Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 18:47:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 145 146 [147]   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 378212 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2190 Dátum: 2017. Augusztus 22. - 09:15:46 »

Pesten vagy környeken jo autovillamossagi szerelöt tud valaki, aki ert a lacettikhez? MAsodik bajuszkapcsolo megy tönkre (olvad meg), nincs országuti , csak tompitott es kötlampa, illetve reflektor villogtatás. Cupika irta,h neki valami rele volt a hibas...pentekig meg kell csinálnom, mert megyek vissza dolgozni NEmetországba.

Köszi a segitseget:
Csaba
Műszerfal mögötti csatlakozó volt már ellenőrizve, kiiktatva?

Igen, kiiktatva korabban.

Csak ismételni tudom magam a néhány hozzászólással ezelőtti idézettel:

Rákos Mihály autóvillamossági szerelő
30 313 4372
XVII. kerület, Gőzös u. 30.
Naplózva
fwolfy
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #2191 Dátum: 2017. Augusztus 22. - 11:36:51 »

Pesten vagy környeken jo autovillamossagi szerelöt tud valaki, aki ert a lacettikhez? MAsodik bajuszkapcsolo megy tönkre (olvad meg), nincs országuti , csak tompitott es kötlampa, illetve reflektor villogtatás. Cupika irta,h neki valami rele volt a hibas...pentekig meg kell csinálnom, mert megyek vissza dolgozni NEmetországba.

Köszi a segitseget:
Csaba
Műszerfal mögötti csatlakozó volt már ellenőrizve, kiiktatva?
[/quo hete hivtam,

Igen, kiiktatva korabban.

Csak ismételni tudom magam a néhány hozzászólással ezelőtti idézettel:

Rákos Mihály autóvillamossági szerelő
30 313 4372
XVII. kerület, Gőzös u. 30.


1-2 hete hivtam, de akkor ment mindenki szabira es nem tudtak bevallalni
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #2192 Dátum: 2018. December 10. - 18:08:08 »

Sziasztok. Most először kell féklámpa izzót cserélnem. A kérdésem hogy a lámpabúrát hogy kell kivenni? A csomagtérnél kivettem a két csavart de a búra csak mozog de elől nem enged. Ott is van csavar?
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2193 Dátum: 2018. December 10. - 18:38:24 »

Sziasztok. Most először kell féklámpa izzót cserélnem. A kérdésem hogy a lámpabúrát hogy kell kivenni? A csomagtérnél kivettem a két csavart de a búra csak mozog de elől nem enged. Ott is van csavar?
Nincs csavar, csak patent. Ha mozgatva húzod, lassan, de kijön. Esetleg rongyba csavart csavarhúzóval lehet segíteni...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #2194 Dátum: 2018. December 10. - 18:41:18 »

Köszönöm
Naplózva
cucogany
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


« Hozzászólás #2195 Dátum: 2020. Február 03. - 16:04:05 »

Sziasztok!

Lehet, hogy a topikban volt már róla szó, de nem szeretném az összes hozzászólást átolvasni. Aki tudja, legyen szíves mondja meg, hogy a műszerfal világítás milyen égőkkel működik? Nem akarom kétszer szétszedni a műszerfalat, először, hogy megnézzem, milyen izzók valók oda, aztán másodszor azért, hogy kicseréljem.
Nagyon leült ez a Fórum, ezért türelemmel várok a válaszra, melyet előre is köszönök.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2196 Dátum: 2020. Február 05. - 17:53:47 »

Sziasztok!

Lehet, hogy a topikban volt már róla szó, de nem szeretném az összes hozzászólást átolvasni. Aki tudja, legyen szíves mondja meg, hogy a műszerfal világítás milyen égőkkel működik? Nem akarom kétszer szétszedni a műszerfalat, először, hogy megnézzem, milyen izzók valók oda, aztán másodszor azért, hogy kicseréljem.
Nagyon leült ez a Fórum, ezért türelemmel várok a válaszra, melyet előre is köszönök.
Szia! Segítenék, de sajna ezt én sem tudom, viszont szerintem kérdezd meg a daewoo fórumon, az jobban pörög:
https://forum.chevyklub.hu/index.php
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cucogany
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


« Hozzászólás #2197 Dátum: 2020. Február 05. - 19:45:22 »

Köszönöm!
Naplózva
friss
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Hozzászólás #2198 Dátum: 2023. Február 20. - 16:22:21 »

Sziasztok! Lehet, hogy furcsát kérdezek, de tudjátok-e, hogy hol található a Chevrolet Lacetti Sedan-on a tompított fényszóró visszajelző lámpa (jelzés)?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2199 Dátum: 2023. Február 21. - 16:06:53 »

Sziasztok! Lehet, hogy furcsát kérdezek, de tudjátok-e, hogy hol található a Chevrolet Lacetti Sedan-on a tompított fényszóró visszajelző lámpa (jelzés)?
Nincs a tompítottnak külön jelzése.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
friss
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Hozzászólás #2200 Dátum: 2023. Február 27. - 16:24:48 »

Köszi. Azért furcsa, hogy nincs jelzése, hiszen nappal zavaró lehet pl. lakott területen kívül. Ha nem is tökéletes, én azt fedeztem fel, hogy a vészjelző világítását veszem jelzésnek.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2201 Dátum: 2023. Február 27. - 17:24:45 »

Köszi. Azért furcsa, hogy nincs jelzése, hiszen nappal zavaró lehet pl. lakott területen kívül. Ha nem is tökéletes, én azt fedeztem fel, hogy a vészjelző világítását veszem jelzésnek.


miért kellene???a műszerfalnak van világítása a kapcsoló állásán is látszik....
Naplózva

70/4334431
friss
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Hozzászólás #2202 Dátum: 2023. December 16. - 12:46:49 »

Üdvözletem! Egy érdekes (és bosszantó) felfedezéssel szembesültem a minap, amikor a köd beálltával kerestem a kocsimon a ködfényszóró kapcsolót. A kocsi típusa: Chevrolet Lacetti Sedan 1.4 16 V Star, négyajtós. A meglepetés az volt, hogy egyáltalán nincs ilyen kapcsoló, viszont van elől égő a két lámpában. A kézikönyv írja, hogy nem minden típusban van ilyen kapcsoló. Jó, de akkor minek vannak ehhez kapcsolódó égők. A hátsó ködlámpáknak van kapcsolója. Ki érti ezt? Előre is köszönöm.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2203 Dátum: 2023. December 17. - 16:06:49 »

Üdvözletem! Egy érdekes (és bosszantó) felfedezéssel szembesültem a minap, amikor a köd beálltával kerestem a kocsimon a ködfényszóró kapcsolót. A kocsi típusa: Chevrolet Lacetti Sedan 1.4 16 V Star, négyajtós. A meglepetés az volt, hogy egyáltalán nincs ilyen kapcsoló, viszont van elől égő a két lámpában. A kézikönyv írja, hogy nem minden típusban van ilyen kapcsoló. Jó, de akkor minek vannak ehhez kapcsolódó égők. A hátsó ködlámpáknak van kapcsolója. Ki érti ezt? Előre is köszönöm.

Üdv! Valami nem világos ködlámpa ügyben. Ha van a fényszórók alatt ködlámpa, akkor az kapcsolható is, csak nincs külön kapcsolója, az az index, világítás kapcsolón van egyben. A gombot kell forgatni, és lám, égni fog a ködlámpa. Ha volna kérdésed, ami nem világos, hívj fel, szívesen segítek. A hátsó zárófény ködlámpa meg jobb oldali karon kapcsolható, ami az ablaktörlők, mosók kapcsolója is. Nincs külön kapcsolójuk, csak ilyen multifunkciós mindkét bajusz kapcsoló. Hajrá!
Tel: 06-20-5460200 LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 145 146 [147]   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!