Lacetti klub fórum
2024. április 27. - 05:27:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 108833 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #600 Dátum: 2008. Július 12. - 21:47:36 »

Hát igen az autópályán mindenki a két belső sávot használta.
Kakaóst mi is elhagytuk a pályán. Mosolyog Ki kellet kormolni a motort a délelőtti araszolás után (150km/h) Kacsint
Ha jól láttam, Sebijoékkal is találkoztunk az autópálya előtt a körforgalomnál.
Az M0-on meg kifogtam egy balesetet, de szerencsére csak 1km-t kellett araszolni kb.10 perc volt.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 12. - 22:04:02 írta Jani » Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #601 Dátum: 2008. Július 12. - 21:59:03 »

Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Vigyorog Így utólag bánnom, hogy nem két napra mentünk.
Akiktől nem tudtam a talin elköszöni, azoktól elnézést kérek, de annyi felé voltatok. Volt aki a szobában öltözött, más még a focipályán volt , mások meg a Balatonban fürödtek.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #602 Dátum: 2008. Július 12. - 23:06:58 »

Mi is hazaértünk nemrég, egy óra alatt. Egy autó sem előzött vissza hazáig, csak nekem kellett kerülgetnem a sort...mondjuk nem is volt lacsi köztük! Kacsint Szolíd 90-110 között hazaporoszkáltunk (persze lakotton 50-60, mert mérésgyanú volt sokfelé), csak az a sok fránya utólag-xenonos hegesztőmunkás ne lett volna!
Köszönet a szervezésért, hogy így sikerült a tali. Azt hiszem mi sem hoztunk szégyent a Szervező Úrra viselkedésünkkel. Délutánra azért összerázódott a csapat. Szerintem még két ilyen tali és az apróbb bökkenőket is sikerül áthidalni, egységesebb részvétel lesz minden programban! A fociból való kimaradást sajnálom, de ez most így alakult. Sima terepen még csak-csak sántikáltam, de amint ráléptem egy göröngyre piszkosul fájt! Legközelebb dupla játékidőt bohóckodok Nektek a pályán ha úgy kívánjátok!  Vigyorog
Összességében nagyon jól éreztük magunkat a hőség ellenére is. Akiktől nem sikerült elköszönni, azoktól elnézést.
Remélem mindenki hazaér épségben!
Várjuk a következő talit, amire el tudunk menni!
Képeket majd rakok, a kompromittálóakat megtartom biztosítéknak.... Vigyorog
 
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 13. - 09:31:19 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #603 Dátum: 2008. Július 13. - 08:55:21 »

Az M0-ra én ezek miatt nem merek menni sosem. Inkább kerülök Gazdagrét felé, ott nehezebb meghalni. Biztos én sem köszöntem el mindenkitől és elnézést érte. Viszont még a focis cuccomat is Ladlacéknál hagytam, remélem nem fog gőzölögni nekik hazáig.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #604 Dátum: 2008. Július 13. - 09:03:12 »

Nekünk 2 óra kellett, hogy hazaérjünk, mert a parton Fűzfőig dugó volt. Ringatni nem kellet egyikünket sem az elalváshoz! A nap végére egész jól osszerázódott a csapat, a bemutatkozás elmaradt, nekem viszont sikerült egykis novellányit mondanom magamról még Veszprémben!
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #605 Dátum: 2008. Július 13. - 09:16:11 »

Sajnálom, hogy családi problémáim miatt csak nagyon rövid ideig maradhattam. Gratula, és köszönet a főszervezőnek, és az aktívistáknak.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #606 Dátum: 2008. Július 13. - 09:55:25 »

Sajnálom, hogy családi problémáim miatt csak nagyon rövid ideig maradhattam. Gratula, és köszönet a főszervezőnek, és az aktívistáknak.
Én is sajnálom, hogy eltűntél. Hiányoltalak is, bár nem tudtam, hogy olyan hamar elmentél, csak a focinál fogtam fel seholléted.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #607 Dátum: 2008. Július 13. - 17:39:47 »

Na megérkeztünk mi is haza 1ó 45 perc volt.Még a nagy dugó elött sikerült elindulni fél 3 körül de már egybefüggő volt a kocsisor de lehetett haladni.Én is szeretném megköszönni MNT-nek a szervezést,szerintem jól sikerült minden,bánhatja az aki nem tudott eljönni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #608 Dátum: 2008. Július 13. - 17:49:53 »

Nos, mi is szerencsésen hazaérkeztünk tegnap este. Különösen jó volt a kellemes esti időben kocsikázni, a reggeli araszolós cammogásnak híre-hamva sem volt, így gyorsan hazaértünk. Mosolyog
A szervezést mégegyszer köszönöm én is MNT-nek!
Akiktől az este folyamán nem sikerült elköszönnöm elnézést kérek és így utólag nagy "Szegasztok"! Vigyorog Mindenkinek nagyon örültem akivel találkoztam, remélem sok tali áll még előttünk és lesz majd mindenkivel időm ismerkedni, beszélgetni!  Mosolyog

Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #609 Dátum: 2008. Július 13. - 19:42:36 »

Beszámolók? Képek? Türelmetlenek vagyunk!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #610 Dátum: 2008. Július 13. - 19:44:02 »

Mi is hazaérkeztünk. Igaz, elötte még fürödtünk Sóstónál egy nagyot, majd megtekintettük a "völgyhidat" , utána egy ebéd Szárszón. Ezek után 14h után indultunk haza, 140km/h-s tempót szinte végig tartva, kellemeset kocsikáztunk.
Köszönet mindenkinek, elsősorban a Főszervező MNT Cartársnak a tökéletes lebonyolitást.
Illetve köszönet mindenkinek Aki el tudott jönni és ezzel is emelte a hétvége kellemes hangulatát.
Nagyon jól éreztük magunkat, remélem mindenki más is és balesetmentesen hazaért, -hazaér!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Várom a következő talit!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #611 Dátum: 2008. Július 13. - 20:00:01 »

Jó időtök volt a hétvégén Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #612 Dátum: 2008. Július 13. - 20:01:54 »

Jó időtök volt a hétvégén Vigyorog
Jó biza...
Miért nem jött "kolléga" He
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #613 Dátum: 2008. Július 13. - 20:06:05 »

Szevasztok! Remélem mindenki éppségben hazaért a vihar ellenére is. Nagyon jól
                 éreztem magam és remélem ti is igy vagytok vele. A foci kicsit meg-
                 izzasztott, de jó volt mozogni, már rég fociztam. Köszönet a szerve-
                 zőnek, nagyon jól csinálta, remélhetőleg a jövőben egyre több ilyen
                 találkozó lesz. Az M7-es-en többen lehagytak, de nem akartam haj-
                 tani a bugós váltom miatt, ki tudja mi történhet? /nagy sebességnél/
                 

                 Mindenkinek jó nyaralást, jó pihenést kívánok, ha addig nem taliznánk!
Naplózva
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #614 Dátum: 2008. Július 13. - 20:43:17 »

Jó időtök volt a hétvégén Vigyorog
Jó biza...
Miért nem jött "kolléga" He
Mert pénteken Szepezden szombaton meg Révfülöpön léptem fel mint vendég DJ Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!