Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 11:45:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Le
 
Szerző Téma: Telefon, GPS, riasztó  (Megtekintve 113377 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2008. Március 29. - 20:37:27 »

Nekem nem, de nem vagyunk egyformák. Szerencsére! Kacsint
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #31 Dátum: 2008. Március 29. - 21:02:02 »

Én Nyíregyházán ebben a boltban 29900-ért láttam. Hogy megér-e ennyit? Egy nokia kihangosító, ami csak szivargyújtóba dugható és hívást fogad, de nincs kijelzője se (tehát ha te akarsz hívni valakit, elő kell venn a zsebből a telót): 25000 pénz.
Ellenben ezzel látod a telefon menüjét, hívásinfókat. Olyan, mint az ötös bömösben az I-drive telefon része. Hangtárcsázást is tud, és a képernyőn a telefon menüjéből vagy címlistájából ki lehet választani a kívánt adatot, vagy a felhívandó felet.
Nekem megérne ennyit, mert sokszor van, hogy anyuci autóban ér, hogy pl. hozzam el a gyerkőcöt a nagyiéktól. Ezt még meg is oldom, mert ha csörög előkotrom az öv alól a tokjából és felveszem. De ha én akarok továbbtelózni, hogy készítsék össze a gézengúzt, mire odaérek? Megállni ha éppen alkalmas, stb. Ezzel meg simán menet közben kikeresem a listából a számot és hívok.
Esetleg valakinek jobb ötlete egy oda-vissza alkalmas telefonos cuccra?
Viszont ha valaki látná ezt a cuccot hasonlóan jó áron, vagy olcsóbban (Vigyorog) az lesszíves szólni, mert nekem nagyon tetszik. Esetleg pesten a nokia boltban? Van annak honlapja?
Bármilyen infót szívesen veszek, kérlek ne fogjátok vissza magatokat!   
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #32 Dátum: 2008. Március 29. - 21:13:32 »

Itt 32 ezer, viszont ingyen házhoz szállítják.

http://www.pdamania.hu/shop/shop.php3?do=2&catalog_id=169&prod_id=97629
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #33 Dátum: 2008. Március 29. - 21:20:19 »

Látom a  vaterán is körülnéztél kihangosító ügyben.  Vigyorog
Idézet
vedd meg a boltba.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #34 Dátum: 2008. Március 29. - 21:28:06 »

Látom a  vaterán is körülnéztél kihangosító ügyben.  Vigyorog
Idézet
vedd meg a boltba.

Naná! Üzlet az élet, ott meg kötelező alkudni! Miért vegyem meg tőle, ha boltban is megkapom annyiért?
Még egy licitet sem kapott ilyen áron és 12 óra múlva lejár.
Amúgy lenne ebay-on, csak Írországban. 50 €-ért.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #35 Dátum: 2008. Március 29. - 21:40:53 »

Itt is van cucc:
http://www.speedshop.hu/main.php?akcios=1&elotag=Qmx1ZXRvb3RoIGtpaGFuZ29z7XTz

 Vigyorog
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #36 Dátum: 2008. Március 29. - 21:42:58 »

Itt még több:
http://www.speedshop.hu/main.php?termek=&kategoria=20n&mitkeres=&kosarba=&sort=&orient=&kovetkezo=0&elotag=Bluetooth%2Bkihangos%25EDt%25F3&holkeres=&kedv_t=&kedv_f=&ujtermek=&ujdonsag=&listar=&list_ar=&k13952=1

Mi egyébként szoktunk innen rendelni ,mert viszonteladói vagyunk a cégnek.Korrekt cég max.két nap alatt kiszállít bárhova az országba.

Üdv  bzsazsa
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 29. - 21:45:09 írta bzsazsa » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Március 31. - 21:58:11 »

Köszi bzsazsa, ők lesznek a befutók!! Kevertem a honlapokat, nem a másikon, hanem az speedshop-én volt olyan hely, ahova be lehetett írni a kívánt árat. Vigyorog
Jelentem ma kaptam levelet tőlük, amiben közlik, hogy az általam kívánt egyedi áron a készlet erejéig, de min. 10 munkanapig biztosítják számomra a terméket és ingyen házhoz is szállítják megrendelésem után másnap. Kell ennél jobb? Eddig maximálisan elégedett vagyok:egy nap alatt reagáltak, rugalmas, ügyfélcentrikus üzleti magatartás!
Asszem rendelek. Vigyorog
Pár részlet a cég reklámjából:

Miért jár jobban, ha nálunk vásárol?

-          Door-to-door garancia: A Speedshop Kft egyedülálló módon vállalja, hogy a meghibásodott terméket saját költségére visszaszállítja garanciális ügyintézésre Magyarország területéről.

-      Ingyenes garancia meghosszabbítás 3 hónappal: Nálunk vásárolt PDA készüléke regisztrációjával az eredetileg a készülékre járó garanciát három hónappal kiterjesztheti, természetesen díjmentesen.

-          10 éves szakmai tapasztalat, és biztos háttér, hogy olyan szolgáltatást kapjon, amit Ön szeretne.

-          Folyamatos raktárkészlet: Cégünk nagy raktárkészlettel rendelkezik, így Ön várakozás nélkül juthat hozzá a kívánt termékekhez.

-          Ingyenes, megbízható és gyors kiszállítás: A munkanap 18 óráig beérkező (és szükség esetén visszaigazolt) megrendeléseket a következő munkanapon az ország teljes területén házhoz kézbesíti 8 és 17 óra között. Csak a bruttó 10.000 Ft alatti megrendelések esetén számolunk fel szállítási költséget.

-          Bemutató terem: A készülékek nagy része vásárlás előtt központi üzletünkben kipróbálható.

-      Azonnali technikai segítség: Nyitva tartási időben hívható ügyfélszolgálatunk azonnali technikai segítséggel nyújt Önnek.

-          Technikai helpdesk profi munkatársakkal.

-          Széleskörű fizetési lehetőségek: készpénz, bankkártya, online áruhitel stb.

-          Szaktanácsadás: Kérjen tanácsot telefonon vagy személyesen szakértő kollégáinktól.

-          Áruhitel: Részletek itt: http://www.speedshop.hu/main.php?page=hitel

-      Vásárlástól való elállás: Amennyiben az átvett termék nem nyerte el tetszését és bontatlan, úgy személyesen behozva becserélhető. A megfelelő termék kiválasztásában számíthat szakértő kollégáink segítségre.

 
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 31. - 22:01:46 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. április 01. - 07:07:36 »

Örülök hogy segíthettem!
 Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. április 01. - 11:09:17 »

Légyszi világosítsátok fel a tudatlan földmívest4

Azt tudom mi a GPS vevő, mert Lacetti elött is használtam a laptopra kötve.
De mi a retek a különbség a PDA és a PDN között?
Az utóbbi csak navigációra jó?
Azért kérdem, mert az ellopott töltő pótlása eléggé nehézkes lesz és elkezdtem körülnézni egy új után.
De látok olyat, ami érdekelne, de nincs hozzá autós tartó. Vennék, de pl. csak PDA-hoz van, PDN-hez nincs.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. április 01. - 12:13:52 »

Légyszi világosítsátok fel a tudatlan földmívest4

Azt tudom mi a GPS vevő, mert Lacetti elött is használtam a laptopra kötve.
De mi a retek a különbség a PDA és a PDN között?
Az utóbbi csak navigációra jó?
Azért kérdem, mert az ellopott töltő pótlása eléggé nehézkes lesz és elkezdtem körülnézni egy új után.
De látok olyat, ami érdekelne, de nincs hozzá autós tartó. Vennék, de pl. csak PDA-hoz van, PDN-hez nincs.
A PDN az nem PNA akart lenni?  He
A PNA csak navigációra jó! Egy két komolyabb készülék még lejátszik mp3-at és tud  Bluetooth is.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. április 01. - 17:41:26 »

de, de. PNA. Mondom, földmíves. Most a laptopot és a GPS vevőt használom, csak egyik sem bírja túl soká akkuról.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. április 01. - 17:50:56 »

Speedshop jó cég, csak ritkán nem azt küldik, amit rendel az ember. Visszaküldést meg a rendelő állja...Úgy hogy inkább próbáljuk eladni Mosolyog Pihen már pár ilyen dolog a polcon Mosolyog

A PDA gyakorlatilag egy notesz számítógép. Rendelkezik operációs rendszerrel. Használhatod mindenre ugyanúgy, mint az asztali számítógépet, vagy notebookot. Némelyikkel még telefonálni is lehet.
A PNA egy butított oprendszeres eszköz, amit használhatsz zenehallgatásra, képnézegetésre, játszhatsz a pár beépített játékkal. Illetve navigálni is lehet vele, mivel erre találták ki Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. április 01. - 18:55:04 »

És PDA-ra bármilyen navigációs szoftvert rárakhatsz (akár illegálisat is), míg PNA-ra csak a gyárit használhatod vagy az I-GO-t külön megveszed. Ha jól tudom mostmár az I-GO frissítésért is fizetni kell. Nekem ASUS PDA-m van, eredetileg valami ratyi navi progival, de mostmár 3D I-GO-t használok.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. április 01. - 19:13:39 »

nekem a Garmin-on I-Go volt. Az nagyon bevállt. Sajna autós szett nélkül nem ér semmit. A gond, hogy amerikai modell és itthon a Worldgate-ban kerekedő szemmel néztek rá, rám meg sandán, amikor újat akartam venni. körösztanyám meg karácsony elött nem nagyon jön haza a nagy víz tulsó partjáról.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!