Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 08:50:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 36   Le
 
Szerző Téma: Ülések, kiegészítők, ketyerék  (Megtekintve 185030 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Dátum: 2007. Szeptember 06. - 14:22:00 »

Úgy olvastam, nem én vagyok az első: 7000 km után eltört(?) a deréktámasztó. Pedig megvétel óta senki sem babratolta, ma reggel viszont símán ki lehetett húzni az ülésből. Mostig táncoltam körötte, hogy hátha le tudom szedni a huzatot és visszatenni a rudat, de inkább nem. Majd az első szervíznél szólok.
Sikerül sárfogó toldatot szereznem. Végre. Az ötödik márkakereskedésben, ott is csak megrendelésre lesz. Ja és Storcz olvtársa hivatkoztam, ahogy az első szervíznél is fogok :-)
Kellene valami normális üléshuzat. S.W. Van javaslatotok?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2007. Szeptember 06. - 14:23:30 »

Természetesen Stocz olvtársra hivatkoztam...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2 Dátum: 2007. Szeptember 06. - 14:25:52 »

Bp-i viszonylatban a XIII. ker.-ben a Csuka utcát ajánlanám. A legtöbb taxis oda jár.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2007. Szeptember 07. - 06:47:53 »

Hali.

Nekem az SW-re dögös üléshuzatot sikerült szereznem.
Beszerzési helye:  1131 Bp. Csuka u. 4 szám alatt található (garázs). Autó üléshuzat készítés választott anyagból, steppelt, méretpontos. 14.000,-Ft
Tulaj: Szűcs Piroska
Nyitvatartás: H-P: 08.00-18.00, Szombat: 08.00-13.00
Szebb lett mint az eredeti és nem lóg ki a szivacs a hátsó ülések elörehajtó gombjánál sem.
Fel is szerelik, korrektek.

Üdv
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #4 Dátum: 2007. Szeptember 07. - 11:53:08 »

Erről beszélek, nyuszómuszó.  Vigyorog

Ez a szivacs-kilógós dolog szintén típushiba (az SW-knél).
Az motoszkál bennem (már egy ideje), hogy jó lenne, ha e miatt a gyár fizetné az üléshuzatot. Mivel javítani nem tudják. Nekem már cseréltek ülésszivacsot, egy kollégánál szivacsot+huzatot gariban. Nálam nem segített a dolgon.
Ladlac! Te jelezted ezt a dolgot garis hibaként?
Nincs esetleg közöttünk egy ügyvéd? Jó lenne ezekben a dolgokban lépni valamit a nélkül, hogy egy csomó pénzt beleölnénk.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2007. Szeptember 07. - 14:51:42 »

Érdekes. Nálam nem lóg ki egyik alól sem. Viszont ez a deréktámasztó nagyon zavar. Simán kirázódik menet közben. A pohártartóból kiugrott az a rugós fül és nem tudom visszatenni. Én lennék béna vagy trükje van.
Más: a hátsó ablakfűtés mintha nem münködne, legalábbis az üveg alja párás maradt. Vagy csak lassan mentesít?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6 Dátum: 2007. Szeptember 10. - 14:08:03 »

Érdekes. Nálam nem lóg ki egyik alól sem. Viszont ez a deréktámasztó nagyon zavar. Simán kirázódik menet közben. A pohártartóból kiugrott az a rugós fül és nem tudom visszatenni. Én lennék béna vagy trükje van.
Más: a hátsó ablakfűtés mintha nem münködne, legalábbis az üveg alja párás maradt. Vagy csak lassan mentesít?
A pohártartóban lévő elválasztót egyben ki tudod kapni (választó, és a szűkítő karima), így könyebb takarítani. Ha kivetted, a rugós kis fület alulról vissza lehet igazítani a helyére óvatosan. Vigyázni kell rá, hogy a rugó középen legyen, mert a kis műanyag fülek oldalon letörhetnek! Visszatenni úgy kell, hogy addig nyomod, amíg picit kattanva visszaugrik a helyére.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7 Dátum: 2007. Szeptember 10. - 19:50:26 »

jé! sikerült. azért az egr-hez még nem nyúlok...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Bobby_la_cetti
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Hozzászólás #8 Dátum: 2007. Szeptember 10. - 20:25:33 »

Nekem az ülőlapon kb 1hónapos korában elszakadt a varrás,  a jobb1-ben.
pedig nem is volt közös-ülés  Vigyorog

Kb két hete meg a kollegám kezében maradt a kilincs.. szintén jobb, belső.

Azóta hozzák a váci szervízbe... csak nem bír ideérni....
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #9 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 20:39:54 »

Klubtársak!

Lenne egy sokak álltal értelmetlennek tartott kérdésem.
Nem tudja valaki esetleg, hogy az első ajtó záras kilincsműanyagját hogyan lehetne kicserélni hátsó ajtó kilincsműanyagjára? Ennek az értelme az lenne, hogy a tetves suhancok nem tudnák hova belenyomni a zártörőjüket, ha nyitni akarják a paripát. Passatokon nem kell kilincset cserélni, elég csak azt a kis műanyagot fényeztetni és könnyű kicserélni. Ez lenne a tervem a Lacsira is, de a szervízben gőzük sincs róla.

Köszi
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2007. Október 15. - 13:21:16 »

Tisztelt car-társaim! Amivel nem szabad játszani, amire sosem szabad sajnálni a pénzt!

http://www.origo.hu/auto/20071011-gyerekulestipusok-es-vasarlas.html

Anno nekem az első dolog volt, hogy olyan profi ülést válasszak, ami újszülött kortól 36 kg-ig és 12 éves korig használható. Opel gyári ülés, mai napig használatban van, strapabíró, megérte a pénzt még akkor is, ha szerencsére nem volt szükség az általa nyújtott védelemre! (Csak lopás ellen féltettem, mert majd annyiba került, amennyit ért a rozoga BX-em! :-) )

Adjunk esélyt azoknak, akik még nem tudnak felelősséggel dönteni saját sorsukról!!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #11 Dátum: 2007. Október 15. - 21:03:47 »

Hűha. Én sem spóroltam az ülésen, csak azt sajnálom, hogy a vásárláskor nem kértem az ISOFIX rendszer beszerelését. Így a pici a drága és dícsért ülésben utazik, de csak a 3 pontos fogja. Ezért tojás van a talpam alatt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #12 Dátum: 2007. Október 15. - 21:54:03 »

Hát az hogy lehet? az isofix nem szériafelszerelés már minden kocsiban? Nézz utána, mert minden Laciban kell/ene/ már jó pár éve, hogy alapban legyen, nem opcióban. Jól gondolom úrak? Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #13 Dátum: 2007. Október 15. - 22:02:41 »

Hát az hogy lehet? az isofix nem szériafelszerelés már minden kocsiban? Nézz utána, mert minden Laciban kell/ene/ már jó pár éve, hogy alapban legyen, nem opcióban. Jól gondolom úrak? Üdv: LadiGidy


ISOFIX előkészítés van...hogy ez pontosabban mit takar? Gondolom olyan, mint a klíma előkészítés... He
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #14 Dátum: 2007. Október 15. - 22:54:03 »

Hát az hogy lehet? az isofix nem szériafelszerelés már minden kocsiban? Nézz utána, mert minden Laciban kell/ene/ már jó pár éve, hogy alapban legyen, nem opcióban. Jól gondolom úrak? Üdv: LadiGidy


ISOFIX előkészítés van...hogy ez pontosabban mit takar? Gondolom olyan, mint a klíma előkészítés... He

Nagyjából annyit, hogy a kasztnin vanank menetes furatok, ahova az isofix csatokat fel lehet rögzíteni, amihez majd a gyerekülést kapcsolhatod. Szerintem. Olyasmi, mint a rádió előkészítés, vagyis van helye a rádiónak.:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: [1] 2 3 ... 36   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!