Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 22:36:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3   Le
 
Szerző Téma: Imádott párjaink, akik nélkül fél emberek lennénk....  (Megtekintve 11143 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Dátum: 2007. December 20. - 21:23:01 »

koszonom mindenki segitseget parasodas ugyben. a hatso ablak biztos elektromos- ez ram var, hogy majd megoldjam. az elso pedig a kapcsolok rossz beallitasa miatt parasodott- nejem tobbszori telefonbeszelgetes utan vegre ugy allitotta be, ahogy tanacsoltam. ja es vegre kivette a vizes szonyegeket a kocsibol
nok! a teli gumira vis****akta a karpit szonyeget, mert az szebb!!!! nana, hogy parasodott az ablak, amikor belso keringetesen futott. az a csoda, hogy belulrol nem volt lefagyva a szelvedo.
Jajj!.... Vigyorog  Vigyorog Vigyorog Még szerencse, hogy nem lett szétszedve az egész kocsi! Emancipáció ide, egyenjogúság oda....egy fakanállal ilyen nem fordulhatna elő! Inkább szakterületük! Tisztelet a kivételnek persze! Vigyorog
en imdom a felesegem, de amikor vasaroltuk az autot o azt nezte, hogy hogyan nez ki, en a praktikusagot, teljesitmenyt felszereltseget. szamara a lacsi ugyanolyan hasznalati targy, mint a tv. nekem sem szerelmem, de en jobban vigyazok ra.
lehet, hogy ez ugyanolyan genetikai dolog naluk, mint a terkepolvasas? elnezest a noi klubtarsaktol es tisztelet a kivetelnek.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. December 20. - 21:34:29 »

koszonom mindenki segitseget parasodas ugyben. a hatso ablak biztos elektromos- ez ram var, hogy majd megoldjam. az elso pedig a kapcsolok rossz beallitasa miatt parasodott- nejem tobbszori telefonbeszelgetes utan vegre ugy allitotta be, ahogy tanacsoltam. ja es vegre kivette a vizes szonyegeket a kocsibol
nok! a teli gumira vis****akta a karpit szonyeget, mert az szebb!!!! nana, hogy parasodott az ablak, amikor belso keringetesen futott. az a csoda, hogy belulrol nem volt lefagyva a szelvedo.
Jajj!.... Vigyorog  Vigyorog Vigyorog Még szerencse, hogy nem lett szétszedve az egész kocsi! Emancipáció ide, egyenjogúság oda....egy fakanállal ilyen nem fordulhatna elő! Inkább szakterületük! Tisztelet a kivételnek persze! Vigyorog
en imdom a felesegem, de amikor vasaroltuk az autot o azt nezte, hogy hogyan nez ki, en a praktikusagot, teljesitmenyt felszereltseget. szamara a lacsi ugyanolyan hasznalati targy, mint a tv. nekem sem szerelmem, de en jobban vigyazok ra.
lehet, hogy ez ugyanolyan genetikai dolog naluk, mint a terkepolvasas? elnezest a noi klubtarsaktol es tisztelet a kivetelnek.
Kicsit OFF!
Tudományosan bizonyított, hogy amíg a férfiak fejben, addig a nők e képességük és térbeli gondolkodásuk hiányában a kezükben fordítják a térképet.
ON
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. December 20. - 21:38:38 »

koszonom mindenki segitseget parasodas ugyben. a hatso ablak biztos elektromos- ez ram var, hogy majd megoldjam. az elso pedig a kapcsolok rossz beallitasa miatt parasodott- nejem tobbszori telefonbeszelgetes utan vegre ugy allitotta be, ahogy tanacsoltam. ja es vegre kivette a vizes szonyegeket a kocsibol
nok! a teli gumira vis****akta a karpit szonyeget, mert az szebb!!!! nana, hogy parasodott az ablak, amikor belso keringetesen futott. az a csoda, hogy belulrol nem volt lefagyva a szelvedo.
Jajj!.... Vigyorog  Vigyorog Vigyorog Még szerencse, hogy nem lett szétszedve az egész kocsi! Emancipáció ide, egyenjogúság oda....egy fakanállal ilyen nem fordulhatna elő! Inkább szakterületük! Tisztelet a kivételnek persze! Vigyorog
en imdom a felesegem, de amikor vasaroltuk az autot o azt nezte, hogy hogyan nez ki, en a praktikusagot, teljesitmenyt felszereltseget. szamara a lacsi ugyanolyan hasznalati targy, mint a tv. nekem sem szerelmem, de en jobban vigyazok ra.
lehet, hogy ez ugyanolyan genetikai dolog naluk, mint a terkepolvasas? elnezest a noi klubtarsaktol es tisztelet a kivetelnek.
Kicsit OFF!
Tudományosan bizonyított, hogy amíg a férfiak fejben, addig a nők e képességük és térbeli gondolkodásuk hiányában a kezükben fordítják a térképet.
ON
off
ne nevess, de a nemet tisztjelolt lanyon (nekem kellene tenitgatnom a szakmara) is megfigyeltem. mivel a terkep nagy ezert a fejet billenti. az elektromos terkeppel is. es nem tudja ertekelni a radar kepet... huha!
on
errol nyitunk egy uj topikot? vicc volt, senki ne sertodjon meg! tiszteljuk es imadjuk a noket!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. December 21. - 08:17:17 »

Hogy róluk se feledkezzünk meg, hisz nélkülük nem tartanánk ott, ahol tartunk!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. December 21. - 11:05:05 »

Hogy róluk se feledkezzünk meg, hisz nélkülük nem tartanánk ott, ahol tartunk!

Sőt! Nálunk az Ő "rábeszélőkéjének" köszönhető, hogy nem csak tavasszal lett Lacsi!
Igaz, most egy kicsit nehéz, de köszönet érte!

Azt mondta, egy ilyet is szeretne:
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. December 22. - 12:09:35 »

Igazából, ha még tudják is ledveseink az útvonalat, képesek elbizonytalanodni és eltévedni. Miközben én úgy keztem, hogy meglett a jogsim és faterom kezembe nyomta a térképet, forgalmit, kulcsot és egy papírt, hogy mit hova kell elszállítani a kisbusszal. A mai napig is keverem a Kerepesit a Fogarasival, viszont még külföldön sem tévedtem el úgy hogy térképpel oda, fejből vissza. Igaz éjszaka Grazból visszafelé kicsit izgultam, de nem volt gáz, persze a navigátor aludt mellettem. Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. December 22. - 14:40:36 »

Weres! Ajaj, a navigátorban kit tisztelhetünk? Mi lesz a törős szőkével? Vagy jó lenne arabnak lenni? Na, na! Navigátor? Szőke? Lacetti? Nem lesz sok?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. December 22. - 18:57:31 »

Weres! Ajaj, a navigátorban kit tisztelhetünk?

Zoli nem a szeretőm, ha rá gondolsz!!! Vigyorog Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. December 22. - 19:32:20 »

a nejem nem boldogul a terkep olvasasaval de:
- jobb sofor, mint en vagyok, soha nem ideges
- amerre egyszer mar jartunk, oda mindig visszatalal

es o tartja ossze a csaladot

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. December 22. - 19:42:56 »

Weres! Bocsi, akkor maradj a szőkénél! Peti előbb-utóbb megtalálja!?!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. December 25. - 15:23:48 »

Weres! Ajaj, a navigátorban kit tisztelhetünk?

Zoli nem a szeretőm, ha rá gondolsz!!! Vigyorog Kacsint

Huuuha! Ez most eléggé megnyugtató információ!!! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #11 Dátum: 2008. Január 10. - 13:36:03 »

Az asszonynak nincs jogsija. De ha lenne akkor sem lenne kocsija. A Lacsit meg, He na azt már nem.
(két hónap alatt leamortizálta a kerékpárom. Fék, elsőkerék, váltó első/hátsó )
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2008. Január 10. - 14:45:25 »

Az asszonynak nincs jogsija. De ha lenne akkor sem lenne kocsija. A Lacsit meg, He na azt már nem.
(két hónap alatt leamortizálta a kerékpárom. Fék, elsőkerék, váltó első/hátsó )


Ez a Topic pont az ellenkezőjéről szól, mint amit írtál! Ne bántsd Őket!
Ha már muszály, írd a negatív szervíztapasztalatokba! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #13 Dátum: 2008. Január 10. - 16:00:26 »

Az asszonynak nincs jogsija. De ha lenne akkor sem lenne kocsija. A Lacsit meg, He na azt már nem.
(két hónap alatt leamortizálta a kerékpárom. Fék, elsőkerék, váltó első/hátsó )


Ez a Topic pont az ellenkezőjéről szól, mint amit írtál! Ne bántsd Őket!
Ha már muszály, írd a negatív szervíztapasztalatokba! Vigyorog

Mért pont a szervíztapasztalatokba írja szegény He Vigyorog
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #14 Dátum: 2008. Január 10. - 16:44:39 »

Az asszonynak nincs jogsija. De ha lenne akkor sem lenne kocsija. A Lacsit meg, He na azt már nem.
(két hónap alatt leamortizálta a kerékpárom. Fék, elsőkerék, váltó első/hátsó )


Ez a Topic pont az ellenkezőjéről szól, mint amit írtál! Ne bántsd Őket!
Ha már muszály, írd a negatív szervíztapasztalatokba! Vigyorog

Mért pont a szervíztapasztalatokba írja szegény He Vigyorog

Mittudomén? Otthoni szervíz. Akkor írja a "Lehet-e tenni valamit a zenélő Lacsi ellen"-be!
Csak hogy ne piszkálja! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: [1] 2 3   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!