Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 22:07:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Le
 
Szerző Téma: Gyári rádió működése  (Megtekintve 121826 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #225 Dátum: 2011. április 02. - 18:38:00 »

Elolvastam, kinyomtam 3 féle dolgot és most jelenleg szerencsére nem pittyeg, (egyenlőre) de foggalmam sincs, a 3 kiiktatott opció közül, melyik segített Vigyorog
Akkor most kezd el egyesével visszakapcsolni,hogy megtudjuk mégis mitől volt.Ne hagyj minket bizonytalanságban. Vigyorog
Akkor megsúgom /csak Neked/, a 3 kisautós ikon eltűnt a kijelzőről és nem csipog tovább. /traffic info adás keresése off/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Nyunyu
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Hozzászólás #226 Dátum: 2011. Május 31. - 20:43:24 »

Sziasztok Cartársak!
Segítségeteket szeretném kérni,hogy mi a fene baja lehet a gyári cd táras autorádiomnak ?A hiba időnként elmegy a baloldali hangzás és vissza jön ,rövidebb -hosszabb ideig.független az utviszonyoktol.
szeretnék tanácsokat kérni.hogy mi lehet a baj,vagy hogyan lehet ezt orvosolni?Köszönöm a válaszokat.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #227 Dátum: 2011. Május 31. - 20:48:22 »

Sziasztok Cartársak!
Segítségeteket szeretném kérni,hogy mi a fene baja lehet a gyári cd táras autorádiomnak ?A hiba időnként elmegy a baloldali hangzás és vissza jön ,rövidebb -hosszabb ideig.független az utviszonyoktol.
szeretnék tanácsokat kérni.hogy mi lehet a baj,vagy hogyan lehet ezt orvosolni?Köszönöm a válaszokat.
Talán kontakt hiba a fejegységnél, vagy a hangszórónál. Így elég nehéz megmondani. Esetleg vedd ki a fejegységet, és ellenőrízd a csatlakozókat.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Nyunyu
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Hozzászólás #228 Dátum: 2011. Június 01. - 20:08:27 »

Köszönöm Giovanni a tippet.
Megtörtén a magnó kiszerelése és csatin keresztül kimértük a bal hátsó hangszórót,hogy nagyon nagy az ellenállása.Majdnem 9 ohm volt.próbaképpen most teszt alatt van.a magnó,bal hátsó lehúzva.
Mert én elöszőr a végfok ic-re gyanakodtam.hangszóróra azért nem,mert ha rossz akkor az vagy szól vagy nem,vagy igen??legtöbször mikor a másik automban elszálltak a hangszórók azok recsegtek,ez meg ha szólt is tisztán ezért nem is gondoltam rá.hogy rossz.
Köszönöm még egyszer a tanácsot,ha van még ötletetek szívesen fogadom.
Naplózva
Laczy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #229 Dátum: 2011. Június 03. - 07:06:02 »

Köszönöm Giovanni a tippet.
Megtörtén a magnó kiszerelése és csatin keresztül kimértük a bal hátsó hangszórót,hogy nagyon nagy az ellenállása.Majdnem 9 ohm volt.próbaképpen most teszt alatt van.a magnó,bal hátsó lehúzva.
Mert én elöszőr a végfok ic-re gyanakodtam.hangszóróra azért nem,mert ha rossz akkor az vagy szól vagy nem,vagy igen??legtöbször mikor a másik automban elszálltak a hangszórók azok recsegtek,ez meg ha szólt is tisztán ezért nem is gondoltam rá.hogy rossz.
Köszönöm még egyszer a tanácsot,ha van még ötletetek szívesen fogadom.
Hello!
A 9 Ohm terhelő impedancia az teljesen normális! Azthiszem 8 Ohmosak a gyári hangszórók, szóval ha 9-et mérsz, az bőven benne van a tűréshatárban. Fejegység végfoka 4 Ohm alatti terhelésnél meget csak tönkre (mert az már eléggé közelít a rövidzárlathoz). Ha pl. 16 Ohm a rá kötött hanghszóró, abból pl. nem lenne baj, max annyi, hogy fele akkorát fog szólni.
Naplózva
mjz104
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Hozzászólás #230 Dátum: 2011. Június 05. - 08:05:30 »

Szisztok!
Múlt héten cd-t hallgattam a kocsiban, egyszer csak elkezdett szaggatni, aztán kalap-kabát kuss lett .
Átkapcsolt rádióra He, vissza sem tudtam váltani. kikapcs, bekapcs, ekkor "cd error"-t irt . Ki sem tudtam venni a disc-et, ki kellet manuálisan szednem . Másnap bepróbálkoztam neki ismét, kb 10 perc után végig játszotta velem ismét az előző napi hülyeségét.
Gyári mp3-as készülékről van szó. Van vmi véleményetek milyen gonoszság babrálhat velem?
Köszönettel és tisztelettel... Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #231 Dátum: 2011. Június 05. - 09:42:14 »

Szisztok!
Múlt héten cd-t hallgattam a kocsiban, egyszer csak elkezdett szaggatni, aztán kalap-kabát kuss lett .
Átkapcsolt rádióra He, vissza sem tudtam váltani. kikapcs, bekapcs, ekkor "cd error"-t irt . Ki sem tudtam venni a disc-et, ki kellet manuálisan szednem . Másnap bepróbálkoztam neki ismét, kb 10 perc után végig játszotta velem ismét az előző napi hülyeségét.
Gyári mp3-as készülékről van szó. Van vmi véleményetek milyen gonoszság babrálhat velem?
Köszönettel és tisztelettel... Mosolyog
Enyém ugyanezt csináltam. Elvittem ismerős Hi-Fi szervizbe, szétszedték, CD mechanika KO. Úgy hogy vettem egy 2 DIN-es MP3-as JVC fejegységet, az legalább lejátszik mindent. Igaz, hogy a kormányvezérlést elvesztettem így, de már megszoktam.
A kijelzőjét teljesen hozzá lehet igazítani a műszerfal színeihez.

Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #232 Dátum: 2011. Június 05. - 14:26:31 »

Szisztok!
Múlt héten cd-t hallgattam a kocsiban, egyszer csak elkezdett szaggatni, aztán kalap-kabát kuss lett .
Átkapcsolt rádióra He, vissza sem tudtam váltani. kikapcs, bekapcs, ekkor "cd error"-t irt . Ki sem tudtam venni a disc-et, ki kellet manuálisan szednem . Másnap bepróbálkoztam neki ismét, kb 10 perc után végig játszotta velem ismét az előző napi hülyeségét.
Gyári mp3-as készülékről van szó. Van vmi véleményetek milyen gonoszság babrálhat velem?
Köszönettel és tisztelettel... Mosolyog
Azért egy próbát megérne, hogy az előlap levétele után az érintkezőket jól megtisztítanád, mert volt már rá példa (az enyém is!), hogy utána meggyógyult a beteg, és azóta is jól működik. Ez a legolcsóbb, ezzel kezdd a "javítást"!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mjz104
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Hozzászólás #233 Dátum: 2011. Június 07. - 10:21:48 »

Köszi Vigyorog, először akkor megpróbálom a tisztítást, aztán ha mezabál még egy disc-et kalapács alá kerül
...mjd beszámolok Kacsint
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #234 Dátum: 2011. Június 07. - 12:04:42 »

Szisztok!
Múlt héten cd-t hallgattam a kocsiban, egyszer csak elkezdett szaggatni, aztán kalap-kabát kuss lett .
Átkapcsolt rádióra He, vissza sem tudtam váltani. kikapcs, bekapcs, ekkor "cd error"-t irt . Ki sem tudtam venni a disc-et, ki kellet manuálisan szednem . Másnap bepróbálkoztam neki ismét, kb 10 perc után végig játszotta velem ismét az előző napi hülyeségét.
Gyári mp3-as készülékről van szó. Van vmi véleményetek milyen gonoszság babrálhat velem?
Köszönettel és tisztelettel... Mosolyog
Ezt az enyém is eljátssza évente 1 szer. De másnapra mindig megjavul, vagy még hamarabb.
Azért ne verd szét, inkább ad nekem. Vigyorog
Naplózva


LPG
mjz104
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Hozzászólás #235 Dátum: 2011. Június 26. - 09:36:25 »

Szisztok!
Múlt héten cd-t hallgattam a kocsiban, egyszer csak elkezdett szaggatni, aztán kalap-kabát kuss lett .
Átkapcsolt rádióra He, vissza sem tudtam váltani. kikapcs, bekapcs, ekkor "cd error"-t irt . Ki sem tudtam venni a disc-et, ki kellet manuálisan szednem . Másnap bepróbálkoztam neki ismét, kb 10 perc után végig játszotta velem ismét az előző napi hülyeségét.
Gyári mp3-as készülékről van szó. Van vmi véleményetek milyen gonoszság babrálhat velem?
Köszönettel és tisztelettel... Mosolyog
Azért egy próbát megérne, hogy az előlap levétele után az érintkezőket jól megtisztítanád, mert volt már rá példa (az enyém is!), hogy utána meggyógyult a beteg, és azóta is jól működik. Ez a legolcsóbb, ezzel kezdd a "javítást"!
Sziasztok! Kipróbáltam a tisztítást, 2hétig tartott a vidámság, most megint elkezdte a CDERROR-t néhány szaggatás után . A disc-et most sem akarta kiadni, de egy előlap le, aztán vissza után volt olyan szíves kiadni. ....pipa vagyok már!
Naplózva
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #236 Dátum: 2011. Június 27. - 06:29:50 »

(Bocsánat rossz topikba írtam)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 27. - 06:32:02 írta gkrisz78 » Naplózva
akyyy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Hozzászólás #237 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 08:07:47 »

Hogyan lehet kicserélni a rádiót könnyen? Nem találom a CD csere rádió topikot. a keretet le tudtuk venni a középkonzolnál, de alul fogja valami, és ugy eléggé nehézkes.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #238 Dátum: 2011. Augusztus 26. - 10:15:29 »

Hogyan lehet kicserélni a rádiót könnyen? Nem találom a CD csere rádió topikot. a keretet le tudtuk venni a középkonzolnál, de alul fogja valami, és ugy eléggé nehézkes.
Szerintem a fűtés bovdenjei fogják neked.
http://www.lacettiklub.hu/component/option,com_rsgallery2/Itemid,47/catid,108/
Naplózva


LPG
dixiland
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #239 Dátum: 2011. Szeptember 24. - 12:36:22 »

A kérdésem az lenne, hogy miért halkan kapcsol be a rádió minden indításnál? Hogyan lehet az alap, indítóhangerőt beállítani?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!