Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 15:03:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hány órakor kezdődjön a találkozó?  (Szavazás lezárva: 2008. November 11. - 18:26:11)
10 órakor - 10 (66.7%)
11 órakor - 1 (6.7%)
12 órakor - 1 (6.7%)
13 órakor - 3 (20%)
14 órakor - 0 (0%)
15 órakor - 0 (0%)
Összes szavazó: 13

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 26   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró Találkozó 2008 November 22 Városliget.  (Megtekintve 96853 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #15 Dátum: 2008. Június 03. - 17:27:45 »

Már én is szívesen megismerném Kapitányt!
Meg én is! Vigyorog
De tényleg, legyen akkor amikor a nagytöbbségnek jó! Illetve még az idő is elfogadható ( celsiusban ). Kacsint
Én is. Igaz 1szer el is mehetnék Vörösvárra, nincs messze Esztergomtól.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #16 Dátum: 2008. Június 03. - 18:44:08 »

Már én is szívesen megismerném Kapitányt!
Meg én is! Vigyorog
De tényleg, legyen akkor amikor a nagytöbbségnek jó! Illetve még az idő is elfogadható ( celsiusban ). Kacsint
Én is. Igaz 1szer el is mehetnék Vörösvárra, nincs messze Esztergomtól.

És mindjárt találkozhatnál még egy cartársal. De mi is mehetnénk Egomba...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #17 Dátum: 2008. Június 04. - 10:23:48 »

Köszönöm, csak azért kezdtem kiabálni, mert a fene megegye, de mindenből kimaradok, mert dolgozni kell.
Mivel úgy fest, hogy 8-án (tehát vasárnap) megyek, azt jelenti, hogy október 8- án jár le a szerződésem. Sajnos mindig számolni kel 5- 10 nap csúszással, mert ugye a tenger közepéről, vagy félcivilizált helyekről nem váltják le az embert. Korábban meg nem valószínű. Időpontot ezért nem tudok mondani, de mondjuk, ha eltolnánk egy héttel? Ha akkorra sem érek haza, úgyis megette a fene. Az idő meg akkor is jó lehet még.
Cápa! Nagyon vigyázz, mert idén nem tudok nyaralni, de a pihenés nekem is jár, ha csak októberben is, minimum egy wellnes hosszú hétvége keretében. Ez akár Keszthely környékén is megtörténhet!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #18 Dátum: 2008. Június 04. - 16:16:09 »

Cápa! Nagyon vigyázz, mert idén nem tudok nyaralni, de a pihenés nekem is jár, ha csak októberben is, minimum egy wellnes hosszú hétvége keretében. Ez akár Keszthely környékén is megtörténhet!!!!
Vigyázok!  Vigyorog Talán akkor már nem lesz minden a feje tetején nálunk és méltóképpen tudlak fogadni! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #19 Dátum: 2008. Június 04. - 16:58:27 »

Javaslom, hogy a talit két héttel későbbre tegyük, hogy kedvenc kapitányunk is jelen lehessen! Ez a hétvége egyébként hosszú lesz az ünnep miatti átvariálás miatt is. Október 23.-ika csütörtök, a pénteket gondolom ledolgozzuk valamelyik szombaton, és így négynapos lesz a hétvége! Ez persze egyben gond is, mert lehet, hogy ezt kihasználva sokan elutaznának ide- oda rokonlátogatásra, welnessre, stb. Vagy tehetjük november elejére is, bár olyankor már kérdéses, hogy az idő megfelelő lesz-e? Nos, hát lehet hozzászólni, jöhetnek az ötletek! Időpontra, esetleg más helyszínre, ahol rossz idő esetén se kell megfagyni, elázni. Budapest környékén csak tud valaki megfelelő helyet az évvégi talinkhoz. Csak legyen egy jó parkoló, és hely ahová behúzodhatunk, ha kell. Uff! Beszéltem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #20 Dátum: 2008. Június 04. - 17:06:29 »

Javaslom, hogy a talit két héttel későbbre tegyük, hogy kedvenc kapitányunk is jelen lehessen! Ez a hétvége egyébként hosszú lesz az ünnep miatti átvariálás miatt is. Október 23.-ika csütörtök, a pénteket gondolom ledolgozzuk valamelyik szombaton, és így négynapos lesz a hétvége! Ez persze egyben gond is, mert lehet, hogy ezt kihasználva sokan elutaznának ide- oda rokonlátogatásra, welnessre, stb. Vagy tehetjük november elejére is, bár olyankor már kérdéses, hogy az idő megfelelő lesz-e? Nos, hát lehet hozzászólni, jöhetnek az ötletek! Időpontra, esetleg más helyszínre, ahol rossz idő esetén se kell megfagyni, elázni. Budapest környékén csak tud valaki megfelelő helyet az évvégi talinkhoz. Csak legyen egy jó parkoló, és hely ahová behúzodhatunk, ha kell. Uff! Beszéltem!
Ezek a hosszú hétvégék nem igazán jók legalábbis nekem ,mert ilyenkor mindig van szervezve valami.Szerintem egy normál hétvégére tegyük.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #21 Dátum: 2008. Június 04. - 18:29:57 »

Javaslom, hogy a talit két héttel későbbre tegyük, hogy kedvenc kapitányunk is jelen lehessen! Ez a hétvége egyébként hosszú lesz az ünnep miatti átvariálás miatt is. Október 23.-ika csütörtök, a pénteket gondolom ledolgozzuk valamelyik szombaton, és így négynapos lesz a hétvége! Ez persze egyben gond is, mert lehet, hogy ezt kihasználva sokan elutaznának ide- oda rokonlátogatásra, welnessre, stb. Vagy tehetjük november elejére is, bár olyankor már kérdéses, hogy az idő megfelelő lesz-e? Nos, hát lehet hozzászólni, jöhetnek az ötletek! Időpontra, esetleg más helyszínre, ahol rossz idő esetén se kell megfagyni, elázni. Budapest környékén csak tud valaki megfelelő helyet az évvégi talinkhoz. Csak legyen egy jó parkoló, és hely ahová behúzodhatunk, ha kell. Uff! Beszéltem!
Ezek a hosszú hétvégék nem igazán jók legalábbis nekem ,mert ilyenkor mindig van szervezve valami.Szerintem egy normál hétvégére tegyük.
Igen, a hosszú hétvége tényleg elég rázóóóós.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #22 Dátum: 2008. Június 04. - 19:10:09 »

Nálunk rugalmasan kezelik a hosszú hétvégéket.
Ha csüt. vagy kedd ünnep, akkor általában négy napos pihi van, mert főnök kiadja a pénteket/hétfőt vagy kiírásos szabira, vagy mint legutóbb kiírás nélkül...... azzal a felkiáltással, hogy dolgozunk hétköznap egész évben eleget!
Nekem jó. Későbbre sokkal ....tényleg nem kéne hagyni, mert nov 1 után már fagyok de még hó is lehet!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #23 Dátum: 2008. Június 04. - 19:12:30 »

Oké, akkor legyen november első hétvégéjén, ha nem munkanap a szombat, akkor legyen szombat, ha akkor kéne ledolgozni a 24.-ét, akkor pedig vasárnap. így már biztosan nem utazik el senki, és a kapitányunk gyalog is hazaér, vagy tán még úszva is! Megegyezhetünk ebben? Ha igen, akkor irjuk át a dátumot! Uff! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #24 Dátum: 2008. Június 04. - 19:15:21 »

Oké, akkor legyen november első hétvégéjén, ha nem munkanap a szombat, akkor legyen szombat, ha akkor kéne ledolgozni a 24.-ét, akkor pedig vasárnap. így már biztosan nem utazik el senki, és a kapitányunk gyalog is hazaér, vagy tán még úszva is! Megegyezhetünk ebben? Ha igen, akkor irjuk át a dátumot! Uff! Vigyorog Vigyorog
Mindenszentek?Halottak napja?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #25 Dátum: 2008. Június 04. - 19:18:46 »

Oké, akkor legyen november első hétvégéjén, ha nem munkanap a szombat, akkor legyen szombat, ha akkor kéne ledolgozni a 24.-ét, akkor pedig vasárnap. így már biztosan nem utazik el senki, és a kapitányunk gyalog is hazaér, vagy tán még úszva is! Megegyezhetünk ebben? Ha igen, akkor irjuk át a dátumot! Uff! Vigyorog Vigyorog
http://www.naptarak.com/naptarak_munka.html

Kis segítség a dátumválasztáshoz!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #26 Dátum: 2008. Június 04. - 19:20:26 »

Oké, akkor legyen november első hétvégéjén, ha nem munkanap a szombat, akkor legyen szombat, ha akkor kéne ledolgozni a 24.-ét, akkor pedig vasárnap. így már biztosan nem utazik el senki, és a kapitányunk gyalog is hazaér, vagy tán még úszva is! Megegyezhetünk ebben? Ha igen, akkor irjuk át a dátumot! Uff! Vigyorog Vigyorog
Mindenszentek?Halottak napja?
Huh! Ez most nem ugrott be, sajnálom! Most akkor mitévők legyünk? Kell a tali, kell a Béla, kell a hosszú hétvége, kell a kettős ünnep! Most légy okos Domonkos! Feladom, most jöjjenek az előrelátók! Cap! Én törtem magam! Visszavonulok, és alázattal várom a fórumozók döntését! Uff! Én felsűltem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #27 Dátum: 2008. Június 04. - 19:22:33 »

Oké, akkor legyen november első hétvégéjén, ha nem munkanap a szombat, akkor legyen szombat, ha akkor kéne ledolgozni a 24.-ét, akkor pedig vasárnap. így már biztosan nem utazik el senki, és a kapitányunk gyalog is hazaér, vagy tán még úszva is! Megegyezhetünk ebben? Ha igen, akkor irjuk át a dátumot! Uff! Vigyorog Vigyorog
Mindenszentek?Halottak napja?
Huh! Ez most nem ugrott be, sajnálom! Most akkor mitévők legyünk? Kell a tali, kell a Béla, kell a hosszú hétvége, kell a kettős ünnep! Most légy okos Domonkos! Feladom, most jöjjenek az előrelátók! Cap! Én törtem magam! Visszavonulok, és alázattal várom a fórumozók döntését! Uff! Én felsűltem!
Én majd a balatoni-veszprémi buli után foglalkozom a kérdéssel!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #28 Dátum: 2008. Június 04. - 19:25:20 »

Oké, akkor legyen november első hétvégéjén, ha nem munkanap a szombat, akkor legyen szombat, ha akkor kéne ledolgozni a 24.-ét, akkor pedig vasárnap. így már biztosan nem utazik el senki, és a kapitányunk gyalog is hazaér, vagy tán még úszva is! Megegyezhetünk ebben? Ha igen, akkor irjuk át a dátumot! Uff! Vigyorog Vigyorog
Mindenszentek?Halottak napja?
Huh! Ez most nem ugrott be, sajnálom! Most akkor mitévők legyünk? Kell a tali, kell a Béla, kell a hosszú hétvége, kell a kettős ünnep! Most légy okos Domonkos! Feladom, most jöjjenek az előrelátók! Cap! Én törtem magam! Visszavonulok, és alázattal várom a fórumozók döntését! Uff! Én felsűltem!
Dehogy sültél fel! Építő 5leteket mindig szívesen fogadunk...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #29 Dátum: 2008. Június 05. - 20:23:20 »

Azért annyira nem kell kitolni a talit. Mint írtam, legyen 18. vagy 19., októberben. Ha addig nem érek haza, akkor megette a fene  úgyis. Többet ne csúsztassunk, akkor még mindig jó idő van.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 26   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!