Lacetti klub fórum
2024. április 26. - 17:51:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2   Le
 
Szerző Téma: Motor, robogó, kerékpár  (Megtekintve 26325 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Dátum: 2008. Március 07. - 22:40:11 »

Eladó egy 1971-es Simson Star pótalkatrészekkel. Ár:50.000,-
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1 Dátum: 2008. Március 08. - 09:40:55 »

Eladó egy 1971-es Simson Star pótalkatrészekkel. Ár:50.000,-
Az egyik legjobb járgány volt, szinte elpusztíthatatlan.Kár hogy az asszony kirakna vele együtt.A mostani robogómat is nehezen nyelte le.Igaz komromisszum volt mindkettőnk részéről, mert én meg lemondtam a  Suzuki DR 800 Big enduromról.Azért egyszer szívesen megnézném a Stárodat.Műxik is?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2008. Március 08. - 17:38:17 »

Eladó egy 1971-es Simson Star pótalkatrészekkel. Ár:50.000,-
Az egyik legjobb járgány volt, szinte elpusztíthatatlan.Kár hogy az asszony kirakna vele együtt.A mostani robogómat is nehezen nyelte le.Igaz komromisszum volt mindkettőnk részéről, mert én meg lemondtam a  Suzuki DR 800 Big enduromról.Azért egyszer szívesen megnézném a Stárodat.Műxik is?
Természetesen! Fateré volt, rendszámosként használta, 9 évet állt a pincében, mire odanőttem 14 évesen. (Még 3 Ft-os benyával -ami benne volt- indítottam el anno 86-ban három szivatós rugás után.) Levizsgáztattam cm50-re a KPM-nél, mai napig keménytáblás forgalmija van!  Vigyorog Azóta én használtam, pár éve felújítottam (hajtókarpersely, dugó, gyűrűk, új gumik, megszakító, stb)
Bár pár hónapja áll, kissé el is hanyagoltam, mert tavaly amióta megvan lacsi és nem messze melózunk anyucival egymástól, azóta nincs használatban hétköznap, mindig lacsizunk! Vigyorog  Esetleg hétvégenként néha elugrom vele a városban. Amiért porosabb az átlagnál, hogy nincs garázsajtóm a félig kész garázson. Az alkatrészek, amiket adok hozzá másik ilyen motorok bontásából vannak.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 08. - 17:43:57 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #3 Dátum: 2008. Március 08. - 17:44:28 »

Eladó egy 1971-es Simson Star pótalkatrészekkel. Ár:50.000,-
Az egyik legjobb járgány volt, szinte elpusztíthatatlan.Kár hogy az asszony kirakna vele együtt.A mostani robogómat is nehezen nyelte le.Igaz komromisszum volt mindkettőnk részéről, mert én meg lemondtam a  Suzuki DR 800 Big enduromról.Azért egyszer szívesen megnézném a Stárodat.Műxik is?
Természetesen! Bár pár hónapja áll, mert tavaly amióta megvan lacsi és nem messze melózunk anyucival egymástól, azóta nincs használatban hétköznap, mindig lacsizunk! Vigyorog  Esetleg hétvégenként néha elugrom vele a városban. Amiért porosabb az átlagnál, hogy nincs garázsajtóm a félig kész garázson.
Imádnivalóan ronda.Ez már azonos kategóriába esik a Citroen CV2 vel.Mármint esztétikailag.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4 Dátum: 2008. Március 08. - 17:47:36 »

Eladó egy 1971-es Simson Star pótalkatrészekkel. Ár:50.000,-
Az egyik legjobb járgány volt, szinte elpusztíthatatlan.Kár hogy az asszony kirakna vele együtt.A mostani robogómat is nehezen nyelte le.Igaz komromisszum volt mindkettőnk részéről, mert én meg lemondtam a  Suzuki DR 800 Big enduromról.Azért egyszer szívesen megnézném a Stárodat.Műxik is?
Természetesen! Bár pár hónapja áll, mert tavaly amióta megvan lacsi és nem messze melózunk anyucival egymástól, azóta nincs használatban hétköznap, mindig lacsizunk! Vigyorog  Esetleg hétvégenként néha elugrom vele a városban. Amiért porosabb az átlagnál, hogy nincs garázsajtóm a félig kész garázson.
Imádnivalóan ronda.Ez már azonos kategóriába esik a Citroen CV2 vel.Mármint esztétikailag.
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na igen! De egy szezonban csak egy gyertya (260-as, mivel már rég nem gyártanak 275-öst!) kell hozzá, meg benya! Szezononként sajna egy kell, mert megeszi a nem megfelelően magas hőértéke miatt, mert 5800-on pörög! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #5 Dátum: 2008. Március 08. - 21:55:22 »

Sajnálom, hogy sem helyem sem kapacitásom nincs rá, nagyon tetszik!!Imádom az ilyen régiségeket!!!Számomra többet jelent, mint valami csúcsszuper hytech gép.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2008. Március 08. - 21:59:55 »

Sajnálom, hogy sem helyem sem kapacitásom nincs rá, nagyon tetszik!!Imádom az ilyen régiségeket!!!Számomra többet jelent, mint valami csúcsszuper hytech gép.
Abból a szempontból én is, hogy tudom, abban mi mire való, mi hogyan működik! Bezzeg a lacsiban ez a sok cső meg vezeték! Grr..amúgy is gyengém a villanyosság!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #7 Dátum: 2008. Március 08. - 22:09:11 »

Sajnálom, hogy sem helyem sem kapacitásom nincs rá, nagyon tetszik!!Imádom az ilyen régiségeket!!!Számomra többet jelent, mint valami csúcsszuper hytech gép.
Abból a szempontból én is, hogy tudom, abban mi mire való, mi hogyan működik! Bezzeg a lacsiban ez a sok cső meg vezeték! Grr..amúgy is gyengém a villanyosság!  Vigyorog
Hát igen.A Gidy a múltkor megkérdezte a motorteremben kutakodva, hogy ez a kütyü a szervoszívattyú, a légkondi kompresszora vagy a vízpumpa.Nem volt egy egyszerű történet, mert fogalmam sem volt róla.A régi Trabimon ez nem lett volna kérdés.Hát fejlődik a világ.De ami szép az szép lesz 20 év múlva is.Hát ez a Szimó meg szép.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #8 Dátum: 2008. Március 16. - 16:43:46 »

Valahol láttam,hogy a bicikli egészséges! Nekem van egy Koga Miyata országúti versenykerékpárom Eladó!
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #9 Dátum: 2008. Május 16. - 12:38:37 »

Valahol láttam,hogy a bicikli egészséges! Nekem van egy Koga Miyata országúti versenykerékpárom Eladó!


Ár?
Kép?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2008. Június 10. - 07:40:47 »

Jelentem a Star elkelt. Siófokra került, talán Gábor találkozik majd vele!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #11 Dátum: 2008. Június 11. - 14:47:37 »

Valahol láttam,hogy a bicikli egészséges! Nekem van egy Koga Miyata országúti versenykerékpárom Eladó!


Ár?
Kép?

Országúti nekem is van, de használom- az elektronyosak legnagyobb döbbenetére- jobb a nyomaték és végsebesség, meg nem szabályoz le, ha taposom.
Ma: Dauphine Libere stage 3.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2008. Augusztus 17. - 13:00:35 »

Keresem ezt a két könyvet, ha valakinek van és el akarja adni én megvenném!

Dani Péter: Csepelek és Pannóniák
Ocskay Zoltán: Csepeli motorkerékpárok
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 16:46:55 »

20"-os gyermekbicikli, alig használt, újszerű állapotban eladó. Ár:10.000,-
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #14 Dátum: 2008. Szeptember 09. - 16:47:37 »

másik kép
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: [1] 2   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!