Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 10:23:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 98 99 [100]   Le
 
Szerző Téma: Cheklámpa  (Megtekintve 378674 alkalommal)
streni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Hozzászólás #1485 Dátum: 2024. április 03. - 07:59:04 »

Sziasztok!
Régen jártam erre, mondjuk a Lacsim szempontjából ez szerencsés volt, és remélem van még néhány aktív fórumozó. Kérdésem, hogy MAP sensor-t és vákum csöveket hol lehet kapni Pesten? Van hogy hetekig nem produkálja a hibát, de van hogy naponta többször is. Megfelelő méretű vákumcsövet nem kaptam, ezért érdeklődöm, hát ha kapható ez szettben.
Naplózva

Átlag 7 Liter
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1486 Dátum: 2024. április 05. - 08:21:22 »

Sziasztok!
Régen jártam erre, mondjuk a Lacsim szempontjából ez szerencsés volt, és remélem van még néhány aktív fórumozó. Kérdésem, hogy MAP sensor-t és vákum csöveket hol lehet kapni Pesten? Van hogy hetekig nem produkálja a hibát, de van hogy naponta többször is. Megfelelő méretű vákumcsövet nem kaptam, ezért érdeklődöm, hát ha kapható ez szettben.
Szia Map szenzort a XIII.ker Csángó utcai Daewoo boltban biztosan kapsz. A gumicsövekben már nem vagyok biztos de lehet helyettesíteni vastag falú szilikon csövekkel nekem teljesen jól tette a dolgát ,tuning boltokban kapható méterben több méretben kb. fillérekért.
« Utoljára szerkesztve: 2024. április 05. - 08:23:10 írta guszesz » Naplózva
Oldalak: 1 ... 98 99 [100]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!