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3611 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 19:45:30 »


Múltkor láttam Tarjánban egy piros SW-t, az elején Deawoo logo volt, hátul Suzuki.. Vagy Deawoo volt cserált hátsóval, vagy Forenza volt cserélt fronttal...
Vagy Chevrolet, csak elöl hátul törött volt. Kacsint
A Forenzának Daewoos eleje van, sőt a Renonak is, szóval mindegyik Suzukinak. Független attól, hogy HB, Sw, vagy sedan. A sedannak a hátsó lámpája fordított, vagyis alúl van az átlátszó rész, nem felül, mint a Lacettinek. Amúgy belül meg 2 Dines a rádió, 2000-es a motorja, és általában automaták. Szóval klasszak.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3612 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 19:46:35 »


Múltkor láttam Tarjánban egy piros SW-t, az elején Deawoo logo volt, hátul Suzuki.. Vagy Deawoo volt cserált hátsóval, vagy Forenza volt cserélt fronttal...
Vagy Chevrolet, csak elöl hátul törött volt. Kacsint
Vagy Lada, kis sufni tuninggal. Vigyorog
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3613 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 19:59:15 »

Vége a nyárnak, itt a szeptember, éledezik a fórum, ezt már szeretem. Még régen látottak is visszataláltak hozzánk.
Kripic! Pista ajándéka a DVD, megkérdeztem, nyugodtan alhatsz, nem tartozol érte.

Ja, és januártól vagy szereztek munkát nekem, vagy sorba látogatom a klubtagokat, szeretek sokat, és jókat enni, és Erdély óta inni is... Kacsint Vigyorog
Lesz miből utazgatnod, megkapod te is a nokiás doboz, mint minden bkv-s Vigyorog
;Dbátor vagy
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3614 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 21:05:02 »

Ma egy kék ezüst SW-t láttam magam előtt lacetti klubos matricával, lehet hogy Captainb volt?
Na ha a Lehel úton jöttél mögöttem a Béke tértől és olvasgattad a hátsó lökös feliratát, az én voltam.  Kacsint

De láttad a másik sávban a HB- t az ugyanolyan fekete matricázással? Fehét vagy ezüst alapszíne volt?
Igen láttam,fehér alapszíne volt, és a Dózsa GY. sarokig mentem mögötted.
Na, legközelebb tessék dudálni!  Vigyorog
Legközelebb dudálok az biztos, csak nem voltam biztos magamban.Amúgy meg már régen szeretnék klubos matricát én is csak valahogy eddig nem jött össze. Vigyorog
Hát igaz, biztos nem lehetsz, ki megy előtted, mivel 12 centis betűkkel van felírva a hátsó lökösre, hogy lacettiklub.  Vigyorog
Matricánál egyébként erre a feliratra gondolsz, vagy a kissebb matricára a rendszám alatt?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!