Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 20:24:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 191003 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 19:32:14 »

Haho! Aki jönne a talira, jó lenne,ha ő is adna ötletet, hogy hová menjünk, vagy foglaljon állást valamelyik előző ötlet mellett! Örömmel látom, hogy szépen alakúl a dolog, de ne kényelmesedjünk el, ne várjuk a sültgalambot, hanem mindenki reszelje az egyát egy jó ötlet erejéig! most 17.48 van, a gép mit ir ki nálatok? Üdv: LadiGidy
Most? Most 20:30 -at...az jó? :-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #16 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 19:32:56 »

Haho! Aki jönne a talira, jó lenne,ha ő is adna ötletet, hogy hová menjünk, vagy foglaljon állást valamelyik előző ötlet mellett! Örömmel látom, hogy szépen alakúl a dolog, de ne kényelmesedjünk el, ne várjuk a sültgalambot, hanem mindenki reszelje az egyát egy jó ötlet erejéig! most 17.48 van, a gép mit ir ki nálatok? Üdv: LadiGidy
Most? Most 20:30 -at...az jó? :-)
Vagyis már 20:32-t...az is jó? :-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #17 Dátum: 2007. Szeptember 13. - 19:49:30 »

 Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #18 Dátum: 2007. Szeptember 14. - 11:08:18 »

Rosszak vagytok!
Tagtársunknak gondja van a fórum megjelenítésével, de még nem sikerült rájönni, hogy mi okozhatja.

Találka hely és séta (kirándulás) javaslat itt megtekinthető:
http://maps.google.com/maps/ms?t=h&om=1&ie=UTF8&msa=0&msid=113410364616332324394.000438fa3920577944995&ll=47.599244,18.970974&spn=0.324107,0.583649&z=10&source=embed

A parkoló a Szépvölgyi út tetején található. Innen az erdőn keresztül át lehet sétálni a vitorlázó reptér felé. Ott a kedves szülők kifújhatják magukat, a résztvevő ifjúság meg eregethet sárkányt, repülőt, miegyebet.

Vmikor ezer évvel ezelőtt jártam arra, akkor jó volt. Most lehet, hogy simán eltévednék. (lehet, hogy már nincs is ott a parkoló?)
Egy kis aggályom van: lehet, hogy ez a placc az autóknak túlságosan elhagyatott. Van ismerős, akinek túrázás alatt megfújták a verdáját.
Igaz, hogy nem ezen a helyen, de hát a rossz fiúk (vagy lányok?) nem alszanak.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #19 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 18:22:07 »

Sziasztok! A találkozóra eddig aki résztvenne szívesen mindössze 6 fő. Ezek az urak legalább jelezték, hogy érdekelné a dolog. A többieket nem? Vagy csak nem irtak hozzá még? Októberre össze kellene hozni, ja és az idén, nem 2008.-ban! Eddigi érdeklődők: Jopek /Komárom/, Stocz /Bp.-III./, Weres /Bp. XX./, Athee /?/, Ladlac /Bp. XIV./, és jómagam: LadiGidy /Bp. XIV./. Azt is kérném, hogy aki jelentkezik a továbbiakban, az adja meg lakhelyét, így minimum. Ez a végső döntés miatt fontos lehet. Van ötlet más még? Irjatok! Minden jót mindenkinek! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #20 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 20:18:38 »

A találkozó engem is érdekelne.
CaptainB- Pilisvörösvár.
Ha jól tudom Athee kolléga iszintén vörösvári...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #21 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 08:15:59 »

Így van! Szintén Vörösvári...  Kacsint
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #22 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 08:39:33 »

Ha nem adódik sürgős elfoglaltságom, akkor megyek. (Bp XIX.)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #23 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 12:08:18 »

Hurrá! Alakul, már nyolcan vagyunk, csak így tovább! Hamarosan tudni fogom az októberi beosztásomat, és akkor jelzem nektek, hogy nekem mi lenne jó, és erre kérlek majd titeket is! Továbbra is irjatok ötleteket a helyszinre vonatkozóan! Üdv: Ladigidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #24 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 15:58:55 »

Haho! Ha nehezen jön össze az első találkozó, akkor akár itt a ronda fővárosban is találkozhatunk, vagy a közvetlen környékén, ahová odatalálunk, és van hely is. Pláne, ha csak max. tiz körül jön össze a csapat. De azért várjuk az újabb jelentkezőket, hajrá! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 08:27:17 »

Én is jelentkezem. Budapest vonzáskörzete jó nekem távolabb egyelőre nem megyek, majd ha országos a találka és vagyunk pár százan:) Amikor kijönnek már a kolbászsütő büfék is és a hiradó Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #26 Dátum: 2007. Szeptember 19. - 08:03:14 »

A chevy kuptagoknak is nehezen jön össze a tíz fő a kisebb, vagy esetleg spontán talikra. Ezért is lenne szép, ha megmutatnánk milyen jó kis összetartó 'banda' vagyunk. Én szeretek kirándulni, meg vezetni, szóval nekem szinte mindegy, hogy hol van találka. Legfeljebb nem eszek két napig az olcsó benzin miatt.
A legfőbb tényező nálam az időpont!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #27 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 07:49:56 »

Mit szólnátok Hüvösvölgyhöz, esetleg a Budakeszi Vadasparkhoz? Van parkoló, a családtagoknak nézegetni való. Azt nem tudom, hogy kell e a parkolásért fizetni, de a parkba van belépő.
Mondanám az én kertemet, de oda max. négy autó ferne be... :-)
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 08:17:07 »

Mit szólnátok Hüvösvölgyhöz, esetleg a Budakeszi Vadasparkhoz? Van parkoló, a családtagoknak nézegetni való. Azt nem tudom, hogy kell e a parkolásért fizetni, de a parkba van belépő.
Mondanám az én kertemet, de oda max. négy autó ferne be... :-)

Nem az autónak kell közel lennie a grillhez és a sörrel teli hűtőtáskához! Autók kint, résztvevők meg a kertben!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #29 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 08:29:04 »

Sajna az utcán max. 3-nak lenne hely. Grill? Abból van szétszedhető fajtám (csak a kapacitása kicsi). Sör? Ti ugyebár vezetnétek, tehát...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!