Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 14:10:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 316904 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1860 Dátum: 2008. Február 26. - 17:47:20 »

Bravó Jani! Végre döglött a bogarad! Most pedig kedvet adtál a kocogáshoz. Merrefelé érdemes futkározni? Esetleg ő a Peti- szőkéje? Mielött bármelyikőtök pimasz megjegyzéséd kéne visszautasítanom, megjegyzem, hogy örök hűséget fogadtam volt mennyasszonyomnak, és leendő özvegyemnek, és tartom is, csak sajnos nő a pocakom, és a kocogáshoz jót tenne elfutni a kisértés elől! Így remélem helyreraktam a következő várható hozzászólásokat!?!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1861 Dátum: 2008. Február 26. - 17:55:21 »

Bravó Jani! Végre döglött a bogarad! Most pedig kedvet adtál a kocogáshoz. Merrefelé érdemes futkározni? Esetleg ő a Peti- szőkéje? Mielött bármelyikőtök pimasz megjegyzéséd kéne visszautasítanom, megjegyzem, hogy örök hűséget fogadtam volt mennyasszonyomnak, és leendő özvegyemnek, és tartom is, csak sajnos nő a pocakom, és a kocogáshoz jót tenne elfutni a kisértés elől! Így remélem helyreraktam a következő várható hozzászólásokat!?!
Hát persze, értjük mi hogy vilanymotor na de mi hajtja?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Plumber
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Hozzászólás #1862 Dátum: 2008. Február 26. - 20:10:54 »

Hello a régi tagoknak.
István vagyok egy számomra új lacetti tulajdonosa.
Szeretnék kérdezni, hogy a lacettiben lévő gyári inditásgátló illetve védelem mennyire megbizható, van e értelme egy plusz risztót beszerelteni  például egy Rhino márkájút vagy esetleg erről a témáról tud e valami hasznosat mondani.
Előre is köszi mindenkinek.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1863 Dátum: 2008. Február 26. - 20:19:56 »

Hello a régi tagoknak.
István vagyok egy számomra új lacetti tulajdonosa.
Szeretnék kérdezni, hogy a lacettiben lévő gyári inditásgátló illetve védelem mennyire megbizható, van e értelme egy plusz risztót beszerelteni  például egy Rhino márkájút vagy esetleg erről a témáról tud e valami hasznosat mondani.
Előre is köszi mindenkinek.
Üdv köztünk!
Attól függ, mit szeretnél védeni. Ha a lacsiban tárolt értékeket, akkor lehet hatásos a riasztó és mondjuk fólia az üvegekre. Ha az autót félted a lopástól akkor a gyári indításgátló mellé mondjuk egy váltózár lehet hasznos kiegészítő. Lophatatlan autó nincs, de megnehezítheted ezekkel a rossz szándékú ember dolgát. Az sem mellékes, hogy ha egy olyan autó mellett állsz a parkolóban, amelyikben ezek nincsenek, akkor le fognak mondani a tiéd macerálásáról és a másik autó lesz az áldozat.
Javaslom, nézz körül a topicok között, lehet, hogy találsz megoldást és választ kérdéseidre. Tudom kérdezni egyszerűbb, mint elolvasni annyi oldalt, de a plusz információk miatt megéri szemezgetni!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Plumber
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Hozzászólás #1864 Dátum: 2008. Február 26. - 20:26:09 »

Köszönöm a tippet ez a váltózár dolog ez tetszik. Valaki a sima risztót ajánlotta de ennek én sem látom nagy értelmét, a sziréna a szomszédok idegeire megy de különben tesznek rá, talán a mechanikai védelem jobb.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1865 Dátum: 2008. Február 26. - 21:49:21 »

Esetleg ő a Peti- szőkéje?

Nemnem! Ez nem az én szőkém! Ez, Jani szőkéje! Bekapta a legyet! Kacsint
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1866 Dátum: 2008. Február 26. - 21:54:09 »

Köszönöm a tippet ez a váltózár dolog ez tetszik. Valaki a sima risztót ajánlotta de ennek én sem látom nagy értelmét, a sziréna a szomszédok idegeire megy de különben tesznek rá, talán a mechanikai védelem jobb.
Ha a riasztód szól még kaphatsz néhány csinos karcolást is,meg egy tucat csinos rúgást is.Tulajdonképpen csak akkor van értelme, ha hallod és megismered a sajátod hangját.Mivel a típus nem veszélyeztetett a lopásoktól, inkább azoktól kell félteni aki csak egy kicsit kocsikázni akar vele( na meg nullára írni).Ezek ellen kíváló a váltózár.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1867 Dátum: 2008. Február 26. - 21:58:32 »

Esetleg ő a Peti- szőkéje?

Nemnem! Ez nem az én szőkém! Ez, Jani szőkéje! Bekapta a legyet! Kacsint

Gondolom vele szívesebben ütköznél. Kacsint
Naplózva


LPG
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1868 Dátum: 2008. Február 26. - 22:03:29 »

Gondolom vele szívesebben ütköznél. Kacsint

Az sem volt rossz, de elcserélném! Ez legalább még nem okozott kárt nekem! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #1869 Dátum: 2008. Február 27. - 10:01:57 »

 Sziasztok. Most hívtak a Chevrolet Gyulaitól, meghívtak a pénteki nyílt napra. Ingyenes autokozmetikával csalogatnak (mosás, ablakmosó és illatosító). Szóltam, hátha valakit érdekel, lehet én is elmegyek.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1870 Dátum: 2008. Február 27. - 11:31:27 »

Hello a régi tagoknak.
István vagyok egy számomra új lacetti tulajdonosa.
Szeretnék kérdezni, hogy a lacettiben lévő gyári inditásgátló illetve védelem mennyire megbizható, van e értelme egy plusz risztót beszerelteni  például egy Rhino márkájút vagy esetleg erről a témáról tud e valami hasznosat mondani.
Előre is köszi mindenkinek.
Nekem pageres riasztó volt a Kalosba, ami azért jó mert a távirányítója jelez neked, ha fel akarják törni vagy mozgatni akarják az autót bizonyos távolságon belül, ami akár 2km is lehet. Sajnos nekem jelzett is, mert nekitolattak 1szer
Naplózva
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #1871 Dátum: 2008. Február 27. - 18:20:10 »

Esetleg ő a Peti- szőkéje?

Nemnem! Ez nem az én szőkém! Ez, Jani szőkéje! Bekapta a legyet! Kacsint

Gondolom vele szívesebben ütköznél. Kacsint
figyelj haver, ide házas, barátnős és egyéb elkötelezett státusú pasik is írkálnak, akiknek a válluk felett néha belenéznek a lapba...ne tegyetek fel több szőkét, mert egyszer még beleverik az orrom a klaviatúrába...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1872 Dátum: 2008. Február 27. - 19:35:52 »

Esetleg ő a Peti- szőkéje?

Nemnem! Ez nem az én szőkém! Ez, Jani szőkéje! Bekapta a legyet! Kacsint

Gondolom vele szívesebben ütköznél. Kacsint
figyelj haver, ide házas, barátnős és egyéb elkötelezett státusú pasik is írkálnak, akiknek a válluk felett néha belenéznek a lapba...ne tegyetek fel több szőkét, mert egyszer még beleverik az orrom a klaviatúrába...

figyelj haver, ide házas, barátnős és egyéb elkötelezett státusú pasik is írkálnak, akiknek a válluk felett néha belenéznek a lapba...ne tegyetek fel több szőkét, mert egyszer még beleverik az orrom a klaviatúrába...

Ha nem tátott szájjal és csöpögő nyállal ülnél a gép előtt és a fejed sem követné a szöszi mozgását, talán nem buknál le! Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1873 Dátum: 2008. Február 27. - 19:42:24 »

Peti, az új képeddel valami nem stimmel!
Nem kéne ott mozogni valaminek?
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1874 Dátum: 2008. Február 27. - 20:50:23 »

Cartárs... őőő..izé.. Csajok!!! Vigyorog
Nem gondoltam volna, hogy ennyi szépség van közöttünk!
Le a ... kalappal! 
Talin persze sosem vagytok ott, csak a sok muksó hesszeli a Lacsikat. Nem igazság! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 123 124 [125] 126 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!