Lacetti klub fórum
2024. április 23. - 14:59:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 13   Le
 
Szerző Téma: Szép tájak, finom ételek...  (Megtekintve 58739 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. Július 08. - 20:33:08 »

MEGFOGOTT CSESZTREG NAGYON SZÉP.Ide el kell mennem.:-).
Naplózva

Zsuzsanna
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Július 10. - 03:54:41 »

MEGFOGOTT CSESZTREG NAGYON SZÉP.Ide el kell mennem.:-).

Szeretettel várlak, de kérem előtte jelezni!

Weres! Be-beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Július 10. - 12:02:34 »

MEGFOGOTT CSESZTREG NAGYON SZÉP.Ide el kell mennem.:-).

Szeretettel várlak, de kérem előtte jelezni!

Weres! Be-beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
 
..., és, ha én is mennék? He Együtt megyünk, akkor is örülsz? He Akkor is Weres beeeeeeeee? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Július 10. - 13:07:50 »

Jó fejek vagytok.Legalább mosolygok,mert a mai napom kész.Nehéz ezt feldolgozni,hogy hibáztam.És hibázhatok...nem tudom feldolgozni.puszi
Naplózva

Zsuzsanna
mottika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Hozzászólás #19 Dátum: 2008. Július 10. - 21:52:42 »

Ha hó én is megyek viszem Zsú 2 (a párom).
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. Július 13. - 20:21:29 »

Mint szép táj, ha valaki a köröshegyi völgyhídon jár, ajánlom figyelmébe a gyönyörű látványt, ami a Balatonra nyílik "madártávlatból".
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. Július 14. - 09:47:28 »

Mint szép táj, ha valaki a köröshegyi völgyhídon jár, ajánlom figyelmébe a gyönyörű látványt, ami a Balatonra nyílik "madártávlatból".
Személykocsiból (pláne ha vezetsz) nem sokat látsz a korláttól... Ellenben ha alatta mész át az nagyon frankó!! Csak ne kéne annyit szlalomozni! Vigyorog Vigyorog
Ha dolgozom, akkor nem a ’turista ösvényt’ szoktam használni. Innen a ’fonák helyzet”.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. Július 14. - 17:23:53 »

Mint szép táj, ha valaki a köröshegyi völgyhídon jár, ajánlom figyelmébe a gyönyörű látványt, ami a Balatonra nyílik "madártávlatból".
Személykocsiból (pláne ha vezetsz) nem sokat látsz a korláttól... Ellenben ha alatta mész át az nagyon frankó!! Csak ne kéne annyit szlalomozni! Vigyorog Vigyorog
Ha dolgozom, akkor nem a ’turista ösvényt’ szoktam használni. Innen a ’fonák helyzet”.
Azért Siófok felöl elég jó a kilátás, visszafelé valóban csak buszról lehet tuti.
Legközelebb megnézzük 7-esröl? He
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. Július 30. - 14:24:51 »

Mint szép táj, ha valaki a köröshegyi völgyhídon jár, ajánlom figyelmébe a gyönyörű látványt, ami a Balatonra nyílik "madártávlatból".
Személykocsiból (pláne ha vezetsz) nem sokat látsz a korláttól... Ellenben ha alatta mész át az nagyon frankó!! Csak ne kéne annyit szlalomozni! Vigyorog Vigyorog
Ha dolgozom, akkor nem a ’turista ösvényt’ szoktam használni. Innen a ’fonák helyzet”.

Tegnap én is voltam alatta, lenyűgöző! Onnan látszik igazán, hogy mekkora!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 20:23:40 »

Balaton felvidéken voltam néhány napot. Sümegen csodaszám már a vár rendbetétele, és nívós műsort is adnak naponta háromszor. Megcsodáltuk Somló várát, gyerekkorom emlékét, Szigligetet, a Szent György hegyet, és a borászatokat (nem én, csak együtt voltunk!), persze fürödtünk a Balatonban, bejártuk a Káli medencét, a Kőtengert Szentbékkálán, (és szép felújított házaikat), ami káprázatos érdekesség, és szépség, megnéztük a geológiai parkot Hegyes tűn, a csodálatos bazalt folyásokat, és a hegyekről, várakról való csodálatos panorámákat. Ettünk, ittunk (én két sört is!), jót mulattunk, ja és Celldömölkön a vásáron jó cuccokat vettünk fillérekért, és alkudásból is jól vizsgáztunk. Aki kíváncsi a részletekre is, netán a rengetek képre is, az keressen fel! Szóval szuper jó volt! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Augusztus 16. - 20:30:12 »

Fonyódi nyaraláson egy két házzal odébb voltak egy szürke és egy fekete Lacsetti is. Jó társaság...
Tipp minden Fonyódon nyaralónak: vasútállomással szemben a rendőrség tömbjében van egy menüs kajálda. Jól főznek, jó (sőt nagyon jó) kiszolgálás, olcsó ár - akár üdülési csekkel rendezve. Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Szeptember 06. - 21:51:07 »

Na ha szép tájak, akkor én is dobok egyet. Itt voltunk az idén: Omis, Makarska, Imotski

http://hallfic.googlepages.com/omis2008
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. Szeptember 07. - 11:54:59 »

A szép tájak egyike ahol tavaly nyáron jártunk a feleségemmel. Görögország Meteorák.



Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Szeptember 07. - 15:05:39 »

Hát ti aztán tudtok élni! Kacsint Vigyorog Most pedig ecsetelném a Baross teret, ahol ásatások folynak, továbbá Gellért tér, Móricz Zsigmond körtér, Etele tér, folytassam? He Azért ezeket is látni kéne! Kacsint Vigyorog ..., és én még nem is fizetek az útért, sőt szponzorálják az utazásaimat! Mert én is tudok élni ám! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mottika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 16:40:57 »

Igen Csesztreg valoban szép.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 13   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!