Lacetti klub fórum
2024. április 20. - 10:38:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13]   Le
 
Szerző Téma: Szép tájak, finom ételek...  (Megtekintve 58726 alkalommal)
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #180 Dátum: 2014. Június 08. - 09:38:43 »

 Egy kis gonoszkodás! Csülökpörkölt készül!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #181 Dátum: 2014. Július 27. - 17:28:58 »

Ma Kalocsán a Csajdi Vendéglőben ebédeltünk. Egy sarokra van az 51-es úttól, az uszoda mellett. Akkora adagok, hogy Évi s vivi nem is bírta a sajtját megenni, Ádám is birkózott a sajátjával. Az árak normál vendéglői árak, rántott csirkemell 1080 forint, csontleves 450 forint, stb. Az én "bicskás tál" fedőnévre hallgató koleszterin dózisom 1450 forintba került köret nélkül és a következőt tartalmazta: 15 dkg sült csülök, 1 - 1 szelet natúr csirkemell, sertés flekken, pácolt tarja. Legyűrtem, de a diós-meggyes palacsintát már csak a büszkeségem miatt. Tudom, mások meg egész napon ennyit tudnak kajára szánni, de időnként megengedhetem magamnak, hogy kiszolgálják a családot, stb.

Mindehhez barátságos és gyors kiszolgálás, pedig mindössze egy pincér és egy pultoslány volt a mai forgalomra. Az étterem 70%-ig tele volt, feltehetőleg nem számoltak ennyi és csak magyar vendégre.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #182 Dátum: 2015. Május 03. - 09:25:51 »

Egy kis étvágy, vagy inkább látvány gerjesztő annak aki meg nem döntötte el a nyári kiruccanasat!
https://www.youtube.com/watch?v=HkZ8RoaLKyw 
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #183 Dátum: 2015. Július 22. - 13:39:41 »

Krúzingolásra ajánlom mindenkinek a 7313as utat (Káli-medence) pl Tapolcától Zánkáig! Valami szenzációs a sok mini dombbal és kanyarral, és a táj is gyönyorű! ;-)
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 11 12 [13]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!