Lacetti klub fórum
2024. április 29. - 19:25:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 293222 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 18:36:07 »

Captain, Te egy úr vagy! Köszi a segítséget mindenkitől, és kiváncsian várom az összes hozzászólást, mert úgyebár zsebremegy, ja és nem vagyok bankár, igaz a kormánynál vagyok vezető beosztásban, de is kevés az amerikai életstilushoz. /BKV-és buszos vagyok, nem a másik kormánynál vagyok, ne féljetek tőlem!/. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 20:14:10 »

Itt nézhettek aktuális árakat utazás előtt.
http://www.holtankoljak.hu/
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
volti
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. Szeptember 25. - 20:24:27 »

Én havonta egyszer használtam STP benzin üzemanyag adalékot (piros flakonos) és ilyenkor igyekeztem jó alaposan megpörgetni a motort. Eredmény az volt, hogy "felpuhult" a motor járása és érezhetően csökkent a fogyasztás.
Amikor már éreztem, hogy újra kezd kicsit "ércessé" válni a hangja, akkor irány METRO áruház, ott nem egészen 500 Ft volt egy flakon ilyen adalék.
Azt én is észrevettem, hogy az OMV benzint jobban csípte a Lacsi.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #33 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 08:01:53 »

Hát amikor elkezdtük a fogyasztást szapulni még nem gondoltam, hogy azt kell írnom 1szer, hogy a megadott gyári adatok szerint fogyaszt a Lacsi! He De nálam ez van, IGAZ 12-15.000 km után. Ennyi lehet a kocsi érettségije?
Nem mondom persze, hogy kutanként vagy a lábom erejétől nem függ a napi,heti fogyija, de havi átlagot figyelgetve bizony a gyári érték körül jönnek a fogyi adatok. Ennek így most nagyon  Vigyorog!!!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 17:53:17 »

Még a hét elején akartam írni:
A multkor tankolt kagylós benyával valami kritikán aluli fogyasztást sikerült produkálni. 9,2 liter/100, pedig közel 400 km volt a pálya! Fel is javítottam osztrákkal. Most is azt tankoltam koppig és a biztonság kedvéért viszek magammal egy flaska sárgát, mert a plákoknál fogalmam sincs, hogy hol tankolok.
Az öemvés naftával és 4 hombréval a fedélzeten 7,7 átlagot nyomtunk.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sandor
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #35 Dátum: 2007. Október 03. - 08:29:34 »

Hello Van egy 1.6-os autómata Cevim , hát bizony városban 11li az átlag, vagyis a kényelmet meg kell fizetni.Most áttértem az ESSO-hoz kíváncsi leszek jobb lessz-e.
üdv
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #36 Dátum: 2007. Október 03. - 21:32:39 »

Részleteket majd később, de sikerült a gépből kicsikarnom egy 6,5-ös fogyasztást. Lenyelországban, lengyel 95-ös benyával, légkondi nélkül, egy (termetes) utassal. Kétsávos, vrosokon átmenő főúton és két napi városi mászkálással!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #37 Dátum: 2007. Október 08. - 16:49:01 »

Üdv! Érdekelne Stocz Úr, hogy Neked mennyít fogyast taxiüzemben a géped, és mennyít amúgy.

Csak taxi üzemet tudok mondani, másban nem igen használom.
Most mértem benzinnel (időnként így is kell használni, különben jön a dzsuvásodás a tankba), OMW Carrera95 (csak ezt tankolok bele)+egy flaska sárga STP, kizárólag város (igaz, az éjszaka) pontosan 8 l/100 Km.
Gázból elég ingadozó, nyáron ált 10 l., télen 11,5 körül, átlagban.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #38 Dátum: 2007. Október 12. - 19:24:17 »

Részleteket majd később, de sikerült a gépből kicsikarnom egy 6,5-ös fogyasztást. ...

Hát erre még a következő földkörüli előtt taníts meg légy szíves...! Ennyi nem lehet a lengyel benyában...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2007. Október 12. - 20:32:50 »

Részleteket majd később, de sikerült a gépből kicsikarnom egy 6,5-ös fogyasztást. ...

Hát erre még a következő földkörüli előtt taníts meg légy szíves...! Ennyi nem lehet a lengyel benyában...
Pedig van. A LÓdz - Gdynia- Lódz távolságot tettem meg így. Az E75-ön autózv a vasárnapi forgalomban sikerült egy jó 80-as átlagot kihozni. Bár az út sok településen átvisz, azért a forgalom ritmusa miatt nagyon nem kellett kapcsolgatnom. Ps a terep majdnem végig sík, ez is segített.
Egyébként a talin a lengyelben tankolt benya volt a kocsiban és többeknek megmutattam a napi számlálót és a benzinóra állását. 505 km és alig kevesebb, mint fél tank.
Nem a kocsimat akarom dicsérni, de hihetetlen különbségek vannak!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #40 Dátum: 2007. Október 13. - 05:07:43 »

Nekem tavaly nyáron sikerült 6,5l-t mérnem, de mióta volt a sárga lámpám azóta nem akar 8 alá menni.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #41 Dátum: 2007. Október 13. - 10:48:28 »

[Egyébként a talin a lengyelben tankolt benya volt a kocsiban és többeknek megmutattam a napi számlálót és a benzinóra állását. 505 km és alig kevesebb, mint fél tank.
Nem a kocsimat akarom dicsérni, de hihetetlen különbségek vannak!

Épp azt akartam mondani, hogy az eredmény a lábadat dícséri! Nekem hosszú, komótos haladás mellett is csak egyszer sikerült - és csak erre a 400 km-re - 7,5-et kihozni

Mondjuk a 80-as sebesség is besegít az biztos...
Naplózva
fantomas
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Hozzászólás #42 Dátum: 2007. Október 14. - 14:52:08 »

Nekem is megvan az első pontos mérésem.582km vegyes használat alatt 47,9l 95-ös  OMV Carrera-t gurított le a torkán,ami 8,29-es átlagnak felel meg.Hát a papírformát hozta ,de az 1,0-ás Suzuki után sokkoló.De ez legalább szép...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2007. Október 14. - 15:01:13 »

Nekem is megvan az első pontos mérésem.582km vegyes használat alatt 47,9l 95-ös  OMV Carrera-t gurított le a torkán,ami 8,29-es átlagnak felel meg.Hát a papírformát hozta ,de az 1,0-ás Suzuki után sokkoló.De ez legalább szép...

:-)
Nekm is van egy 10 éves 1,3 Swiftem. Az első (MOL) tankolás után a fogyim 10 fölött volt! Képzelheted...
Lesz az még jobb is! Szerintem más az autó, még hozzá kell idomulnod! És asárga STP - ez itt a reklám helye_ nekem bevállt!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #44 Dátum: 2007. Október 14. - 21:46:03 »

Nekem is megvan az első pontos mérésem.582km vegyes használat alatt 47,9l 95-ös  OMV Carrera-t gurított le a torkán,ami 8,29-es átlagnak felel meg.Hát a papírformát hozta ,de az 1,0-ás Suzuki után sokkoló.De ez legalább szép...

:-)
Nekm is van egy 10 éves 1,3 Swiftem. Az első (MOL) tankolás után a fogyim 10 fölött volt! Képzelheted...
Lesz az még jobb is! Szerintem más az autó, még hozzá kell idomulnod! És asárga STP - ez itt a reklám helye_ nekem bevállt!

Ha már emlegetted...mint írtam, pénteken beleborítottam, rá egy kis Carrera. Ma kirándulás, hazafelé látom az órán, hogy 250 km-t mentünk már, a tank még majd háromnegyedig.:-) Tudom, hogy félnél elkezd rohanni lefelé, de ennyinél már a félállás felé dzsalt máskor a mutató! (Ja..hazafelé 110-160 az északi parton) :-)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 14. - 21:51:24 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!