Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 02:15:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8   Le
 
Szerző Téma: Tolatóradar, Kamera  (Megtekintve 100145 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #90 Dátum: 2008. December 09. - 20:12:15 »

Múlt héten beszerlésre került a radarom. Végülis Valeo lett, 3 óra alatt beszerelték és fényezve vannak az érzékelők is. Eddig tökéletesen bevált.
Ár? Fénykép? Mi van Veled? Hát nem tudod, hogy kíváncsi a csapat? Pótold a hiányosságokat, kérlek!
Más: Tescoban 4 érzékelős tolatóradar, hangjelzéssel, és ledekkel 6 ezer forint. (Vagy 5? Máe nem is emlékszem pontosan, bocsika)
Igyekszem fényképeket csinálni, olyan koszos a kocsi, hogy sokminden nem látszik rajta, viszont a fényező azt mondta hogy 1-1,5 hétig ne mossam nagynyomású mosóval. A beszerelés 9e Ft volt, a radar viszont kicsit húzósabb, 20e.
Hallod ladLac? Vállalsz továbbiakban beszerelést? Most már persze díjazás ellenében! Leszek a segéded továbbra is. Kacsint Vigyorog (1/3- 2/3 arány megfelel? He) Kacsint Vigyorog
Maximum Lacettibe, más autót nincs kedvem kitapasztalni, felderíteni... 
Az arány megfelel, igen baráti...  Vigyorog Vigyorog /de hova a 2/3 ?/  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi
Ez kérdés volt? Természetesen a Te javadra! Nem vagyok szélhámos! Bár viccből fordítva kellett volna írnom, de akkor a többség végig sem olvasta volna, és örökre elástam volna magam itt a fórumon. Vagy mégsem? Mert vannak akik értik, nemcsak csinálják a viccet? He Kacsint Vigyorog
Hát nem elég neked az a csomó más érdekeltség?  Vigyorog
Hogy lenne elég? Katát támogatom, Csabát, Tomit eltartom, Konyhát újjávarázsoltuk, fürdőt rendbe tettük, hálót átalakítottuk, nappalit átbútoroztuk, légkondit szereltettünk be, fizetem a közüzemi horror számlákat, támogatom a költségvetés feneketlen kútját, és még Lacettim is van. Hát szerinted elég? He Kacsint Na? Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #91 Dátum: 2008. December 14. - 17:22:40 »

Múlt héten beszerlésre került a radarom. Végülis Valeo lett, 3 óra alatt beszerelték és fényezve vannak az érzékelők is. Eddig tökéletesen bevált.
Ár? Fénykép? Mi van Veled? Hát nem tudod, hogy kíváncsi a csapat? Pótold a hiányosságokat, kérlek!
Más: Tescoban 4 érzékelős tolatóradar, hangjelzéssel, és ledekkel 6 ezer forint. (Vagy 5? Máe nem is emlékszem pontosan, bocsika)
Igyekszem fényképeket csinálni, olyan koszos a kocsi, hogy sokminden nem látszik rajta, viszont a fényező azt mondta hogy 1-1,5 hétig ne mossam nagynyomású mosóval. A beszerelés 9e Ft volt, a radar viszont kicsit húzósabb, 20e.
Hallod ladLac? Vállalsz továbbiakban beszerelést? Most már persze díjazás ellenében! Leszek a segéded továbbra is. Kacsint Vigyorog (1/3- 2/3 arány megfelel? He) Kacsint Vigyorog
Maximum Lacettibe, más autót nincs kedvem kitapasztalni, felderíteni... 
Az arány megfelel, igen baráti...  Vigyorog Vigyorog /de hova a 2/3 ?/  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi
Ez kérdés volt? Természetesen a Te javadra! Nem vagyok szélhámos! Bár viccből fordítva kellett volna írnom, de akkor a többség végig sem olvasta volna, és örökre elástam volna magam itt a fórumon. Vagy mégsem? Mert vannak akik értik, nemcsak csinálják a viccet? He Kacsint Vigyorog
Hát nem elég neked az a csomó más érdekeltség?  Vigyorog
Hogy lenne elég? Katát támogatom, Csabát, Tomit eltartom, Konyhát újjávarázsoltuk, fürdőt rendbe tettük, hálót átalakítottuk, nappalit átbútoroztuk, légkondit szereltettünk be, fizetem a közüzemi horror számlákat, támogatom a költségvetés feneketlen kútját, és még Lacettim is van. Hát szerinted elég? He Kacsint Na? Kacsint
És mindezt belőlünk 
Ügyes vagy!  Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #92 Dátum: 2008. December 18. - 12:45:49 »

Ha nem esne az eső, csinálnék képeket, mivel betegállományban vagyok (persze van más munka bőven). Ami késik az a vonat és a BKV busz (bocsi Gidy) Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #93 Dátum: 2008. December 18. - 16:52:01 »

Múlt héten beszerlésre került a radarom. Végülis Valeo lett, 3 óra alatt beszerelték és fényezve vannak az érzékelők is. Eddig tökéletesen bevált.
Ár? Fénykép? Mi van Veled? Hát nem tudod, hogy kíváncsi a csapat? Pótold a hiányosságokat, kérlek!
Más: Tescoban 4 érzékelős tolatóradar, hangjelzéssel, és ledekkel 6 ezer forint. (Vagy 5? Máe nem is emlékszem pontosan, bocsika)
Igyekszem fényképeket csinálni, olyan koszos a kocsi, hogy sokminden nem látszik rajta, viszont a fényező azt mondta hogy 1-1,5 hétig ne mossam nagynyomású mosóval. A beszerelés 9e Ft volt, a radar viszont kicsit húzósabb, 20e.
Hallod ladLac? Vállalsz továbbiakban beszerelést? Most már persze díjazás ellenében! Leszek a segéded továbbra is. Kacsint Vigyorog (1/3- 2/3 arány megfelel? He) Kacsint Vigyorog
Maximum Lacettibe, más autót nincs kedvem kitapasztalni, felderíteni... 
Az arány megfelel, igen baráti...  Vigyorog Vigyorog /de hova a 2/3 ?/  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi
Ez kérdés volt? Természetesen a Te javadra! Nem vagyok szélhámos! Bár viccből fordítva kellett volna írnom, de akkor a többség végig sem olvasta volna, és örökre elástam volna magam itt a fórumon. Vagy mégsem? Mert vannak akik értik, nemcsak csinálják a viccet? He Kacsint Vigyorog
Hát nem elég neked az a csomó más érdekeltség?  Vigyorog
Hogy lenne elég? Katát támogatom, Csabát, Tomit eltartom, Konyhát újjávarázsoltuk, fürdőt rendbe tettük, hálót átalakítottuk, nappalit átbútoroztuk, légkondit szereltettünk be, fizetem a közüzemi horror számlákat, támogatom a költségvetés feneketlen kútját, és még Lacettim is van. Hát szerinted elég? He Kacsint Na? Kacsint
És mindezt belőlünk 
Ügyes vagy!  Vigyorog
Nemcsak belőletek! Kizsákmányolom a nyugdíj intézetet, és a BKV-t is, és nem fizetek ÁFÁ-t a piáért, cigiért, az is hoz valamit a konyhára! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #94 Dátum: 2008. December 20. - 12:41:37 »

Telós képek, de azért látszódik valami
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #95 Dátum: 2008. December 20. - 12:42:30 »

És még 1
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #96 Dátum: 2009. Január 14. - 13:35:24 »

Valakinek van-e ilyen radar http://www.dm.ro/general-brand-parking-sensor-pa601-p4528.html
és mijen vélemény van róla?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 14. - 13:41:28 írta baroti » Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #97 Dátum: 2009. Június 07. - 19:05:02 »

Ajánlom: www.jennecar.hu
Itt van jó tolatóradar 7800 Ft-ért! Akit érdekel, nézze meg a galériában: "Gidy radarja" képeket! Nekem nagyon jó, nagy segítség.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #98 Dátum: 2010. Március 15. - 15:38:46 »

Egy barátom a hétvégén szerelt a Kalosába tolatóradart (megunta, hogy nem látni és nem érezni a hátulját). Gondoltam kipróbáljuk, hogy viselkednek a radarok, ha két radaros kocsi tolat egymás felé. Mondjuk úgy, sehogy. Mindkettő kellemes megbolondult, többnyire összevissza jeleztek. Azért jó móka volt Vigyorog
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #99 Dátum: 2010. Március 17. - 12:18:42 »

Ajánlom: www.jennecar.hu
Itt van jó tolatóradar 7800 Ft-ért! Akit érdekel, nézze meg a galériában: "Gidy radarja" képeket! Nekem nagyon jó, nagy segítség.
Mivel a webboltjuk nem üzemel perpill, ha valakinek kell innét valami, írjon, megbeszéljük a részege...részleteket Mosolyog
Bár a címet (9029 Győr, Bársonyka út 14.)  a guglimaps nem adja ki, de megoldjuk
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 17. - 12:21:16 írta gatsy » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #100 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 20:53:13 »

Van egy webáruház, ahol jó áron vannak tolatóradarok, GPS-ek, meg egyéb kütyük. Hátha valakit érdekelne...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #101 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 14:24:42 »

Van egy webáruház, ahol jó áron vannak tolatóradarok, GPS-ek, meg egyéb kütyük. Hátha valakit érdekelne...
A neve, címe viszont titok:)
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #102 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 14:55:11 »

Van egy webáruház, ahol jó áron vannak tolatóradarok, GPS-ek, meg egyéb kütyük. Hátha valakit érdekelne...
A neve, címe viszont titok:)
www.ladigidy.webshop.hu  Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #103 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 15:16:18 »

Van egy webáruház, ahol jó áron vannak tolatóradarok, GPS-ek, meg egyéb kütyük. Hátha valakit érdekelne...
A neve, címe viszont titok:)
www.ladigidy.webshop.hu  Vigyorog
Köszi Jani! A híres jóindulat dolgozik...
Mindjárt kiírom, vagy megpróbálom. Amúgy meg azt írtam, hátha valakit érdekelne, de ilyen megkeresés nem volt...
www.bolthely.hu/obddiag/oldal/vevoszolgalat
oebd bt. a cég neve egyébként.
Remélem, így bejön majd, ha keresitek!
Na milyen ügyes vagyok? Én 4 ajtós ablak felhúzót veszek, hogy záráskor, ha lent maradna valamelyik, akkor azt felhúzza helyettem, biztos, ami biztos. A radart meg ajánlom, nagyon hasznos szerkezet. Többünknek van már.

« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 15. - 15:49:53 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #104 Dátum: 2010. Szeptember 15. - 16:29:14 »

Van egy webáruház, ahol jó áron vannak tolatóradarok, GPS-ek, meg egyéb kütyük. Hátha valakit érdekelne...
A neve, címe viszont titok:)
www.ladigidy.webshop.hu  Vigyorog
Köszi Jani! A híres jóindulat dolgozik...
Mindjárt kiírom, vagy megpróbálom. Amúgy meg azt írtam, hátha valakit érdekelne, de ilyen megkeresés nem volt...
www.bolthely.hu/obddiag/oldal/vevoszolgalat
oebd bt. a cég neve egyébként.
Remélem, így bejön majd, ha keresitek!
Na milyen ügyes vagyok? Én 4 ajtós ablak felhúzót veszek, hogy záráskor, ha lent maradna valamelyik, akkor azt felhúzza helyettem, biztos, ami biztos. A radart meg ajánlom, nagyon hasznos szerkezet. Többünknek van már.


Szóval veszel ablakemelő modult? Akkor már ne vigyem? Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!