Lacetti klub fórum
2024. április 25. - 22:19:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17   Le
 
Szerző Téma: Házi kedvenceink  (Megtekintve 62565 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #225 Dátum: 2011. Június 01. - 13:03:57 »

Na a fiam kapott egy törpenyulat húsvét után.

Eddig aranyos, kézhez szokott nyuszó volt, viszont pár napja elkezdett karmolni, harapni, prüszköl, nem engedi magára tenni a hámot sétához. Vagy felnőtt, vagy Armand nem jól közelit hozzá. Mondjuk a nyuszi fülének csavargatását, a ketrec ütögetését én az állatkínzás kategóriába sorolom.
Kicsi még ahhoz, hogy értékelje az állatot, nekünk meg gond, mert takaríthatjuk, meg figyelnünk kell rá, ne lépjen le.

Egyenlőre nem kedvenc Pörkölt, a törpenyúl.
Bak nyúl? Azok szoktak emigyen viselkedni, mikor már megúnják a zaklatást.
Állítólag lány, de az előzőről is kiderült, hogy fiú.
Megnézni nem hagyja magát.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #226 Dátum: 2011. Június 01. - 14:44:50 »

Na a fiam kapott egy törpenyulat húsvét után.

Eddig aranyos, kézhez szokott nyuszó volt, viszont pár napja elkezdett karmolni, harapni, prüszköl, nem engedi magára tenni a hámot sétához. Vagy felnőtt, vagy Armand nem jól közelit hozzá. Mondjuk a nyuszi fülének csavargatását, a ketrec ütögetését én az állatkínzás kategóriába sorolom.
Kicsi még ahhoz, hogy értékelje az állatot, nekünk meg gond, mert takaríthatjuk, meg figyelnünk kell rá, ne lépjen le.

Egyenlőre nem kedvenc Pörkölt, a törpenyúl.
az biztos, hogy 10-12 éves kor alatt nem tudnak finoman bánni a gyerekek az állatokkal
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
leonel
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


WWW
« Hozzászólás #227 Dátum: 2011. Június 02. - 07:34:23 »

Tegnap - "szerviz" kutyusunk 16 boldog év után az örök vadászmezőkre költözött...
Remélem jó dolga van ott is.
Naplózva

Megbízható Szerviz és Alkatrészek az autódhoz!
Alkatrész: 06-70-422-3346
Szerviz:   06-30-439-4379
info@wrcauto.hu
www.wrcauto.hu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #228 Dátum: 2011. Június 02. - 14:51:02 »

Tegnap - "szerviz" kutyusunk 16 boldog év után az örök vadászmezőkre költözött...
Remélem jó dolga van ott is.
részvétem 
RIP szervizkutyus
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #229 Dátum: 2011. Június 02. - 17:51:23 »

Tegnap - "szerviz" kutyusunk 16 boldog év után az örök vadászmezőkre költözött...
Remélem jó dolga van ott is.
részvétem 
RIP szervizkutyus
Részvétem.
Naplózva

leonel
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


WWW
« Hozzászólás #230 Dátum: 2011. Június 02. - 22:31:43 »

Tegnap - "szerviz" kutyusunk 16 boldog év után az örök vadászmezőkre költözött...
Remélem jó dolga van ott is.
részvétem 
RIP szervizkutyus
Részvétem.
Köszönjük! Talán így volt már jó... szegényke nagyon öreg volt...
Naplózva

Megbízható Szerviz és Alkatrészek az autódhoz!
Alkatrész: 06-70-422-3346
Szerviz:   06-30-439-4379
info@wrcauto.hu
www.wrcauto.hu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #231 Dátum: 2011. Június 03. - 20:44:18 »

Na a fiam kapott egy törpenyulat húsvét után.

Eddig aranyos, kézhez szokott nyuszó volt, viszont pár napja elkezdett karmolni, harapni, prüszköl, nem engedi magára tenni a hámot sétához. Vagy felnőtt, vagy Armand nem jól közelit hozzá. Mondjuk a nyuszi fülének csavargatását, a ketrec ütögetését én az állatkínzás kategóriába sorolom.
Kicsi még ahhoz, hogy értékelje az állatot, nekünk meg gond, mert takaríthatjuk, meg figyelnünk kell rá, ne lépjen le.

Egyenlőre nem kedvenc Pörkölt, a törpenyúl.
Bak nyúl? Azok szoktak emigyen viselkedni, mikor már megúnják a zaklatást.
Állítólag lány, de az előzőről is kiderült, hogy fiú.
Megnézni nem hagyja magát.
Megnéztük. Fiú.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #232 Dátum: 2012. Július 19. - 22:05:07 »

Megszaorodtunk.

Ma családtag lett Spike, az 52 napos csokiszínű labrador retriver.

Jól indított, hazaérkezés után meg kellett fürdetni mert kissé összehányta magát hazafelé. Utána viszont rögtön elkezdte megrendezni Évi tujáit és petúniáit, hát, ő akarta a kutyát.

Szimpatikus tulajdonság: a szomszéd macskája kb. 10 méterre leült mosakodni. Spike négy merev lábbal és borzolódó szőrrel figyelte, pedig szerintem most látott először macskát. A vén kandúrnak vége van, csak még nem tud róla.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #233 Dátum: 2012. Július 20. - 10:46:05 »

Megszaorodtunk.

Ma családtag lett Spike, az 52 napos csokiszínű labrador retriver.

Jól indított, hazaérkezés után meg kellett fürdetni mert kissé összehányta magát hazafelé. Utána viszont rögtön elkezdte megrendezni Évi tujáit és petúniáit, hát, ő akarta a kutyát.

Szimpatikus tulajdonság: a szomszéd macskája kb. 10 méterre leült mosakodni. Spike négy merev lábbal és borzolódó szőrrel figyelte, pedig szerintem most látott először macskát. A vén kandúrnak vége van, csak még nem tud róla.  Kacsint
hajrá Szpájkí!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #234 Dátum: 2012. Július 22. - 19:06:16 »

Ajjaj. Én azt hittem, hogy a legnyugisabb blökit hoztam el. Három nap alatt nagyon kinyílt a kis vakarék csipája. Vigyorog
 
Eddig aludt éjjel, mint akit fejbe vertek. Ma hajnali 1- kor csau- vau, ki kellett vinni a dolgát elvégezni. Ekkor még némi kaja, víz, majd villany leo, én takaró alá vissza. A gengszter az előtérben palesztínázik, amíg megkapja az utolsó olását is. hogy azért ne szokjon be a nappaliba, egyéb szobákba, éjjelre ehy asztalappal, ami 90 (!) cm van lezárva az átjáró, mivel ott nincs ajtó. A lap a nappali irányából két székkel megtámasztva.
 
Na, hajnali 2-kor megint nyiff- nyaff, csau, vau, hogy vele most játszani kellene. Hát hogyne. Kislattyogtam, megnyugtattam, mondom csend, aludni akarunk, nagy nehezen csend lett, rendben.
 
Reggel megyek ki, mert ingerenciám volt, egy kupac akna a fürdőszoba közepén. Állok, ez meg mi? Este még nem volt ott. Kimegyek a nappaliba, hát a gengszter bent csövezik a kanapé alatt és édesdeden alszik - hiszem én. Mert fél szemmel pislogott, hogy na akkor én mit szólok? Nem értem, hogy mászott, jött át a lapon, de megoldotta. Hát ezért volt csönd. Ma nézem, fut, ugrik, ugat (!), én meg azt hittem, hogy ilyen hetekig nem lesz.

Délután az anyós vén kandúrja jön keresztbe a kerten. Nem látta, hogy a nyugágyban üldögélek, a lábamnál sertepertélő terroristát sem. Hát Spike kibökte, fél percig figyelte, majd amikor 10 méterre volt tőle a nyaú, megindult. A dög még kétszer akkora, mint Spike, de inát lecsinálva préselte át magát a kerítésen. Ennek most még annyira nem örülök, mert még nem kapta meg az összes oltást, és a macskáktól el tud kapni olyasmit, ami még ártalmas neki. De pár hónap, és macska macskán nem marad a környéken.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #235 Dátum: 2012. Július 22. - 19:44:48 »

Ajjaj. Én azt hittem, hogy a legnyugisabb blökit hoztam el. Három nap alatt nagyon kinyílt a kis vakarék csipája. Vigyorog
 
Eddig aludt éjjel, mint akit fejbe vertek. Ma hajnali 1- kor csau- vau, ki kellett vinni a dolgát elvégezni. Ekkor még némi kaja, víz, majd villany leo, én takaró alá vissza. A gengszter az előtérben palesztínázik, amíg megkapja az utolsó olását is. hogy azért ne szokjon be a nappaliba, egyéb szobákba, éjjelre ehy asztalappal, ami 90 (!) cm van lezárva az átjáró, mivel ott nincs ajtó. A lap a nappali irányából két székkel megtámasztva.
 
Na, hajnali 2-kor megint nyiff- nyaff, csau, vau, hogy vele most játszani kellene. Hát hogyne. Kislattyogtam, megnyugtattam, mondom csend, aludni akarunk, nagy nehezen csend lett, rendben.
 
Reggel megyek ki, mert ingerenciám volt, egy kupac akna a fürdőszoba közepén. Állok, ez meg mi? Este még nem volt ott. Kimegyek a nappaliba, hát a gengszter bent csövezik a kanapé alatt és édesdeden alszik - hiszem én. Mert fél szemmel pislogott, hogy na akkor én mit szólok? Nem értem, hogy mászott, jött át a lapon, de megoldotta. Hát ezért volt csönd. Ma nézem, fut, ugrik, ugat (!), én meg azt hittem, hogy ilyen hetekig nem lesz.

Délután az anyós vén kandúrja jön keresztbe a kerten. Nem látta, hogy a nyugágyban üldögélek, a lábamnál sertepertélő terroristát sem. Hát Spike kibökte, fél percig figyelte, majd amikor 10 méterre volt tőle a nyaú, megindult. A dög még kétszer akkora, mint Spike, de inát lecsinálva préselte át magát a kerítésen. Ennek most még annyira nem örülök, mert még nem kapta meg az összes oltást, és a macskáktól el tud kapni olyasmit, ami még ártalmas neki. De pár hónap, és macska macskán nem marad a környéken.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Sztem meg a macskák hamar rá fognak jönni arra,hogy Spike csak játékból szalad feléjük.Aztán majd szépen lepofozzák szegényt. Vigyorog
Pár hét múlva meg a kajáját is megossza velük. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #236 Dátum: 2012. Július 22. - 20:11:49 »

Ajjaj. Én azt hittem, hogy a legnyugisabb blökit hoztam el. Három nap alatt nagyon kinyílt a kis vakarék csipája. Vigyorog
 
Eddig aludt éjjel, mint akit fejbe vertek. Ma hajnali 1- kor csau- vau, ki kellett vinni a dolgát elvégezni. Ekkor még némi kaja, víz, majd villany leo, én takaró alá vissza. A gengszter az előtérben palesztínázik, amíg megkapja az utolsó olását is. hogy azért ne szokjon be a nappaliba, egyéb szobákba, éjjelre ehy asztalappal, ami 90 (!) cm van lezárva az átjáró, mivel ott nincs ajtó. A lap a nappali irányából két székkel megtámasztva.
 
Na, hajnali 2-kor megint nyiff- nyaff, csau, vau, hogy vele most játszani kellene. Hát hogyne. Kislattyogtam, megnyugtattam, mondom csend, aludni akarunk, nagy nehezen csend lett, rendben.
 
Reggel megyek ki, mert ingerenciám volt, egy kupac akna a fürdőszoba közepén. Állok, ez meg mi? Este még nem volt ott. Kimegyek a nappaliba, hát a gengszter bent csövezik a kanapé alatt és édesdeden alszik - hiszem én. Mert fél szemmel pislogott, hogy na akkor én mit szólok? Nem értem, hogy mászott, jött át a lapon, de megoldotta. Hát ezért volt csönd. Ma nézem, fut, ugrik, ugat (!), én meg azt hittem, hogy ilyen hetekig nem lesz.

Délután az anyós vén kandúrja jön keresztbe a kerten. Nem látta, hogy a nyugágyban üldögélek, a lábamnál sertepertélő terroristát sem. Hát Spike kibökte, fél percig figyelte, majd amikor 10 méterre volt tőle a nyaú, megindult. A dög még kétszer akkora, mint Spike, de inát lecsinálva préselte át magát a kerítésen. Ennek most még annyira nem örülök, mert még nem kapta meg az összes oltást, és a macskáktól el tud kapni olyasmit, ami még ártalmas neki. De pár hónap, és macska macskán nem marad a környéken.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Sztem meg a macskák hamar rá fognak jönni arra,hogy Spike csak játékból szalad feléjük.Aztán majd szépen lepofozzák szegényt. Vigyorog
Pár hét múlva meg a kajáját is megossza velük. Vigyorog
Hm, a nyúlra már nem, madarakra, gyíkra nem rezonál, a béka is csak másodpercekig volt érdekes. Ellenben a macska láttán feláll a szőr a hátán.  Vigyorog Amíg ilyen pici, maximum egyszer tudja elhitetni, hogy ő kemény, próbálom is távol tartani őt, még. De ha a macskák már most elkerülik a kertet, megérte.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #237 Dátum: 2012. Szeptember 21. - 21:37:34 »

Nincs valakinek Bolognese kutyatenyésztő ismerőse véletlenül?
Szeretne egy ilyen kiskutyát a lányom a nejem már beadta a derekát mostmár venem kell mert egyre nagyobb rajtam a nyomás.. Kacsint
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #238 Dátum: 2012. Szeptember 22. - 18:41:29 »

Nincs valakinek Bolognese kutyatenyésztő ismerőse véletlenül?
Szeretne egy ilyen kiskutyát a lányom a nejem már beadta a derekát mostmár venem kell mert egyre nagyobb rajtam a nyomás.. Kacsint
nekem asszem van  Kacsint de lehet frisé, máltai és havanais van, majd ki derül. püben küldöm  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #239 Dátum: 2012. Szeptember 22. - 19:10:30 »

Nincs valakinek Bolognese kutyatenyésztő ismerőse véletlenül?
Szeretne egy ilyen kiskutyát a lányom a nejem már beadta a derekát mostmár venem kell mert egyre nagyobb rajtam a nyomás.. Kacsint
nekem asszem van  Kacsint de lehet frisé, máltai és havanais van, majd ki derül. püben küldöm  Kacsint
Ok!
Köszi.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!