Lacetti klub fórum
2024. április 30. - 23:17:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Le
 
Szerző Téma: Téma javaslatok  (Megtekintve 55512 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. április 10. - 09:41:39 »

sziasztok!most vettem egy 1.6 kombi lacsit és mivel olvasom a fórumokat föleg tuning és fogyasztás részét szeretnék egy új javaslattal élni.kelle csinálni egy bioetanolos topicot amibe leírhatná mindenki saját vagy ismerőse tapasztalatait.szervizes hozzászólásokat is szivessen vennék mivel ugye az alkohol eszi a gumit(tömítések) mi mehet tönkre.
köszönöm így elsőre ennyi. He

Szevasz!
Nem hiszem, hogy túl sok hozzászólás lenne abban a topicban. Én még senkiről nem hallottam, aki kipróbálta volna a Lacsiba. Ezt az üzemanyagot (az általad is említett okok miatt) csak speciálisan erre az anyagra felkészített autóknál lehet használni. A mienk biztosan nem ilyen.
Az ilyen irányú kédéseidet, infóidat a műszaki segítség topicba írd le.
Ha nagy lesz a téma forgalma, akkor nyitunk neki egy külön helyet.

Üdv: Stocz
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. április 10. - 10:36:35 »

sziasztok!most vettem egy 1.6 kombi lacsit és mivel olvasom a fórumokat föleg tuning és fogyasztás részét szeretnék egy új javaslattal élni.kelle csinálni egy bioetanolos topicot amibe leírhatná mindenki saját vagy ismerőse tapasztalatait.szervizes hozzászólásokat is szivessen vennék mivel ugye az alkohol eszi a gumit(tömítések) mi mehet tönkre.
köszönöm így elsőre ennyi. He

Szevasz!
Nem hiszem, hogy túl sok hozzászólás lenne abban a topicban. Én még senkiről nem hallottam, aki kipróbálta volna a Lacsiba. Ezt az üzemanyagot (az általad is említett okok miatt) csak speciálisan erre az anyagra felkészített autóknál lehet használni. A mienk biztosan nem ilyen.
Az ilyen irányú kédéseidet, infóidat a műszaki segítség topicba írd le.
Ha nagy lesz a téma forgalma, akkor nyitunk neki egy külön helyet.

Üdv: Stocz

Engem is érdekelne a téma, de egyszer felvetettem a Törzsasztalon, kb. csak Catainb reagált rá, senki más. Akkor ezzel már 3an vagyunk Mosolyog
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. április 10. - 11:56:35 »

Ez a bioetanol szerintem egy zsákutca.Több energiába kerül az előállítása, mint amennyit kinyerhetünk vele.Akkor ez tényleg környezetbarát?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. április 10. - 12:19:34 »

Ez a bioetanol szerintem egy zsákutca.Több energiába kerül az előállítása, mint amennyit kinyerhetünk vele.Akkor ez tényleg környezetbarát?
Szerintem ez már nem ide tartozik, de máshol szívesen beszélgetnék róla. Kacsint
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. április 10. - 20:12:53 »

Ez a bioetanol szerintem egy zsákutca.Több energiába kerül az előállítása, mint amennyit kinyerhetünk vele.Akkor ez tényleg környezetbarát?
Szerintem ez már nem ide tartozik, de máshol szívesen beszélgetnék róla. Kacsint
Igazad van bocsánat, nem figyeltem a topik címet!Dumálhatunk érdekel a téma engem is.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
fankyboy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. április 11. - 16:52:53 »

szeretnék egy topicot bioetanollal kaocsolatban.
Naplózva
fankyboy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. április 11. - 17:02:55 »

bocs,hogy kétszer irtam de nem láttam elsőre.a lényeg apósomnak 1,6 tacumája van a motor szerintem ua. az elején felesbe ment vele most már csak az van neki.átalakítót sem rakott bele igy várom mikor villan neki a chek lámpa.itt sopronban már elég sokan szereltek ilyet mivel a villamosságis aki szereli a barátom .több f és g astába is raktak abban e-tec motor van.elsőre ennyi.köszi ha máshova irjak akkor szoljatok mivel még új vagyok itt.köszi.
Naplózva
fankyboy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. április 12. - 20:33:15 »

szia ezen az oldalon irnak tesztet is a bioetanolrol szerintem érdekes.http://www.gof.hu/
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. április 12. - 20:53:50 »

Türelmedet kérjük, a topicnyitás folyamata napirenden. Köszi
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. április 13. - 01:41:55 »

Türelmedet kérjük, a topicnyitás folyamata napirenden. Köszi
Türelemből van a legkevesebb Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. április 13. - 13:59:38 »

Türelmedet kérjük, a topicnyitás folyamata napirenden. Köszi
Türelemből van a legkevesebb Vigyorog

Nekem pénzből.
Ha van fölösleged, küldhetnél. Cserébe tudok adni egy kis türelmet.  Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. április 13. - 14:09:19 »

A Klubszervíz-ben elindítottuk a kért, új topic-ot.
Alternatív üzemanyagok (gáz, etanol) néven.

Lehet használni.
Naplózva
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Július 26. - 22:07:00 »

Egy olyan javaslatom lenne hogy a főbb témák összefoglalóját nem lehetne kiírni az weblapra, úgy mint a Torpanást... He

Pl.: sport/direkt szűrő, egyéb tuning dolgok, EGR, stb...

hogy mire mit ajánl a klub. Egyszerűbb lenne dönteni mint, több száz oldalt végignyálazni és leszűrni belőle a lényeget.

Persze lehet hogy csak nekem nincs időm ennyit olvasgatni  Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Július 27. - 08:42:35 »

Egy olyan javaslatom lenne hogy a főbb témák összefoglalóját nem lehetne kiírni az weblapra, úgy mint a Torpanást... He

Pl.: sport/direkt szűrő, egyéb tuning dolgok, EGR, stb...

hogy mire mit ajánl a klub. Egyszerűbb lenne dönteni mint, több száz oldalt végignyálazni és leszűrni belőle a lényeget.

Persze lehet hogy csak nekem nincs időm ennyit olvasgatni  Vigyorog
A javaslatot értem, a megvalósítás mikéntje viszont kérdéses számomra. Valóban sok idő visszaolvasni több tíz oldalt, de néha a sorok között elrejtve ott lapul a megoldás.
Tulajdonképpen ez egy fórum, nem használati melléklet, vagy javítási kézikönyv. Éppen ezért az általunk meglépett bütykölések nem hivatalosak, nem bevizsgáltak, nem engedélyezettek. Csupán saját felelősségre elvégzett módosítások. Nem szeretnénk, hogy bárki is ezt követve pórul járjon.
Mindazonáltal egy "összefoglalót" el tudnék képzelni. Olyan topicot, amelyben minden gyakori problémára egy megoldást, tüneti kezelést, javítási variációt leírnánk pár sorban. Ahogy a típushibákat is sorbavettük, miért ne tehetnénk meg mindezt a kiküszöbölésükkel?
(Ha hülyeségeket írtam, tekintsétek tárgytalannak, még nagyon korán van a zűrös éjszakához képest! Vigyorog)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Július 27. - 09:31:23 »

Zanzásított fórum, ne má'!
A tapasztalatok folyamatosan jönnek (gondolom), mivel a legidősebb autóink sincsenek még 4 évesek. Általános okosságokat szórni.... (pláne garis kocsiknál), hááát???
Azért egy-egy kérdésre, problémára viszonylag hamar lehet az adott topikban választ kapni( ha tárgyaltuk az adott dolgot persze). Ezért van külön tárgyalva minden...
Vagy nem? He Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!