Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 13:25:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3   Le
 
Szerző Téma: Imádott párjaink, akik nélkül fél emberek lennénk....  (Megtekintve 11144 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. Január 10. - 19:27:50 »

Az asszonynak nincs jogsija. De ha lenne akkor sem lenne kocsija. A Lacsit meg, He na azt már nem.
(két hónap alatt leamortizálta a kerékpárom. Fék, elsőkerék, váltó első/hátsó )


Ez a Topic pont az ellenkezőjéről szól, mint amit írtál! Ne bántsd Őket!
Ha már muszály, írd a negatív szervíztapasztalatokba! Vigyorog
Attól még, hogy félemberek lennénk nélkülük, nem jelenti azt, hogy Ők hibátlanok lennének! Az élet más területén nem létezhet nélküle Gábor, viszont imádott lacsiját nem adja kezébe. Tökéletesen érthető!
Megjegyzem én is ebben a cipőben járok! Ezzel a Gábor cartárssal eszmecserét kell folytatnunk az elkövetkező talin, már látom!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Január 10. - 20:08:33 »

Kocsit, Nőt nem adunk kölcsön...
Lacsit pláne, Nőnek véletlenül se!

Azé szeretjük Őket...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Január 10. - 20:37:08 »

Azért arra kiváncsi lennek, hogy néhány hozzászólást elolvasnák a párjaink, mit vacsorázna néhány cartárs? Higgyétek el, ők sokkal életrevalóbbak nálunk! Hála Istennek, persze! Ők inkább meglennének nélkülünk, mint mi nélkülük. A legjobb dolog, hogy vannak nekünk! Mi van akkor, ha esetleg nem autómániákusak? Legyünk őszinték, odavagyunk a kocsinkért, de ki választaná a kocsit a párja helyett? Merem remélni, hogy senkisem! A család mindenek előtt, és ennek ők a fő motorjaik! Hála érte!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Január 11. - 07:31:24 »

Azért arra kiváncsi lennek, hogy néhány hozzászólást elolvasnák a párjaink, mit vacsorázna néhány cartárs?

Nálunk a vacsora az én dolgom!  Vigyorog
De ha összetörné a Lacsit (ha lenne jogsija) biztos, hogy nem kéne otthon aludnija.
Naplózva

R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #19 Dátum: 2008. Január 11. - 08:07:31 »

Imádott autóm és párom cserélgeti egymást a dobogó fokán, így mindkettő elégedett lehet! Az utóbbit nem szoktam samponozni meg vaxolni.
Autóból azért bármikor tudnék hűtlen lenni (csak a piros meg sárga szín miatt), a másik része a dolognak meg kényesebb...
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. április 19. - 09:58:43 »

Mostanában kicsi párom viszonylag sokat vezette autónkat, és megdicsérte a sportszűrő áldásos hatását a dinamikát illetően. Valahogy így elemezte a változást, szigorúan szakmai szempontok alapján:- Tök jól megy a kocsi!
Ebből arra a következtetésre jutottam, hogy Ő is meg van elégedve a Lacettimmel! Vigyorog
( Nem beszélve Komis és Rebelpeak kollégákról, akik szintúgy elégedettek az autómmal! Kacsint Vigyorog )
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 19. - 10:04:36 írta Jopek » Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. április 19. - 19:27:49 »

Mostanában kicsi párom viszonylag sokat vezette autónkat, és megdicsérte a sportszűrő áldásos hatását a dinamikát illetően. Valahogy így elemezte a változást, szigorúan szakmai szempontok alapján:- Tök jól megy a kocsi!
Ebből arra a következtetésre jutottam, hogy Ő is meg van elégedve a Lacettimmel! Vigyorog
( Nem beszélve Komis és Rebelpeak kollégákról, akik szintúgy elégedettek az autómmal! Kacsint Vigyorog )
Tudod mit, Jopek? Én a feleségeddel is elégedett vagyok!   Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. Május 05. - 16:16:39 »

'Ha nem lennének ők, ezek az átkozott nők,
 Üresnek látszanánk, csak magunkkal játszanánk.
 Ha nem lennétek, bizony belőlünk a lélek,
 Elillan, majd, ha itt hagytok,
Ezért köszönjük, hogy vagytok!'

Magna Cum Laude
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. Május 07. - 21:22:59 »

Imádott? Hááát.Éppen most írta, hogy sikerült összetörnie a hátsó lámpát. Babakocsival!!!!! He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. Május 07. - 21:33:41 »

Imádott? Hááát.Éppen most írta, hogy sikerült összetörnie a hátsó lámpát. Babakocsival!!!!! He
Rosszul szemléled a világot! Szerintem itt a bibi! Babakocsinak és utasának lett baja? Ez a lényeg!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Május 08. - 15:25:17 »

Ki is indította ezt a topicot? He Így múlik el a világ dicsősége? He Kacsint Cap! Az avatarod a jövőd? He Nehéz az élet! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Május 08. - 18:36:49 »

Ki is indította ezt a topicot? He Így múlik el a világ dicsősége? He Kacsint Cap! Az avatarod a jövőd? He Nehéz az élet! Kacsint

De még milyen nehéz!
Babakocsinak nem volt utasa, a csomagtartóból került elő éppen, a majálison (Városliget). És idézem: " ahogy vettem kifele, az ott lévő fa meglökte a kezemet és letört a lámpából egy darab".
Ez olyan életszerű!!!! De grínpíszes nekem ne kerüljön a szemem elé! Mi jogon lökdösik a fák a felségemet? aki ezek után összetöri a lámpát?!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. Május 08. - 18:37:57 »

Ja, a topcot nem én indítottam, hanem valamelyik modi, egy hozzászólásom alapján, amiből tréfálkozás indult.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Május 08. - 18:41:47 »

Cap.mégiscsak kocsival kellett volna kimenned. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Május 08. - 19:05:45 »

Ki is indította ezt a topicot? He Így múlik el a világ dicsősége? He Kacsint Cap! Az avatarod a jövőd? He Nehéz az élet! Kacsint

De még milyen nehéz!
Babakocsinak nem volt utasa, a csomagtartóból került elő éppen, a majálison (Városliget). És idézem: " ahogy vettem kifele, az ott lévő fa meglökte a kezemet és letört a lámpából egy darab".
Ez olyan életszerű!!!! De grínpíszes nekem ne kerüljön a szemem elé! Mi jogon lökdösik a fák a felségemet? aki ezek után összetöri a lámpát?!
Életszerű, ahogy az, amikor a parkoló autó nekimegy az embernek.. Vigyorog
avagy a nagy klasszikusból idézve: "Nyolcvannal lehet szágoldozni...de nyolcvannal parkolni nem lehet? Az én rendszámomat fényképezték le, mert az nyolcvannal állt. A másikat nem tudták lefényképezni, mert az mozgott...így ni!" (Hofi Géza)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 [2] 3   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!