Lacetti klub fórum
2024. április 28. - 09:27:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31   Le
 
Szerző Téma: Klubreklám  (Megtekintve 55893 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #435 Dátum: 2010. Július 15. - 17:31:05 »

Sziasztok, matrica engem is érdekelne, meg annak idején a zászló projektben is benne lettem volna, csak elhalt a dolog.
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #436 Dátum: 2010. Július 15. - 18:27:10 »

Nincs témában új matrica készítés? Ha nincs akkor utánna nézek én mivel két lépcsőházzal mellettünk van egy kis cég ahol foglalkoznak ilyesmivel...
Csináltatok mondjuk ilyet  Kacsint :
Csak a sok szegény, aki sedant vett, vagy HB-t, az meg fog sértődni, úgyis kisebbségi érzésük van a csomagtartójuk miatt, ne hergeld fel őket! Jó  az, amit már sokan feltettünk, nem kéne azon változtatni. A sötét kocsikra csak a fehér alapú jó, a világosokra jó lehet az átlátszó is. Amúgy meg nagyon sokan örülnének már a matricának, mert nem jutott mindenkinek, és szaporodnak is bőven a klubtagok. Várjuk a további fejleményeket!

Az viszont sokat segítene, ha megkapnám az eddigi matrica mintáját + a méreteit mondjuk emilben... Na és mennyiségi igényt is jó lenne tudni.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #437 Dátum: 2010. Július 19. - 13:58:17 »

Nincs témában új matrica készítés? Ha nincs akkor utánna nézek én mivel két lépcsőházzal mellettünk van egy kis cég ahol foglalkoznak ilyesmivel...
Csináltatok mondjuk ilyet  Kacsint :
Csak a sok szegény, aki sedant vett, vagy HB-t, az meg fog sértődni, úgyis kisebbségi érzésük van a csomagtartójuk miatt, ne hergeld fel őket! Jó  az, amit már sokan feltettünk, nem kéne azon változtatni. A sötét kocsikra csak a fehér alapú jó, a világosokra jó lehet az átlátszó is. Amúgy meg nagyon sokan örülnének már a matricának, mert nem jutott mindenkinek, és szaporodnak is bőven a klubtagok. Várjuk a további fejleményeket!

Az viszont sokat segítene, ha megkapnám az eddigi matrica mintáját + a méreteit mondjuk emilben... Na és mennyiségi igényt is jó lenne tudni.
A korábbi matrica adagot Cápa gyártatta.
Őt keresd.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #438 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 10:02:10 »

Gidy,van még nálad átlátszó matrica?Pótolnom kell. He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #439 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 10:43:37 »

Nincs témában új matrica készítés? Ha nincs akkor utánna nézek én mivel két lépcsőházzal mellettünk van egy kis cég ahol foglalkoznak ilyesmivel...
Csináltatok mondjuk ilyet  Kacsint :
Csak a sok szegény, aki sedant vett, vagy HB-t, az meg fog sértődni, úgyis kisebbségi érzésük van a csomagtartójuk miatt, ne hergeld fel őket! Jó  az, amit már sokan feltettünk, nem kéne azon változtatni. A sötét kocsikra csak a fehér alapú jó, a világosokra jó lehet az átlátszó is. Amúgy meg nagyon sokan örülnének már a matricának, mert nem jutott mindenkinek, és szaporodnak is bőven a klubtagok. Várjuk a további fejleményeket!
Gidy, tudod, hogy nekünk nem kell ekkora puttony. Az izzókészletből egy elég, a bankkártya meg bőven elfér Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #440 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 12:06:19 »

Nincs témában új matrica készítés? Ha nincs akkor utánna nézek én mivel két lépcsőházzal mellettünk van egy kis cég ahol foglalkoznak ilyesmivel...
Csináltatok mondjuk ilyet  Kacsint :
Csak a sok szegény, aki sedant vett, vagy HB-t, az meg fog sértődni, úgyis kisebbségi érzésük van a csomagtartójuk miatt, ne hergeld fel őket! Jó  az, amit már sokan feltettünk, nem kéne azon változtatni. A sötét kocsikra csak a fehér alapú jó, a világosokra jó lehet az átlátszó is. Amúgy meg nagyon sokan örülnének már a matricának, mert nem jutott mindenkinek, és szaporodnak is bőven a klubtagok. Várjuk a további fejleményeket!
Gidy, tudod, hogy nekünk nem kell ekkora puttony. Az izzókészletből egy elég, a bankkártya meg bőven elfér Kacsint
Gio! Most még nagy a szád, de, ha megnősülsz, majd lesznek gyerekeitek is, akkor majd rádöbbensz, hogy még az SW is kicsi, annyi mindent kell majd vinned, akár egy napra is. Néha úgy érzem, hogy csuklósomat is megtöltenék színültig, ha egy hétre mennénk valahová. Ja, és a bankkártyád is kevés lesz majd akkor! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #441 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 17:23:20 »

Ma is hazafelé kiosztottam 5 szórólapot. Van még más is, aki ezt csinálja? Vagy már csak én? Van még belőle nálam is, meg hát az alkotójánál is, Janinál.
Mi újság matrica ügyben? Valaki felhozta a témát, hogy tudna csináltatni, de azóta síri csend, ami nem jó jel, pedig sokan szeretnének már matricát.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #442 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 06:09:43 »

Egy kis statisztika a klubunk pillanatnyi állásából:
Regisztrált taglétszám: 858!
Akik már legalább egyszer hozzászóltak valamihez: 343!
Ezredesek száma: 16! (legalább ezer hozzászólás)
Vén Rókák száma: 9!  (legalább 500 hozzászólás)
Teljes tagok száma: 18!(legalább 100 hozzászólás)
Bejáratosak száma: 13! (legalább 50 hozzászólás)
Több éjszakás találkozó volt eddig: 2 Bagolyirtáson, 1 Csopakon, 1 Erdélyben.
Egy napos kirándulás, találkozó pedig nagyon sok volt, évente legalább 3-4.
Minitalik pedig számtalan esetben voltak, sokszor órákra, de volt, hogy csak percekre tellett.
Van kedvezményes szervizünk, alkatrész boltjaink, olajbolt, felszerelések boltjai, és saját hibakód kiolvasónk.
Van egy szuper FŐNINK, és négy MODINK, akiknek már szinte nincs is munkájuk, olyan jók vagyunk.
Van egy "kábelbarát" csapatunk, akik összeadták a kábelre valót.
Van egy "angyal- listánk", akik vállalták, hogy ha kell segítenek az arra járó klubtársnak, ha bajba jutna.
Van egy több, mint húsz főből álló csapat, aki biztosította a tárhely anyagi fedezetét.
..., és van nagyon sok jó barát már a klubon belül, akik már nemcsak az autókról beszélgetnek.
Azt hiszem, nagyon jó klubunk van, igazán büszkék lehetünk magunkra!
Ajánlom magunkat!
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 26. - 12:53:46 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #443 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 10:48:13 »

Egy kis statisztika
Mosolyog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #444 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 10:58:37 »

Gidy ezt kifelejtetted.
Fórum hozzászólás 51625 db. Ennek több mint 10%-át te írtad. Vigyorog
Naplózva


LPG
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #445 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 11:27:37 »

Gidy ezt kifelejtetted.
Fórum hozzászólás 51625 db. Ennek több mint 10%-át te írtad. Vigyorog
Vigyorog Vigyorog
Jelentem, változtattam a statisztikán.     Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #446 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 15:14:35 »

Gidy ezt kifelejtetted.
Fórum hozzászólás 51625 db. Ennek több mint 10%-át te írtad. Vigyorog
Vigyorog Vigyorog
Jelentem, változtattam a statisztikán.     Mosolyog
Ezennel örömmel jelenthetem, hogy újabb ezredesünk lett, a jó barátom: AKIDOBOS, akinek gratulálunk, és várjuk további szellemes, és szakértői írásait.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #447 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 15:22:41 »

Gidy ezt kifelejtetted.
Fórum hozzászólás 51625 db. Ennek több mint 10%-át te írtad. Vigyorog
Vigyorog Vigyorog
Jelentem, változtattam a statisztikán.     Mosolyog
Ezennel örömmel jelenthetem, hogy újabb ezredesünk lett, a jó barátom: AKIDOBOS, akinek gratulálunk, és várjuk további szellemes, és szakértői írásait.
Mosolyog Köszönöm.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #448 Dátum: 2010. Szeptember 03. - 10:03:51 »

Legközelebb dudálok az biztos, csak nem voltam biztos magamban.Amúgy meg már régen szeretnék klubos matricát én is csak valahogy eddig nem jött össze. Vigyorog

Már volt róla szó többször: matrica ügyben keresd Cápát. Az előző sorozatot Ő csináltatta.
Ha valamiért mégsem tudnátok kommunikálni( He ) itt van néhány minta:
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?action=dlattach;topic=56.0;attach=211
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=56.msg3643#msg3643

A (kellő felbontású) képet kimásolod egy adathordozóra (pl. pendrive), és bemész vele egy CopyGeneral üzletbe. Ott megcsinálják róla a matricát.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 04. - 13:46:10 írta Stocz » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #449 Dátum: 2010. Szeptember 03. - 12:55:47 »

Már többen megkerestek matrica ügyben, de sajnos mindenkinek csak ugyanazt tudom mondani. Anno úgy csinálták meg nekem (persze nem ingyen, de ez az én "klubhozzájárulásom" volt), hogy amint meglesz a megfelelő darabszám és eldől, hogy milyen színek legyenek, milyen alapra, stb. akkor nyomatunk nagyobb mennyiséget, meg esetleg más reklámcuccot...szórólapot, stb. Sajnos -mivel ez csak kísérleti nyomás volt- nem minden színű autón látszottak a matricák, így kérdésessé vált, hogy milyen legyen a végleges. A nyomdát persze hitegettem, hogy majd érkezem, közben nyomattam még egy "próba"mennyiséget...nehezen kidumálva a helyzetet.
Szal amíg nem lesz végleges verzió és darabszám, addig vissza nem megyek égni....addig árat sem tudok mondani, mennyire jönne ki egy db, mivel ezt már nem vállalnám fel anyagiakban.
Hát röviden ennyi.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!